- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- A nagy BOR topic
- Argos: Az vagy, amit megeszel
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése.. kontra MS/Zintel korlátozásai.(Mehetnek a levesbe)
- Új kedvenc játékom és első benyomások
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- sivi151: Framework csendesen felvette a magyar billentyűzetet
Új hozzászólás Aktív témák
-
Két dolgot javaslok megfontolásra a meglehetősen szerteágazó adattömeg miatt:
- Ne egy search oldal / eredmény oldal megközelítésben gondolkodj, hanem inkább legyen egy néhány lépéses wizard (esetleg a pro módban lehet monolit a search oldal)
- Az adatokat érdemes valami objektumos elven megtervezni, hogy lehessen örököltetni - ez rögtön megoldja azt a kérdést is, hogy a VGA vagy a GPU legyen az alapadatAz eredmény-oldalnál szerintem nincs mese, ki kell próbálni vagy féltucat-egytucat variánst, hogy melyik áll a legjobban kézre. A több oszlopos megoldás a tényadatokhoz nagyon jól hangzik, viszont ahol "versenyeztetni" akar az ember két vagy több kártyát, oda grafikon kell - ez rögtön felveti azt a kérdést is, hogy hány különböző eredmény-nézet legyen.
A nyers adatok lefordítása szimpla számokra nagyon jó ötlet, egyrészt sokkal szélesebb közönség számára teszi fogyaszthatóvá az oldal tartalmát, másrészt a segítségével pl. egyetlen scatter charton óriási mennyiségű adatot lehet megjeleníteni és összehasonlítani
vgaspeed-dolog: köszi, ezt jó hallani
Viszont az az oldal biztosan GPU-fókuszált fog maradni, azon belül is a teljesítmény és az architektúra rulez
Új hozzászólás Aktív témák
- Eladnád a telefonod? KÉSZPÉNZES OKOSTELEFON FELVÁSÁRLÁS azonnali fizetéssel!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R3 3100 16GB DDR4 512GB SSD 750GB HDD GTX 1050Ti 4GB ZALMAN ZM-T7 Chieftec 400W
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Graphite - 1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3283
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest