Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dodder


Dodder
tag

Király szerkezet. A szomszédnak is ilyen van. Kipróbáltam üt mint az ipari áram. :DD

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#2) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Ez akkor is beteg.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#3) eziskamu válasza ]Phobos[ (#2) üzenetére


eziskamu
addikt

A Chemotox is az (de legalább is nekünk nem tesz jót, bár végső megoldásnak tökéletes :DDD ), ez legalább környezetkímélő és egészségmegörző :)

[ Szerkesztve ]

(#4) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Szerintetek, ha nincs benne áram, és úgy vered vele nyakon a jószágot, akkor nem szenved 8 napon túl gyógyuló sérüléseket? Szerintem igen. Ha engem verne vele valaki nyakon, lehet, hogy én is megérezném a dolgot:)

(#5) gabor85


gabor85
őstag

Be kell szereznem egy ilyet! Környezettudatos gyilkolás hjeee:D

(#6) afterburner_ válasza eziskamu (#3) üzenetére


afterburner_
őstag

chemotox + öngyújtó rlz :))

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#7) nepszter1


nepszter1
addikt

hatalmas :C

(#8) dabadab


dabadab
titán

Rovarok ellen a XXI. szazadban robotlezeragyut erdemes alkalmazni :)

DRM is theft

(#9) Stimpy001 válasza dabadab (#8) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Na eeeez durva. A másodperc tört része alatt leégeti a szúnyog szárnyát, anélkül meg elég nehézkesen közelíti meg a zsákmányt :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#10) Matthu


Matthu
aktív tag

Köszi a leírást. Király cucc. "Kicsit" átalakítva önvédelmi ezközként is szolgálhat :D

(#11) Metalfan


Metalfan
senior tag

Na egy ilyenre benevezek én is :DDD

(#12) macilaci78 válasza dabadab (#8) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bazzze, ez beteg! Tesztet! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13) csiktor válasza macilaci78 (#12) üzenetére


csiktor
tag

Nekem is van itthon egy ilyen. Nagy rovarok (pl. molylepke, cserebogár) egész durvát pukkannak, ha elkapja őket a delej. :)
Komoly szúnyoginvázió esetén belecsapva a rajba egész tekintélyes tűzijátékot lehet produkálni.

(Nyalogatni azért nem érdemes :D )

A feszültség ESIK, az áram pedig FOLYIK!

(#14) kzoard


kzoard
csendes tag

Na és a műszaki adatok kérem? Azok hol maradnak?

(#15) vtechun válasza kzoard (#14) üzenetére


vtechun
veterán

hah :)

(#16) veector


veector
senior tag

Aaaah ez király :DD Már csak le kéne fújni dezodorral és meggyújtani. Úgy biztos hatásosabb

(#17) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mennyibe volt akciósan? ill. normál áron?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18) ]Phobos[ válasza csiktor (#13) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Ez most így tök jól hangzik, de elég undorító lehet a sok maradék, ahogy a lakásban szétterül. Pfújjj. Ellenben a bejárati ajtón nincs szúnyogháló, na oda betelepítenék néhányat, mint a Matrixban a várost védő ágyúk, napszemüveg fel oszt mehet a tűzijáték ;]
Mennyibe fáj egy ilyen lézer csoda?

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#19) vtechun válasza Mr.Csizmás (#17) üzenetére


vtechun
veterán

akciósan 909 ft, akció nélkül : 1200

(#20) BloodRay


BloodRay
veterán

Jóféle cucc! ;] Lehet nekem sem ártana majd egy.
Az a lézer hogy néz ki egyébként? Mert csak a röptében elkapott szúnyog pajtást láttam. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#21) Mr.Csizmás válasza vtechun (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1200 :D azt hittem jóval drágább. simán jóóóó. hol vetted?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) D1Rect


D1Rect
félisten

Valamelyik nap, amikor 2 pofára ettek minket a szúnyogok beszéltük, hogy napalmozni kéne az egész bolygót, hogy pusztulna el az összes.
Ez a kütyü jópofa, lehet még a napalmot is meg lehet spórolni. :)

(#23) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Pár éve betért a szállodánk éttermébe egy "arab" kinézetű emberke.. kereste a tulajt a nem kis ötletével, miszerint elektromos légycsapót gyártott, és tele van vele néhány 100! raktára, mert ez mekkora ötlet lesz.

Kb mindenki kiröhögte, de a tulaj benevezte egy vacsorára és beszélgetni kezdtek..

Ma az egyik legtehetősebb visszajáró és állítólag milliós befektető lett a légycsapósból..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#24) Prof01 válasza eziskamu (#3) üzenetére


Prof01
veterán

Így van! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25) Samus


Samus
addikt

Melyik Aldiban és mikor vásároltad ezt a cuccot? És persze mennyibe került? Nagyon bejön, bár gyakorlati hasznát még nem látom, de biztos jó reptében vadászni...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#26) Napfénysüti

Komoly szerkezet. :D Poénból jó lenne egyet venni.

Més que un club!

(#27) vtechun válasza Samus (#25) üzenetére


vtechun
veterán

Nyíregyházán a Tesco melletti Aldiban vettem, de jelenleg nincs akcióban, csak gondolom megmaradt. Ahogy nézegettem a neten, visszatérő termék, szóval lehet lesz majd megint. Gyakorlati haszna is van, de komolyan mondom tiszta vadász effektus, amikor elmegyek portyázni a házban/ház körül.

(#28) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Egyik rokonomnak is van ilyenje, jó kis eszköz és a sikeresség is garantált :)

(#29) Pallli


Pallli
tag

Nagyon álltat, el is megyek ma az ALDI-ba és szétnézek...

We like our RAM like we like our women - fast and cheap

(#30) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nincs a közelben Aldi. Ha valamelyik közeli boltban/áruházban látok, veszek egyet. A rovarirtótól csak fuldoklom.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#31) nem_tom


nem_tom
őstag

Ezzel még meg is viccelheted a barátaidat. Jól a seggükre csapsz vele. :DDD

(#32) Samus válasza Samus (#25) üzenetére


Samus
addikt

1700 Ft. -ért láttam egy online boltban, de ez szállítással sokban lenne. Remélem újra lesz majd.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#33) KillHates


KillHates
nagyúr

Azonnal szét kell szedni és nagyon kellemes önvédelmi eszközt lehet belőle bütykölni! Ha valaki beléd köt, elég ezzel megküldeni ágyéki tájékon és tuti olyat még nem érzett az öve alatt :D

Van itt profibb is:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#34) Ipse89 válasza KillHates (#33) üzenetére


Ipse89
tag

Szegény bogár nem csak fizikai sérülést szenved az ütéstől, még oda is kokszol :DDD

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#35) Prof01 válasza Samus (#32) üzenetére


Prof01
veterán

"Nyalogatni kimondottan tilos és az egyébként is undorító! Nem is értem, hogy jut ez valakinek egyáltalán az eszébe!" :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#36) sanci777 válasza Dodder (#1) üzenetére


sanci777
tag

Ilyen nekem is kell :DDD !! Tegnap amúgy is rohadtul összecsípkedtek a kis g*cik, majd ezzel elveszem a kedvüket :K

(#37) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Én kb. 4 hete rovarlámpával nyírom őket. Az eresz alatt felakasztom és minden esete fullosra összeszedi magát.
Sajnos vezetékek amiben az áram folyik kezdenek koszolódni. Mivel lehet róluk leoldani a rájuk rakódott réteget?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#38) zazahoho


zazahoho
őstag

ez király ,veszek ilyet az tuti :C

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#39) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kell egy ilyen! Ha Bp.-en Budán tud valaki, írja meg :)

(#40) eastsider válasza eziskamu (#3) üzenetére


eastsider
nagyúr

múltkor ráfújtam egy légyre fél liter k emotoxot de rájöttem, hogy főleg a legyek kínzására (vallatására?) jó..

(#41) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ha te belenyulsz, mennyire ráz meg? amugy nekem is kell.

I humbly and respectfully decline™

(#42) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ilyen nekem is kell :D

(#43) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez a cucc emberre is hatásos? Végül is olcsóbb, mint egy pisztoly vagy egy vipera.

(#44) Immy


Immy
őstag

Videó nincs róla? :DD

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#45) vtechun


vtechun
veterán

pfff, hazajöttem melóból, vagy 10 szúnyogot levadásztam, de mondhatom, rohadt büdös az égett szúnyog, csattog olyanokat, 5-10 másodpercig is szikráznak egyébként, de elég egy fél másodperces áramlöket az ártalmatlanításhoz :)

(#46) themebuilder


themebuilder
senior tag

Ez nekem is nagyon tetszik
Grat az íráshoz! ;)

Ilyen cikkekből kevés van itt

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#47) z00li


z00li
senior tag

Nem semmi a cucc. Miket ki nem találnak! :DDD

(#48) KillHates válasza Dr. Romano (#37) üzenetére


KillHates
nagyúr

Féktisztítóval és egy leselejtezett körömkefével vagy fogkefével. (bár ami a leselejtezést illeti; ízlések és pofonok...) :D Persze feszültség mentes állapotban, különben örömtüzet gyújtasz!!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#49) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Olyan kéne, ami a csapás pillanatában rögtön elszublimálja a rovart, s akkor nem kell eltakarítani.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#50) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Örültök hogy van ilyen aztán meg majd jön a Júnijó és aszondja, hogy ez állatkínzás, és hogy milyen kegyetlen halála van egy ilyen szúnyognak/légynek, meg hogy a lelkébe tiporsz, miközben elveszed az életét...... :D

...na de félre a tréfát, ez marha jó cucc:DDD :C

(#51) Slystyle


Slystyle
őstag

Hát egy ilyen Nekem is kell :D Vasárnap majd úgyis járok a nevezett bolt fele :DD

(#52) Stiky válasza lezso6 (#49) üzenetére


Stiky
senior tag

Vagy más dimenzióba küldi. esetleg az űrbe ;)

Elmés szerkezet. Esetleg USB-s rovarlámpát látott már valaki? :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#53) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ilyen itt is volt pár éve... Nagyon vicces szerkentyű, és nem csak a bogárkáknak kúr oda rendesen... Elég szépen lezsiibasztja az ember kezét is, higyjétek el nekem :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#54) Anubiss válasza afterburner_ (#6) üzenetére


Anubiss
tag

Aaaaz igeeeen! :R :R

(#55) edbacsi


edbacsi
tag

a munkatársa thaiföldről hozott egy ilyet,az is a teniszütő konstrukció,csak ultragagyi műanyagból,és világít:D:D:D
ettől függetlenül fantasztikus cucc,a felesége iszonyat ászokat ad be egy-két szunyognak :DD

"por és hamu sapiens"

(#56) themebuilder válasza edbacsi (#55) üzenetére


themebuilder
senior tag

Nálunk annyi szúnyog már este, hogy lehet kénytelen leszek beszerezni én is 1-ilyet
Lézer elégé szórakoztató megoldás, csak mire leszeded őket a lézerkarddal az eltart 1 ideig és eléggé veszélyes is pl a szemedre nézve

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#57) Jose26 válasza Nordic (#50) üzenetére


Jose26
tag

akit érdekel:
http://www.hobbyrendeles.hu/index.php?todo=properties&op=0&menu=0&prod=395&searchrec=

kőkemény 700 Ft:)
nekem van már vagy 2 éve, a legtisztább szúnyogírtó

Jose

(#58) vtechun válasza Jose26 (#57) üzenetére


vtechun
veterán

700? én 1690-et látok :)

(#59) ^Clown válasza Jose26 (#57) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez a duma kész!

"Cserebogárra is hatásos, csak akkor hamar eltömődik és tisztítani kell! Lódarázs, dongó vadászatához csak biztos kezűeknek! Előtte bemelegítés és léggyel történő gyakorlás mindenképpen javasolt! Embertársainkat semmi esetre se csapkodjuk vele, mert utána igen agresszív viselkedést tapasztalhatunk!"

[ Szerkesztve ]

(#60) vtechun válasza ^Clown (#59) üzenetére


vtechun
veterán

? mi a probléma a cserebogár vadászattal??

(#61) ^Clown válasza vtechun (#60) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Végül kitöröltem, mert azt hittem, hogy védett állat... Régebben (kb. 10 éve) még az volt szerintem.

(#62) vtechun válasza ^Clown (#61) üzenetére


vtechun
veterán

szvsz sose volt az :D mivel rohadt kártékony, de minden lehetséges

(#63) Imafett


Imafett
aktív tag

nekem még a " 1st edition " van azon 1 gomba van és nincs benne ez a villám logo , amugy fater vett ma valami Motip tárcsaféktisztitót ilyen szürke dobozba van , és a darazsat 2sec alatt szabályosan megbénítja nagyon durva a cucc

(#64) GAlli


GAlli
tag

Szerintem egy ultrahangos radarral felszerelt forgoplatformra kell rakni a lezert es irni egy jo kis rutint ami egeszen kicsi repulo rovarokon tartja, amint vegzett uj celpontot keres :)

(#65) Trub


Trub
tag

Embert nehéz vele sokkolni, mivel a pozitív pólus belül helyezkedik el, de könnyen átalakítható.

Egyébként egy ilyen pofon egyszerű ötlet, és mindenki ájuldozik tőle :))

(#66) venember83 válasza gabor85 (#5) üzenetére


venember83
nagyúr

Árammal működik, hogy a fenébe lenne környezetkímélő? :U

(#67) Penyus


Penyus
senior tag

Hehe, ilyet kaptam tegnap szulinapomra havertol :) pont ilyet

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#68) sHe3p


sHe3p
csendes tag

ez aztán a komoly cucc :D ilyet még WS teleshopon se nagyon látni. Mondjuk két éve már Olaszo-ban egyik helyen ilyenekkel rohangáltak az emberek

(#69) Jose26 válasza vtechun (#58) üzenetére


Jose26
tag

jogos, rossz linket küldtem:)

http://ratikft.hu/product_info.php?products_id=100

625 Ft :)

Jose

(#70) edbacsi válasza Jose26 (#69) üzenetére


edbacsi
tag

már gondolkozom,hogyan lehetne benzinmotoros helikopterre szerelni...akkor már akár denevért is hajkurászhatunk vele:D:D:D:D:D
vagy macsekot a fáról :C

"por és hamu sapiens"

(#71) Forceman


Forceman
tag

Ez tiszta jó cucc! Lehet hogy beszerzek egy ilyet. Amúgy mi van ha leöntöm benzinnel és úgy vadászok rájuk? :DDD

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#72) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Egész jó ez a hardware! :DDD

Alapvetően én nem szoktam írtani őket, úgyvagyok vele, hogy "elférnek". De ha valamelyik elkezd a kajámba mászni, vagy engem kerülget, na akkor idegbeteg módon elkezdek vadászni. :D

(#73) samfishR


samfishR
senior tag

ez jó cucc, holnap benézek az aldiba, hátha van itt is ilyen készülék :DDD

lezso6: F.E.A.R.-ben volt ilyen lézerkészülék, az emberekből csontvázakat csinált, lenyalta róluk a többi részt. Igaz ez nem tökéletes, de csökkenti a tömeget. A szúnyogoknak meg úgysincs csontvázuk, szóval jó. Már csak be kéne szerezni egyet :DDD

(#74) #30814464


#30814464
törölt tag

Piliscsabai Aldiban nincs, Budakalásziban szintén sajnos.

(#75) vtechun válasza #30814464 (#74) üzenetére


vtechun
veterán

mint mondtam, max megmaradó készlet lehet, de ha figyel ránk az Aldi, akkor beakciózza megint :D

(#76) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez de beteg :D nekem is kell egy :DD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#77) norbx


norbx
aktív tag

latom azert meg vannak jokedvu unatkozo emberek :) egyebkent johetsz vele hozzam is hadonaszni rohad legyek mindig bejonnek valahogy

(#78) sanci777 válasza Jose26 (#69) üzenetére


sanci777
tag

Jobbnál jobb linkek :))
Sajna ez egy elég ratyi változat. Az Aldi-s ami persze már szinte egyik áruházukban sem fellelhető, az egy klasszissal jobb.
Ebből a változatból vettem ma kettőt a Vakerán. Ez Góliátelemes verzió, és járt hozzá az elem is. Potom 900 Ft-ért :D

(#79) farkih válasza sanci777 (#78) üzenetére


farkih
csendes tag

Durva cuccok vannak, szegény legyeknek már semmi esélyük sincsen :D

(#80) vtechun válasza farkih (#79) üzenetére


vtechun
veterán

legyeknek van, igen csak csapdosni kell, hogy sikerüljön elkapni vele egy-egy fürgébb legyet, viszont szúnyogra kifejezetten hatásos

(#81) D.Orion


D.Orion
veterán

Én meg azt hittem, hogy én vagyok a beteg, mert ping-pong ütővel képes vagyok lecsapni a legyet a levegőben... Azt hiszem ezentúl húzok egy harisnyát a tenisz ütőre és azzal fogok vadászni. :))

(#82) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Tegnapelőtt néztük meg haverokkal a Dirty Sanchez című filmet (egyszer bőven elég is volt látni), abban is volt ilyen elektromos légycsapó, úgyhogy elterjedt kütyü. Lesz ennek piaca itthon is. Eljön az ideje, hogy minden háztartási boltban árulják. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#83) leviske válasza vtechun (#80) üzenetére


leviske
veterán

Az adapteres durex vibrations blogbejegyzéssel mi lesz? :DDD

(#84) vtechun válasza leviske (#83) üzenetére


vtechun
veterán

hehe, végülis nem csináltam meg adapteresre, bár 1 menetet sem bírt végig a durex vibrations :D

(#85) phaet0n


phaet0n
tag

Akkor az elektromos áram ilyen röptében a legyet is ... típusú? :D

(#86) leviske válasza vtechun (#84) üzenetére


leviske
veterán

:DDD :DDD :DDD

(#87) akosright


akosright
tag

Én ma vettem. Nagyon komoly. 7 órát töltöttem de még mindig pirosan világított a led. Gondolom nem kell ezt az aksit annyira komolyan venni mint egy telefonét. :D
Ha beleköpsz (finoman!) olyat csap! :D
Nagyon csíp? Nem merem kipróbálni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.