Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) koko52 válasza AsakuraDave (#1845) üzenetére


koko52
veterán

Csak a szokásos. FE egy khm... Jól látom az R5 3600 bőven jó lesz ide 1440p-n? :C
Ezért nem veszünk FE kártyát. Válogatott chipek FE-ben? :))

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#1852) Kaci84 válasza syIex (#1849) üzenetére


Kaci84
őstag

Ebben teljesen igazad van. Nincs ezzel gond mindenkinek más a fontos. EVGA-k tényleg szarul szoktak itthon menni,de máshol is gyakran van készlethiány belőle.
Engem az idegesít amikor hát 3080 már van XY Ft-tól (Palit, Ventus stb.) árfolyam felárral meg külföldi szállítással, ezért add oda a Strixedet jó olcsón ingyenes utánvéttel.

(#1853) edward2 válasza Kaci84 (#1847) üzenetére


edward2
addikt

Ja ez bőven nem a hype ár. Így a 3070 is 700euro+ lesz.

(#1854) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Van valakinek emleke 2080 megjeleneskor mennyi ido utan voltak elerhetoek a magyar webshopokban?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1855) Géjza válasza edward2 (#1853) üzenetére


Géjza
őstag

EVGA 3080 XC3 Black 710 juró ideszállítással együtt caseking-ről. Ez 250-260k.

(#1856) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Aqua irja amúgy, hogy várható érkezés Okt 01. de átvételnél meg hogy 09.21 :))
Kicsit optimisták :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1857) kisselandras


kisselandras
senior tag

Ez vicc

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1858) syIex válasza Géjza (#1855) üzenetére


syIex
veterán

Caseking ide is szállít? :Y
Én meg németbe rendeltem le... :W

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1859) mgabi


mgabi
senior tag

Caseking meghalt, magyarhonbol most esély sincs rendelni.

FE kartyát honnan lehet rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#1860) koko52 válasza syIex (#1858) üzenetére


koko52
veterán

[link]
Ez megáll 260-ba. :K
Amúgy ez most úgy megy mint márciusban a kézfertőtlenítő meg a maszk. :DDD :DDD :DDD
Amúgy Alzán 317 a Ventus.
Hogy bírtok egy kártyáért megőrülni és kidobni egy rakás pénzt pár nap miatt???

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#1861) Géjza válasza syIex (#1858) üzenetére


Géjza
őstag

Be tudtam állítani Mo-t DHL International-lal (+12 juró). De a rendelést nem nyomkodtam végig, csak kiváncsi voltam, hogy mi mennyi.

Amúgy sűrűn elszáll az oldal, illetve előrendelésnek néz ki.

(#1862) mgabi válasza Géjza (#1861) üzenetére


mgabi
senior tag

Nekem a caseking be sem jön, totál halott az oldal

[ Szerkesztve ]

(#1863) ricsip válasza mgabi (#1862) üzenetére


ricsip
addikt

Vizsgaidőszak neptun fíling.

-

(#1864) kisselandras válasza Géjza (#1861) üzenetére


kisselandras
senior tag

Utánvéttel lehet rendelni?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#1865) mgabi válasza ricsip (#1863) üzenetére


mgabi
senior tag

igaz :)
na bejött végre, de minden árhoz oda van írva, hogy nem végleges, meg csak előrendelés szóval nagy kamu az egész. Oda rakják az árat ahova akrják, meg simán vissza is mondhatják :(

Remélem a Micron és a Samsung bírja majd szuflával, mert itt van kereslet

[ Szerkesztve ]

(#1866) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Aqua-ban STRIX ami volt elerheto, most mar rip.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1867) syIex válasza Géjza (#1861) üzenetére


syIex
veterán

Mindegy pár nappal később kapom kézhez, ha egyáltalán oda ér jövőhéten.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1868) Géjza válasza kisselandras (#1864) üzenetére


Géjza
őstag

Nem. Előreutalás, paypal, bank/hitelkártya.

(#1869) syIex válasza koko52 (#1860) üzenetére


syIex
veterán

Már kifizettem a FTW3 és amúgy is sokkal jobban tetszett, bár ez valóban jóval olcsóbb! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1870) syIex válasza kisselandras (#1864) üzenetére


syIex
veterán

Nem lehet, de ettől az oldaltól nem kell félni egy másodpercet sem! :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1871) syIex válasza Cthulhu Dawn (#1866) üzenetére


syIex
veterán

Akkor még lehet lesz valami a jövőheti átvételből azoknál akik le tudták adni a rendelést! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1872) AsakuraDave válasza syIex (#1871) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Már se TUF se STRiX nem elérhető :Y Mi lesz itt :D Azt majd jól bexopjuk mikor kijön az új Navi egy 50-essel olcsobban 90%-os teljesitménnyel a 3080-hoz mérve :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1873) Cthulhu Dawn válasza syIex (#1871) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Mindketto rip. Ha tenyleg megjon jovo hetre lehet kifizetem erte az early adopter adot, ha megjelenik addig mashol az meg megjobb.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#1874) mgabi


mgabi
senior tag

FE kártyát honnan lehet rendelni?

(#1875) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Tele van az EBAY a kartyaval.Akkor kuldik, ha ok is megkapjak,csak ilyen vasarlasra vagynak az emberek :D :D :D

A kovetkezo ontes, Oktobet 7,addig semmi :( :( bravo NVIDIA :C :C :C

(#1876) syIex válasza MegalodonS (#1875) üzenetére


syIex
veterán

Aki most leadta a rendelést az megkapja jövőhéten?
Vagy ez teljesen változó lesz mindenhol?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1877) syIex válasza Cthulhu Dawn (#1873) üzenetére


syIex
veterán

Early adopter adó? :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1878) GalaHU válasza Cthulhu Dawn (#1866) üzenetére


GalaHU
őstag

Nekem még egy fél órája befogadta... Mázli... :) Aztán hogy mikor jön meg, az kérdés.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#1879) Cassi


Cassi
senior tag

Úgy néz ki, ma lesz új driver, de a menüben még nincs kint a 3xxx:

Driver Version:456.38 - WHQL
Release Date:Thu Sep 17, 2020

600 MB a kicsike :DD

(#1880) kolopele válasza koko52 (#1860) üzenetére


kolopele
nagyúr

"Hogy bírtok egy kártyáért megőrülni és kidobni egy rakás pénzt pár nap miatt???"
Tudod, szegény ez az ország... :DDD

(#1881) makaj


makaj
csendes tag

Jól értelmezem, hogy a GPU Boost 3.0 miatt kb. semmit jelent a kártyáknál a boost clock specifikáció szinten, azonos kártyákon belül a normál/OC variáns kb. annyit jelent, hogy az OC jobb bin-ből való?

(#1882) Laraxior válasza makaj (#1881) üzenetére


Laraxior
titán

Már egy pár éve így van

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#1883) makaj válasza Laraxior (#1882) üzenetére


makaj
csendes tag

Már egy pár éve nem vásároltam videokártyát :D

(#1884) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link] Nee :DDD :DDD :DDD
AMD után szabadon.. Már nVidia kártya is megtalálható a Fortnite-ba :D :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#1885) MegalodonS válasza syIex (#1876) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azt nem tudni,es most mar oktober 30, a kovetkezo datum es lehet nem is lesz karacsonyig.:F Mondjuk jon a 3090 es a 3070 is, mindent nem tudnak felvasarolni :D :D :D

(#1886) M.T.


M.T.
senior tag

Én próbálom előrendelni ha a héten nem sikerül akkor már lehet megvárom mit dob az AMD hátha ott legalább készlet is lesz persze ha legalább a 2080Ti -t lelépik.

(#1887) syIex válasza MegalodonS (#1885) üzenetére


syIex
veterán

Hát aki nem adta le hamar annak szívás az biztos.. :DDD
Bár a 3090 az más tészta, de a 3070-re biztos nagy kereslet lesz, mivel kiindulva a 3080-ból bizony tudni fogja a 2080 Ti szintet! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1888) 2xar válasza syIex (#1887) üzenetére


2xar
tag

"3070-re biztos nagy kereslet lesz, mivel kiindulva a 3080-ból bizony tudni fogja a 2080 Ti Super szintet!"

FTFY

(#1889) green dude válasza M.T. (#1886) üzenetére


green dude
tag

Azért az nagy égés lenne ha nem lépnék le. Az is ciki lesz ha a 3080-at nem érik be, ugye ott van a 3090, meg tuti lesz a két kártya között is vmi később (persze lehet jön még egy nagyobb big navi).
Szerintem a ref radeon-ra nem érdemes várni, nem emlékszem, hogy mikor csináltak utoljára normális hűtést. Amúgy azzal még nem is lenne gond ha béna a ref, de akkor legyen day one-tól készlet a partnerek kártyáiból.

(#1890) edward2 válasza M.T. (#1886) üzenetére


edward2
addikt

AMD és készlet ;] :DDD

(#1891) Maelephant válasza Chrys_ (#1828) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Loser egy "o" (bocs), egyébként egyetértek. Én amúgy a részletes tesztek végigrágása előtt se vennék semmit.

(#1892) syIex válasza 2xar (#1888) üzenetére


syIex
veterán

Arra gondoltam! :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1893) yericho800 válasza kolopele (#1752) üzenetére


yericho800
aktív tag

nekem is palitom van most per pill. /2060 super jetstream 8gb/
masszív szép kártya. :K 63 fok fölött nem nagyon láttam még peak :N
1080 is volt gainward phoenix, meg palit super jetstream. pacek volt mindkettő. msi gaming x meg rog is járt nálam.
a csili hűtésen meg a márkán kívül nem tudtak többet :(
ez szimpla sztereotípia, hogy csak asus vagy msi semmi más.
zotac amp extreme 1080 is volt hőfokok jók voltak, viszont a venti dizájn ott bajos volt már 100% terhelésnél. palitnak talán a gamerock szeriànál voltak hibás egységek, ott is a ventikkel volt baj csak.

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#1894) kolopele válasza yericho800 (#1893) üzenetére


kolopele
nagyúr

A Gamerocknál a ventik hiszterézise nem volt tökéletes, amikor elérték a 60 fokot, elkezdtek ki-be kapcsolgatni, ami sok esetben hallható is volt. Érdemes volt manuálisan beállítani játékoknál. A Strix is így csinálja egyébként, csak ott nem hallani, aki nem monitoroz észre sem veszi. Egyébként én mindig manuális ventit állítok játékok esetében, két katt játék előtt, két katt amikor befejeztem, és így biztosan elkerülök játékok közben mindenféle zavaró dolgot, a ventik folyamatosan forognak, nem lesz közben újraindulás, amit kísérhet egy esetleges felpörgési hang, stb. A ventiknek is jobb egyébként, mert csak egyszer indulnak el alaphelyzetből, csapágyazás szempontjából nem elhanyagolható. Azt viszont nem szeretem, ha terhelés nélkül is forognak, mert nincs értelme, ezek a bordák meg némi ház hűtés kb. 39-40 fokon tartják a GPU - kat nyáron is idle.

(#1895) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Kivancsi vagyok a velemenyetekre!!

Allitolag bot-OK, vasaroltak fel a 3080 kartyakat es az Ebay-en aruljak??!!! [link]

[ Szerkesztve ]

(#1896) Laraxior válasza MegalodonS (#1895) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem maga a Skynet volt. Lassan 2029...keszulodik mar...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#1897) MegalodonS válasza Laraxior (#1896) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azert durva, hogy egy OCclockers oldalra be sem tudtal lepni, ahogy akartyak elerhetoe voltak!
Mert az biztos, az erdeklodes ennyire nem tudja lefogni :F

(#1898) Pug válasza MegalodonS (#1897) üzenetére


Pug
veterán

Miert ne tudna lefogni a folyamatos nagymerteku oldal lekeres? A ddos attack-ok is igy mukodnek...

(#1899) MegalodonS válasza Pug (#1898) üzenetére


MegalodonS
őstag

Mert azert itt mas tortent!! 5 perc alatt elfogyott a keszlet EU es USA-ban es volt akinek a vasarlas kozben eltunt a kartya, uj vasarlasnal mar out of stock volt!! Kozben az ebay-re megjelentek a nagy aru 3080 kartyak!!

NVIDIA bocsanatot ker

To stop bots and scalpers on the NVIDIA store, we’re doing everything humanly possible, including manually reviewing orders, to get these cards in the hands of legitimate customers.

Azert lehet ez mond valamit

[ Szerkesztve ]

(#1900) Feri7619


Feri7619
tag

Bár a Big navinál sem várható ez másként.. jó ha karácsonyra hozzájut egy átlagember majd azokhoz is...
Már csak a TSMC brutális leterheltsége miatt is akadozni fog a gyártás, illetve ellátás, na meg az indítás ott sem lesz másként...
Október végén bejelentik, november közepén indítják, és jó ha karira kap valaki belőle..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.