Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Pug válasza egyedülülő (#1399) üzenetére


Pug
veterán

Az alatalad linket anyag utolso sora:

A tranzakciót 18 hónapon belül hajtják végre.

Az ilyen ugyletekhez ido kell, a masfel ev realis

[ Szerkesztve ]

(#1402) schawo válasza edward2 (#1391) üzenetére


schawo
titán

Lesz az még több, amikor kiderült, hogy mégsem igazán 2080 Ti szint, hanem -10-15%, és valójában nem is 180ezer, hanem 230. Akkor majd eltűnnek ezek az árak a külföldi használt piacról, és beáll a rendes ár. Ez ilyen.

Nem mindegy, hogy Moszkva téren Volgákat osztogatnak, vagy a Moszkvában Zsigulikat fosztogatnak.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1403) Dare2Live válasza schawo (#1402) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

-10-15% honnan gondolod?

persze lehet kell neki egy driver de amit nv ceo mond meglepo lenne nem ugy lenne.

Az elso hetekben meg tuti nagyker, kisker rarakja az extraprofitot. 4-6 het is kellyet mire beall az ara.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1404) envagyok válasza schawo (#1402) üzenetére


envagyok
veterán

Ez spekuláció.
Eddig a fejlesztő állításai a mérvadóak árak és teljesítmény tekintetében.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1405) schawo válasza envagyok (#1404) üzenetére


schawo
titán

Azt már tudjuk, hogy az árak kizárólag a pár darabos, itthonról nem is beszerezhető, fe példányokra vonatkoznak, valamint azt, hogy az említett hatalmas teljesítmény kizárólag speciális esetek együttállása esetén jön elő.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1406) DeathAdder válasza Dare2Live (#1403) üzenetére


DeathAdder
veterán

A 2070-ről konkréten azt hazudta, hogy jobb mint az 1200 dolláros titan xp, a valóságban meg 10%-al maradt el még az 1080ti-től is.

[ Szerkesztve ]

(#1407) syIex válasza schawo (#1405) üzenetére


syIex
veterán

Ez mindig is így volt és az kiindulási ár ami alapnak tökéletes, de sosem volt annyi itthon egy termék sem, mint az amerikai nettó ár. :U

Speciális esetek együttállása? :F
Ket nap és nem kell spekulálni többet, mert a tesztek alapján kiderül majd minden. :))

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1408) Gyuri27 válasza DeathAdder (#1406) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az nv sose hazudik! :DD :))

Amd - Radeon - Ryzen

(#1409) syIex válasza Gyuri27 (#1408) üzenetére


syIex
veterán

De legalább megy amit kiad és nincs vele kuszkodes jó esetben hónapokig, de inkább örökre... :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1410) Kansas válasza DeathAdder (#1406) üzenetére


Kansas
addikt

Wow, és van képe a Pascal-hoz RTX teljesítményben hasonlítani a Turing-ot... ezt eddig nem láttam... de jobb is...
Az Ampere slide meg ennek a korrekciózott verziója...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#1411) Gyuri27 válasza syIex (#1409) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jaja. Sose semmi hiba. Senkinél se. Aki meg bármi miatt panaszkodik az tuskó és hazug. De te megmondtad a frankót. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1412) Kansas válasza syIex (#1409) üzenetére


Kansas
addikt

Ahha, persze, csak azt felejted el, hogy pont a Turingnak volt gyerekbetegsége rendesen...
- példa
- még egy
- egy driveres

Nem Abu hír egyik se, hanem vásárlói panasz, és van ott még elég sok másik, ahonnan ezek vannak.
Szóval nem, az NV se tökéletes.

Kétségtelen, a Navi-val jóval többet szoptam/szopok, mint bármelyik korábbi kártyámmal, de az RX480-nal pedig pl. egyáltalán semmi gondom nem volt a teljes élettartama alatt...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#1413) kolopele válasza syIex (#1409) üzenetére


kolopele
nagyúr

+1 Nyilván volt a turing szériával is gond az elején, gondolok itt a memóriahibákra, főleg a 2080 Ti esetében, amit magam is megtapasztaltam, de az nem tartott örökké, egy-két hónapot volt érdemes várni a vásárlással, de a navikhoz ( főleg az 5700xt esetében) mióta is nincs normális driver?

(#1414) Kansas válasza kolopele (#1413) üzenetére


Kansas
addikt

Előbb definiáld a "normális driver"-t aztán nézd meg, az NVidia driverei megfelelnek-e a definíciónak...
Csalni nem ér! Az nem érvényes definíció, hogy "amilyet az NVidia kiad"... ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#1415) schawo válasza Kansas (#1414) üzenetére


schawo
titán

Aki szerint egyformán jó az amd és az nv driver, at használjon nyugodtan amdt. Mindig lesznek amd vevők.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1416) envagyok válasza Kansas (#1414) üzenetére


envagyok
veterán

Nekem volt radeon több is a jó ár/teljesítmény miatt, de mindig visszamenekültem az nvidiához.
Ott out of the box használható jól a kártya, AMD-nél meg hackelni kell mindent, aztán még akkor se volt biztos hogy jó lesz
2000-es szériánál valóban volt memória hiba, de nem vagyok én bétateszter, hogy mindent azonnal megvegyek.
Ha most a 3070 miatt lemegy a 2080s ára, jó lesz belőle egy fiatal darab olcsón.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1417) Kansas válasza schawo (#1415) üzenetére


Kansas
addikt

Attól függ, milyen driver - atz RX480-nal semmilyen driveres hibába nem futottam bele, az 5700XT-vel meg szétszívom az agyam, bár nem vagyok benne biztos, hogy driveres okból.
Amíg nem cseréltem Navira, urban legend-nek tartottam a "szar AMD driver"-t, mert előtte egyszer sem találkoztam vele, vagy egy tucat AMD kártyával.
A Navi drivert is használhatóra pofozták, az a pár dolog, amivel még mindig szívok, szerintem vegy nem driveres gond, vagy túl alacsaony az előfordulási gyakorisága, hogy kezeljék - ettől persze én még szívok vele, de ez van, semmi garancia nincs, hogy egy másik kártyával meg nem szívnék más területen...

Nem tudom, nagy általánosságban az AMD vagy az NV driverei a jobbak, de az tuti, hogy egyik sem hibátlan, messze nem...ha csak a sok NV hiba nem mind hardveres...

(#1416) envagyok: "Ott out of the box használható jól a kártya, AMD-nél meg hackelni kell mindent, aztán még akkor se volt biztos hogy jó lesz" Bocsesz, de ez így általánosítva egyészen egyszerűen hazugság.
NV-nél is vannak bőven problémák out of the box, és AMD-nél sincs annyi, amennyit az NV fanok vizionálnak - mondom ezt úgy, hogy per pillanat szopóágon vagyok, de előtte meg 15 évig semmi gondom nem volt, out of the box ment minden...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#1418) schawo válasza Kansas (#1417) üzenetére


schawo
titán

470-em van most is egyik gépben, az oké. De megjelenéskor hónapokig szívtam egy 480-nal, míg el nem adtam. Majd kicsit később a 1060 helyett vettem egy Vegát (már régóta piacon lévő termék volt akkor), és szívtam, szívtam, szívtam, míg azt is el nem adtam. Aztán két-három évesen már meg mertem venni a 470-et. 5700-ra rá se merek nézni. Van egy 1080Ti, és az 5700Xt helyett pedig adtam egy 2070Sért kicsit többet (bár még az 5700 megjelenése előtt, de most is úgy tennék), és az nvk csak teszik a dolgukat.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1419) Gyuri27 válasza schawo (#1418) üzenetére


Gyuri27
félisten

Más meg imádta a vegát soha semmi gondja nem volt vele.
És sorolhatnám. Azt is aki nv-el szivott.
Az időről időre bekövetkezett driverből lassitásokat meg ne is hozzuk fel.

Kansas: ebből és még sok másból random szarból én a 10-re tippelnék.
Nem olyan rég egy rendszer gazda számolt be mi történt build váltáskor. 40-50 full egyforma céges gép.
Majd jött a frissités. Persze minden gépre. A fele lehalt, el se indult többet. A másik fele meg ment mint ha mi se történt volna. :DD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#1420) Kansas válasza schawo (#1418) üzenetére


Kansas
addikt

"nvk csak teszik a dolgukat" ahogy nekem a Radeonok 9600-tól RX480-ig(nekem még a HD7790-nel se volt semmi gondom, igaz, nem OC-s verzióm volt belőle)
Csak egyet tudok mondani: használd őket egészséggel!
Nekem is volt NV kártyám, van is és alighanem lesz is, nincs azzal semmi probléma.
De maradjunk a tények talaján, túl sok itt a fórumon a fanboyság az én ízlésemnek...

(#1419) Gyuri27: ja, lehet újra kéne tennem a Win10-emet, megjelenése óta nem volt... azóta pár major build eltelt in-place upgrade-ekkel...
De pl az Assassin's Creed Odyssey problémám konkrétan a játék egy patch-e után jött elő, a FIFA20 kilépegetés pedig ismert hiba az EA fórumon... a többi gondom megoldódott sorban, az újabb driverekkel...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#1421) edward2 válasza schawo (#1402) üzenetére


edward2
addikt

Én egyetértek veled. Ezért is licitálok most több kártyára. 2080ti, 2080S.

(#1422) schawo válasza Kansas (#1420) üzenetére


schawo
titán

Én minden generációnak (kivéve 5x00) megadtam az esélyt a 9800 Pro óta, hadseregnyi Radeonom volt. Utolsó, amivel driveresen elégedett voltam a 7970 GE volt. Persze tévedhetek.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1423) envagyok válasza Kansas (#1417) üzenetére


envagyok
veterán

Én az 5700xt-vel 1 hónapot szenvedtem, ref volt, sokat kellett játszani a feszekkel, hogy ne 90 fokon fusson, stb., plusz csomó játékkal csomó hiba
Végén mérgemben eladtam, lett egy 1070, sima driver install, ennek már több mint fél éve, a control panelt nem kellett azóta megnyitni.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1424) Kansas válasza envagyok (#1423) üzenetére


Kansas
addikt

Én ehelyett vettem egy Sapphire Pulse-ot, és semmit nem kellett szenvednem a hardverrel... csak pár játék fut szarul meg lépked ki, a több tucat gyakrabban használt közül konkrétan 3 amivel baj van - a fentebb említett kettőn kívül még a WOWs, a többivel nincs gondom.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#1425) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

nda mikor jar le?

ma vagy szerda?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1426) Laraxior válasza Dare2Live (#1425) üzenetére


Laraxior
titán

16-án asszem

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#1427) btf válasza Dare2Live (#1425) üzenetére


btf
aktív tag

Szerda, 15:00

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#1428) syIex válasza Dare2Live (#1425) üzenetére


syIex
veterán

Szerda 15:00 nálunk. Úgy körül tuti el fogják önteni a netet a tesztek. :D

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1429) Albigator


Albigator
őstag

Nagyon átmentünk offba, de akkor én is folytatom kicsit. ;]
Vásároltam egy "újracsomagolt" 5700 XT Nitrot nagyon sokat szívtan vele, Radeonos topikban szinte el sem hitték...Visszaküldtem inkább 14 napon belül.
Aztán később 5700 Srixet vettem zsír újonnan, de inkább később eladtam.
Ezekután visszatértem a zöld oldalra, úgyhogy én nem vagyok fanboy. :D
Prociból ugye AMD-m van.

Szóval most én is várom az új 3000-es szériát. :K

[ Szerkesztve ]

(#1430) Gyuri27 válasza schawo (#1422) üzenetére


Gyuri27
félisten

Xp óta csak radeonom volt bő 10+ éve. Nem mondom, hogy egy két hiba nem volt (kövi driver orvosolta).
Minden más hiba user error volt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1431) kolopele válasza Gyuri27 (#1430) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az nem user error, ha valaki egyáltalán nem ért a biosban való turkáláshoz, és csak szeretne venni egy olyan kártyát vagy procit, amit csak be kell tenni a gépbe, és gyári beállítások mellett úgy működik ahogyan kell. Ez lenne a normális. Amikor az ember vesz egy vadi új autót, annak is jónak kell lennie gyárilag, mert nem mindenki autószerelő.

(#1432) Balazska90


Balazska90
tag

Ma jöttek ki a kártyák? Tesztek vannak már?

(#1433) Laraxior válasza Balazska90 (#1432) üzenetére


Laraxior
titán

Még mindig 17-én jönnek a kártyák, a tesztek pedig 16-án.
Jó nehéz lenne 4-et visszaolvasni.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#1434) Kansas válasza kolopele (#1431) üzenetére


Kansas
addikt

Még jó, hogy nem is kell a VGA BIOS-ben turkálni... legalább is én nem tudok olyan kártyáról, aminek szüksége lenne rá... hogy hangos, meg meleg anélkül a ref. kártya? Hát vegyél egy jobb hűtéssel rendelkező csendesebbet valamelyik board partnertől...
NV-nél se szokás ref kártyát venni, ott se annak van a legjobb hűtése - állítólag ez most változik, de hiszem ha látom - mondjuk a GN tesztben

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#1435) 2xar válasza kolopele (#1431) üzenetére


2xar
tag

Ha valaki alkatrészenként vesz magának autót - külön-külön a karosszériát, motort, váltót, felfüggesztést, kerekeket, meg üléseket - azzal a céllal hogy majd ő otthon a garázsban összeszereli őket, akkor talán elvárható tőle hogy egy minimális szinten legalább értsen az autószereléshez. Ugyanez igaz arra is ha valaki "csak" a motort akarja kicserélni az autójában...

[ Szerkesztve ]

(#1436) Kansas válasza 2xar (#1435) üzenetére


Kansas
addikt

Ha még szükség lenne legalább arra, amit ír... de nincs, csak annyi, hogy nem a legolcsóbb kártyának van a legjobb hűtése - de pl jobb alkatrészekből áll, mint sok partnerkártya...
Olcsó, cserébe melegebb és hangosabb... utóbbi szubjektív, kinek a füle mit bír, előbbi pedig még mindig gyári specifikációkon belül működik, nem károsodik, nem throttlingol, csak melegebb.
Nem szükséges piszkálni.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#1437) Gyuri27 válasza kolopele (#1431) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az vegyen konzolt. De pont te ne szólj semmit aki a zintel tuningot pártolja. Hiszen ugye sokszor leirtad miért jobb a 9900k 50k-val drágábban és miért van több fps stb-stb.
Szal ja. Most akkor kell turkálni a biosban vagy sem?
A pc sose volt a "hülyék" játszótere. Kicsit kell hozzá érteni. És igen az új autóhoz is kell, a tv-hez is a vasalóhoz is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1438) Lajtorja


Lajtorja
aktív tag

Vegyen mindenki 5700XT-t és akkor nincs sértődés.

--- ---

(#1439) kolopele válasza 2xar (#1435) üzenetére


kolopele
nagyúr

Sokan nem maguk szerelik össze a számítógépeiket sem, hanem készen veszik, az üzletben állíttatják össze. Sosem biztos, hogy tudja mit kell csinálnia egy biosban, ezért sem maga csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#1440) Kaci84


Kaci84
őstag

Kedveseim tessék AMD-t venni és akkor majd több pénzük lesz fejlesztésre meg lefizetni szoftverfejlesztőket és akkor jó lesz majd az is. Mileőtt valaki írja elhiszem, hogy sokan fordítva szeretnénk, hogy adjon előbb jó terméket. Ezzel csak az a gond, hogy sokszor megtörtént már a múltban és akkor is NV-t vettek sokan. Azért nem kevéssel kevesebb pénzt kell az 5700XT-ért leszurkolni, úgy kb. 50-el. Hogy hülyeségeket meg miért kell terheszteni azt végképp nem tudom vagy épp utánanézni változott-e a helyzet, vagy általánosítani pár valós hiba miatt. Most ép egy Nitro+ 57Xt tesztelgetek 1440p 100+FPS-el és semmi hibát nem találtam. Igen még ez is hangosabb mint a GamingX 2070S, de hát ez van valamit valamiért. Amúgy a hatalmas finomhangolás AMD-nél a fesz lejjeb húzása meg a power kitolása max, esetleg mindkettő vagy egyik se.
Amúgy eme két kártya összehasonlítása lesz nemsokára nálam.

[ Szerkesztve ]

(#1441) kolopele válasza Kansas (#1436) üzenetére


kolopele
nagyúr

Kiadhatnák úgy is a kártyáikat, hogy nem lennének túlfeszelve feleslegesen, pont mint az alaplapjaik. A vevőnek kell szórakoznia azzal, hogy stabilra hangolja, tényleg mindenkinek képesnek kellene lennie erre?

[ Szerkesztve ]

(#1442) Balazska90 válasza Kaci84 (#1440) üzenetére


Balazska90
tag

+1
Én emiatt (is) vagyok AMD párti, jobban esik a kisebb céget támogatni.

(#1443) b. válasza Balazska90 (#1442) üzenetére


b.
félisten

mert ők kit támogatnak? melyik gyártó támogat bárkit is? érdekes egy olyan ember támogatásra buzdító irásait lvasni - nem rád gondolok- aki alapból felsőkategóriás nvidia kártyákat árul és üzletel velük, nem az 50-100 ezerrel olcsóbb AMD-t.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1444) edward2 válasza Kansas (#1434) üzenetére


edward2
addikt

5600XTre gondol szerintem. Ami jogos, hogy vbiost kell updatelnem, hogy meglegyen az a teljesítmény amit a konkurencia hoz. Ráadásul volt valami kavarodás is, hogy nem minden kártya tudja majd hozni a magasabb memória sávszélt és társai. Nálam ez a kártya tiltólistán van emiatt.

(#1445) #72042496 válasza kolopele (#1441) üzenetére


#72042496
törölt tag

Gyárilag stabilnak kell lennie. Ha nem az, akkor az garanciális probléma.

(#1446) kolopele válasza Balazska90 (#1442) üzenetére


kolopele
nagyúr

A kisebb cég általában azért kisebb, mert képtelen igazán versenyképes dolgokat előállítani. Első a szaktudás, második a pénz, ugyanis azt majd hozzák a befektetők, ha látják a fantáziát egy termékben. Messze nem az a probléma a vörösökkel, hogy rossz procit gyártanának már, vagy rossz kártyát, amit állandóan elszúrnak az hozzáértés kérdése (driver, túlfeszelés, stb.), amit egy átlagfelhasználónak kell korrigálni.
Gyuri27: Én nem húzom a procim, minek húzzak 4.7 GHZ - en már? Inkább le szoktam venni akár 4.0 GHZ - re is a legtöbbször a turbó órajelet, a lap olyankor magától beállítja hozzá a feszt.

[ Szerkesztve ]

(#1447) Gyuri27 válasza edward2 (#1444) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kellett. A pénzedért megkaptad ami járt. De mivel többet akartál a pénzedért elinditottál egy progit. Ennyi. Ettől még nem lettél programozó.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1448) Uzi74 válasza Gyuri27 (#1430) üzenetére


Uzi74
senior tag

Normál esetben nincs komoly gond, de eGPU házban voltak már idegesítő stabilitási problémáim Radeonokkal, pl. notebook alvásból-hibernálásból felébresztése után kártya nincs felismerve, stb. Ha nvidia kártyát teszek bele, valahogy ritkábban jön elő hiba..

(#1449) schawo válasza Balazska90 (#1442) üzenetére


schawo
titán

Kontraproduktív. Ha annyira szar lenne, hogy még a megrögzött szentimentalisták és karitatívok se vásárolják, akkor azt kénytelenek megjavítani. Így lett a bulldozerből zen. Ha a bulldozer is csak középszar lett volna, nem bűnrossz, mint ahogy volt, akkor még most is csak azzal a középszarral küzdenének azok, akik magukat jótékonysági intézménynek érzik.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1450) 2xar válasza kolopele (#1439) üzenetére


2xar
tag

A gyárilag/boltban összerakott PC-vel nagy eséllyel nem is kell majd semmit babrálni, csakúgy mint a gyárban összerakott autóval. De néha persze még ott is bejátszik egy légzsák- vagy épp dízel-botrány, mert a gyári autó sem éppen úgy működik ahogy kéne neki. Almát az almával hasonlíts...

(#1449) schawo: Csak akkor kontraproduktív, ha valóban gyengébb termékért vagy hajlandó többet fizetni, csak azért hogy a kisebb gyártót támogasd. Ha valóban silányabb terméket kapsz adott pénzért. Az AMD GPU-ival nem ez a helyzet. Mindig is minimum versenyképes ár/érték aránnyal rendelkeztek a kártyái. Most is. Csak épp jó ideje nem gyártanak high-end GPU-szörnyeket, így nem tudják felvenni az aktuális top 1-2 Nv kártyával a versenyt. De az összes többivel igen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.