Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) jackbacsi87 válasza rainmen (#81) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Bill Me Later-ről most olvastam éppen egy cikket. A gond ott kezdődik, hogy kell hozzá USA TB-szám, innentől meg felejtős.

(#102) rainmen válasza jackbacsi87 (#101) üzenetére


rainmen
aktív tag

Aha. Kösz. Szemeztem vele, mert mindenféle kedvezményeket írogat rá, de akkor kihagyom. :N

Melack: Kösz, akkor értékelem.

[ Szerkesztve ]

(#103) gabo9201 válasza rainmen (#96) üzenetére


gabo9201
senior tag

Köszi a történetet :)
Ha nagyobb értékű dologról lett volna szó én is megpróbáltam volna lemondani, de ekkora különbség nem érte volna meg, hogy "pattogjak" :DDD

Persze a te esetedben (gondolom autó alkatrészről volt szó) valószínű nagyobb volt az összeg, és jó tudni, hogy vannak ilyen "rendes" eladók.

Minden esetre legközelebb körültekintőbb leszek :)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#104) napocska2 válasza jackbacsi87 (#100) üzenetére


napocska2
senior tag

Szerintem most is be lehet állítani, hogy melyik átváltási variációt választod. Amikor leütsz egy terméket, a fizetés előtt lehet kiválasztani, hogy a bankod vagy a PayPal váltsa át. Általában jobban jársz az előbbivel, de nem mindig. A bankod ugyanis pár nappal később fogja megtenni az átváltást és neked kell kitalálni, hogy melyik árfolyam számodra a jobb.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#105) Mercutio_ válasza napocska2 (#104) üzenetére


Mercutio_
félisten

Változó, hogy mi a jobb, paypal 367-en vátotta a Ł-ot, OTP 352-n, az pár100Ł-os nagyságrendnél már nem mindegy.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#107) rainmen válasza gabo9201 (#103) üzenetére


rainmen
aktív tag

38$. Feleslegesen nem költök semmire... :DD :C

(#108) BDave


BDave
őstag

Üdv! Hasznos volt mind a két cikk, viszont egy kérdésem maradt csak: hol tudom beállítani a keresésnél, hogy olyan találatokat listázzon ki, amiket worldwide is elküldenek az eladók? Köszönöm!

(#109) Melack válasza BDave (#108) üzenetére


Melack
veterán

Oldalt van a szűrőmező, ott a Location részt nézd meg - Worldwide.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#110) BDave válasza Melack (#109) üzenetére


BDave
őstag

Ezt már próbáltam. Ha ott bepipálom a Worldwide-ot, akkor attól még kidob olyan találatokat, amiket pl. csak USA-ba postáznak ki. :F Legalábbis még mindig van olyan termék, amire ha ezután rámegyek, akkor: "Ships to: United States". Ha rámegyek a Shipping and payments-re, akkor pedig ez fogad:
"Shipping cannot be calculated for your area. You can contact the seller - opens in a new window or tab for additional shipping costs and services."

Vagyis lehet, hogy elküldené Európába is? De nem hiszem, mert akkor az lenne ott hogy "Ships to: USA, stb.. Europe"

[ Szerkesztve ]

(#111) Melack válasza BDave (#110) üzenetére


Melack
veterán

Linkelj be egy keresést, megnézzük :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#112) BDave válasza Melack (#111) üzenetére


BDave
őstag

WW nélküli

WW bepipálva

Az első találat mind a két listában szerepe. Holott: "Ships to: United States"

(#113) McSpy válasza BDave (#108) üzenetére


McSpy
őstag

Azt be lehet állitani hogy Magyarországra küldenek-e.

[itt] láthato,hogy amelyik küldi M.O-ra annál oda van irva mennyi a shiping

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#114) Melack válasza McSpy (#113) üzenetére


Melack
veterán

Az a fura, hogy nekem a címem miatt mindig az ide is postázókat hozza ki.

Az enter your locationnél kellene lennie az irányítószámnak.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#115) BDave válasza Melack (#114) üzenetére


BDave
őstag

A Location résznél kiválasztottam az Available to: Hungary-t és így már csak azokat listázza ki. De mintha én ezt egyszer már próbáltam volna és nem ezt az eredményt hozta. Na mindegy, most jó.

McSpy: igen, amit linkeltél, azt találtam meg.

És nem lehet elmenteni, hogy ezután mindig így keressen és ne kelljen ezt beállítani? Mert a Save search csak az aktuális keresést menti el.

[ Szerkesztve ]

(#116) McSpy válasza BDave (#115) üzenetére


McSpy
őstag

abban az esetben hozza ki automatikusan ha be vagy jelentkezve,és azonnal beállitod,én pld ugy szoktam hogy a postával együtt és a legalacsonyabb ár legyen az elején

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#117) maxell11


maxell11
csendes tag

Üdv Fórum!

Azt lehet tudni mi változott a paypal-os refund-ok menetében?
Mire gondolok?
Kismilliószor kértem már refund-ot az ebay-en az eladóktól.
A menet minidig ugyanaz volt: jött egy mail a paypal-tól, hogy refund-ot kaptam, és pár napra, anélkül hogy bármit kellett volna tennem, megjelent a pénz a paypal mögött álló visa kártyámon (vagyis a bankszámlámon).
Most jött két refund, de nem a szokványos módon, hanem a paypal mail-ben volt egy link, mely szerint:
You'll need to manually claim this payment because:
You're an international customer.
Log in to your PayPal account and look for a transaction with an Accept/Deny button next to it. Click Accept to receive the payment.

Na most ezt én megtettem. Azóta eltelt három hét, és a pénz azóta sincs sehol. Nem jelent meg a bankszámlán.
A paypal history-ben ott van világosan: Payment sent to: nekem
és success.
Mindent jól csináltam.
De akkor hol a pénz?

Mi változott a refund-dal? Eddig semmi ilyesmi nem kellett! Accept stb. és sehol a pénz?
Mi van itt?
Ki tudja?

Köszönöm

(#118) Newyorker válasza F_Gergely (#6) üzenetére


Newyorker
addikt

jó kis cikk, thx

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#119) more


more
tag

Régóta tervezem, hogy regisztráljak ebayre és paypalra, de ez a cikk adta meg a kezdő lökést! Köszönöm, már jön is az első csomag! :)

(#120) Newyorker válasza more (#119) üzenetére


Newyorker
addikt

legalábbis reméljük :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#121) vicces


vicces
addikt

szaisztok!
jól értelmezem, hogy a paypal-es fizetéseknél is minden esetben meg kell adni a bankkártyám számát?
ezt úgy képzeltem el, hogy feltöltöm a paypal egyenlegem, és a paypal ad majd egy sorszámot, amivel lehet fizetni a paypal-es fizetési metódusoknál.
segitsetek már ki, hogy van ez pontosan.
köszi!

:)

(#122) McSpy válasza vicces (#121) üzenetére


McSpy
őstag

nyiss,egy külön számlát ami csak a pay-pal-s fizetésekre hoztad létre,és a paypal onnan leemeli,a paypal egy virtuális számla,ha már feltöltöttél a pay-palra,akkor már él a számlád,és ahonnan feltöltötted,onnan fogod fizetni a pay-pal-s fizetéseket

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#123) vicces válasza McSpy (#122) üzenetére


vicces
addikt

tehát azt mondod, hogy nyissak a bankomban például egy új számlaszámot? cés azt rendeljem hozzá a paypal-es accountomhoz?
tehát ez a paypal csak arra jó, hogy elrejti a kártya adataimat a másik fél elől?
ez esetben a remélt kütyü még jó néhány hétig nem fog postázódni.. :(
egyébként ilyen erővel egy az egyben is megadhatnám a bankártyám adatait..

:)

(#124) McSpy válasza vicces (#123) üzenetére


McSpy
őstag

én ugyanarról a számlaszámláről fizetek minden internetes fizetést,eddig semmi bajom nem volt vele,de ha már átutaltál a pay-pal-ra pénzt,és a pay-pal számlán megjelent,akkor ne nyiss újat hanem használd azt a számlaszámot amit megadtál,nem kell félni nem huzzák le a pénzt ami rajta van

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#125) vicces válasza McSpy (#124) üzenetére


vicces
addikt

nem adtam meg semmiféle számlaszámot, se kártyaszámot.
egyszerűen nyomtam egy "top up"-ot, és az ott megjelenő adatok alapján átutaltam egy kisebb pénzösszeget.
ha jól olvasom a mastro kártyámat el sem fogadná a paypal. csak visa vagy mastercard jó neki.
na mármost az ebay és a paypal accountom is elméletileg össze vannak fésülve.
az ebayen nyomok egy fizetést, majd átkerülök a paypal fizetési oldalra, ahol én úgy gondoltam, hogy nyomnom kell majd egy "biztos benne" vagy valami hasonló gombot, és a kívánt portéka és postadija levonódik a paypal-es egyenlegemből.
ehelyett csak és kizárólag bankkártya adatokat kér a lap...
ezek szerint ebayen csak a paypalhez hozzárendelt kártyával lehet fizetni??

:)

(#126) Mercutio_ válasza vicces (#123) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak egy részére válasz a kérdésednek, de:
Minden bank biztosít kérésre a meglévő számlaszámod mellé egy virtuális számlaszámot, amin alapból nincs semmi pénz, amikor neten vásárolsz erre a virtuális folyószámlára átrakod a rendes számládról a szükséges összeget és ezt a számlaszámot adod meg, így csak annyit tudnak leemelni.

Paypal nem csak "elfedi" a számlaszámod, nemteljesítés esetén, vagy ha nem azt kapod ami a leírásban szerepelt is eljár helyetted - kérésre - és adott esetben visszafizeti a jogtalanul leemelt összeget.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#127) vicces válasza Mercutio_ (#126) üzenetére


vicces
addikt

ha jól értelmezem McSpy kolléga a rendes kártyáját használja a paypalhez..
én ezt rizikósnak tartom még ha a "nagy" paypalhez is regisztálta be..
azért vergődök, mert kb még 2 hét mire hazajutok és ügyintézni tudok egy netes kártyát-számlát. netem van. internetbankom van. paypal végülis üzemel. mégsem tudok teljes biztonsággal vásárolni az ebayen... ;]
de lehet mindjárt elgurítom a gyógyszerem és megpróbálom a maestromat pároztatni a paypallel.
és már leütöttem egy akksit, mert akkor még úgy gondoltam, hogy a paypalon rendelkezésreálló egyenlegből is ki lehet fizetni, de úgy tűnik, hogy ezen az aukciós oldalon ez nem megy.

[ Szerkesztve ]

:)

(#128) Tüzi

Annyit fűznék hozzá, hogy csalás esetén nem kapod vissza a pénzed.
Illetve nem teljes egészében, csak a 45.000huf feletti részt.
Év eleji saját tapasztalat, mastercard@paypal.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#129) MarQs válasza Mercutio_ (#126) üzenetére


MarQs
senior tag

Csupán a következetesség kedvéért: olyan, hogy virtuális folyószámla, nincs!
A témában érintett eszköz, amivel asszociálsz, az a virtuális bankkártya. Pl. VISA Virtuon. Ez ergo, egy új, második bankkártya az amúgy már létező folyószámlához.
Ennek a számát és CVC/CVV kódját kell megadni PayPal-on belül és ennek van állandó defaultként 1 Ft-ra állítva a vásárlási limite, amit minden fizetés előtt meg kell változtatni a kívánt végösszegre - ezekben rejlik a biztonságos mivolta.

Ui.: a virtuális folyószámla esetleg az egyetemi körökből ismerős "gyűjtőszámlával" említhető egy lapon...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#130) MarQs válasza vicces (#127) üzenetére


MarQs
senior tag

Pedig, ha töltöttél fel, már utaltál át valamennyi pénzt a PayPal egyenlegedre és az ott meg is jelent, akkor kérdés és bármi probléma nélkül fel kéne tudnod használni.
Mindig az P.P. számlákon lévő egyenleg élvez prioritást fizetés esetén, ha pedig ez a keret épp kimerülne, akkor jön szóba a továbbiakban a kártyás fizetés. Így van lehetőség vegyes, P.P. egyenlegről + bankszámláról történő fizetésre is...
De amúgy, ha nincs virtuális kártyád és a rendszerben sem bízol, akkor nem muszáj megadnod semmilyen banki adatot. Elegendő, ha csak átutalással, azaz az egyenleg feltöltéssel operálsz, lévén - de ezt már te is tudod - a PayPalnak van országon belüli, saját folyószámlája. Ami mínusz van a dologban, az a késlekedés: a procedúra legalább 24-48 óra átfutási idővel jár.

Még egy dolog: amióta a Maestro kártyáknak is van CVC/CVV kódja, azóta a PayPal is elfogadja ezt a típust. Össze tudod kötni a kettőt, ha úgy gondolod.

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#131) MarQs válasza Tüzi (#128) üzenetére


MarQs
senior tag

Erről kérnék egy bővebb kifejtést, leginkább a "45.000huf feletti rész"-ről... ha nincs ellenedre.
Évekkel ezelőtti saját tapasztalat: eBay vásárlás -> PayPal fizetés -> se csomag, se válasz -> eset jelzése a P.P.-nak -> eset kifolyása nyilvánvaló: csalás -> vásárlás teljes összege vissza! A legjobb, hogy nem 2 forintról volt szó...
((Egészen pontosan 71.239 Ft-ról.))

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#132) ebay11


ebay11
csendes tag

Üdv Fórum!

Hogyan tudom megoldani, hogy a paypal egyenlegemen levő pénzt (melyek refundok révén vannak ott) átmozgassam a paypal mögött álló valódi bankszámlámra?

USD és HUF is van az egyenlegen, és nem akarom levásárolni az ebay-en.

Köszönöm

(#133) MarQs válasza ebay11 (#132) üzenetére


MarQs
senior tag

Szia!
A "My Account" fül alatti menüsorban keresd a "Withdraw" opciót - itt találod a szükségeseket.
A külföldi valuta átváltását elvégzi a PayPal, de ha jól emlékszem, van rá opció, hogy ezt a bankodra tudd bízni... bár ha nem ordas nagy összegről van szó, akkor a különbségek elhanyagolhatóak.

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#134) Mercutio_ válasza MarQs (#129) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eigen, esetemben virtuális mastercard, de maga a bank is félreérthetően fogalmaz, amikor ezt írja:
"A Net számlacsomag két számlát tartalmaz"

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#135) vicces


vicces
addikt

na meglett a hiba amivel kínlódtam..
hiányzott 17 cent a paypal számlámról, és ezért kért a fizetésénél bankkártya adatokat a fizető oldal. csökkentettem az vásárlandó termékek számát és egyből lehetett nyugtázni a fizetést :Y

egyébként ez hogy lehetséges, hogy rendelek valamit pl 10 dodóért és ingyen küldik kínából? ilyen olcsó lenne a posta a csíkszeműeknek európába?

[ Szerkesztve ]

:)

(#136) Tüzi válasza MarQs (#131) üzenetére

Emlékszel a decemberi illetéktelen kártya-használatra? Na, az én kártyám adatait is megszerezték (nem vásároltam sehol vele, csak paypalre van regisztrálva), vettek egy kuwaiti repjegyet 85ezerért, ebből 40ezret kaptam vissza, mert ezt mondja a törvény. (hogy 45ezerig a saját bajod).ennyi.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#137) MarQs válasza Mercutio_ (#134) üzenetére


MarQs
senior tag

Hát igen!
Attól már csak kevés gázabb dolog van, amikor a témában legkompetensebb hülyeségeket ír... :F

(#136) Tüzi
Uhh, kemény szitu!
Sose kerüljek ilyen helyzetbe - sajnállak...
Ha nem titkos és úgy érzed, akkor annyit még megoszthatnál a sztoriból, hogy a PayPal hogyan keveredett a dologba? Valahogy rajtuk keresztül került kifizetésre az ominózus kuvaiti repjegy? És milyen típusú kártyáról volt szó: Visa, Master, Maestro?
Csak kíváncsi volnék, hogy mi a legjobb megoldás az ilyen esetek ellen...

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#138) Tüzi válasza MarQs (#137) üzenetére

paypal? szerintem sehogy. mastercard-tól volt adatlopás. hogy ez milyen nemű, azt nem tudom.
az tűnt fel, hogy elég fehér vagyok, meg mostanában nem volt melegem, mégis vettem repjegyet :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#139) MarQs válasza Tüzi (#138) üzenetére


MarQs
senior tag

Éértem...
Csak azért, mert ebben a hozzászólásodban épp felvillan a PayPal, meg a topik is többségében ezt tárgyalja, de akkor tárgytalan.
Lényeg a lényeg, ha PayPal-on keresztül történik a fizetés, akkor a fizető fél legalább 2.500 $-ra biztosítva van csalások, vagy adás-vételek nem teljesülésének esetére... bár ha jól emléxem, bizonyos esetekben ez az összeghatár akár még több is lehet!

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#140) McSpy válasza MarQs (#139) üzenetére


McSpy
őstag

Én idáig ugy tudtam,hogy a Pay-Pal addig nem utálja át a pénzt az eladónak,amig a vevő nem ad pozitiv visszajelzést az eladó termékéről,ebben az esetben tök mind1,hogy mennyi pénz van függőben

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#141) Tüzi válasza MarQs (#139) üzenetére

szerinted el fogják mondani valakinek is, hogy volt egy biztonsági rés, és sz.ptátok? :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#142) MarQs válasza McSpy (#140) üzenetére


MarQs
senior tag

Eladók esetében általában csak az első adás-vétel idejére tartja vissza a pénzt az eBay (=PayPal), de azt is csak 21 napig késlelteti és ez csak az eBay.com, eBay.ca és eBay.fr domainek alatt lezajlott aukcióknál/vásárlásoknál él. Ergo, minden más esetben kvázi azonnal helyet cserél a termék ellenértéke, de ha valami gubanc van, akkor a pénz visszavonásra kerül, vagy ha az eladó már lenullázta a P.P. egyenlegét, akkor értelemszerűen mínuszba fordul a kasszája... a történet folytatása a továbbiakban pedig már a jogi herce-hurcákról, meg követeléskezelőkről szól.

Amire amúgy gondoltál létezik, csak azt Escrow Services-nek hívják.

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#143) McSpy válasza MarQs (#142) üzenetére


McSpy
őstag

az ebay.com-n szoktam vásárolni és akkor jól tudtam,mert ott müxik a dolog

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#144) MarQs válasza Tüzi (#141) üzenetére


MarQs
senior tag

Nem tudom, hogy pontosan hogy szólt a fáma, de ha a Mastercard-nál volt valamiféle adatlopás, akkor kellett náluk lennie egy biztonsági résnek... mert amúgy nincs az a gubanc ugye.

(#143) McSpy
Igen, műxik, de az említett domainek alatt üzletelő eladók további eladásainál ez a korlátozás már feloldásra kerül...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#145) Frozzy


Frozzy
őstag

Sziasztok!

akadt egy kis problémám a Paypal-al remélem valaki tud segíteni.

most szerettem volna fizetni vele tegnap este de mivel már elég rég használtam hirtelen nem tudtam a jelszót. Ugyebár jelszó emlékeztetőt kértem és a bankkártya adataim után reseteltem is a jelszót. be is léptetett nem volt semmi gond. ha ki léptem és szerettem volna vissza lépni akkor írtam be az új jelszót és nem enged be mivel nemjó az e-mail vagy a jelszó sajnos.. na ezt a struktúrát már megcsináltam azóta kb 3x. de ugyan az a helyzet. tegnap este pihentettem a dolgot de még ma reggel sem tudtam bejelentkezni a paypal-omra így megint fogtam és újabb ilyen struktúrát csináltam be is léptetett nem volt semmi gond. volt jobb oldalt hogy confirm-eljem az e-mailt azt is meg csináltam már. most nem merek kijelentkezni mert ugye akkor megint nem enged vissza. de fizetni egy teljesen más helyen kéne ahol be kéne jelentkezni de ott megint nem engedi szokásához hűen. na most be vagyok jelentkezve paypalra mert ugye egyből berak. de ott próbálok security questionokat változtatni a jelenlegi jelszavammal (elvileg) nem engedni mert nem jó a jelszó.. na sima jelszót is megpróbáltam cserélni de arra is azt írja, hogy a jelenlegi jelszó nem jó..

most ilyenkor mit csináljak ? mi a teendő ? én rontok el valamit?

légyszives segítsen valaki mert már nagyon nem értem ezt a paypal-t.. pedig régen semmi gond nem volt vele nem 1x vásároltam ez által. :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#146) draco31


draco31
veterán

Hello!

Ezen leírások alapján vágtam bele én is az ebay-be. Eddig 20 rendelésem volt sikeres, kettő pedig függőben van. Még szeptember 20.-a körül rendeltem egy ónszippantót, és egy 12cm-es ventilátor rácsot PC-hez, de ezek máig nem jöttek meg. Elvileg november közepén újra elküldték őket, de még semmi. Már írtam nekik, hogy küldjék vissza a pénzt, 500-500 Ft, szóval nem egy nagy összeg. Az egyik még kicsit akadékoskodik, mert megint elakarja küldeni, de nyomkövetéssel, amit nekem kellene fizetni. Most várakozok, hogy mikor jelenek meg a paypal számlámon a két összeg. Rendeltem ár decemberben is 1-2 dolgot, azok is megjöttek, nem értem mi lett ezzel a két dologgal.De nem is ezért irtam most.

Eddigi legdrágább rendelésem 4000 Ft volt. Azt szeretném tudni, hogy most mekkora összegtől kell vámot fizetni, mert úgy hallottam, hogy mostanában változott. Vagy inkább a csomag méretét nézik? Olvastam most az erre vonatkozó részt a cikkben.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#147) McReay


McReay
aktív tag

Nagyon jó cikk lett, köszönöm!

A végén a paypal-os, bankkártyás mizéria kicsit be****atós! :D

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#148) bot1978


bot1978
senior tag

Sziasztok, perpill paypalon a fizetéstől számított hány napon belül lehet refundot kérni?

Angliából jött volna a cucc, de nem kaptam meg. Az eladó állítja, hogy airmail feladta, ami 3-6 munkanap onnan ide, de regényt írt. Gyanús.
A regényében az van, hogy ötödikén adta fel (aznap rendeltem), a Resolution Centerben viszont tizennyolcadika van, mint sale date, ma meg már 28. Az értékelése az utóbbi 1 hónapban hemzseg az olyan negatívtól, hogy Item never received, konkrétan 14 negatívja van, de közben 105627 eladás, szóval még midig 99.9%-os.

Valszeg megvette egy csaló a logint... Türelmet kér, emiatt érdekel, hogy ötödikétől számítva meddig lehet refundot kérni paypalon? 30 nap?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.