Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) pd válasza Sadriel (#400) üzenetére


pd
tag

A krómcsík szerintem minden házon úgy van, más is írta már, nálam is úgy van.

(#402) jepeto


jepeto
tag

hali tud valaki hangszigetelö anyagot gép belsejébbe vagy valami cuccot hogy hantalan legyen

jepeto

(#403) Sadriel válasza pd (#401) üzenetére


Sadriel
tag

Nekem ez a legnagyobb csalódás ebben a remek házban. Nem igaz, hogy azt a mm-es illesztést nem tudták volna korrektül megoldani. :(
Nálam mondjuk az asztal alatt van és nem annyira látszik, de akkor is. Mégis csak CM....

''Clear Eyes, Full Hearts, Can’t Lose!''

(#404) gti16v


gti16v
őstag

hell!

Na beruháztam én is egy ilyen házra....Casetec 1020-5c házam volt amivel tökéletesen elégedett voltam,csak,meguntam.....

Így ahoz házhoz hasonlítottam mindent...
-elösször is ,nekem az asztalon van,így nekem tök jó hogy a tetején vannak a kivezetések,a 1020 5-c-n is ott volt megszoktam,bár annak legalább volt takaró műanyagja....

-az asztal és a fölötte lévő polc között van 48,5 cm... az ház meg 48,2 cm....tehát igen passzentos...és sajnos így a szellőzés a felső/hátsó venti szempontjából nem az igazi....

-illusztráció: [link]

-Mivel a 1020-as nak volt ajtaja, nem zavart a cd -iró ,hogy fehér....most vehetek abból is feketét... :D

-örülök a rengeteg 12 cm es cooler helynek,vettem is 4 db revoltec-et a meglévő 3 mellé és,tudom 0-12 voltig szabályozni nagy részét igy elég halk.....az alaplap mögötti coolert elfelejtettem megvenni... :DDD (a 1020 asban csak 5 venti hely volt,és azok is csak 8-9 cm.esek)

-a 1020 5c 13,5 kg volt ez kevesebb mint 10 kg....hát látszik sajnos a különbség az oldal lemezek vékonyságán....

-szerettem a plexit oldalt a 1020-asnál,látom ehez is létezik...de valakinek sikerült már szerezni,vagy valahol kapható már itthon?? ...köszi

-azért volt legfőképp hasznos a 1020-asnál az ajtó elöl,mert a gyerek nem nyomogatta a reset és a bekapcs. gombot...nem úgy mint amikor nyitva hagytam véletlenül... :D ....
háááát....ennél nem gond hisz én is alig tudom megnyomni.....sajnos az ajtó hiánya nem takarja az előlapi vezérlő, erős kék ledeket sem......

-olvastam,hogy az asus lapokkal nem müxik a power led,de azt nem hogy miért?nem értem....nekem sem megy....valaki tudna segiteni ebben?

-szerintem elég jól szellőzik,5 db sata hdd van benne 4 db 160gb egy 400 as,egy nem éppen új 3,4 ghz cpu ami alapból 39 fokos a vinyók meg 34 és 37 fok közt....jobb a hatásfok mint a 1020-nál...

és egy két kép...de nem raktam,nagyon rendbe,hisz 5-6 hét és 45 nm -es intelre váltok,igy felesleges lett volna órákat rendezgetni a kábeleket..[link]

[link]

a vastagon szedett részekre,ha valaki tud válaszoljon,köszönöm.... :R

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#405) TBone


TBone
tag

Sziasztok!

Akinek, ilyen háza van 400as bluestorm 2es táppal, az elárulná nekem, hogy elérnek-e mindenhová a tápkábelek? ha esetleg p35-ds3 lapja lenne akkor még jobb lenne...

(#406) Sadriel válasza TBone (#405) üzenetére


Sadriel
tag

Szia!
Csak az a 4 pines kockacsati a sanszos ami a lap tetején van. De szerintem az FSP tápoddal nem lesz gond. Szépen el fogja érni, még ha a hátlap mögött viszed akkor is. A többi kábel is elér ahova kell. Nyugodtan belerakhatod.

''Clear Eyes, Full Hearts, Can’t Lose!''

(#407) TBone válasza Sadriel (#406) üzenetére


TBone
tag

Köszi a választ! :R

egyébként azon is gondolkoztam, hogy ha meg nem fér bele, akkor visszaviszem a házat, mert 8 napon belül indoklás nélkül elállhatok tőle :DDD

[ Szerkesztve ]

(#408) Sadriel válasza TBone (#407) üzenetére


Sadriel
tag

Akkor végül is nincs veszteni valód. Jól jársz ezzel a házzal, király cucc.
Csak ajánlani tudom :K !

''Clear Eyes, Full Hearts, Can’t Lose!''

(#409) TBone válasza Sadriel (#408) üzenetére


TBone
tag

Én cska ettől a lenti táptól félek, hogy sok port szív be a földről:S Erről tud vki mondani vmit? Ki lehet ezt védeni valahogy?

(#410) Sadriel válasza TBone (#409) üzenetére


Sadriel
tag

Hogy egy előző hozzászólás lényegét idézzem: rendszeres takarítással aka. sűrűn porszívózz, főleg a a gép környékén :D Vagy sufnituningolj rá valamiféle szűrőt, amit ugyancsak pucolgathatsz állandóan.

''Clear Eyes, Full Hearts, Can’t Lose!''

(#411) cova válasza Sadriel (#410) üzenetére


cova
csendes tag

vagy ne a foldre rakd, hanem asztalra

(#412) Sadriel válasza cova (#411) üzenetére


Sadriel
tag

Na, ja. Ott egy fokkal kevesebb a por. :D

''Clear Eyes, Full Hearts, Can’t Lose!''

(#413) pd válasza TBone (#409) üzenetére


pd
tag

Beszerelheted fejjel lefele is, megvannak hozzá a csavarhelyek úgy is, csak akkor a házból szívja magára a levegőt, és az legtöbbször melegebb valamivel.

De nem lesz melegebb, mint bármelyik más házban, ugyanis a legtöbben úgy van, hogy bentről szívja a levegőt, ha felül van.

[ Szerkesztve ]

(#414) Sadriel válasza pd (#413) üzenetére


Sadriel
tag

Viszont ha fordítva szereli be akkor a fentebb emlegetett tápkábel tutira nem fog a csatihoz elérni. Esetleg hosszabbítóval.

''Clear Eyes, Full Hearts, Can’t Lose!''

(#415) pd válasza Sadriel (#414) üzenetére


pd
tag

Az lehet. Nem ismerem azt a táptípust, úgyhogy valóban, azt is figyelembe kell venni.

(#416) rup1u5 válasza Sadriel (#403) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Az a 2mm szintkülönbség direkt van a díszlécek között.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#417) Sadriel válasza rup1u5 (#416) üzenetére


Sadriel
tag

Ha direkt van, akkor nem értem a CM tervezőit. Nem lett volna esztétikusabb ha szintberakják? Mert funkciója az tuti nincs, csak csúnya. Szerintem....

''Clear Eyes, Full Hearts, Can’t Lose!''

(#418) pd válasza Sadriel (#417) üzenetére


pd
tag

Biztos a hőtágulás miatt van. :DD

(#419) Sadriel válasza pd (#418) üzenetére


Sadriel
tag

:D Hegesztőpisztollyal felmelegítem az előlap tetején található krómcsíkot, hátha kitágul annyira, hogy egy szintbe kerüljön a tetőlapon levővel. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

''Clear Eyes, Full Hearts, Can’t Lose!''

(#420) rup1u5 válasza Sadriel (#417) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ízlés kérdése. Az én szemem elsőre megbarátkozott vele, ami viszont nem mondható el az előlap alsó részén befelé dőlő rácsról. Azt tényleg nem értem. :F
Amúgy szerintem műanyagból van az a csík a króm alatt, úgyhogy óvatosal a hegesztőpisztolyal! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#421) Sadriel válasza rup1u5 (#420) üzenetére


Sadriel
tag

Igen az a rács is érdekes. Mielőtt megvettem a házat képeken nézegettem, főleg a gyártói oldalon és azokról nem jött le, hogy ott be van döntve az eleje. Amikor otthon kivettem a dobozából majdnem infarktust kaptam mikor megláttam. Azt hittem valami szállítási sérültet sikerült kifognom. Aztán ahogy jobban megnéztem, tűnt fel, hogy direkt olyan.
De engem az a hibás díszléc-illesztés jobban zavar. Tényleg ízlés kérdése :K

''Clear Eyes, Full Hearts, Can’t Lose!''

(#422) DaV!D


DaV!D
csendes tag

Hello! Nem tud valaki olyan helyet ahol kapható ez a ház: COOLER MASTER RC-690-KWN1-GP
csak annyi a különbség hogy oldalt van plexi:

sztem elég jól néz ki :K csak itt találtam: [PCGear] de ahogy elnézem az árakat elég drága minden szal valahol kéne szerezni olcsóbban :Y

[ Szerkesztve ]

...one team, one united...

(#423) DeadMeat válasza DaV!D (#422) üzenetére


DeadMeat
veterán

Enel csak dragabban kapsz majd... Az araik kozott tenyleg van ami kicsit dragabb,de nezz korul jobban kicsit.Lehet megfogsz lepodni.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#424) Pulsar válasza DaV!D (#422) üzenetére


Pulsar
veterán

úúú van ilyen? Nekem elég lenne csak az oldallap :)
Egyébként meg nem hiszem, hogy annyira drága! A sima CM690 is 18k körül van. a +2k meg a plexinek betudható :)

[ Szerkesztve ]

(#425) DaV!D válasza Pulsar (#424) üzenetére


DaV!D
csendes tag

hát azért van már 16k-ért is kkn1

...one team, one united...

(#426) DaV!D


DaV!D
csendes tag

mind1 meglesz rendelve :K sehol nem találtam még ilyet :(

...one team, one united...

(#427) DeadMeat válasza DaV!D (#426) üzenetére


DeadMeat
veterán

Es ezt miert nem lehetett egy hszben? :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#428) DaV!D válasza DeadMeat (#427) üzenetére


DaV!D
csendes tag

lehetett volna de nem lett :DDD

...one team, one united...

(#429) Halfer


Halfer
tag

Olyan kérdésem lenne, hogy a ház bal oldalsó gyári ventije mindenkinél hangos-e? Anélkül a ház olyan kussban van, hogy észre sem veszem ha megy, de így van egy elég erős búgása, ami persze idővel megszokható. Miben tér el a többitől, hogy csak ez ad ilyen hangot? Nem szívesen húznám ki, hisz elég jó szolgálatot tesz, mivel rendesen oldalbalöki a videókártyát a szelével :)

(#430) gti16v válasza Pulsar (#424) üzenetére


gti16v
őstag

én beszéltem telefonon a cooler master mo. képveseletével,és azt mondta nem hoznak be ilyen plexi oldal lapot (pedig jobban is néz ki,és biztos merevebb is volna... ;) )
azt mondta csak 100 db felett rendelhetnek,annyit meg nem tudnak itthon eladni,tehát csak külfüldi (pl osztrák vagy német ..)pc boltban keressem :))

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#431) gti16v válasza DaV!D (#422) üzenetére


gti16v
őstag

ha ezt tudom inkább ott veszem meg 20e ért,,,,mint 16 ért az extrem digital-ba....
ez az első hsz ami konkrétumot ir a topic-ba mo.-i üzletben...(úgy értem ha, van raktáron) legalább is átolvastam,mielött megvettem volna...marad igy a külföldi beszerzés...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#432) Pulsar válasza Halfer (#429) üzenetére


Pulsar
veterán

az egyik venti nekem is hangosabb, mint amásik! De nem zavar, mert vízhűtéses radira raktam, az meg kint van az ablakba :D

(#433) Pulsar válasza gti16v (#430) üzenetére


Pulsar
veterán

vagy pedig kivágatni!
Lehet olcsóbb nem? Láttam már itt a ph-n is hírdetést ház oldallap vágására. Meg venni egy plexit és kész is.

(#434) pd válasza Halfer (#429) üzenetére


pd
tag

#150-152, #171, #199

(#435) gti16v válasza Pulsar (#433) üzenetére


gti16v
őstag

Tudsz linket? Mert ha nem látszik a sufni munka,belevágnék.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#436) cova válasza gti16v (#435) üzenetére


cova
csendes tag

Hmm...lehet enegem is erdekelne a dolog.

(#437) Pulsar válasza gti16v (#435) üzenetére


Pulsar
veterán

aha... volt pár ref kép is, megkersem!
mondjuk a plexi rögzítését már magunknak kell megoldani, de az szerintem nem gond!

[ Szerkesztve ]

(#438) Pulsar


Pulsar
veterán

megvan!
A radikálmod-on láttam! Kettő is van
link 1
link 2

(#439) gti16v válasza Pulsar (#438) üzenetére


gti16v
őstag

köszi....

na azóta utána is jártam 10.000.- alatt nem igen van,most küldöm a linket nekik...a pontosabb ár ajánlatért...ja és előre kell fizetni,mert sokan átvágták őket....ott maradtam oldallapok...stb....bár nekem 10.000.ret nem ér meg főleg a plexi is kb 2000.- +a megfelelő ragasztó...stb....de nem vesztek semmit ha elküldöm a linket.....

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#440) DaV!D válasza gti16v (#431) üzenetére


DaV!D
csendes tag

érdekes én tegnap rendeltem a pcgear-től és ma meg már mehetek is érte :K
esetleg ha meglesz akkor logout-on lehet csinálok róla egy rövid tesztet, képekkel meg minden, hogy mégis milyen a plexis :K

[ Szerkesztve ]

...one team, one united...

(#441) Pulsar válasza gti16v (#439) üzenetére


Pulsar
veterán

10.000-ért vágják ki? Hu basszus. Az kicsit sok! És Te milyen formát akarnál kivágatni?

(#442) gti16v válasza Pulsar (#441) üzenetére


gti16v
őstag

mindenhol kivágatnám ahova épp nem esik cooler...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#443) gti16v válasza DaV!D (#440) üzenetére


gti16v
őstag

de te komplett házat rendeltél nem? na arról késtem le.......viszont csak oldallapot sehol sem tudok,meg az import őr em...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#444) DaV!D válasza gti16v (#443) üzenetére


DaV!D
csendes tag

jhaa hogy te csak az oldallapra gondoltál az más :DDD

...one team, one united...

(#445) Halfer válasza pd (#434) üzenetére


Halfer
tag

köszi szépen, megcsinálom amit javasoltál. ;)

(#446) Symbio


Symbio
senior tag

+12e a plexi oldalért :Y Izlések és pofonok...én biztos nem kérek belőle :(

(#447) Gerisz válasza Symbio (#446) üzenetére


Gerisz
addikt

ez szerintem is nevettséges :(((
egy vékony lemezt kivágni hát van pofa
Ez elképesztő

(#448) DaV!D válasza Gerisz (#447) üzenetére


DaV!D
csendes tag

hát jha inkább ajánlom azoknak akik cm rc 690-et akarnak venni hogy +4k és vihetik a plexis cm rc 690et

...one team, one united...

(#449) Pulsar válasza gti16v (#442) üzenetére


Pulsar
veterán

faternak volt régen mindeféle ilyen vacka! Megkérdezem megvan-e még neki, ill nincs-e neki valami barátja aki 1-2 ezerért (esetleg sörért :DDD ) Kivágná. Ha van, szólok neked is. :R

(#450) RoyalFlush válasza gti16v (#439) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Valaki nekem is ajánlotta, linkelte őket, de nem jutottam el odáig hogy megérdeklődjem az árat. 10k-12k :Y Az azért szerintem elég húzós .. :(

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.