Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Moby válasza Kobe (#699) üzenetére


Moby
addikt

(#702) Kobe válasza gbors (#700) üzenetére


Kobe
veterán

Hat a 3070 / 3080al szemeztem a mostani 2080 helyett. Kivancsi vagyok hogy a 3070nel az a par szazalek pont annyi lenne e mint amennyivel gyorsabb a 2080nal mert akkor nem igazan eri meg

(#703) kisselandras válasza Kobe (#702) üzenetére


kisselandras
senior tag

Én 3070 néztem ki magamnak .Kiváncsi vagyok milyen táp kell majd hozzá

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#704) FingR86


FingR86
őstag

jól néz ki az a kis kijelző cucc rajta, bár sok értelme nincs :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#705) nyakdam válasza Moby (#701) üzenetére


nyakdam
aktív tag

Személyes véleményem pedig [link] . Ma elég, de ha növelik a textúrák felbontását akkor lehet kevés lesz a VRAM és többször kell cserélni a tartalmát(vagy visszább veszünk a beállításokból) és kelleni fog a sávszélesség. Példa erre a 4GB-s 5500XT, ott felezve van a busz így látszik a különbség a 3.0 és 4.0 között. Itt nincs felezve a busz, de ha nő az adatmennyiség akkor szerintem ugyan az lesz mint az 5500 esetén. Nefeledjük idén az új konzolok dupláznak memória terén, tehát olcsó látványnövelő a textúrák növelése. Persze ez csak egy elmélet, majd vmi hozzáértőbb kijavít.

[ Szerkesztve ]

(#706) gbors válasza Kobe (#702) üzenetére


gbors
nagyúr

A 3070-nél sokkal kisebb jelentősége lesz ennek, mint a két nagyobb kártyánál. De ezzel együtt sem látok sok indokot arra, hogy a 2080-at 3070-re cseréld - hacsak nem azért, hogy legyen új, garanciális kártyád.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#707) iguana


iguana
őstag

elnézéseteket kérem, de muszáj :DDD A bukás: [link]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#708) oriic válasza FingR86 (#704) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért, szerintem ötletes (Bár nem újdonság) Átlátszó oldalú háznál simán mehet a kijelzőre a hőmérséklet pl.

Live-Die-Respawn

(#709) sormo


sormo
tag

Kíváncsi lennék pl a 3070-hez milyen proci az alap ami kihajtja, pláne a 3090-hez...

(#710) tasiadam válasza sormo (#709) üzenetére


tasiadam
veterán

Valszeg most egy hulyere huzott barmi. Vagy majd az uj amd, ha lesz IPC novekedes. De tobbbyire most minden, mert magas grafikan elmosodik a cpu bottleneck, mig alacsonynal elojon. Pl a 2700x es 3700x kozott betyar kulonbseg van full lowon, de ultran elenyeszo.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#711) sormo válasza tasiadam (#710) üzenetére


sormo
tag

Nekem a 9100f 40-50%-on pörög míg az 1070 99%.A Bottleneck Calculator meg azt írja, hogy gyenge a proci a kártyához. Remélem a 9600k csak elvisz egy 3070-et.

(#712) -Faceless- válasza sormo (#711) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ne is reménykedj. Régebbi játékoknál lehet nem lesz gond, de stratégia, és úgy általánosságban sok új játéknak édes kevés a 6 mag.
Nem a maximum fps lesz lefogva, de olyan lag spike-ok lesznek mint az állat. Ha intel vonalon akarsz maradni legalább egy 10. gen-es több szálas CPU-t vegyél a 9600 pénzkidobás ehhez.

(#713) sormo válasza -Faceless- (#712) üzenetére


sormo
tag

A 10600k kb 1%-al jobb a 9600k-tól, gondolod a hyper threading megdobná?

(#714) Kobe válasza gbors (#706) üzenetére


Kobe
veterán

En is uhy gondoltam hohy deszkaval egyutt lenne ertelme cserelni, de en csak 1440P ben szoktam tolni arra egyelore a 2080 boven jo meg. Bar rtx alatt siralmas :D

(#715) tasiadam válasza sormo (#711) üzenetére


tasiadam
veterán

Nekem a 3770 meg keves volt az 580 melle. Porgott, de fpst nem produkalt, pedig nem ment 100%on, pedig lehetett volna. Mig az 1600AF warzone alatt hozott +30fps-t, bf1ben is hasonlo volt.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#716) Kansas válasza Raymond (#682) üzenetére


Kansas
addikt

Lol, ezek jobbak, de lehetnének olyan nyelven, amit értek is...'95-ben beszéltem utoljára folyékonyan németül...
De még mindig inkább valamelyik némrt oldalra hivatkozzatok, mint a WCCFTECH-re, bár biztos ott is írnak néha igazat, de a sok pletyka közül a franc se fogja kimazsolázni...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#717) Maelephant válasza Kansas (#680) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Igen, ez nekem is szemet szúrt. "További részletek a TechNapihu-n" :D.

(#718) -STALKER- válasza sormo (#709) üzenetére


-STALKER-
lelkes újonc

Az egyébként érdekesség ezzel kapcsolatban, hogy amikor kijön egy új proci vagy vga és amint lehetséges kirakni a teszteket ömlenek követhetetlenül.
De ami nagyon sokakat érdekel, hogy mit mi hajt ki kb 3 szökőévente készül 1 db :(

(#719) Maelephant válasza -STALKER- (#718) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Szia,

a korábbi generációknál csinált ilyen teszteket a GN és HUB is, szerintem, illetve a DF is készít ilyeneket ("kihajcsa-e" teszteket). Ezek valamelyike alapján realizáltam pl., hogy szegény 4790K-m már nem képes rendesen kihajtani a 2080-as kártyámát.

(#720) Kansas


Kansas
addikt

Azt meg tudja mondani nekem valaki, miért jó az új hűtő-design? Miért jó ha ráküldi a meleg levegőt a CPU-hűtőre?

Kép a GN-cikkből.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#721) sormo válasza tasiadam (#715) üzenetére


sormo
tag

A 9100f felhúzza magát 4100Mhz-re is, játék közben néha még 3000-et se éri el de ritkán megy 50% fölé.Az 1070-et skáláztam 2040Mhz-re (a boost órajele 1746Mhz ) de nyög ha felrakom a felbontást és 99% a proci meg kiröhögi...

[ Szerkesztve ]

(#722) gbors válasza Kansas (#716) üzenetére


gbors
nagyúr

Google translate-tel németről angolra fordíts, teljesen olvasható.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#723) Kaci84 válasza kisselandras (#698) üzenetére


Kaci84
őstag

Szerintem meg te vagy rosszul tájolva. Az meg senkit nem érdekel, hogy halottál olyant, hogy valaki látott olyant, hogy volt 200-ért 2080Ti. Ne legyél már olyan nagyon okos, hogy meg se jelent az új cucc, de te már tudni véled mennyiért is kellene másnak hirdetni. Persze a hsz-ed komolysága látható a konkrétumok és érvek számából.

[ Szerkesztve ]

(#724) nuke7 válasza Prof (#679) üzenetére


nuke7
veterán

és akkor úgy gondolod, hogy igaz az, hogy csökken a dGPU piac?! :F
(miközben nő? és az nVidia birtokolja a nagyrészét...)

https://youtube.com/user/nuke7

(#725) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az a gyanúm ez a "3070 = 2080Ti" csak marketingrizsa, és bekapcsolt raytracinggel meg minden lassítóval együtt érvényes, ahol 2 fps-el megy mind a kettő, mert műr annyira le van terhelve hogy úgyis mindegy. Majd a valós tesztek lesznek érdekesek, van egy olyan érzésem hogy pikpak el fog tűnni ez a fajin teljesítmény.

(#726) syIex válasza worxland (#693) üzenetére


syIex
veterán

Így tervezem a 3090 beszerzését és remelem az ár is olyan lesz. :D
En már sok dolgot vettem tőlük sose volt bajom. :N

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#727) worxland válasza syIex (#726) üzenetére


worxland
addikt

Hát egyelőre 570-600 ezerért hirdetik, szóval nagyjából amcsi árban lesz.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#728) AsakuraDave válasza Dr. Akula (#725) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ugyan az a teljesítmény kevesebb mint fél áron, ezzel mi is a baj? :F :F :F 2080Ti azért már RT ON mellett is játszható fps - t tud produkálni.
Digital Foundry szerintem elég megbízható és nem egy szponzorált csatorna amin a pofádba hazudják a marketinges dumát. Náluk RT nélküli teszteken és RT ON teszteken is a 3080 70-90% - al többet tudott a 2080 - nál. Így a 3070=2080Ti illetve RT ON - ban gyorsabb a 3070, reálisnak tűnik. :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#729) syIex válasza worxland (#727) üzenetére


syIex
veterán

Ennyire számoltam és ennyit is szánok rá. :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#730) nuke7 válasza -Faceless- (#712) üzenetére


nuke7
veterán

akkor nekem szerencsém van a 3600-al :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#731) #30786816 válasza sormo (#711) üzenetére


#30786816
törölt tag

Ez szazalekok alapjan siman lehet ket agyongyotort es ket malmozo mag, mert annyit hajt li a jatek.

(#732) Dr. Akula válasza AsakuraDave (#728) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

16K-ban még az S3 Trio is ugyanazt a teljesítményt nyújta (0 fps). Ebből nem következik az hogy ugyanolyan erős. Teszteket még nem láttunk, csak gyártói bemondást, ami sose szokott szerény lenni. Nem az első lenne a történelemben, ahol a 70%-ból a végére maradna 10-20%. Az előző generációváltásnál átlag 25%-ot sikerült ráverni az elődre (valós játékok, nem benchmarkok), pedig ott is repkedtek a %-ok. Ez alapján kicsit hihetetlennek tűnik hogy a legszarabb kártya is tudja az előző generáció csúcsát. A 3080-nál már trükkösen nem a 2080Ti-hez képest mondják be a duplázást, hanem csak a sima 2080-hoz. És ez még csak a marketingadat.

(#733) Alogonomus válasza Kansas (#720) üzenetére


Alogonomus
őstag

Hűtési hatásfokban mindenképpen jobb a levegő egyenes áramoltatása a helyett, hogy a PCB-re fújod a levegőt, ami aztán ott megreked és a kártya két oldalán idővel kiküzdi magát.

Folyadékhűtéses CPU esetén nem sokat számít ez a hűtőelrendezés.
Akik nem tudnak várni pár hónapot a custom kártyákra, és direkt bordával hűtik a CPU-t, na azoknak ez a kialakítás esetleg rossz lehet.

(#734) Kaci84 válasza AsakuraDave (#728) üzenetére


Kaci84
őstag

Igen ismerjük ezt a "tesztet"(?). Ahol amikor elindítja a Borderless benchet és a jobb felső sarokban homályos az infoablak véletlenül. Meg miért is nem megy az FSP számláló? Szóval ezek miatt érződék enyhén kamu szagunak a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#735) nuke7 válasza Kansas (#720) üzenetére


nuke7
veterán

eddig is ráküldte, csak lassabban... most több levegő tud mozogni, gyorsabban.

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#736) Yany válasza Kansas (#720) üzenetére


Yany
addikt

Ahogy a videóban is elhangzik: szerinted eddig merre ment ki a meleg? :DDD

Nem értem, hogy ebbe hogy nem tudnak az aggodalmaskodók belegondolni:

Van egy dobozod (értsd: ház), amibe beraksz n Watt hőgenerátort, majd azt valahogy kiviszed a házból. Ugyanaz a feladat, mint eddig. A változás csak temporális, illetve a megemelkedett Wattok miatt van, nem azért, mert lett egy faszának tűnő (mert eddig ugye nem láttuk még működni) GPU hűtés, ami elvileg pillanatok alatt elviszi a hőt a grafikus vezérlőről felfelé fújja a meleget. A RAM-oknak picit rosszabb lesz most a helyzete talán, de ott meg amúgyis van tartalék, azok eddig sem forrósodtak az utóbbi generációk alatt.

De őszintén szólva nekem az jönne be a legjobban, ha egy (vagy két) 8cm-es ventivel megkínált 5 slotos tégla lenne a VGA-ra rögzítve, amiről egyenesen a PCIe slotok hátlapja felé menne ki a meleg. A sok kihasználatlan hely az alaplap fölött végre értelmet nyerne és nagyon finom, csendes gépeket lehetne csinálni. Majd eljutunk ideig is szép lassan, csak a csend marad ki a képletből, mert a Wattok fogják kierőszakolni ezt a megoldást, nem csend.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#737) nuke7 válasza Alogonomus (#733) üzenetére


nuke7
veterán

miért lenne rosszabb a nagyobb légmozgás..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#738) syIex válasza nuke7 (#737) üzenetére


syIex
veterán

Melegebb lesz a lakásban. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#739) gbors válasza AsakuraDave (#728) üzenetére


gbors
nagyúr

Két komoly "baj" is van ezzel:
- Egyrészt számos aggresszíven hangoztatott jóslat született az Ampere kártyák teljesítményéről, és a jósok közül most páran kapaszkodnak az igazukba, amíg lehet
- Másrészt sokan szeretnék relatíve jó áron eladni a 2080 / 2080 Ti kártyákat, és minél jobbat vár a nép a 3080-tól, ez annál nehezebb lesz

Ahogy derülnek ki az új infok az architektúráról, úgy tűnik egyre inkább reálisnak, amit a DF teszt mutat. A 3070 pedig majdnem pont a 2/3-a a 3080-nak, úgyhogy a sebessége tényleg a 2080 Ti körül lehet - szerintem RT / DLSS nélkül lassabb lesz valamivel, de nem sokkal.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#740) Kansas válasza Yany (#736) üzenetére


Kansas
addikt

Szerintem arányaiban pont így(full blower hűtéseket nem számítva), de nem egy sugárban direkt a CPU-hűtőre, hanem a VGA burkolat kialakításától függően szerteszét a házban... szerintem tudod, mi a különbség a koncentrált sugár és a diffúz között... ha nem, akkor ülj be egy kis szobába(kamra, wc akármi) fogj egy hajszárítót, és irányítsd a képedre, aztán tedd elé a kezed - kézzel és kéz nélkül is ugyanannyi meleget kap a szoba, de az arcodnak azért nem mindegy, ugye?

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#741) 2xar válasza Dr. Akula (#732) üzenetére


2xar
tag

Két évvel ezelőtt a Turing bemutatóján Jensen konkrétan azt mondta, hogy "a 2070-es erősebb mint a Titan Xp", épp mint ahogy most azt mondta, hogy a 3070 erősebb, mint a 2080TI. Ehhez képest a valóságban a Titan Xp jó 20-30%-al volt erősebb a 2070-nél.

Ha ez most is így lesz, akkor a 3070 sokkal inkább csak a sima 2080 ellenfele lesz.

(#742) Yany válasza Kansas (#740) üzenetére


Yany
addikt

Egy jól kialakított házban a légcsatornák eddig is "beszippantották" a meleg levegőt (légnyomás különbség ugye). Vicces látni, hogy a cirka egy éve összerakott gépemben olyan szempontokat vettem figyelembe, amiről nem nagyon szoktak beszélni és most a GN külön ki is emeli a tető elején lévő venti kérdéses szerepét. Már annyiszor megbántam, hogy nem csináltam még meg a videómat a Ryzen konfigom építéséről, rengeteg tanulság lenne benne, de ez már off...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#743) -Faceless- válasza sormo (#713) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem tudom az 1%-ot hol olvastad, de ez nagyon felhasználás függő. Ha CS:GO, kompetitiv játékok azok kevés magra is jól vannak optimalizálva ott egy mag sebessége a mérvadó, de amit indítasz egy új AC-t, Anno-t, Control-t, bármit amiben sok, és vagy komplikált AI/fizika van a 6 mag úgy elfogy mint a huzat.

Gondolom 3070-et nem azért vennél, hogy 10 éves kompetitiv játékokkal játsz ezért feltételeztem. Már csak abból kiindulva, hogy a 3070 egy 2080ti szintjén van, akkor legalább egy 10600k, vagy egy 3800x kell, hogy balanszolt legyen a rendszer. Ezektől pedig egy pusztán 6 magos CPU nagyon messze van.

Pl. ha akarsz Cyberpunk-al is játszani, a trailerek alapján olyan fizika, és AI van a játékban amit 10 szál alatt szerintem lehetetlen normálisan kihozni.

(#744) Kansas válasza Yany (#742) üzenetére


Kansas
addikt

Eddig nem láttam a GN videót a témában... köszi hogy szólsz, már nézem is, abban alighanem ott lesz a válasz...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#745) gejala válasza 2xar (#741) üzenetére


gejala
őstag

"Ha ez most is így lesz, akkor a 3070 sokkal inkább csak a sima 2080 ellenfele lesz."

Szóval kiadnak 2070S árban egy 2070S fogyasztású kártyát, ami 10%-al gyorsabb, mint a 2070S. Tényleg ez a legvalószínűbb forgatókönyv. :DDD

@-Faceless-
"Már csak abból kiindulva, hogy a 3070 egy 2080ti szintjén van, akkor legalább egy 10600k, vagy egy 3800x kell, hogy balanszolt legyen a rendszer. Ezektől pedig egy pusztán 6 magos CPU nagyon messze van."

Dehogy kell ilyen erős proci, főleg nem 8 magos. 1440p ultra nagyon GPU limites, főleg az új játékokban. De egy RDR2 is beszippant bármilyen GPU-t és ennél csak durvább gépigényű AAA játékok jönnek a következő 2 évben.

"Pl. ha akarsz Cyberpunk-al is játszani, a trailerek alapján olyan fizika, és AI van a játékban amit 10 szál alatt szerintem lehetetlen normálisan kihozni."

Hát pedig megtették, mert mostani konzolokban 7 szál van a játékoknak, ráadásul nagyon gyenge magokkal. :))

[ Szerkesztve ]

(#746) AsakuraDave válasza Dr. Akula (#732) üzenetére


AsakuraDave
őstag

0fps az jó viszonyítási alap :C :C :C
De nem is az első mikor majnem 2x teljesitmény növekedés történt generáció váltáskor.
Ott a 1080Ti mai napig nincs értelme ennél erősebb kártyának szerintem. Oké a 2080Ti kb fix 60fps+ 4K-ban de ott az RT 4k+RT sajnos a 2080Ti is elvérzik. Semmi váltás nem történt csak behozták az RT-t. Ha lett volna 2080Ti RT nélküli kártya jóval olcsobban akkor mondhati egy jó kártya lett volna, az átlag 20%-os generációváltásra. A 20-as szériát aki megvette és nem az RT miatt, hogy azt "kiélvezze" akkor az hatalmas baklövést követett el mert RT off teljesitményért ekkora ár rést megfizetni :U ( 1080ti - 2080/super ár rés elárulom csak a +ray tracing teljesítményért fizetsz, ez vagy megéri neked vagy nem ezt neked kell tudnod)
1080Ti óta nem történt generációváltás így épp itt az ideje mind AMD mind nVidia oldalon valami nagyot ellőni...
3080 nem trükkös, MSRP azonos persze, hogy a 2080-hoz mérik.. Ugyan azért a pénzért kapsz átlag +70-90% teljesítményt. 2080Ti -nál RT off várhatóan nem lesz túl nagy + de talán 20-40%, RT on viszont 50%+ és még így is olcsóbb vagy 30%-al kb. Mint irtam DigitalFoundry már tesztelte csak %-ot mutatthatott, fps-t nem de mutatja a játék beállításokat. Illetve ez a 16k 0fps kijelentésed.... irják a grafikonok alján, hogy 4k,i9 procival.... :U :U :U 4k,i9-es procival tudsz nézni nem 1 tesztet 2080,2080Ti-al és elvileg nem 0fps-t tudnak...
Nem azt marketingelik, hogy 16k-ba tud +80%-ot ergo 1fps -> 1,8fps :C
4k max 3080-al 70-110fps-re számíthatunk. (+70-90% 2080-ra, 30-50% 2080Ti-ra)
Egy példa miért lehet igaz(2080,2080Ti számok már vannak igazolt benchmarkokkal):
Borderland 3 4k max 2080 avg fps: 40
Borderland 3 4k max 2080Ti avg fps: 50
-erre +70-90%:
Borderlands 4k max 3080 avg fps: 70

DigitalFoundry-s teszt alapján ezt is tudja majd Borderlands 3 alatt a 3080 4k maxon.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#747) Hopkins95 válasza iguana (#707) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez is marha jó: Nvidia Engineer talks about the RTX 3070 and RTX 2080 Ti ;]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#748) -Faceless- válasza -Faceless- (#743) üzenetére


-Faceless-
őstag

Lejárt a szerkesztési idő, de már csak abból ki tud az ember indulni, hogy a mostani teszteken mivel ajánlják a 2080ti-t.
Értelemszerűen ha gyorsabbak az új kártyák mint a 2080 akkor tudsz következtetni, hogy az lesz a legjobb CPU ami a legjobb volt a létező tesztekhez.

Beírod, hogy 10600k 2080ti youtube-ba keresel egy videót megnézed hogy fut, nem tetszik akkor 3800x 2080ti, 3700x, stb. stb.

(#749) Alogonomus válasza nuke7 (#737) üzenetére


Alogonomus
őstag

Mire utalsz? Hol írtam, hogy a nagyobb légmozgás rosszabb?

(#750) AsakuraDave válasza -Faceless- (#748) üzenetére


AsakuraDave
őstag

2080ti szerintem 2k felbontáson se lesz cpu bottleneckes még egy r5 2600 4ghz-en is kipörgeti, 4k-ba meg főleg... Persze van aki 1080p-re vesz 300k+ kártyát :C :C :C :W

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.