Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vwpolopg


vwpolopg
őstag

tűzfal/proxy/böngészőbeállítások/vpn/vírusírtó?

[ Szerkesztve ]

(#2) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Szerintem hardveres hiba. Megadta magát a lan csatlakozó, érintkezési gondra utal a hiba. Előbb-utóbb majd érzékeli a windows is. Wifivel van neki net?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3) Brianiac válasza vwpolopg (#1) üzenetére


Brianiac
aktív tag

Nem hiszem, hogy ezek kozup barmi is csak ugy elalitodik egyik bekapcsolasrol a masikra. Masreszt akk sztem egyaltalan nem kene azt jeleznie h van, foleg nem ritkan behozni v.mit.

Victoryus: Lan csati villog folyton ha be van dugva, meg adtcsomagokat is kuld, fogad mindig, kb. 1 hete ez a helyzet amugy. Nem zarom ki amit mondasz, csak furcsa, ossze kene kotni az en gepemmel h lan lenne e, de az mst nincs nalam.

Szerk.: Wifin van net ahogy irtam is.

[ Szerkesztve ]

Lumia 520

(#4) vwpolopg válasza Brianiac (#3) üzenetére


vwpolopg
őstag

Azért írtam, mert mikor én kolis voltam volt rá példa, hogy egyik napról a másikra ment el mindenkinél a net akinek nodja volt, valamit mókolni kellett a beállításoknál. Böngészőbeállításoknál beállított proxyval is előfordult, hogy ki kellett kapcsolni/vissza kellett kapcsolni. Szóval ezért írtam:)

(#5) Brianiac válasza vwpolopg (#4) üzenetére


Brianiac
aktív tag

Ertem, orulok minden tippnek, de nem ilyesmi a gond, azert koszi.:)

Lumia 520

(#6) vwpolopg válasza Brianiac (#5) üzenetére


vwpolopg
őstag

:R

mégvalami:... kilazult csatira is volt példa, alá lett ékelve, kvázi kifeszítve és úgy volt net... ahogy elmozdult az ék a net is elszállt...

[ Szerkesztve ]

(#7) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Nekem is gyanús, hogy - ha a fentieket tényleg ki lehet zárni - ez valami csatlakozó hiba. Vagy helyben vagy a patch panelen. Mert az is csinálhat ilyet. Vmelyik szobatárs gépe helyére kellene kipróbálni (nem írtad, hogy ez megtörtént volna).

Sent from my keyBoard

(#8) Brianiac válasza N€T0X|N (#7) üzenetére


Brianiac
aktív tag

Szoban belul switchel van megosztva, es ki lett probalva ugy, hogy masik "lyukba" lett dugva, de ugy sem jo. Bar ezt tenyleg kihagytam.

Lumia 520

(#9) VIPowER válasza Brianiac (#8) üzenetére


VIPowER
senior tag

Igen, általában a másik lyuktól kicsit óckodik az ember. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.