Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) szpali válasza malomszék (#2699) üzenetére


szpali
addikt

milyen android verzió? milyen samu telefon? milyen BT van benne?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2702) bg612 válasza szpali (#2700) üzenetére


bg612
tag

ez remek. így működik. köszönöm szépen.
akkor viszont a telefon nyelve angol kell, hogy maradjon, jól gondolom?

(#2703) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Nekem még 2.2.7 van, apkmirrorról lehúztam a 2.2.9-et, de nem telepíti, frissíti...miért? Mi a gond??

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2704) bg612


bg612
tag

ha visszaállítom a telefon nyelvét magyarra, hová tűnik a számkijelzés opció?? :F

(#2705) Nimda válasza bigdady (#2697) üzenetére


Nimda
addikt

És nem kell semmi trükközés :)

(#2706) Legendas


Legendas
aktív tag

Sziasztok!
Holnap kapok karkötőt. Mi5 mellé. Kérdésem az lenne, hogy lépés és kalória csak futásnál van? Pl én bokszolok. Zsákolást méri? Mármint kalóriát stb. Fogyom épp és azt szeretném követni. Mi fit elég hozza? Köszönöm
:R

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2707) AMDaZERG_1 válasza _stick_ (#2694) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Én főleg ez miatt váltottam androidra, ugyanis a Windows nem adta ki a karkötő felé a hívás, üzenet jelzéseket. Vagyis csak arra lehetett használni a karkötőt, amit telefon nélkül is tud, vagyis lépésszámlálás, pulzusmérés. Gondolom jelenleg sincs áttörés a témában, mivel az oprendszerben van tiltva minden csatorna, amivel élvezhető is lenne a karkötő. Erről inkább a Windows phone topikban érdeklődj. Ez esetben annyira nem nagy poén a használata.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#2708) _stick_ válasza AMDaZERG_1 (#2707) üzenetére


_stick_
őstag

Köszi, ettől tartottam én is. Akkor eltesszük egy későbbi alkalomra.

(#2709) szpali válasza mediumgecso (#2703) üzenetére


szpali
addikt

angolra állítottad?

(#2704) bg612
angol nyelven elérhető

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2710) bg612 válasza szpali (#2709) üzenetére


bg612
tag

amikor a telefon nyelve angolra van állítva, akkor az mi fit is angol. ebben az esetben van jelezze ki a hívó fél számát. ilyenkor működik. kiírja a karkötő a számot. ennek nagyon örülünk :))
viszont ilyenkor a telefonon minden más is angol. ennek nem annyira örülünk...
lehet, hogy kompromisszumot kell kötnöm? :F

(#2711) razzorr


razzorr
őstag

Egy kis helpre lenne szükségem. Szűz Band 2 és nem jelzi pl.a maileket,amiket hozzáadtam. A teló egy hasonszőrű xiaomi,a kivételekhez is hozzáadtam a mifitet. De valamit biztos nem veszek észre. Valami tipp?

(#2712) bigdady válasza Legendas (#2706) üzenetére


bigdady
nagyúr

Komolyabb ütésektől tuti szétrázódna, én legalábbis szarrá verem a zsákot :)

[ Szerkesztve ]

(#2713) bigdady válasza bg612 (#2710) üzenetére


bigdady
nagyúr

Iphone ;)

(#2714) Gee777


Gee777
csendes tag

Ios-re kijott a legujabb verzio. Vegre van nev vagy szam kiiras. Teljes erteku lett a kis draga.

(#2715) Kocsó válasza bg612 (#2710) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Androidon egyelőre 2 lehetőség van a hívó nevének vagy számának kijelzésére:

1: ha a 2.2.8b apk-t teszed fel egy (ideiglenesen) kínai nyelvűre állított mobilra, ami lefrissíti az FW-t, akkor ezután a telefon nyelve magyarra visszaállítható és ha meg van adva az engedély a Mi Fit-nek, hogy hozzáférjen a Névjegyekhez, akkor a hívó nevét írja ki (ékezetes betűk helyén ? jelenik meg), ha nincs akkor csak a számot "görgeti"

2: ha a 2.2.9 apk-t teszed fel, akkor szintén lefrissül az FW de a hívó számát és nevét csak akkor írja ki ha a mobil nyelve angolra van állítva. Egészen addig, amíg vissza nem állítod magyarra, a feature működik. Ha nem angol a mobil nyelve a funkció nem működik. Itt is érvényes, hogy csak akkor ír ki számot ha a Mi Fit-ben be van állítva. Illetve ha az engedély is meg van adva, akkor a hívó nevét is "görgeti" a kicsike :R :R

egyelőre nekem a 2. opció van beállítva, de várom, hogy jöjjön valami frissítés amivel nem kell nyelvet váltogatni és nem kell mindenféle "kínai megoldást" használni a funkcióhoz :D

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#2716) bg612 válasza Kocsó (#2715) üzenetére


bg612
tag

ok. köszönöm szépen. akkor nyugton maradok és várom a további fejleményeket. türelem rózsát terem... vagy legalább hívó fél kiírást :D

(#2717) szpali válasza bg612 (#2716) üzenetére


szpali
addikt

Ahogy az app magyar lett, szerintem idővel ez a feature is ki lesz terjesztve több nyelvre :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2718) chatran válasza bigdady (#2713) üzenetére


chatran
őstag

Azt mondod, hogy iPhone-on nem kell angolra állítani a nyelvet, hogy mutassa, ki hív? Illetve másik kérdés: Neked jelez, ha Viber üzeneted jön? Nekem sajna egyáltalán nem, pedig folyamatos a bt kapcsolat és a Mi Fit is fut.

(#2719) bigdady válasza chatran (#2718) üzenetére


bigdady
nagyúr

Dehogy kell angolra állitani.
Minden frissites utan kell egy unpair majd egy új párosítás. Utána jó lesz
Ja és értesítésis sávba kerülés kell a mifitnek minden app igy viber esetén is

[ Szerkesztve ]

(#2720) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Ma elvileg veszek egy ilyen karkötőt, mindenki annyit áradozik róla. :) Olvastam az összefoglalót, de azért a kérdés megmaradt... melyik appot használjam hozzá? (a készülék egy xiaomi redmi note 3 pro és hát nem feltétlen fitneszelésre lesz használva, de ilyen alvás elemzés stb. kell.)

Ezeket a nem hivatalos appokat javasolt használni?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2721) m4csk4fogo válasza bigdady (#2719) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Én nem tettem semmit azon kívül, hogy frissítettem mi-fitet majd az a band-ot.
Minden újdonság működik.

Már csak a névjegyeket kellene ékezetteleníteni :)

(#2722) bigdady válasza m4csk4fogo (#2721) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem kellett hogy menjen

(#2723) Zoty4


Zoty4
őstag

ios-en kiírja a nevét a hívó félnek. Ékezetek helyett ? van, de szuper igy is :)
magyar ios, angol mifit

(#2724) tivcike


tivcike
tag

Jó nektek, próbáltam frissíteni az fw-t másképp de sajna még nem sikerült. Jó lenne ha kitalálnának már valamit a "másik személy használja" problémára. Az már megvan hogy az Mili_pro.fw lenne az FW file ami benne van minden Mifit-ben, De a Gadgetbridge nem hajlandó frissíteni

[ Szerkesztve ]

(#2725) andrisbandi válasza tivcike (#2724) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ha már így rendszeresen felhozod, nem akarod elmesélni hogyan, kitől vetted? :)
- Boltból?
- Bontatlanul?
- Garival?
- Pontosan hogyan zajlott le az első párosítás? Mit írt ki a Mifit?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2726) tivcike válasza andrisbandi (#2725) üzenetére


tivcike
tag

Először sikerült a Mi fit-el párositani aztán jött egy uj fw és utána már ezt írta ki, azóta nem lehet párositani. A fix-it-el használom de frissíteni nem tudom az fw-t

(#2727) andrisbandi válasza tivcike (#2726) üzenetére


andrisbandi
őstag

Úgy látom egyikünk sem ért hozzá igazán.

A probléma;
- Nem lehet párosítani a Mifitben,
mert azt írja ki; már párosítva van egy fiókkal.

Ez arra való funkció (és nem hiba), h más nem tudja használni a pántot. Mert csak egy Mi fiókkal használható.

- Nekem ez nem világos miért firmware/frissítés hibából generálódott probléma.
Ezek felhőbe mentett adatok.
Belépek egy teljesen más eszközön ugyan abba a Mi fiókba, és párosíthatom, használhatom is a pántot ezzel az új eszközzel...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2728) távcsőves válasza Chal (#2372) üzenetére


távcsőves
senior tag

Egy jó tanács és minden új tulajdonosnak szól, kapcsold be a pc-t, és rendes böngészőböl készíts mi accountot. Az app-ból nekem sem jött össze. Borzalmas az a capcha főleg kis kijelzön.

(#2729) tivcike válasza andrisbandi (#2727) üzenetére


tivcike
tag

Jó, más eszközön se lehet párosítani az eszközt. Most akkor mi van???? Nem igazán értem akkor hogy miért nem birom párositani a fiókommal.

[ Szerkesztve ]

(#2730) tivcike


tivcike
tag

A fiókomban szeretném hozzá csatolni a telefonszámom és nem engedi azt írja hogy már csatolva van egy fiókhoz , lehet hogy ez a gond?

(#2731) Sofian válasza tivcike (#2730) üzenetére


Sofian
őstag

Nem lehet, hanem biztos. Előb le kell választani a másik fiókról. Csak utána lehet csatolnil

(#2732) tivcike válasza Sofian (#2731) üzenetére


tivcike
tag

Oké de nem tudom milyen fiók lehet, már mindent próbáltam mail, tel szám belépést és nem jó

(#2733) darkmann válasza tivcike (#2732) üzenetére


darkmann
őstag

Használtan vetted? :U

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#2734) Sofian válasza tivcike (#2732) üzenetére


Sofian
őstag

Ha valakitől vetted akkor kérd meg hogy mi fit-ben távolítsa el. Ha te párosítottad korábban akkor nézd meg az összes Mi Fit fiókodat (ha több mint 1 van) és távolítsd el a Band-et...

(#2735) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na, akkor most már én is beléptem a használok sorába. :)

Olyat tud a kütyü, hogy ha felemelem a karom, akkor automatikusan bekapcsoljon a kijelző, hogy lássam az órát ?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2736) Sofian válasza V.Stryker (#2735) üzenetére


Sofian
őstag

(#2737) V.Stryker válasza Sofian (#2736) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. :R Tudtam,hogy már láttam valahol. :)

- Ezt a pulzusszám nyugalmi asszisztens -t használja valaki? mennyire merül jobban tőle?

- Ami hiányzik, hogy ha pl jelez egy email-t, akkor mondjuk addig ott legyen a jelzés a sorban, amíg a telefonon nincs megnézve. Ez várható vajon?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2738) chatran válasza bigdady (#2719) üzenetére


chatran
őstag

A hívó fél nevének kijelzése működik nekem is, unpair nem volt. Azèrt az durva, hogy ios-en megy flottul, az androidosokat meg szívatják angol nyelvre állítgatással. :DDD
"Értesítésis sávba kerülés kell a mifit-nek" Ezt hol tudom beállítani?

(#2739) andrisbandi válasza chatran (#2738) üzenetére


andrisbandi
őstag

Tipp;

"Értesítési központban való megjelenés engedélyezésével működik minden app a mibanden. Azt is engedélyezd a mail app-nak ne csak hangot ikont"

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2740) bigdady válasza chatran (#2738) üzenetére


bigdady
nagyúr

Értesítések/viber/Megj az értesítési központban

(#2741) ricsip válasza tivcike (#2724) üzenetére


ricsip
addikt

https://github.com/Freeyourgadget/Gadgetbridge/issues/427

gadgetbridge 0.15.0-ba fog belekerülni a kezdetleges firmware update mi Band 2 eszközök számára. Még1x: KEZDETLEGES támogatás. Azaz tönkre is vághatja a folyamat során.

-

(#2742) razzorr válasza razzorr (#2711) üzenetére


razzorr
őstag

Szétrak az ideg,komolyan,egyszerűen nem jelzi az emaileket,pedig mindent beállítottam, rajta van a legfrissebb szoft. 2.2.9. Ráadásul hívásnál még mindig csak a kis tel.kagylót mutatja,se többet se kevesebbet. Valaki tud tippet adni?

(#2743) bg612


bg612
tag

jól értem, hogy akkor most csak az ios-on működik a hívó fél nevének a kijelzése? (nyelv-átállításos módszer nélkül)

(#2744) spiderpig820 válasza _stick_ (#2708) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

A W10-zel már tudja jelezni az üzeneteket, értesítéseket.
Hívást nem jelez, csak amikor elmulasztott hívásod van. Ahogy a hívó leteszi, jelez, de magát a hívást nem.

4B

(#2745) m4csk4fogo válasza bg612 (#2743) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Nekünk 2 páros van, 1 ios és 1 droid.
A droidos ebben még le van maradva (play verzió)

(#2746) bg612 válasza m4csk4fogo (#2745) üzenetére


bg612
tag

és neked működik a hívó nevének kijelzése? melyik rendszeren? milyen beállítások mellett?
eddig nekem úgy tűnt, hogy az androidos rendszerrel könnyebb boldogulni a banddel kapcsolatban. most akkor ez mégsem így van? (és csak én bénázom el valahol a beállításokat?) :-(

[ Szerkesztve ]

(#2747) m4csk4fogo válasza bg612 (#2746) üzenetére


m4csk4fogo
tag

ios alatt működik a névkijelzés
droid alatt a play verzióval még nem

(#2748) V.Stryker válasza m4csk4fogo (#2747) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ios alatt is angolra kell állítani a nyelvet?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2749) doongoo válasza m4csk4fogo (#2747) üzenetére


doongoo
addikt

De droid alatt Xiaomi marketes 2.2.9 verzióval már igen

(#2750) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok,

A karkötő, ha töltőn van csatlakozik, töltődik. Ahogy leveszem a töltőről, rögtön lecsatlakozik, és meg sem nyikkan. Jól gondolom, hogy nem jó a készülék, ami egyébként teljesen új?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.