Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) bandras0226 válasza engusz (#849) üzenetére


bandras0226
aktív tag

A Newegg.com-on 19.99 Dollár.Jó lenne ha nálunk is lehetne kapni,annyiért vennék is egyet :K

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#852) engusz válasza bandras0226 (#851) üzenetére


engusz
veterán

Bruttó ~4500 Ft lesz nálunk. Természetesen a tesztdarabra jár némi kedvezmény. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#853) bandras0226 válasza engusz (#852) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Az Jó ár :R Ha lesz,beruházok egyre.PC GEAR ugye?

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#854) caleb válasza Babilla (#839) üzenetére


caleb
aktív tag

Az Ipon-on van, az ára 15 alatt van

Az élet jó a világ nem!!!

(#855) engusz válasza bandras0226 (#853) üzenetére


engusz
veterán

Igen, PC Gear. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#856) bandras0226 válasza engusz (#855) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Múlthéten vettem nálatok a Red Scorpiont,jó cucc!

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#857) engusz válasza bandras0226 (#856) üzenetére


engusz
veterán

Ennek mélységesen örülök. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#858) ész ventura válasza ész ventura (#850) üzenetére


ész ventura
aktív tag

Erre valaki?
Vagy erre Ti is kíváncsiak vagytok? :)

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#859) DeadMeat válasza ész ventura (#858) üzenetére


DeadMeat
veterán

A tap szabalyozza magat,avval nem kell erdemben foglalkozni,A maradek ventiket vagy fix 12,vagy 5v-ra betudod kotni,vagy veszel valami olcsobb szabalyzot.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#860) caleb válasza ész ventura (#858) üzenetére


caleb
aktív tag

Venti szabályzó :)
Berakod egy 5.25-ös helyre,és tekergetheted össze-vissza :DDD
Ezek álltalában 7-12 volt között szabályoznak.

[ Szerkesztve ]

Az élet jó a világ nem!!!

(#861) sihu


sihu
tag

a cm 690-es gyári venitjeit érdemes lecserélni?? vagy jók azok a ventik????(kétlem) lehet a gyári ventiket potival szabályozni???

(#862) ész ventura válasza DeadMeat (#859) üzenetére


ész ventura
aktív tag

Köszönöm nektek!
Ti is ventiszabályzóval csináljátok?
Ez a fix 5V, 12Vra bekötés azt jelenti, hogy a tápból kijövő végre (pl. amit egy HDD-be dugok) egy átalakítóval dugjam be a ventilátort?

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#863) DeadMeat válasza ész ventura (#862) üzenetére


DeadMeat
veterán

Igen azt jelenti.En kihugaltam a venti csatijabol a kanocot,es azt dugtam bele a molex megfelelo likaiba.Ezelott.Aztan vettem egy ventiszabalyzot :)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#864) caleb válasza ész ventura (#862) üzenetére


caleb
aktív tag

Lehet venni olyan kábelt,a Zalman a hűtőihez is ilyet ad
Tessék egy budapesti bolt ahol be lehet szerezni : [link]

Az élet jó a világ nem!!!

(#865) pohár


pohár
félisten

Oohh yess megvan a házzzzz :DDD
Csak akadt egy kis problémám... Mikor be akartam dugni az elöl lévő kék LED-es venti csatiját az alaplapba, nem ért el a csatihoz, ezért kénytelen voltam általakítóval megoldani amit adtak a ventihez :(
A SpeedFan a 4 ventiből (kék LED-es elöl, hátul, oldalt az oldallapban, ASUS Silent Knight 2) csak 2-t ismer fel, pedig a házhoz adott 3 ventiből 2 átalakító nélkül pörög!! :(
A procihűtőt 4 tűs csatira dugtam, lehet azért nem ismeri fel a progi?? :F :F :F
Vki akinek DS3 alaplapja van, meg tudta oldani az elöl lévő venti normális csatlakoztatását??

Kicsit hosszúra sikeredett :B :) :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#866) DeadMeat válasza pohár (#865) üzenetére


DeadMeat
veterán

A hazhoz adott atalakito sima molex csatira dughato,ertheto,hogy a lap nem latja.A cpu hutod meg a pwm-es csatlakozora dugtad a lapon?Vagy milyen 4tus csatira gondolsz?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#867) pohár válasza DeadMeat (#866) üzenetére


pohár
félisten

Igen PWM-es a procihűtő, és a lapon oda dogtam ahova az van írva hogy CPU_FAN
Neked elért az elülső venti csatija az alaplapig átalakító nélkül?? Nekem P965 chipsetes DS3-mom van, de sztem ugyanolyan mint a P35-ös chipsetes :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#868) DeadMeat válasza pohár (#867) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem ert el,de nekem zalmi elolapi szabalyzora van dugva.A lapon csak a cpu huto ventije van.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#869) pohár válasza DeadMeat (#868) üzenetére


pohár
félisten

Jah értem...
És szted akkor miért csak 2-t ismer fel a progi a a 3 hűtő közül?? :S

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#870) DeadMeat válasza pohár (#869) üzenetére


DeadMeat
veterán

LEgfrissebb van fent? A cpu hutot is felkellene ismerje.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#871) pohár válasza DeadMeat (#870) üzenetére


pohár
félisten

a 4.33-as, most a legújabb a 4.34-es, gyors lekapom és megnézem mi a helyzet :B

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#872) pohár


pohár
félisten

a 4.34-es sem ismer fel egyet a hűtők közül :( :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#873) DeadMeat válasza pohár (#872) üzenetére


DeadMeat
veterán

Biztos hogy a cpu hutoet ne ismeri fel?Mert a 3 csati kozul a lap csak 2-ot szabalyoz,lehet a harmadikkal van gondja a proginak.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#874) pohár válasza DeadMeat (#873) üzenetére


pohár
félisten

Hát lássuk csak :D
Van egy PWR_FAN, CPU_FAN és a SYS_FAN és van az NB_FAN
A kézikönyv szerint a SYS_FAN és a CPU_FAN 4 tűs, a PWR_FAN 3 tűs, az NB_FAN is 3 de az vmi chipset hűtő :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#875) DeadMeat válasza pohár (#874) üzenetére


DeadMeat
veterán

Fogd le egyenkent a ventiket,meglatod melyik melyik :)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#876) pohár


pohár
félisten

Jaj de rohadtul süvít ez itt elöl :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#877) pohár válasza pohár (#876) üzenetére


pohár
félisten

Nem is az süvített ami elöl van, hanem ami az oldallapban :B

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#878) proci985 válasza ész ventura (#862) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

legegyszerűbb megoldás a molex -- 3pin átalakító, amit kaptál a házhoz. alapból a venti a sárga ágra van kötve (a fekete a föld, a sárga a 12V, a piros az 5V), tehát ha rádugod a molexre, és 12Vn jár. na és itt jön a trükk: gondolom észrevetted a háznál, hogy a molex -- 3pin átalakítónál a molex felőli részen kicsit instabilak a lábikók... szóval ha kicseréled a megfelelő oldalon a piros és sárga vezetéket, majd úgy dugod rá a táp molexére (a két feketét értelemszerűleg fölösleges cserélni), akkor 5Vn fog menni a venti. ezekután mondjuk az átalakító kimenő molexére már vinyót/dvdírót ne köss semiképen.

avagy ha adnak a házhoz, minek vennél?;>

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#879) ész ventura válasza proci985 (#878) üzenetére


ész ventura
aktív tag

Mindenkinek köszönöm a választ!
Még nincs házam, csak kinéztem magamnak, de megfogadom a tanácsokat!
Üdv

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#880) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!
Ehez a házhoz lehet plexi-s oldallapot kapni?

(#881) kingabo válasza Daemon09 (#880) üzenetére


kingabo
őstag

Itt van plexis oldallapos ház, de külön oldallap nincs...

(#882) engusz válasza Daemon09 (#880) üzenetére


engusz
veterán

Sajnos nem elérhető külön plexi oldallap a CM 690-hez. Ahogy kingabo említette már, csak olyan házat kapni, ami átlátszó oldallapos. Amint elérhető lesz bármilyen kiegészítő a házhoz, rögvest szólok.

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#883) G4ng3r válasza Daemon09 (#880) üzenetére


G4ng3r
tag

Esetleg fogsz egy dekopírfűrészt,meg elugrasz mondjuk egy Praktikerbe egy plexiért,gumicsíkért meg egy kétoldalas ragasztószalagért. :)

(#884) Gerisz válasza G4ng3r (#883) üzenetére


Gerisz
addikt

Na azért az nem ugyan az. De plexis :DDD

(#885) Daemon09 válasza kingabo (#881) üzenetére


Daemon09
őstag

Sejtettem. :(
Engusz : Köszi!
G4ng3r : Nem akarom házilag megcsinálni. Egyszer már csináltam, de az nem ugyanaz.

(#886) Neoka válasza engusz (#882) üzenetére


Neoka
aktív tag

Engusz!

Ha lesz kiegészítő hozzá és az véletlenül az előlapi panel, akkor nekem is szólnál?? :)

Köszi előre is. :)

[ Szerkesztve ]

(#887) engusz válasza Neoka (#886) üzenetére


engusz
veterán

Majd ide elhintem az infókat. Figyeljétek a topikot és/vagy a Logout blogom.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#888) Neoka válasza engusz (#887) üzenetére


Neoka
aktív tag

thx :R

(#889) WiZARD


WiZARD
addikt

na végre ma én is megvettem a házikót :)
eddig tetszik.
1et mondjon meg valaki. az a sok szar műanyag minek van az első/felső ventik előtt? 10 perc volt kitördelni....

még beköltözni ma nem volt időm :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#890) Gorneck válasza WiZARD (#889) üzenetére


Gorneck
titán

Mit váltottál?

Gorneck#1239

(#891) Gerisz válasza WiZARD (#889) üzenetére


Gerisz
addikt

Milyen műanyag?

(#892) WiZARD válasza Gorneck (#890) üzenetére


WiZARD
addikt

chieftec nagytorony.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#893) WiZARD válasza Gerisz (#891) üzenetére


WiZARD
addikt

itt már félig ki van tördelve...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#894) engusz válasza WiZARD (#893) üzenetére


engusz
veterán

Brutális állat a pályán! :Y :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#895) Gorneck válasza engusz (#894) üzenetére


Gorneck
titán

;] :DDD

WiZARD: Kíváncsi vagyok mire jutsz vele...nekem is az van...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#896) Gerisz válasza WiZARD (#893) üzenetére


Gerisz
addikt

Hát ez aztán nem semmi! :DD
Kegyetlen vagy!

(#897) WiZARD válasza Gerisz (#896) üzenetére


WiZARD
addikt

nem ertem mit vagytok ezen kiakadva. csomo felesleges muanyag van, raadasul rossz helyen.. csak visszafogja az aramlast es hangos...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#898) Gerisz válasza WiZARD (#897) üzenetére


Gerisz
addikt

Semmi semmi!
Saját pénzeden vetted. Te dolgod mit csinálsz vele ;)
Csak ez a lépés még naon új volt számomra :C

(#899) WiZARD válasza Gerisz (#898) üzenetére


WiZARD
addikt

pedig nekem magától értetődő, kihagyhatatlan lépésnek tűnt, amint kinyitottam, és megnéztem, hogy milyen is amit vettem...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#900) caleb


caleb
aktív tag

Vettem egy hd250hj vinyót,és úgy rázza a házat mint állat :(
A szupi vinyótartó sem ért semmit,most két darab mosogató szivacson van,így már jobb :O
Szarok ezek a samsung vinyók :((

Az élet jó a világ nem!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.