Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robogo81


robogo81
aktív tag

Köszönöm a tesztet!
Jó kis írás lett,jelenleg csak a demót próbáltam ki,de az is tetszett,meg láttam belőle másokat is játszani,de később lehet megveszem majd pc-re.
Ui.: az első oldalon 2x került be ugyanaz a bejegyzés,de ha javítva lett azóta akkor nincsen gond.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kár hogy a környezet és a szereplők más látványvilágot képviselnek. Mintha 2D háttéren 3D-s szereplők lennének.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) zseko


zseko
veterán

Egy korrektor átnézhetné, és javíthatná a rengeteg hibát, amivel tele van a cikk. Egybeírtszavak (mint ez itt, szándékosan a példáért), és egy komplett, többsoros bekezdés ismétlődése.

Ez valószínűleg nem az én játékom lesz, én véletlenül sem szeretem szívatni magam, nem hogy szándékosan, így ez a 'ha mellém üt is eltalál' hitbox nagyon nem bejövős megoldás. Nekem egy játék már a kikapcsolódásról szól, nem anyázásról :DDD

HR24.hu

(#4) Sinesol


Sinesol
veterán

Az anime jelleg nem tudom miért kontra, épp attól is érdekes a dolog, nem túl sok ilyen jellegű mű van, egy jó nagy plusz inkább.

[ Szerkesztve ]

(#5) Deck válasza zseko (#3) üzenetére


Deck
titán

Írhattál volna privátot is annak aki írta a cikket. Egyszerűbb lett volna..

PS5

(#6) saelin


saelin
veterán

Melóban ebéd közben majd elolvasom a tesztet. Én próbáltam a bétát, de ott nagyon, de nagyon nem tetszett benne egy csomó minden. Szerintem a látvány világa nem lett túl jó.. . Engem egy az egyben a God Eater-re emlékeztet mindene.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy az anime grafikai stylus, animében működik, az erős story miatt, de egy játékban nem ahol kevés a story vagy lassabb folyású. A TV-ben átsiklik az ember a "fapadosabb" grafikán, de egy játékban nincs ami elvonja a figyelmét arról. Finomítani, gazdagítani kellene az eredeti TV-s dizájnt ha játékot csinálnak belőle.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Én arra lennék kiváncsi: azon kívül,hogy az enemy (mob,boss) nagyokat sebez hasonlít a játék a soulsborne-okra? Gondolok itt az összekapcsolt (megszokottnál) komplexebb környezetre, a világ mélységére, titkok, a "fōszálon" kívüli mellék dungeonök, az atmoszféra, a zene, újrajátszhatóság stb.

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Grath válasza hombre[EU] (#8) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Nem csak a nagy sebzés soulsos, hanem a játék teljes felépítése, a tábortűztől tábortűzig zsilipelés, az XP kezelése, a bossok elhelyezése, a staminára épülő harcrendszer, az idézés, egy csomó minden.

A világ jóval kevésbé összekapcsolt, mert azért azt nehéz olyan jól csinálni. Itt-ott kinyitható egy ajtó vagy leereszthető egy létra, és így meg lehet nyitni rövidítéseket.

A világ talán mély, de teljesen máshogy: itt minden a szádba van rágva, meg van mutatva, általában az említett flashback-szakaszokon keresztül.

Azt hiszem, egy opcionális bosst találtam, opcionális területet pedig nem. Az atmoszféra a sok pofázó karakter miatt más. A zene full anime, van olyan bossfight, ahol klasszikus japán gitártépős fiúmetál szól.

El lehet indítani a játék végén New Game+ban (változatlan és megemelt nehézséggel is), ha azt érted újrajátszhatóság alatt. Több eltérő befejezés van, de ezeket leírás nélkül szerintem lehetetlen megtalálni. Mivel szinte végtelen XP-t lehet szerezni az utolsó pályákon, nincs értelme új karaktert indítani, mert a végére a karaktered fullos lesz, minden képességet meg tudsz venni. Pár kaszt exkluzív egyes befejezésekhez, szóval ha tényleg extrém mindent meg akarsz nézni (vagy kiplatinázni/ezrezni), akkor három-négy alkalommal kell végigjátszanod, de azok már piszok könnyűen mennek.

(#10) xeon forever


xeon forever
addikt

Szerintem jo lett. Van egyfajta hangulata. Nem tudom, hogy megerte e a legdragabb csomagot venni, erre majd az ido fog valaszt adni. Most saccra 15 ora jatekidom van benn es kb sehol sem tartok...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11) hombre[EU] válasza Grath (#9) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Értem,kösz.

Life, Uh, Finds A Way

(#12) BOBAKILL válasza xeon forever (#10) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szerintem is jó lett bár én csak 2-3 órát tettem bele eddig. Sose érdekelt hogy egy teszt mit ír egy játékról ha nekem tetszik. Ezt is csak kíváncsiságból olvastam el. A 15 óra az nem kevés játékidő. Ha 40-50 óra meglesz akkor már megérte. Nyilván egy Dark Soulst nem múl felül semmiben de nem is ez a célja. A harcrendszer lehetne fluidabb ez igaz. A parry és a repost az tetszik meg a backstab is. Jópofa megoldás. Illetve a ruhák különböző támadási formái is szuperek. A fegyverfejlesztésre leszek kíváncsi milyen lesz. Amúgy fat ps4en nem fut a legszebben sajnos, már bánom hogy nem pcre vettem meg.

(#13) zseko válasza Deck (#5) üzenetére


zseko
veterán

Ja, az lehet :DDD Bár bíztam abban, hogy legalább az elején belenéz a fórumba aznap, mikor kiteszi a cikkét...

HR24.hu

(#14) saelin válasza BOBAKILL (#12) üzenetére


saelin
veterán

Hát nem tudom. Én most játszom életem első dark souls-át a harmadik rész személyében, de nem vagyok tőle elájulva. A Bloodborne és a Nioh sokkal jobban tetszett.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) hombre[EU] válasza saelin (#14) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hol tartasz? Te írtad a ps fórumon,hogy behúztad a deluxet,ugye?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#16) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Eléggé megtévesztő ez a cikkben:
"A könnyebbé válás legfőbb oka azonban az, hogy a Code Veinben az első néhány percet leszámítva sosem leszünk egyedül, egy gépi irányítású társunk (egy egyre növekvő menazsériából választhatunk) ugyanis mindig mellettünk fog küzdeni."
Társ nélkül is lehet menni, csak szólóban. Úgy már nem olyan könnyű kedves teszt író! Sokáig én is azt hittem hogy nem nehéz mert nem tudtam hogy segítő nélkül is lehet menni.
Szóval eléggé felületes ez a teszt, jóval több van ebben a játékban mint amit sugall. Több időt és energiát tessék a játékba ölni mielőtt "teszt"re adja a fejét valaki.

(#17) xeon forever válasza BOBAKILL (#12) üzenetére


xeon forever
addikt

Pc-n kimaxolva nagyon kellemes a graph 2560*1440.
Es nalam meg sem eszi a gepet szerencsere.
DEll T5810 Xeon5 2680v3 32G RAM TitanX(meg Maxwell)
Szoval orulok, hogy igy fut, nem ugy mint a FFXV, az neha beesik 30fps-ala ami mar lagghoz vezet. :W
A story nalam tuti jo nem is ertem a cikk iro reszerol mi volt ez a mar tul sok anime kijelentes. Ez a jatek feketen feheren az anime vilag rajongoi miatt keszult igy. :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18) BOBAKILL válasza xeon forever (#17) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az a baj hogy ez nem egy teszt lett csupán egy vélemény a játékról..
PC-n nekem is menne flottul szerintem. (FHD monitor, gtx1660ti, ryzen2600, 16gb ram)
Nekem bejön ez az anime világ és a játék is frankó.

(#19) Yodamest válasza BOBAKILL (#18) üzenetére


Yodamest
addikt

Nem tudom a teszt író mennyit játszhatott vele, de azért az sem elvárható, hogy egy adott játékba egy egész végigjátszásnyi időt beletegyen. Lehet az egyedül mászkálást csak épp kifelejtette megemlíteni, bármi lehet... ettől még kismerhette a játékot kellőképpen egy teszt megírásához. Ráadásul lehet nem is az ő műfaja/stílusa, nem volt neki nagy élmény játszani vele, csak ki lett osztva és meg kellett csinálni, úgy azért elég rossz lehet úgymond muszájból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.