Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#259) djtoomi


djtoomi
addikt

Sziasztok!

Na,mah végre meglett a házikó, egy 3D Aurora 570-et cserélt fel, szal az elvárások nagyok voltak. :K
Először is megkaptam:
A doboz nagyon igényes,pofás darab, a ház is jól be van csomagolva,bár én nem dobtam volna bele a házba csak úgy a dobozkát az alaplaphozlemezhez kötve.
Szétszerelés: itt ért az első sokk,és ezt tartom a ház legangyobb hibájának, az oldal lemezek azok nagyon plédarabok, pont olyanok mint a 12k-s másik raidmax cobra házamban, de ott legalább a plexi merevíti őket,itt semmi,és a teteje emg az oldala meg az alja,és az eleje között hatalmas hézgaok vannak,ha totál be van csavarva akkor is.Egyszerűen borzalmas,bár azt megoldottam egy kis szilikonnal.A házat szétszedve igényes a belső, de a gyári ventik hangosak, lecseréltem őket Scythe S-Flexekre, midegyik szigorúan le van véve 5V-ra. A táp tartohelye a létező legjobb amit eddig láttam,az nagyon minőségire sikerült. A csavarmentes ODD rögzítés sz@rt sem ér,rezeg benne a 212D ha olvas vagy ír, a másik oldalon gumialátétet tettem a csavrok alá, de odakellett csavarozni. A HDD tartó viszont tetszik,amiben van HDD nem rezeg,amiben nincs az rezeg, de kivettem őket. Alaplapot könnyű volt beszerelni, illetve a kábelkötegelőket,meg a hátsó kábelelvezetést istenítem! Bárcsak lenne minden házban ilyen. A táppal sem volt gond, egyik oldalról simán át ért a két ram slot,és pci-e csati végén felfele vezetve a 4pines tápcsati. eSATA is jó dolog,csak túl hosszú a kábele, viszont eltörném a kezét aki az audio csatlakozókat elbaxta hogy 666 kis darab 1 pines csatira bontotta az egyik végét, ez elrontotta az összképet, szal hagytam a fenébe.ODD beszerelése trükkös volt,belülről akartam kinyomni, kívülről benyomni sehogynem ment, aztán leszedtem az elejét és pikk-pakk megvolt. :C
A talpak is jók rezgés nuku.A design is rohadt jó, kár hogy nem a plexis veziót vettem,bár nem kell csicsa, de a 3D 570 után talán kissé hiányérzetem volt,de nem baj.A ház mélysége is bőven jó, a GT simán elfér benne, GTX is,amennyivel hosszabb,annyi hely még bőven van mögötte,szal az sem gond,egyedül mondom azh oldallapok minősége és illesztése zavar, de az nagyon, és ez lerontja az összképet ha nem szilikonozom ki,mivel rezegnek.
Hang:
A procin Scythe Infinity van ma óta, a vga-n Zalman VF700CU, 5V-on a tápnak nincs hangja,vinyók is csendesek, és a Scythe ventikkel nem hallom a gépet. :K

Gyárilag,eredeti ventikkel,oldallappal: 7/10
Scythe ventikkel,szilikonozott oldallappal: 9/10

Holnap a Logoutra is teszek fel részletesebb tesztet,hőfokokkal,képekkel,mindennel. :K :R

engusz: Nagyon szépen köszönöm a segítséget, és a közben járást, írtó király a ház, köszönöm mégegyszer! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.