Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) szpali válasza V.Stryker (#2949) üzenetére


szpali
addikt

Amúgy milyen telefonod van?
Bt 4.x LE nem sokat fogyaszt. Ha kikapcsolod a Bt-t minimális akkuidőt nyersz.
(Én spec. azért szoktam kikapcsolni, hogy ne rezegjen a karkötő, ha napközben alszok :K )

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2952) sanyci válasza rootmin (#2950) üzenetére


sanyci
senior tag

Ha lenullázod az akksit, akkor 50℅-os eséllyel kukázhatod is...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#2953) Boresz válasza Gh0sT (#2944) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

A Mi Bandage applikációban a hívófél kijelzés és az üzentek szöveges megjelenítés is mükődik, ha vissza állítod a készülék nyelvét magyarra. Illetve az ékezetes karakterek automatikusan átkódolja és nem fog ? megjelenni.

(#2954) V.Stryker válasza szpali (#2951) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Redmi Note 3 Pro

De most az a helyzet, hogy a bluetooth beállításoknál azt látom, hogy csatlakozva van. A Mi Fit mégse látja, nem tud csatlakozni hozzá. Már restart is volt.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2955) felixo


felixo
őstag

Mi Fit jelezte, hogy elérhető a 2.2.10

Redmi Note 9

(#2956) szpali válasza felixo (#2955) üzenetére


szpali
addikt

A play-en is ott volt ma reggel

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2957) m4csk4fogo válasza rootmin (#2950) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Szia,

Esetleg így próbáld:

[link]2540

(#2958) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ááá szétb.sz az ideg. Töröltem tisztítottam, rohadtul nem akar csatlakozni. Egy pillanatra felvillan csatlakoztatáskor a kijelzőn és rezeg, de el is tünik, nem tudok rátapicskolni.

Kipróbáltam a céges LG-n, ott simán ment.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2959) Charlie Gordon válasza V.Stryker (#2958) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

Milyen romod van rajta ?

(#2960) V.Stryker válasza Charlie Gordon (#2959) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Global Stable 8.1.1.0

De amúgy se valami nagy etvasz, visszatolom a 7.5.3-at mindjárt, mert ez amúgy se valami nagy etvasz.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2961) Charlie Gordon válasza V.Stryker (#2960) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

Nekem is és ezzel lett jó. Akkor valamilyen beállítás lehet a baj.

(#2962) V.Stryker válasza Charlie Gordon (#2961) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem változtattam semmi beállítást. Tegnap elmentem motorozni, így levettem, bluetooth kikapcs, karkötő itthon hagy...este mondom felveszem, visszakapcs...nem kapcsolódik. Azóta szenvedek vele.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2963) hudyfiu válasza V.Stryker (#2962) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Nálam is ugyan ez csak én azt hittem azért van mert kipróbáltam pár programot.

(#2964) szpali válasza szpali (#2956) üzenetére


szpali
addikt

Tegye fel a kezét, akinek a ma reggeli 2.2.10 frissítés után nem jelzi az értesítéseket a Band! :))

Megoldás:
Telefon restart :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2965) bg612


bg612
tag

van az új verzióban valami fejlődés? érdemes frissíteni?

(#2966) szpali válasza bg612 (#2965) üzenetére


szpali
addikt

Futó módnál ki lehet választani a futópadot

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2967) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Azt várom már, hogy mikor nem kell ahhoz angolra állítani a telefont magyarról, hogy kiírja a hívó nevét.
Persze ha sosem lesz ilyen funkció, akkor sem esem kétségbe, mert már ez is nagy segítség nekem ha jelzi, hogy csörög a telefon :U

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#2968) hudyfiu válasza Kocsó (#2967) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Ha csak a Notify-t teszed fel akkor az tudja úgy hogy nem kell angolra állítani.
Az ingyenes is.
Közben megoldódott a problémám.
Már felraktam mindent több telefonra is hogy tudjam valahogy párosítani és annyi lett talán a megoldás hogy az alkalmazásoknál minden bluetooth-os cuccot leállítottam és töröltem az adatokat, lehet a miui bluetooth alkalmazás lett a lényeg.
Ha valakinek nem kapcsolódna próbálja ki.

(#2969) ollie válasza Kocsó (#2967) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem kizárt, hogy beletennék a magyar betűket (ó, ú, ő, í, stb), szóval e miatt nem lesz magyar nyelvű androidon.

[ Szerkesztve ]

***

(#2970) Zoty4 válasza szpali (#2966) üzenetére


Zoty4
őstag

Iosen mar egy hete van ilyen :DDD

(#2971) bigdady válasza V.Stryker (#2958) üzenetére


bigdady
nagyúr

Iosen nekem is volt ilyen hamar eltünik a kéz amit le kéne okézni. Csak váltogasd a módokat a mibanden miközben csatlakozol és egyik kattintást el fogja csipni elvileg

[ Szerkesztve ]

(#2972) SztiviVander válasza szpali (#2956) üzenetére


SztiviVander
őstag

most csak a 2.2.9 van play-en

(#2973) szpali válasza SztiviVander (#2972) üzenetére


szpali
addikt

nemondmá' :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2974) zso79 válasza szpali (#2973) üzenetére


zso79
őstag

2.2.9 a letölthető Play-en...

(#2975) szpali válasza zso79 (#2974) üzenetére


szpali
addikt

Ne b@sszál már fel! :((
Az imént tettem be neked 2 screenshot-ot.
Az első a Play áruházból, a második az alkalmazásból.
Ahogy látod, 2.2.10 a verzió szám.
Nálam 6.0.1 fut a Oneplus3-on, reggel ezt ajánlotta fel. Maximum nálad 2.2.9 az elérhető legfrissebb, ami nem elképzelhetetlen, mivel feleségem szintén 6.0.1-es Redmi 3S-e is ezt ajánlja fel.
Szóval kérlek, hogy mielőtt állítasz valamit, több aspektusból is vizsgáld meg a témát :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2976) Sofian válasza szpali (#2975) üzenetére


Sofian
őstag

Valószínűleg rollout publikálással rakják ki.. vagyis bizonyos időközönként egyre több és több felhasználónak válik elérhetővé az update... Ezért van hogy valaki még nem látja..

(#2977) zso79 válasza szpali (#2975) üzenetére


zso79
őstag

Vicces, hogy szerinted itt mindenki valótlant állít, mikor Te magad írod, hogy feleségednek sem elérhető a 2.2.10... Miből gondolod, hogy mi nem néztünk utána? :W Egyelőre úgy néz ki, hogy Te vagy itt az egyetlen, aki 2.2.10-et lát Play-en... Ha hiszed, ha nem, még most is 2.2.9 van...

(#2978) SztiviVander válasza szpali (#2973) üzenetére


SztiviVander
őstag

de mondommá'. most rakjunk ide 50 screenshotot hogy elhidd? örülök hogy neked van 10-es, de mint látod (pl feleségednél is) ez -még- nem általános. ami azért fura mert rollout ide vagy oda amikor itt valakinek megjelent új verzió akkor kb mindenkinek elérhető volt. az is lehet hogy közben visszavonták valamiért, csak nálad még be van cache-elve az újabb verzió adatlapja.

[ Szerkesztve ]

(#2979) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, nyugi. A play nem rögtön ajánl fel frissítést mindenkinek egy új verzió megjelenése esetén, akár napok is eltelhetnek, mire mindenki megkapja.

***

(#2980) GuruZone


GuruZone
őstag

2.2.9-cel nem volt hajlandó pulzust mérni asszonynak (S7 Edge)
Persze telefontől függetlenül, érintésre sem mérte meg.

Felraktam a korábbi Caller ID-s "kínai" verziót (2.2.7.4) és csodák csodájára újra működik a pulzusmérés.

Mi a fene ez?

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#2981) bg612


bg612
tag

van valakinek valami 5lete arra, hogy egyszercsak a Notify-al beállított hívás értes nem jelenik meg? (azt jelzi utólag, hogy nem fogadott hívás volt, de magát a hívást nem jelzi) :( mi lehet a megoldás rá? eddig működött.
volt már valakinek ilyen?

(#2982) poirot


poirot
senior tag

Ez érdekes.

Eddig nagyon szépen fel tudtam tölteni a számítógépről, mikor már lemerülőben volt, most ugyanazon az USB porton, egyszerűen nem töltötte.

( A töltő kábele mindvégig bent volt a számítógép portjába, hogy nehogy elvesszen. )

Most kényszerüségből ráraktam egy 220-ról USB töltőre, az meg tölti rendesen.

Érti ezt valaki?

[ Szerkesztve ]

(#2983) rootmin válasza m4csk4fogo (#2957) üzenetére


rootmin
tag

Köszi a tippet, tegnap este ismét nekiálltam a dolognak, a linkelt módszerrel működött!

Mivel elsőre ezzel azért bénáztam, az utókornak kihangsúlyozom: ha másik készüléken működik a párosítás, akkor ott átmenetileg a tényleges felhasználó Mi accountjával bejelenetkezve párosíts, majd utána NE unpaireld, csak majd jelentkezz ki azon a telón, miután sikerült.

(a merítés nem segített, de szerencsére nem is ártott neki; amúgy mire meghozta a posta, akkor is le volt merülve tökig...)

(#2984) bg612


bg612
tag

most már semmilyen jelzés/értesítés nem jön át a telefonról a karkötőre :O aki tud, kérem segítsen

(#2985) Zoty4 válasza bg612 (#2984) üzenetére


Zoty4
őstag

Probald meg telot ujrainditani

(#2986) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már olyan hibával, hogy mikor a grafikonokat nézi, mind alvás mind lépésszám az aznapit nem tölti be? Csak azt írja ki, hogy just a sec. Viszont, ha ellapozok egy nappal előbre majd vissza már ott van. De ha kilépek a grafikonokból megint ez a hiba. Eddig nem tudom, hogy ez volt e, mert tegnap jött meg a mibandem elötte 3 hónapig nem volt, de akkor ez még működött, persze más verzióval. Unpair és mifit újra telepítés már volt.
IOS Mifit 2.2.10 és 1.0.82

[ Szerkesztve ]

(#2987) bg612 válasza Zoty4 (#2985) üzenetére


bg612
tag

tegnap mindent újraindítottam. többször is. és csak nem működött. ma reggelre meg kutya baja. működik rendesen. én ezt nem értem. lelke van vagy mi?
köszönöm a segítséget :)
ezek szerint ilyen bármikor előfordulhat?

(#2988) gabee jr


gabee jr
tag

Tegnap frissítettem a Miband appot, Androidon, aztán firmware frissítést is kapott a kis szaros... és nekiállt ébreszteni hajnal kettőtől, úgy, hogy egyszer próbáltam ki vele az ébresztés funkciót, kíváncsiságból. Óra ikon, hajnal kettőkor, 5 percenként, fasza)

Kicsit pipa vagyok rá, teló újraindítva eddig nincs baj. Kíváncsi vagyok este hagy-e aludni. :(((
Ha nem, megint kinn alszik a téli cipőmben. :Y :P

"Csukaharapást szőrivel"

(#2989) szpali válasza gabee jr (#2988) üzenetére


szpali
addikt

Mert a lábszagban majd nem fog rezegni? :))

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2990) poirot válasza szpali (#2989) üzenetére


poirot
senior tag

Stand by-ba megy.

:DD

(#2991) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok!
MA végre megjött geek-rül nov végén rendelt Band-em.
Párositani sikerült elsöre. szépen szinkronizál mindent a telön lévö Mi app-al...
viszont hogy állitom be hogy ébresszen, meg jelezze ha hivásom van, meg üzenet jött.
Arra még nem jöttem rá... :(

iPhonnal használom.
A gyári ébresztöre nem jelzet, a mi app-ban meg nem találom az ébresztés funkciót, csak az alvas monitorizálot :)

segítségetek elöre is köszönöm!

(#2992) G4ga válasza G4ga (#2991) üzenetére


G4ga
őstag

Közben rájöttem...
és nagyon meglepödtem, hogy szépen kirja a hivo nevét is.
legutoljára amikor olvasgattam a topikot, még csak álmodoztunk itt, hogy egyszer majd azt is tudja...
és mire megjött már tudta is :)

mondjuk az ékezetes betükkel hadilábon áll a band, de ez annyira nem is gáz.
Üzinél is faszán muködik.
Face és Viber üzenetekre is jellez. Aminek nagyon örülök!
igy elsöre abszolutt elégedett vagyok vele.

(#2993) chatran válasza G4ga (#2992) üzenetére


chatran
őstag

Mi almások kiváltságosak vagyunk. :P Csak droidon kell szórakozni angol nyelvre állítgatással meg egyéb hókuszpókusszal, hogy kiírja a hívó nevét.

(#2994) Gee777 válasza girnyau (#2986) üzenetére


Gee777
csendes tag

Nalam is fennall ez a jelenseg, amiota megvan kb 3 honapja. Iphone 6-tal es csak a sajat mifit-es app-pal hasznalom es minden fw-vel ezt csinalta. Passolom a dolgot hogy ez miert van, de idot nem szantam ra hogy utananezzek. Ha esetleg megtalalod az okot kerlek ird meg, ha esetleg belefutok a megoldasba en is jelzem.

(#2995) Djuree


Djuree
félisten

mi band tools-al miért nem működnek nálam az értesítések? engedélyezve van a gyári app is meg a tools is pedig. folyamatos kapcsolat is megvan. gyári appban minden ki van kapcsolva. droidos teló.

mod: lehet egy restart most megoldotta..

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2996) girnyau válasza Gee777 (#2994) üzenetére


girnyau
tag

Ok! Nekem régen nem csinálta ezt, csak ugyebár azóta minden frissült ( ios, mifit, firmware). Jelentkezek ha találok valamit.

(#2997) tivcike


tivcike
tag

Valami új FW- írkálnak V1. 0.1.34 valaki tud róla valamit?

(#2998) DaDa


DaDa
senior tag

Érdekes...nekem továbbra is csak a 2.2.7.4-el megy a hívószám kijelzés. A 2.2.9-nél ha visszaváltok magyarra eltűnik a lehetőség és a Notify and fitnessbe hiába kapcsolom be nem jelzi ki a nevet (üzeneteknél, emailnél mutatja a szöveget). maga az engedély a névjegyekhez eltűnik, hiába állítom be előtte angolban. Mindegy használom a 2.2.7.4-el.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#2999) bg612


bg612
tag

bocsánat, ha együgyű a kérdésem, de mitől írja ki az üzenetek feladójának nevét vagy akár az üzi szövegét? (a hívásnál a nevet vagy kiírja, vagy nem. mikor milyen kedve van, vagy nem ismerem még benne a logikát. (nyilván csak a telefonkönyvben szereplő kontaktokra gondolok).)
valahol nem kerek a dolog. hol, mit kellene hozzá be/átállítgatni? (van fent tools, notify (4.9.9) meg nyilván az alap mi fit (2.2.9))csak a Notify-ban vannak engedélyezve a történések...
most akkor melyik aplikációval működik a kiírás dolog?

(#3000) Boresz válasza DaDa (#2998) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

A név megjelenítés Mi Fit applikációval csak akkor működik, ha angolra van állítva a telefon nyelve, amint visszaállítod magyarra már nem lesz jó (ha elindítod a Mi Fit alkalmazást érzékeli hogy nem angol a telefon nyelve és tiltja a kiírást legalább is én úgy vettem észre).

A Mi Bandage applikációval viszont működni fog akkor is ha vissza állítod a telefon nyelvét angolra.

Próbáld ki egy próbát megér, ingyenes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.