Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Lousha válasza fer (#1350) üzenetére


Lousha
csendes tag

A legjobb porlasztó is égett ízt ad, ha szárazon használod...

http://olvasoszoba.yolasite.com --- ezen belül kezdő e-cigiseknek segítség: http://olvasoszoba.yolasite.com/resources/Bag%C3%B3%C3%BCgyek.pdf

(#1352) fer válasza Lousha (#1351) üzenetére


fer
őstag

Most ki kellene mosnom, vagy elmúlik idővel? Tiszta alkoholba áztassam be a kazánt?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1353) Lousha válasza fer (#1352) üzenetére


Lousha
csendes tag

A PDF-ben részletesen leírtam, hogy pucold a T2-t, illetve tankpucolós videóhoz is van link.

Ha már égett egy kazán, az nem nagyon múlik el.

http://olvasoszoba.yolasite.com --- ezen belül kezdő e-cigiseknek segítség: http://olvasoszoba.yolasite.com/resources/Bag%C3%B3%C3%BCgyek.pdf

(#1354) blackiex


blackiex
csendes tag

DaviD202: Ezt úgy hívják, hogy DOA (döglötten érkezett, Dead On Arrival) cseréltesd ki, a boltnak muszáj adnia másikat helyette.

Fer: hagyományos eGo töltőről (ami a kazán helyére csavarható) is tölthető. Ha rám hallgatsz, nem feszegeted a határokat.

T2 tank kazán pucolás:
510-T tisztítás

BUD levezetőszál macera:
BUD VG-sítés

http://chopperfield.uw.hu/vaper.htm

(#1355) DaviD202 válasza blackiex (#1354) üzenetére


DaviD202
aktív tag

írtam a nekik, holnap érkezik az új. :)
korrekt cég

(#1356) Blom


Blom
aktív tag

vettem én is e-cigit, hát nekem nem jött össze.
csak azt a 20k sajnálom.

(#1357) Xero válasza Blom (#1356) üzenetére


Xero
nagyúr

20 ezer? Mit vettél annyiért és milyen folyadékkal?

(#1358) fer válasza blackiex (#1354) üzenetére


fer
őstag

Miről beszélsz, mit feszegetek?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1359) blackiex válasza fer (#1358) üzenetére


blackiex
csendes tag

"Van itthon elfekvőben sonyericsson töltőm 4.9V 450mA, ebből tudnék csinálni hálózati töltőt hozzá, ha nagyon muszáj, meg van egy 5V 2A-es rúter adapterem (szabályozott) ez meg szerintem röhögve töltené!"

Te írtad.
Csak saját felelősségre.

http://chopperfield.uw.hu/vaper.htm

(#1360) fer válasza blackiex (#1359) üzenetére


fer
őstag

Az unokaöcsémnek már csináltam is egyet, kb. fél éve az mp3 lejátszójához, és frankó! Abban igazad van, hogy saját felelősségre, de mi történhet, az 5 volt meg van (a gépem usb portja 4.75 voltot ad le) mi történhet, max ha nem bírná a 450mAh, akkor tönkre megy, de ezt nem hinném, legfeljebb egy kicsit melegedni fog! Amikor a saját telefon akkuját töltötte ez a töltő, akkor is meleg volt, majdhogynem forró!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1361) fer válasza Blom (#1356) üzenetére


fer
őstag

Mi volt a probléma vele? A 20K-t leszámítva!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1362) blackiex válasza fer (#1360) üzenetére


blackiex
csendes tag

A melegedés nem tesz jót semmilyen Li-ion cellának, sőt... Ki is gyulladhat.

Az a hálózati töltő biztos, hogy li-ion akksit töltött abban a telefonban? Mert egy Li-ion akksit NiMH vagy NiCd töltővel plusz védőáramkör nélkül nem töltenék.

http://chopperfield.uw.hu/vaper.htm

(#1363) zippofcy válasza fer (#1361) üzenetére


zippofcy
senior tag

Nem gyulladt meg ;]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#1364) blackiex


blackiex
csendes tag

Li-ion robbanás túltöltéstől (73 Celsius fokon)

[ Szerkesztve ]

http://chopperfield.uw.hu/vaper.htm

(#1365) fer válasza blackiex (#1362) üzenetére


fer
őstag

Én nem az akku túlmelegedésről beszéltem, hanem a töltőről (adapter), ha esetleg nem bírná a terhelést, amit kétlek! Igen li-ion aksit töltött, de ennek semmi jelentősége, mivel az egy stabilizált adapter, a töltést az elektronika végzi ami a telefonban van, jelen esetben az akkuban (eGo-T)! A töltőnek (adapternek) csupán szolgáltatnia kell a megfelelő feszültséget stabilan, és bírnia kell teljesítménnyel (mA) ami jelen esetben talán elegendő! Ha túl gyenge lenne a 450 mA, akkor melegedni fog az adapter (amit eddig is tett a telefon töltése közben), és tovább fog tartani a töltés, ha meg elegendő a teljesítménye akkor nem fog nagyon melegedni! De ez majd kiderül a töltési időből! Ha csak a usb kábellel töltöm gépről, akkor ott sem kap mást, csak stabil 5V-ot (+- 10%)!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1366) zippofcy válasza blackiex (#1364) üzenetére


zippofcy
senior tag

Amilyen vastag kábelek abba az akksiba belemennek, én meg merném kockáztatni hogy normál vastagságú kábel (vagyis ami a töltőkből megy az akksikba) hamarabb elolvad és szétég mint hogy így fel tudjon robbantani egy védelmi elektronikájától megfosztott akksit. ;]
Az iphone-ok akksija meg néha magától is felrobban, mégis hány millióan tartják napi több tíz percben az arcuk mellett ;]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#1367) blackiex válasza zippofcy (#1366) üzenetére


blackiex
csendes tag

Zippofcy: Elég 2C-nyi áram ahhoz, hogy egy Li-ion felpúposodjon. Egy 1000 mAh-s akku esetében ez 2 amper, amit elbír még a 0.5-ös vezeték is. Eleve akkora madzagok vannak az akksikban.
Aki iPhone-t vesz, az meg is érdemli...

Fer: nem vitatkozom veled, mert felesleges. Csinálj, amit jól esik, de én szóltam.
Abba azért nem ártana belegondolnod, hogy a túlhevülő adapter mennyire fog neked +-10% tűrést tartani, ami a kimenő feszt illeti, illetve roszabb esetben ha elpukkan a dugasztáp és mondjuk 20V-ot csesz az eGo akksira, azt milyen hatással lesz a töltésszabályozójára, ami max. 6V-ig tolerálja a betáp pontatlanságát.

http://chopperfield.uw.hu/vaper.htm

(#1368) fer válasza blackiex (#1367) üzenetére


fer
őstag

:O

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1369) Xero válasza blackiex (#1367) üzenetére


Xero
nagyúr

Aki iPhone-t vesz, az meg is érdemli...

:U

[ Szerkesztve ]

(#1370) zippofcy válasza Xero (#1369) üzenetére


zippofcy
senior tag

Az iphone-ok tele vannak pici kémprogramokkal amik még azt is loggolják hogy előtte vagy utána (copyright by Torrente) mosol-e kezet. ;]
Ezen kívül direkt szétszedhetetlenek, hogy ne tudd kicserélni az akksit bennük ezért kétévente mindig megvedd az új modellt.
Minden köztes évben megjelenik egy ráncfelvarrott változat, azoknak akik a két évet se tudják kivárni :D

[SPOILER] Csak vicc ;) [/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#1371) fer


fer
őstag

Az igaz, hogy az NG porlasztóba nincs üvegszál, hanem helyette fémhálós híd van?

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1372) fer válasza fer (#1371) üzenetére


fer
őstag

Tévedtem, abban is van üvegszál! Csak azt nem értem, hogy akkor miért írják, hogy ki lehet égetni, holott abból nem lehet kiszedni az üvegszál fonatot!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1373) Blom válasza fer (#1361) üzenetére


Blom
aktív tag

köhögök tőle minden beleszíváskor.
nem tudom miért pedig nem erős a gőze.
lehet, hogy sok folyadékot raktam bele és túl sok a gőz.

(#1374) blackiex válasza fer (#1372) üzenetére


blackiex
csendes tag

Miért ne lehetne kiégetni? Az üveg nem éghető anyag. Az égetés során kifehéredik, kiég belőle a koksz.
A tüskés, levezetőszálas kazánokból is csak azért kell kivenni, hogy a levezető üvegszálat is ki tudd mosni rendesen. Ha ezt nem teszi meg az ember, a levezetőszálban maradt liquid-et az égetés során rápirítod az üvegszálra és borzasztó íze lesz a kazánnak.

[ Szerkesztve ]

http://chopperfield.uw.hu/vaper.htm

(#1375) fer válasza Blom (#1373) üzenetére


fer
őstag

Milyen löttyöt raktál bele, PG, VG? Én VG-t használok, a PG engem is néha megköhögtet!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1376) fer válasza blackiex (#1374) üzenetére


fer
őstag

Akkor nálam most ez fordult elő, na mindegy többet nem égetem, nem is ajánlott! Csak kifőzni desztillált vízben, utána szárítás!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1377) Blom válasza fer (#1375) üzenetére


Blom
aktív tag

ezt pontosan nem tudom, mert hamar leraktam, de lehet, hogy ezért köhécselek tőle.
megnézem, ha hazaértem most melóba vagyok.

(#1378) blackiex válasza fer (#1376) üzenetére


blackiex
csendes tag

Főzd ki és öblítsd át hideg deszt. vízzel, majd égesd újra.
Égetés nélkül a fűtőszálra lerakódott, kozmás ízt okozó koksztól nem tudsz megszabadulni.

http://chopperfield.uw.hu/vaper.htm

(#1379) fer válasza blackiex (#1378) üzenetére


fer
őstag

Úgy néz ki talán sikerült megmentenem a 510 T2-t, de az NG-vel már nem szórakozok, rendeltem helyette a másik fajtából, kár, hogy elsőre nem azt rendeltem amelyiknek olyan a felépítése mint a T2-é! Talán eGo-T porlasztónak hívják? Meg még rendeltem egy T2-t is (ez a mütyür tényleg istenkirály), a Drip tip gumi rámegy a T2 kazánra?
Az NG-vel nagyobb melóm lesz, ha jól láttam üvegszál darabok is jöttek ki belőle! Mindenesetre nem dobom ki, szabi alatt megpróbálom szétnyomni, vesztenivalóm már nincs vele, csak üvegszálfonatot kéne szereznem valahonnét!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1380) fer


fer
őstag

A sűrű lötyi is árthat a kazánnak? Mivel én csak VG-t töltök, nem bírom a tömény PG-t! Mennyire próbáljam keverni? A 30-70 arányt olvastam sok helyen! Úgy jó, ha 30 cseppből 21 VG, 9 meg PG, össze tud keveredni a tartályba? csak a próba miatt, még nem akarok sokat keverni, hátha nem jön be!

Na raktam pár csepp PG-t a tartályba, remélem működni fog, és ennyit még el bírok viselni! Valaki itt említette, hogy a menthol az ami a legjobban szennyezi a fűtőszálat!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1381) kolynet válasza Findzs (#200) üzenetére


kolynet
csendes tag

Ezek amúgy tökrandom vettem 2dbot azt minddkettő leégett egy nagyobb slukknál :D mondjuk 5 usd volt each

Ne haragudj ha illetlen vagyok néha, születési rendellenességem!

(#1382) blackiex válasza fer (#1380) üzenetére


blackiex
csendes tag

Nem a sűrűsége, az összetétele. A VG jobban koszol, de igazából az a tapasztalat, hogy a lötty színe a legjobb indikátor. Minél sötétebb a lötty, annál hamarabb lesz kokszos (kávés, mentolos, csokis, stb.

Az NG-ben nem fogsz tudni üvegszálat cserélni, mert a fűtőszál alá van fűzve, amit ezüst vagy réz keményforrasztás rögzít. Házi körülmények között nem megoldható a visszafűzés és forrasztás, még ha a bontás sikerül is.
A fémszövet hídból a fűtőszál felé menő oldalsó üvegszál csak mellékes, a fémszövet pufferből is fel tudja venni a levet. Ha azok a szálak rojtosodtak/szakadtak, az annyira nem kritikus.

A 70/30 VG túlsúlyos levet pedig nyomd nyugodtan, jó szer az. A tartályban magától nem fog összekeveredni, annyit tegyél bele, hogy maradjon légbuborék és rázd össze vagy billentgesd fejre és vissza.

http://chopperfield.uw.hu/vaper.htm

(#1383) fer válasza kolynet (#1381) üzenetére


fer
őstag

Gratula, válaszoltál majd egy éves hsz.-hoz!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1384) Xero válasza Blom (#1377) üzenetére


Xero
nagyúr

Szar minőségű a folyadék.

(#1385) zippofcy


zippofcy
senior tag

Ma megjött az Ego-T passthrough akksim, kazánom, tankom (type A) sikeresen be is üzemeltem Cuba Cigar fantázianevű 6mgs VG lötyivel. Szal öröm és bódottság :D
Köszönet Xeronak a privi infokért és Loushának a hasznos leírásáért. :R
Boldog ünnepeket és füstölgést mindenkinek !

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#1386) fer válasza blackiex (#1382) üzenetére


fer
őstag

Nem igazán fekszik nekem a PG! VG-t lehet valamivel higíttani?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1387) DaviD202 válasza fer (#1386) üzenetére


DaviD202
aktív tag

pár csepp desztillált vízzel (alapból is van benne 10%)

(#1388) fer válasza DaviD202 (#1387) üzenetére


fer
őstag

Köszi, nálam valszeg szükség is lesz rá! Nagyon sűrűk ezek a VG lötyik!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1389) fer válasza blackiex (#1382) üzenetére


fer
őstag

Kösz a segítséget, igazad volt az NG-vel kapcsolatban! Szerintem ott rontottam el, hogy mivel nem volt itthon desztillált víz nekiláttam csapvízzel meg citrompótlóval kifőzni, és a sok vízkőlerakódást ami rákerült a fűtőszál beizzította (kezdők bakija)! Az este beállított a haver 5L desztillált vízzel, utolsó próbaképp adtam neki még egy esélyt, újra kifőztem citrompótlós (de most már) desztillált vízzel, és lám megjavult! De most még az a gondom, hogy mikor még átitatom löttyel a vatelindugót addig fincsi íze van, de pár slukk után már kezdem megint enyhén érezni azt az oda nem illő ízt! Megint vatelin itatás, megint jó pár slukkig! Én arra tippelek, hogy a sűrű VG nem tud kellően odajutni a fémszövet hídjára! Hány csepp deszt. vizet adjak 10ml-hez! nem szeretném túl hígítani!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1390) sNORh


sNORh
addikt

Hali
20k körül érdekelne valami jól bevált, takarékos e-cigi, jó minőségű stp, tapasztalatokat is szivesen fogadok.
Olvastam már nagyon sok hsz-t, de ti már nagyon szakmai nyelven beszéltek már itt.
előre is köszi :R

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1391) Lousha válasza sNORh (#1390) üzenetére


Lousha
csendes tag

Aláírás, második link, alapos olvasás, aztán döntés.

Sok sikert!

http://olvasoszoba.yolasite.com --- ezen belül kezdő e-cigiseknek segítség: http://olvasoszoba.yolasite.com/resources/Bag%C3%B3%C3%BCgyek.pdf

(#1392) Lousha válasza zippofcy (#1385) üzenetére


Lousha
csendes tag

Hasonlókat neked is :)

http://olvasoszoba.yolasite.com --- ezen belül kezdő e-cigiseknek segítség: http://olvasoszoba.yolasite.com/resources/Bag%C3%B3%C3%BCgyek.pdf

(#1393) zippofcy válasza sNORh (#1390) üzenetére


zippofcy
senior tag

Ego passthrough akksi, tank kazán és tank. Vagy kazán és tank helyett Bud VG cartomizer. 10-15-ből kijön postával, attól függően hol veszed. A kit-ek vagy nagyon drágák vagy rosszabbak ennél. Nekem akksi, 2x LR kazán + 5 tank, sapikkal, löttyel, tartóval, szal mindennel 10500 HUF volt postával igaz 6.-án rendeltem 9.-én adták fel ma érkezett meg (healthcabin, Bud-juk nincs) Ha a sebesség is fontos vedd az ecigionline-tól, korrektek és másnapra ott a cucc. Budjuk is van bár ha nem VGs akkor fűtőszálat kell cserélni benne de utubeos vidi alapján nem nehéz.
Ilyen vattás izét én már nem vennék, túlhaladta a fejlődés ;] Fűtőszálassal vagy mivel meg sok a szívás (lásd fentebb). Szal mindenből -T, Tank, stb jelölésűt válassz.

Ha nem szivar hanem cigiméret kell akkor majd vki akinek olyan van segít, azoknak nem néztem utána mert mindenki egyetértett hogy az ego a legjobb teljesítmény / árban. Súlyra meg azok is túl nehezek hozzá hogy megtarsd az ajkaid között vagy a füled mögé dugd szal értelmét én nem láttam ;]

Lötty beszerzéséhez ott az eliquid, bár én most vmi kínai izét szívok egyelőre ... nem köhögök tőle szal bevált.

Mikor megkapod a kazánból fújd ki ami benne van folyadék, aztán mikor rárakod a tankot vedd le és győződj meg róla hogy ki van lyukadva (ha nem akkor bökd át egy tűvel) mert ezzel a két dologgal lehet elrontani az ízt: ha nem kap lötyit megég, a gyári izé benne meg állítólag borzalmas ízű. Jah és mikor ráteszed a tankot hagyd állni 10 percig kazánnal lefelé hogy átitatódjon.
Ettől eltekintve csak összetolod -csavarod és szívhatod is. Egyszerű.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#1394) blackiex válasza fer (#1389) üzenetére


blackiex
csendes tag

10 ml-hez 0.5 ml már a legtöbb esetben elég. Hogy ez nálad hány csepp, azt a patronoddal ki tudod számolni. Az NG patronja 1.2 ml, nálam 25 csepp a flaskából. Vagy patrononként tegyél bele 1 cseppet töltéskor és akkor nem "cseszed el" az egész flaskát, ha pl. más patronban nem jönne jól a túlzottan híg leves.

Az NG nagyon nehezen hal meg, amíg nem szakad meg a fűtőtekercs, addig mosással helyre lehet hozni. Nálam üzemel még 2 hónapos példány is. A citromsavas jakuzzi nagyon jó cucc.

http://chopperfield.uw.hu/vaper.htm

(#1395) fer válasza blackiex (#1394) üzenetére


fer
őstag

Már alakul, de szerintem ez az NG kazán nem igazán vállt be, ezzel a vatelin dugóval, egyfolytában szívok, még hígított formában sem képes kellő mennyiségű lötyit átengedni! Remélem a T kazán jobb lesz, már postán van, remélem kedden megkapom!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1396) blackiex válasza fer (#1395) üzenetére


blackiex
csendes tag

Az a vicces, hogy mindenki más azzal szív, hogy ömlik a lötty a kazánba. :D

Ritkíts a vatelin dugón vagy szurkáld meg tűvel. Az is segít a dolgon.

http://chopperfield.uw.hu/vaper.htm

(#1397) fer válasza blackiex (#1396) üzenetére


fer
őstag

Szerintem ők PG-s lötyit használnak, vagy legalább is nagy része az!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#1398) DaviD202 válasza fer (#1397) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Én NG LR kazánt használtam VG löttyel és tökéletesen átengedte nem volt probléma sőt előtte volt egy sima NG-m, az még folyt is a patron és a kazán illesztésénél ugyan azzal a VG löttyel.
Fogj egy tűt és szurkáld át a vattát pár helyen.

(#1399) Vladi


Vladi
nagyúr

na mit kapott Vladi karácsonyra?? :C

Egy lötyi mennyi időre elég? A 3 csepp egy napra elég kb. faternek. Az sok, vagy kevés vagy átlagos? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1400) blackiex válasza Vladi (#1399) üzenetére


blackiex
csendes tag

3 csepp az nagyon light...
Ém kb 3 ml-t szívok. :D

http://chopperfield.uw.hu/vaper.htm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.