Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) szpali válasza razzorr (#2850) üzenetére


szpali
addikt

nekem párhuzamosan van fent mind2, a Notify az egyéni ikonok miatt :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2852) LWhite válasza szpali (#2851) üzenetére


LWhite
tag

Lehetséges, hogy a Notify ne m szinkronizál a MiFit nélkül? Ha nem indítom el utóbbi akkor csak nagyon nehézkes a kommunikáció. Úgy látom van itt olyan, MiFit nélkül is használja.

(#2853) hati


hati
addikt

Egy ilyen eszköz milyen messze lehet a telefontól, hogy kapcsolatban tudjon maradni vele? Lehet, hogy értelmetlen a kérdésem, de még soha nem használtam BT kapcsolatot.

(#2854) bigdady válasza hati (#2853) üzenetére


bigdady
nagyúr

5-10m

(#2855) hati válasza bigdady (#2854) üzenetére


hati
addikt

Az nem sok. :(
Köszönöm.

(#2856) szpali válasza LWhite (#2852) üzenetére


szpali
addikt

passzolom, nekem mind2 fent van

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2857) bg612


bg612
tag

tudja valaki, hogy a Notify-ban a funkció gomb hogyan állítható be? valóban képes telefont keresni vagy zenét léptetni? én csak odáig jutok, hogy az egyszeres gombnyomás aktiválásától időnkén óriási hajókürt jelzést produkál, ami igen ilyesztō. biztosan nem ez a rendeltetésszerű működése :F

(#2858) dioka7 válasza qkaleko (#2846) üzenetére


dioka7
senior tag


Nekem 99%-ban ez szokott kijönni, és mindennap töltöm is emiatt. Ebben van kb 1 óra játék, amihez kell a wifi is, illetve a képernyőm mindig max fényerőn van. A mostani grafikon vége azért ilyen, mert you tube ment telefonról, kb 45 percet. A 3 óra alatti képernyőidő tényleg nagyon gyenge :( Bár sokaknak 8-10 órás SOT jön ki, azt nem is értem hogyan :Y

(#2859) Legendas válasza LWhite (#2852) üzenetére


Legendas
aktív tag

Én csak notit hasznalok. Párszor újra raktam allitgattam most működik szepen..

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2860) #04441088 válasza hati (#2855) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nekem 30-35 méterre is működik.

(#2861) hati válasza #04441088 (#2860) üzenetére


hati
addikt

Ez már jobban hangzik. A falak mennyire zavarják?

(#2862) ( V ) válasza hati (#2861) üzenetére


( V )
veterán

mint bármelyik vezeték nélküli hálózatot ezt is befolyásolják. ellenben az 5-10 méter az ami a fix működési hatókör, de ezen felül is működhet csak az már nem 100%os

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#2863) Legendas


Legendas
aktív tag

Van egy kis problémám. Elkezdek edzeni. Bekapcsolom a notifyt vagyis az edzést és nem méri a pulzust pedig folyamatosra van allitva. Ezt tegnap óta csinalja. Elég dühitő mert fontos lenne. Valami ötlet?

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2864) Legendas válasza Legendas (#2863) üzenetére


Legendas
aktív tag

Sőt a folyamatos mérést is elfelejti alapbol.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2865) Atilla001


Atilla001
senior tag

ha jól tapasztaltam, utólag is jelez a band ha volt valami a telefonon..
sima kínai mifit..

Védd a természetet!

(#2866) merlinke


merlinke
csendes tag

Mai napon megérkezett a 'karkötőm' :)

Az lenne a kérdésem, hogy ha az alvás adataimra vagyok kíváncsi, mit kell beállítani? Értelem szerűen még nem látok semmit az alkalmazásban (Mi Fit). Viszont elég csak éjszakára a kezemen hagyni és reggel látni fogom?

(#2867) szpali válasza merlinke (#2866) üzenetére


szpali
addikt

A lényeg, hogy 0600 előtt aludj el és ha ébredés után elindítod a mifitet, az szinkronizálja az adatokat és látni fogod mit mért.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2868) AMDaZERG_1 válasza #04441088 (#2860) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ma én is kipróbáltam, 35 méternél még jelzett úgy, hogy egy téglafal volt köztünk. Kicsit tovább mentem kb 4 méterre, de ott elveszett a kapcsolat, amit 20 méter környékén újra felépített.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#2869) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Azt hiszem ez megelégedésre ad okot :C

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#2870) andrisbandi válasza Kocsó (#2869) üzenetére


andrisbandi
őstag

Két hét kb a "normális" üzemidő.
24/7-ben, hétköznapi használat mellett.

Ha szinte semmire nincs használva, és nincs rajtad állandóan az nem ér :D

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2871) Legendas


Legendas
aktív tag

Én tegnap töltöttem 24 órában rajtam van és használom folyamatos mérésre. Edzésre. Kíváncsi leszek.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2872) Kocsó válasza andrisbandi (#2870) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Értem ám amit mondasz :K
Szerencsére nem az a helyzet amit gondolsz. :N
Amióta (nov.16) megérkezett 0-24-ben rajtam van (kivéve amikor fürdök és amikor 1* töltöttem) :U
Minden reggel "ellenőrzöm" az alvásomat, nap mint nap karóraként, lépésszámlálóként használom. Szívverést néha mérek vele, tehát szerintem normál használatban van.
Korábban olvastam én is az átlag 2 hetes uptime-ot, azzal is meg lennék elégedve de így meg aztán pláne :K

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#2873) AMDaZERG_1 válasza Kocsó (#2872) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Én jelenleg 20. napnál tartok és 45% a töltöttség. Időnként használom futásra 35-40 perc folyamatos pulzusmérés másodpercenként, napi három ébresztő, napi 4-5 messenger jelzés, 2-3 telefonhívás, minden nap alvásfigyelés pulzusméréses rásegítéssel, folyamatos kapcsolat a telefonnal. Érdekes, mert eddig ennyi ideig nem tartotta a szuflát. A készülék július 14 -én került hozzám.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#2874) ollie válasza dioka7 (#2858) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A maximum fényerő tuti, hogy nem segít.

***

(#2875) V.Stryker válasza Kocsó (#2872) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Állandó bluetooth kapcsolat van, értesítés jelzéssel vagy csak akkor van a telefonnal osszekapcsolva ha letoltod az adatokat?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2876) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
S6-al használja ezt valaki?
Össze tudtam párosítani, működik is a szoftrver, viszont sem értesítések, sem hívások nem rezgetik meg a kütyüt.
Ez ilyen? Ennyit tud, vagy rosszul állítottam be valamit?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2877) andrisbandi válasza s7evcsenko (#2876) üzenetére


andrisbandi
őstag

"- Az értesítéseket a telefonban is engedélyezni kell. Nálam ez itt található a stock Lollipop esetén: telefon beállítások / hang és értesítés / hozzáférés értesítésekhez."

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2878) krattyogi87


krattyogi87
újonc

Sziasztok!!!

Most érkezett meg Aliról a csili-vili okosóra Mi Band 2,de már a párosítással is bajok vannak.
A telefon Huawei P8 lite az alkalmazás meg a Mi fit lenne,kb 30 sikertelen kísérlet után valahogy megtalálta,de most meg egyfolytában Firmware frissítést szeretne, de megszakad a kapcsolat.Javaslatokat kérnék, hogy mit kellene csinálnom a tökéletes működés érdekében.Másik program,vagy valamit rossz sorrendbe csinálok?

(#2879) s7evcsenko válasza andrisbandi (#2877) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm.
Újraindítottam a telót és jó lett. :R

(#2878) krattyogi87:
Nekem tegnap jött meg, és nekem is FW frissítéssel kezdett...
3x frissít, ha jól emlékszem, gondolom mert a legalapabb FW volt rajta gyárilag.
Én is azt hittem megszakad, de nem, végig ment rendesen, és most jól működik. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2880) krattyogi87 válasza s7evcsenko (#2879) üzenetére


krattyogi87
újonc

Nekem azt írja ki,hogy a Mi Band frissítése nem sikerült :F

[ Szerkesztve ]

(#2881) s7evcsenko válasza krattyogi87 (#2880) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Akkor nem tudom.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2882) VMatteo


VMatteo
őstag

Miskolcon 3 rávaló fóliát odaadok egy doboz sörért! :R

Tisztelet a Gépésznek!

(#2883) Kocsó válasza V.Stryker (#2875) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Non stop Bluetooth kapcsolat van!
Hívás, SMS, email, whatsapp és Facebook messenger értesítés bekapcsolva.
Reggelente "alvás ciklus elemzést" végzek.
Napközben óra funkciót használom elég sokat, néha megnézem a lépés számot és ritkán mérek vele pulzust is.
És így bírta 1 hónapot.

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#2884) butyu


butyu
csendes tag

sziasztok!
Ezt az opciót hol tudom beállítani a Mi fit -ben szerintetek? "alvásfigyelés pulzusméréses rásegítéssel"

Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#2885) szpali válasza butyu (#2884) üzenetére


szpali
addikt

profil/eszköz/pulzus szám nyugalmi asszisztens? :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2886) butyu válasza szpali (#2885) üzenetére


butyu
csendes tag

Az lesz az szerintem! Köszi!

Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#2887) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Be lehet állítani valahogy a Mi Fit-ben, hogy az ébresztés ne annyi legyen, hogy 3-at rezzen, és kész? Nem is értem, amikor hívnak telón akkor képes hosszan rezegni, ébresztésnél meg a 3 rezzenésre van hogy föl sem ébredek. IOS-en használom.

(#2888) bigdady


bigdady
nagyúr

Ios-re kint a 2.2.10
Fw frissités jó sokáig tartott, de újdonságot nem látok

(#2889) Legendas


Legendas
aktív tag

Szerintem edzés közben borzasztóan méri a pulzust a ketyere. Intenzív zsakolaskor erősítéskor 98-as pulzus kicsit meredek nekem. Szünetben meg 135...
Arról nem beszélve két napja megint nem értesít uzenetekrol. Erre ma volt egy hívásom amit nem fogadtam, azóta rezeg és jelzi... :W

[ Szerkesztve ]

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2890) ollie válasza Legendas (#2889) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pulzusmérésre nem alkalmas edzés közben, ami azt illeti, csak a kéz nyugalmi állapotában ad viszonylag pontos értéket. De eleve így árulja a Xiaomi, hogy ha pulzust akarsz mérni, ne mozogjon közben a karod.

***

(#2891) hdtomi válasza ollie (#2890) üzenetére


hdtomi
senior tag

Ti mennyire szorosan hordjátok? Szorosabban pontosabban mér?

2 napja van meg, most jobb csuklómon hordom, de nem túl szorosan. Ha telefonon indítom a pulzusmérést kiírja, hogy mellkas magasságban legyen és ne mozogjon a kéz vagy ilyesmi. Utána magamnak lemértem kézzel, szinte ugyanazt mutatta. De volt amikor mutatott eltérést.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#2892) s7evcsenko válasza NeoExDeath (#2887) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem kettőt rezeg csak a gyári ébresztővel, viszont a MiBand appon belül is lehet állítani ébresztést, az már épp elég ideig rezgeti a csuklót! :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2893) MonRo válasza krattyogi87 (#2880) üzenetére


MonRo
tag

Nekem is ezt csinálja a mai napig. Mindig frissíteni akar, de megszakad állandóan, eléggé idegörlő. :W Kb. 2 hónappal ezelőtt kértem itt segítséget, hogy tudnám frissíteni végre, sajnos nem kaptam... :(((
Remélem most igen. :))

[ Szerkesztve ]

(#2894) krattyogi87


krattyogi87
újonc

Arra nem tudtok választ adni,hogy miért nem akar kapcsolatot létesíteni,vagy miért veszíti el a telefonnal,mert a frissítés folyton megszakad és így használhatatlan az egész :((

(#2895) Charlie Gordon válasza krattyogi87 (#2894) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

Próbáljatok úgy frissíteni hogy a telót rádugod töltőre vagy egy gépre.

(#2896) krattyogi87 válasza Charlie Gordon (#2895) üzenetére


krattyogi87
újonc

Megpróbáltam,de semmi.Olyan mintha a bluetooth kapcsolat szakadna meg.

(#2897) Sukta 95


Sukta 95
tag

Hali!

Rengeteg itt a hozzászólás, nem szeretnék mindent visszaolvasni. Elő karácsonyi ajándékként megleptük magunkat egy-egy ilyen órával a párommal. Két kérdésem lenne: aerob edzés közben mennyire ad pontos értéket? Az is elég, ha megközelítő, mert egy bizonyos tartományban szeretném tartani a pulzusomat. Illetve, ha esetleg például egy nem tervezett vasárnapi délutáni alvás bekövetkezik, akkor azt is méri az óra, és kapok róla információt, vagy a csak a kézzel beállított időszakban képes figyelni az alvást?

Előre is köszi!

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#2898) AMDaZERG_1 válasza Sukta 95 (#2897) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Notify & Fitness alkalmazás képes egész napos alvásfigyelésre, vagyis, ha délben lefekszel is kiértékeli.
Én futáshoz használom, mint már többször leírtam és számomra kielégítő a működés. Amikor elérek egy beállított értéket jelez rezgéssel, és közben kiírja az értéket is, hogy épp mennyit ver a szív. Én másodpercenkénti mintavételre állítottam, amiből 2-3 másodpercenként hihető értéket mér. Ami számára gyanús érték azt kiszűri.
A gyári program ezekre nem képes, vagyis csak egy részére (tudomásom szerint, mivel a gyárit már jó ideje nem használom ilyen feladatra)

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#2899) Sukta 95 válasza AMDaZERG_1 (#2898) üzenetére


Sukta 95
tag

ios-re is létezik ez az alkalmazás? :)

éppen androiddal használom az órát, de hosszútávon ios-szel fogom.

köszi a gyors választ :)

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#2900) ollie válasza Sukta 95 (#2897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hivatalosan alkalmatlan a mozgás közbeni pulzusmérésre, vagyis közben nem szabadna mozgatni a kezet/kart. Ettől függetlenül van aki szerint edzés közben is jól mér, de épp az előbb írta valaki, hogy neki meg össze-vissza. A lényeg, hogy hivatalosan nem alkalmas arra, amit szeretnél.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.