Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

"Élj vele boldogan..."
Nekem is sajnos elindult a 2 félsziget oldalt. :O

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3) atidzsiforc válasza Speeedfire (#2) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En meg ugy szulettem hogy ott nem volt haj, kesobb kezdett el noni 13-14 evesen meg szoke volt a homlokom 2 sarka, osztalytarsaim azt hittek, hogy oszulok. Most 21 vagyok, surubb hajam van, mint az egesz csaladban barkinek, de ugy vettem eszre, hogy mar is eleg durvan elkezdett hullani. :(((

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4) zolee5016


zolee5016
őstag

Én is magashomlok-kétfélsziget-tel élek gyerekkorom óta......Amúgy mit takar a több hajhullás nálad??Nekem 2 naponta kifésülésnél kb 2 maroknyi jön a fésüvel..igaz 60+ centi hosszu......engem nem zavar,de hallottam valami olyasmi beavatkozásról,hogy az aktiv(hajhagymákkal sűrűbben ellátott fejbőr) részből eltávolitanak egy kisebb darabot ,és a pótolni kivánt részre beültetik.....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

a hajhullást egyetlen dolog állítja meg: a padló.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Gergő_


Gergő_
őstag

ötlet:
nullásgép beszerzése

(#7) zolee5016 válasza Gergő_ (#6) üzenetére


zolee5016
őstag

Hja legyen olyan mint az avatarja.... :DDD

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#8) Crystalheart válasza zolee5016 (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem is elég sok hajam jön ki fésüléskor. Azért nem mondom, hogy hullik, mert utána egész tincsekben nő a rövid hajam a fejbőrömön. Asszem kissé gyengék a szálai...

(#9) csucsbicep válasza zolee5016 (#4) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nálam még annyira nem vészes szerencsére, csak, ha nagyon rövid a hajam, akkor látszik a forgónál, meg a Mickey egeres picit. Nem is ez a lényeg, hanem egyik ismerősöm kb. 1 év alatt nagyon látványosan megkopaszodott, nem akarok így járni..

zolee5016: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Zolaash válasza Crystalheart (#8) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Annyira nem hosszú a hajam, hogy fésülni lehessen.... Honvédségi séró rulez! :)

Rip and tear

(#11) moonlight115 válasza csucsbicep (#9) üzenetére


moonlight115
tag

Ha komolyan zavar a dolog, érdemes egy laborvizsgálatot csináltatni. A vashiány, vagy ha valamilyen gyulladás van a szervezetedben, hajhullást tud okozni. Fodrászként ezt tanácsolom. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#12) DeFranco válasza csucsbicep (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

moonlight115-nek igaza van, ha a hajhullás hirtelen nagy mértékű, érdemes csináltatni egy laborvizsgálatot, minél szélesebb körűt. Sok minden okozhatja, ha tényleg egészségügyi oka van, de szerintem ha normális mértékű, akkor inkább csak a természetes folyamat ért el.

Nagyon nem tudsz ellene mit tenni, sapkát kell hordani az sokat segít. Amúgy meg fogadd el, a mikiegérkopaszodás még a jobbik eset, az abszolút férfias, amikor a fejed búbján kopaszodsz egyre nagyobb foltban, az már gázosabb. Ez van, viseld büszkén, és gondolj arra, hogy a kopaszodás a magas tesztonszeronszint jele, aki kopaszodik, az nagy valószínűséggel máshol is férfias :D

(#13) kovsol


kovsol
titán

Apai ágon minden férfi kopasz volt a családban nálunk eddig akikről tudok. Úgy 15 éves koromig nagyon dús hajam volt ráadásul szőkés barna hajam volt. Utána elkezdett ritkulni. 18 és 22 éves korom között szinte teljesen megkopaszodtam a fejem tetején. Ez van ha a genetikában bele van kódolva. Szerintem bele kell törődni és együtt élni vele. Ennél sokkal komolyabb baj is érheti az embert ami mellett az, hogy ezután nem kell fizetni a fodrásznak, mert elég venni egy hajnyírót semmiségnek tűnhet.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14) moonlight115 válasza DeFranco (#12) üzenetére


moonlight115
tag

Igen, a sapkát kifelejtettem.
És még valami: mielőtt valaki kencéket kezd használni, érdemes előbb a hajhullás okával tisztában lenni. Felesleges hajszeszre költeni, sokszor semmi hasznuk, ez a tapasztalat.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#15) Gergő_


Gergő_
őstag

Igen, ahogy írták, amúgy érdemes elmenni egy fogorvoshoz, góckutatásra, bölcsességfogak ellenőrzésére stb.
Mindenki megijed amikor elindeul a kopaszodás. Nálam is pár éve...nem tudni hol áll meg, most 26 éves vagyok és csak mikiegeresedtem nem vészes mértékben, talán nem folytatódik,... valaki erősítsen meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#16) csucsbicep válasza moonlight115 (#11) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Értem, végül is olyan durva mértékű kopaszodás nem volt még. Ha hosszabb lenne a hajam, akkor talán annyira nem is látszana, csak, akkor meg begöndörödik, mint a fene, azt meg nem bírom elviselni..
Nem hiszem egyébként, hogy ilyen gondom lenne, csak természetes kopaszodásról van szó, ami úgy tűnik, nem csak nálam jött el korábban.
Igazából azt hittem, hogy van valami sampon vagy nem tudom mi, ami kicsit segít ezt meggátolni, netán visszafordítani.

DeFranco: Lehet, hogy ez is közre játszott, hogy régebben nem hordtam sapkát..

(#17) moonlight115 válasza csucsbicep (#16) üzenetére


moonlight115
tag

Ha genetikus, nincs mit tenni.
Ha korpás: Nizoral sampon.
Az is tévhit, hogy nem szabad naponta mosni hajat. Pedig ugyanúgy piszkolódik, mint bármelyik más testrészünk.
Nem tudom, miért van az, hogy a göndör hajúak simát szeretnének. :F :) Akinek sima, az meg hullámosat.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#18) Gergő_ válasza moonlight115 (#17) üzenetére


Gergő_
őstag

nem tudom én sokszor érzem, hogy szeretnék inkább butább lenni, ha pedig buta lennék lehet hogy fordítva lenne.

egy göndörhajú

[ Szerkesztve ]

(#19) csucsbicep válasza moonlight115 (#17) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Szinte naponta mosok hajat, mert gyakran edzek és, akkor kiizzadok.. Tehát, akkor igazából nincs mit kezdeni vele.. Azért bízok benne, hogy 30 éves koromra marad még valami hajam. :D

(#20) kovsol válasza moonlight115 (#17) üzenetére


kovsol
titán

Az mitől lehet, hogy mikor kijön a hideg idő akkor lesz korpás a hajam? Sapkát szoktam hordani. Ha lenyírnám nullás géppel akkor könnyebben elmúlana amúgy? Most 5mm re szoktam nyírni a hajamat.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21) moonlight115 válasza kovsol (#20) üzenetére


moonlight115
tag

orvosi tanácsok

korpásodás
Azt hiszem, így egyszerűbb, ha elolvasod ezeket. :)

Gergő :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#22) DeFranco válasza kovsol (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megfázik a fejbőr, és ettől kiszárad, majd elkezd hámlani.

(#23) zserbox


zserbox
őstag

Én ezt ajánlom:
[link]

(#24) jimmy399


jimmy399
senior tag

Nekem végérvényesen kihullott egy csomó hajam, köszönhetően a munkahelyemnek. Esélyem sincsen már meggátolni, hogy a maradék is kihulljon. Én már csak nullással szoktam nyírni a fejem, mert semmi értelme sincsen takargatni, hogy a fejem tetejéről gyakorlatilag kihullott mind... :( Pedig öt éve még egész jó sok hajam volt...

--- N/A ---

(#25) jimmy399 válasza zserbox (#23) üzenetére


jimmy399
senior tag

Háhh, tényleg nem rossz ötlet :D:D

--- N/A ---

(#26) Mubur


Mubur
újonc

Erről mi a véleményetek hajhullás ellen ? Gondolkozom, hogy kipróbáljam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.