Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) MasterDeeJay

Remek írás. Már sokmindent rendeltem e-bayről és eddig még csak kettő dologal buktam.

Az egyik egy picoPSU volt ami a helyi postán veszett el. Tacking number alapján sikerült kinyomozni hogy eljutott a helyi postára és ott vége. A postán persze semmit nem tudnak, lehetséges hogy a postás kiszállításkor hagyta el valahol a csomagot. (legtöbbször részeg a postás, nem feltételezem azt hogy akár ki is ellopta volna)
A másik egy pendrive amit még nem kaptam meg, de az eladót és a terméket is törölték az ebayről. Így ha nem kapom meg akkor nem tudhatom kinek szóljak mivel nem tudok az eladóval kapcsolatba lépni. Hétvégén ha nem érkezik meg akkor megpróbálom az ebayes help-et.

Ezeken kívül a csomagokat sokszor felbontogatja a vám, ezzel talán nincs is baj.
A magyar posta szokta elcseszni a dolgokat (kb 50eFtnyi cucc veszett el), de inkább országon belül vesznek el a csomagok nem az ebay-esek. Országon belül ha tehetem csak futárral küldetek mindent.
Ebay eddig nekem totál megbízható, Paypalt meg rendszeresen használom más netes vásárlásra is.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.