Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Hülyék paradicsoma. Már helyesen írni is lusták.

Lehet csak a helyesírás ellenőrző van mindenkinél kikapcsolva. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Írni sokan nem tudnak, de ipfon az kell :O :DDD
Én se bírom az ilyen embereket, mert egyrészt nem biztos hogy érted mit akar, másrészt ha visszakérdezel hogy most akkor mivan neki áll feljebb :D
iPhone-rol annyit, hogy sokan ma már úgy kezelik ha nem azt használod nem vagy ember... :W

(#3) d@vee válasza pulyka jocó (#2) üzenetére


d@vee
őstag

Írni nem tudok, nincs pénz kajára (mert elment cigire meg mobilnetre), munkanélküli vagyok...de ipfon az kell.
Ismerek ilyet :W
De most komolyan, ezek hogy keresnek rá google-ban, ha tokot akarnak nézni rá, vagy mittudomén :(((

[ Szerkesztve ]

Ja

(#4) Samus


Samus
addikt

Javaslom a "Nagy hülyétkapokazapróktól" topik látogatását. Amit a bejegyzésben mutattál, azok egész érthetőek :D

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) draco31


draco31
veterán

Hát Play-en a programoknál vannak néha olyan szösszenetek, hogy percekig röhögök rajtuk, persze hiba nélkül leírva. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#6) d@vee válasza Samus (#4) üzenetére


d@vee
őstag

Áh, a neve is rossz annak a saroknak. Engem már ezek is felhúztak :D

Ja

(#7) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Feltöltött képekre reagálás: gyá de szípekvattok tesa; jolnezelki k anyam :D

(#8) Robert07


Robert07
aktív tag

Akkor en csak az igenytelenek koze tartozok az ekezetek miatt. Mondjuk mentsegemre szoljon h a billentyuzeten, amit hasznalok egyaltalan nincsenek ekezetek. (Kbd for Excel)

Viszont ha egy hsz-nel valami fontosabbat irok, akkor ott vannak ekezetek, meg ha kenytelen vagyok angol kiosztasrol megirni. :DDD

Mondjuk mar szedtem le egy programot, amibel meg tudom forditani az Y-t es a Z-t. :D

(#9) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

A saus márka másik neve snsv

(#10) d@vee válasza SunyaMacs (#9) üzenetére


d@vee
őstag

Ha fejjel lefelé nézed ja :)

Ja

(#11) vimes


vimes
senior tag

A YouTube-on sokkal több az ilyen "gyöngyszem". Én már annyira hozzászoktam, hogy tökéletesen értem a " nyelvüket". Btw ezek nagy része 10-enéves (szerintem). Akkor viszont nem kell már sokáig aggódni a túljelentkezés miatt az egyetemekre/főiskolákra...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#12) abridabri


abridabri
veterán

En is ekezet nelkul irok ,de nem lustasagbol, csupan megszokas.
DOS ban tanultam gepelni kb 25eve. Ott nem volt ekezet :DDD
Ezt a berogzodest csak erositettek az internetes jatekok ;amik nyilvan nem ismerik a magyar nyelvet .

(#13) 7s26c


7s26c
senior tag

Lyézusom....

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.