Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Gainka válasza gbors (#10) üzenetére


Gainka
őstag

Règi jàtèkokról nem is beszèlve, hisz az új kàrtyàk az *uj játékokban fognak igazán elhúzni.
Egy kis hiba bocsi.
Ezt látom kitárgyaltátok.

A fáradozásod elismerem, azt is hogy ez egy nvidia cikk, de szubjektív véleményt illeszteni bele teljesen fölösleges volt. A topoiklakók 99% elégedett a kártyával mint én is, és csak komment háborút indítasz miközben beszélhetnénk a kártyákról is. Ha az nem lett volna én sem indultam volna rossz szájízzel a cikknek.

Ha most én csinálok egy r7 260x-r7 370-rx 460-r9 270 tesztet és beleírom hogy szar gtx 950 (mert pont kifogtam egy hibásat vagy más okból) annak mi értelme lenne,? Annyi hogy szét oltanának kommentekben. :D

A két legirritálóbb Radeon probléma (már számos helyen leírtam az elsőt): kikapcsolt képernyő után visszaaktiváláskor nem mindig kapcsol vissza a VGA (ezt eddig minden GCN-es kártya csinálta, ami járt nálam), ill. a képernyőfrekvencia változtatásakor (50/60 Hz között) időnként rebootol a gép (ez a 460 újdonsága). Toleranciaszinttől függ, hogy ezeket elviseli-e valaki - én nem.

Nálam ezek a problémák nem fordulnak elő, sőt a hd 7750-hd 7790-el sem fordult elő.

Béke :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.