- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Kempingezés és sátrazás
- Szevam: Mennyire tipik Z-gen viselkedés? Tipizálható-e egyáltalán?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Ugrás 32 GB RAM-ról 64 GB RAM-ra: Corsair Vengeance CMK64GX5M2B6000Z30
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Gurulunk, WAZE?!
Új hozzászólás Aktív témák
-
crok
nagyúr
Mit nem ertesz? A jo megoldas az, hogy szolsz a maintainernek hogy lesz szives megoldani. Nem korbevacakolni es menni tovabb, mert az nem visz elore. Ebbol a hozzaallasbol szuletnek a csontvazak a szekrenyben, utana meg majd megy a siras, hogy kivagjak a maintainert mert szar amit kiad a kezebol, fenntarthatatlan lesz a fejlodes.. de minek is jaratom a szamat.
-
w.miki
veterán
Nem értelek téged. Akkor mi a jó megoldás?
Amit te ajánlottál a leírásban, a SafetyPatch Modul, az nem majdnem ugyanezt csinálja?Lehet azzal is ment, de amikor én a v3-t telepítettem, újraindítás után mindig feldobott a telefon, egy "A rendszer integritás sérült. Keresse meg a gyártót" üzenetet.
-
crok
nagyúr
válasz
pvt.peter #97 üzenetére
Na, akkor kérlek meg is vagyunk: a SuperSU miatt lesz, szinte biztosan.
De, bizony, ezek a megoldások mind a kernelt (a ramdisk-et) módosítják.Az uninstaller ZIP igen, a Magisk teljes törlésére lenne való.
Ajánlom a V20.1 release-ből való uninstallert (mindig a legfrissebbet).
A release-ek itt találhatóak meg GitHub-on
és itt a Magisk XDA thread-je is (itt meg a Canary build, ami a "béta bétája")
Törli a már hozzáadott modulokat és mindent ami Magisk.
A Magisk telepítéskor csinál mentést a kernelről (boot.img)
ezt is visszateszi ha nem törölted vagy piszkáltad meg.Modulok: nagyon nem vagy képben.. a Magisk nem egyszerűen root jogot ad. Lehet letölteni hozzá a un. modulokat: különböző appokat, script-eket amik úgy épülnek be a rendszerbe hogy a /system-et nem módosítják hanem trükkösen mount-olják magukat. A Magisk Manager törlése SEM törli magát a Magisk megoldást mindenestől - erre van az uninstaller.
(Esetleg olvasd el amit ebben a Logout blogomban írtam róla, keress arra, hogy "új iskola")Én azt mondom most csinálj egy teljes TWRP mentés (biztos ami sicher)
és kezdd elölről az egészet ahogy van:- nem tudom mivel és hogy törölted a SuperSU-val megoldott root-ot (nem, az APK törlése vastagon nem elég, a jog megvonás meg pláne semmit nem jelent itt) úgyhogy azt ajánlom használd az itt levő UnSU ZIP-et (a hozzászólásban van csatolva).
- majd ezek után Magisk Uninstaller hogy feltakaríts az alól is
- vagy egy ROM dirty flash vagy a boot img kibányászása+flash-elése
(ehhez amúgy nem kell a fastboot se, TWRP-ben img flash-elés és betallózod a boot.img-t és megadod hogy a /boot-ba flash-elje -- legalábbis modern TWRP-kben ez már benne van).- és jöhet a Magisk.. reboot.. Magisk Manager-t keresd meg.. többire meg ott a leírás a blogposztban fent..
..vagy kérj segítséget a topikjában, látom ott aktív vagy, hátha valaki segít.
-
pvt.peter
őstag
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (kenzo)
MIUI Stable V10.2.1.0.MHOMIXM, nyitott bootloader
Volt fent Magisk, de már korábban le lett törölve (nem tudom, hogy pontosan milyen volt fent, végül érdemben nem használtam).
Nem használtam olyat, ami a kernelt módosította.
SuperSU volt fent, de most töröltem, visszavontam a rootot.Uninstaller ZIP? Ezt honnét érem el? Ez a Magisk törlésére lenne?
Modulok alatt mit értesz?"Ha ez nem akkor a boot.img-t kell visszatenni /boot-ba recovery-ből vagy ROM dirty flash és Magisk telepítése szintén elölről."
Amúgy ez lehet egyszerűbb lenne, MIUI ROM -ból kitudnám bányászni a boot.img -t, aztán meg asszem: "fastboot flash boot boot.img" megoldja.És köszi a segítséget.
-
crok
nagyúr
válasz
pvt.peter #95 üzenetére
Milyen készülék, milyen ROM pontosan? Értem hogy MIUI meg stabil, de pont van belőle 50+.. Eddig melyik Magisk volt fent? Volt fent egyáltalán? Használtál előtte valamit ami a kernelt piszkálhatta? SuperSu, valami (mert ugyan írod hogy van root de mégis mi)? Az Uninstaller ZIP-et próbálnám meg és utána újból Magisk majd utána mehetnek vissza a modulok (az uninstaller mindent kipucol). Ha ez nem akkor a boot.img-t kell visszatenni /boot-ba recovery-ből vagy ROM dirty flash és Magisk telepítése szintén elölről.
De azt ugye észrevettétek hogy ez nem egy fórum téma
hanem egy blogbejegyzés és amúgy nem ilyesmiről szól? -
w.miki
veterán
félmegoldás is megoldás, ha működik.
Nekem S4 mini telefonom van, gyárilag Android 4.4.-el amin már jó pár program el sem indul, azért mert szerintük régi....
Ezért muszáj XDA ROM-ot használnom lineAge 14, vagy 16-ot.
Viszont azon meg a telekom, mcdonalds, raiffeisen appok ROM miatt nem mennének.
De MagiskHide-al, a telefon fingerprintjét Samsung s10plus-ra állítva, végre elindulnak. -
pvt.peter
őstag
OTP -s appot hogyan sikerült elindítania annak akinek rootolt a telója?
-
w.miki
veterán
Esetleg ezt is megpróbálhatnád:
[MODULE] MagiskHide Props Config - SafetyNet, bemutató videóval -
w.miki
veterán
válasz
Trailblazer #80 üzenetére
előtte a YouTube-ot törölni kell?
Mert extra menüt nem láttam benne -
zeon.hu
nagyúr
válasz
Zsoleszhun #79 üzenetére
Zárt.
Töröltem a swype-t, Gboard-al se ment.
Új hozzászólás Aktív témák
- Eredeti játékok OFF topik
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- PlayStation 5
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Elden Ring Nightreign teszt
- Honda topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- További aktív témák...
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P50 - i7-HQ I 16GB I 256SSD I Nvidia I 15,6" FHD I Cam I W10 I Gari!
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Apple iPhone 11 / 64 GB / 85% akkumulátor / 12 Hó Garancia
- Wacom Cintiq DTK-2260 - Digitális rajztábla
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest