Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) bg612


bg612
tag

sziasztok. előre is bocsánat, valószínűleg rossz helyen teszem fel a kérdést, de elakadtam az mi band 2 beállításainál. az itteni mi fitt van fent mi4c telón. mellé felraktam az mi band tools. ez utóbbi viszont azzal az üzenettel leáll, hogy az android vagy valami memória menedzser kilövi. biztosan kézenfekvő helyen kellene valamit valahová állítanom, de nem találtam meg. (pénteken érkezett meg a bandem, azóta nyomogatom, több-kevesebb sikerrel)
előre is köszönöm a segítséget :))

(#2602) andrisbandi válasza bg612 (#2601) üzenetére


andrisbandi
őstag

#1046

Mi band tools
beállítások
állapotsori értesítések: "látható"

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2603) bg612 válasza andrisbandi (#2602) üzenetére


bg612
tag

köszönöm szépen a gyors választ. már látom, hogy klassz helyre keveredtem :)
máris kipróbálom

(#2604) mediumgecso válasza AMDaZERG_1 (#2547) üzenetére


mediumgecso
őstag

Siker!!! Köszi a leírást! Ezzel a funkcióval most már számomra tökéletes a Miband 2 :-D

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2605) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Az miért van hogy ha kikapcsolom a bluetoothot majd újra bekapcsolom akkor nem csatlakozik újra automatikusan??

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2606) andrisbandi válasza mediumgecso (#2605) üzenetére


andrisbandi
őstag

Mert gondolom most bétatesztelő lettél az eszköz meghekkelésével.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2607) bg612 válasza andrisbandi (#2602) üzenetére


bg612
tag

megnéztem, ami a javaslatodban volt. sajnos be volt kapcsolva a láthatóság eddig is. közben csináltam egy restartot (időnként az sok mindent megold). szóval elképzelhetőnek tartom, hogy valahol valami még nem jól van beállítva/kipipálva/engedélyezve. folyik tovább a hibakeresés. kíváncsi leszek a reggeli early bird-ös ébresztésre. főleg, ha addig nem lövi ki megint valami.
bocsi a bénázásért, de nem vagyok szakmabeli és felhasználónak is elég kezdő vagyok még. :F

(#2608) andrisbandi válasza bg612 (#2607) üzenetére


andrisbandi
őstag

Stock Lollipop esetén: telefon beállítások / hang és értesítés / hozzáférés értesítésekhez
- Ezt engedni kell a Mifitnek, és a Mibandtoolsnak is.

A szakik szerint "early bird" sose volt Mb2-re, firmware szinten nincs támogatva, a licensz ára miatt.
A régebbi Miband tudta, de abból is ki kellett venniük.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2609) mediumgecso válasza andrisbandi (#2606) üzenetére


mediumgecso
őstag

????

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2610) andrisbandi válasza mediumgecso (#2609) üzenetére


andrisbandi
őstag

Hivatalosan csak a Play-ről letöltött progikkal érdemes használni.
Ezek kevesebbet tudnak, de kiforrotabbak.

A máshonnan telepített appokkal több funkciót kapunk, meg sok meglepit :-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2611) cicur99


cicur99
tag

Kedves fórumtársak!
Hol/hogy kell függetleniteni egy tesztelésre már használatba vett Miband 2-t annak érdekében, hogy elajándékozható legyen, és más gond nélkül használhassa?

(#2612) andrisbandi válasza cicur99 (#2611) üzenetére


andrisbandi
őstag

Mi fitben kell megszüntetni a párosítást.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2613) ollie válasza cicur99 (#2611) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eltávolítod a Mi Fitből, miközben csatlakoztatva van hozzá.

***

(#2614) vonyarc


vonyarc
tag

Melyiket érdemesebb megvenni, a notifyt vagy a toolst?

(#2615) AMDaZERG_1 válasza vonyarc (#2614) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nekem megvan mindkettő, de a Notify véleményem szerint használható is. Nem vagyok benne biztos, mivel nem próbáltam, de lehet nem is kell hozzá a Mi Fit. A Tools már két hete nincs is a telefonon. Igazából nem is értettem mi hasznát tudom venni. (lehet ez amiért nem fogott meg)

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#2616) szpali válasza vonyarc (#2614) üzenetére


szpali
addikt

egyiket megveszed, kipróbálod és ha nem tetszik, akkor cashback és kipróbálod a másikat...
maybe...
¯\_(ツ)_/¯

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2617) bigdady válasza andrisbandi (#2612) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ios-en blútúsz eszközök listájából is törölni kell mert jelez tovább másképpen :)

[ Szerkesztve ]

(#2618) CSAVI38 válasza bg612 (#2607) üzenetére


CSAVI38
tag

Szerintem ha miui-s a teló és mivel Xiaomi gondolom az:), akkor a biztonsági beállításokban az engedély menűben az indítópultban kapcsold be a Mi tool-sot, különben mindig ki fogja lőni.

(#2619) CSAVI38 válasza szpali (#2575) üzenetére


CSAVI38
tag

érdekes nekem 1.0.1.14-t ír ki pedig müködik a névkijelzés és az új ikonok is. Nekem 2.2.7 google play verzió volt előtte. Egyébként így már tényleg mindent tud ez a kütyű amit az ember egy okos órától, karkötötől kívánhat. Király

(#2620) bg612


bg612
tag

a Notify-on hol látszanak az alkalmazásokhoz társítható ikonok? vagy arra csak a pro verzió képes? (a play áruházból letöltött verzió nekem úgy tűnik, mintha csak a régebbi ledes band-eket kezelné.)nem is olyan

(#2621) m4csk4fogo


m4csk4fogo
tag

Sziasztok,

ios alatt működni kellene az e-mail értesítésnek? Mert nálam nem megy :(

Köszi,

(#2622) Nimda válasza m4csk4fogo (#2621) üzenetére


Nimda
addikt

Igen, nálam müxik, gyári app.

(#2623) #04441088


#04441088
törölt tag

Notify pro változata mennyi pénz jelenleg? :R

(#2624) m4csk4fogo válasza Nimda (#2622) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Kellett hozzá valami extra tevékenység?
Telepítettem a Mi Fit-et párosítottam a band-ot és csak a hivásjelzés + SMS működik az e-mail nem.
Mit ellenőrizzek le?

(#2625) andrisbandi válasza m4csk4fogo (#2624) üzenetére


andrisbandi
őstag

Az ilyen xaktákra a teló újraindítása szokott még beválni...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2626) North15


North15
csendes tag

Sziasztok!

A nyáron pozitívakat olvastam úszással kapcsolatban. Azóta van hosszútávú tapasztalat? Csak heti 1-2 óra erejéig használnám uszodában.

(#2627) m4csk4fogo válasza andrisbandi (#2625) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Mi-Fit uninstall/reinstall telefon újraindítással megvolt. Sajnos nem segített.

(#2628) szabolcs.sz válasza m4csk4fogo (#2627) üzenetére


szabolcs.sz
tag

Sziasztok! Nekem is gondom van a fitness & notifyval. galaxy s3, mi band2, fizetős fitness & notify. Az a bajom, hogy nem mér szívritmust. A Mi Fit -ből tudok mérést indítani, de ez a program nem akarja, és az utolsó szinkronizálás időpontjára se mutat semmit. Az sms-t viszont jelzi, meg a rezgés teszt is, de a pulzusmérés teszt nem működik. Mi lehet a baj, találkozott már valaki hasonlóval ?

(#2629) szpali


szpali
addikt

ha valaki vásárolna, akkor EZ ELÉG jó ár :Y
(mostani árfolyamon nekem 4095 Ft-or ír + 1463 Ft postakltsg)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2630) Nimda válasza m4csk4fogo (#2624) üzenetére


Nimda
addikt

Semmi nem kellett hozzá, nálam egyből ment.Talán pipáld be/ki újra a mail értesítést.Vagy még lődd ki taskból a progit és indítsd újra.Mepróbálkozhatsz egy unpair/pair, hátha, vagy nézz szét a beállításokban is.Gondolom frissítette is magát és az eszközt is.

[ Szerkesztve ]

(#2631) bg612 válasza #04441088 (#2623) üzenetére


bg612
tag

notify pro: 899 Ft, ha jól emlékszem. még én is hezitálok rajta, hogy megvegyem-e

(#2632) bigdady válasza m4csk4fogo (#2621) üzenetére


bigdady
nagyúr

Értesítési központban való megjelenés engedélyezésével működik minden app a mibanden. Azt is engedélyezd a mail app-nak ne csak hangot ikont ;)

[ Szerkesztve ]

(#2633) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Sziasztok! Tudtok egy jó linket, ahonnan viszonylag hamar ideér és nem kell áfát se fizetni? Az se baj ha olcsó :D

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#2634) andrisbandi válasza AtiSnatch (#2633) üzenetére


andrisbandi
őstag

http://eustock.eu/
Őket szokták ajánlani, ha lesz még nekik készleten.

Külföldről sima postával már nem fog ideérni.
(Sokunknak November huszonvalahányadika óta "Célországba megérkezett" státuszban van.... Szóval most 2-3 hét csak a vámon átjövetel.)

Az aprón láttam egyszer használtakat is jó áron.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2635) AtiSnatch válasza andrisbandi (#2634) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

jaja, írtam az eustockos srácnak, várom a válaszát.
Ebay-en 7000ft körül nézegettem top rated eladókat, vámon mennyire valószínű, hogy felakad?
A használt meg nem pálya. :)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#2636) andrisbandi válasza AtiSnatch (#2635) üzenetére


andrisbandi
őstag

Kínából a Geekbuying-ról érdemes.

1 darab át szokott csúszni a vámon. Nagyon ritkán akad fönn.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2637) m4csk4fogo válasza bigdady (#2632) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Eddig ki volt kapcsolva, most bekapcsoltam és.... jó lett :)

Köszönöm a tippet :R

(#2638) CSAVI38 válasza AtiSnatch (#2635) üzenetére


CSAVI38
tag

én eddig 5 darabot rendeltem, mindet a gearbest-nél, egyszer 2 darabot egyszerre, egy csomagban és még egyik sem akadt fenn.

(#2639) AtiSnatch válasza CSAVI38 (#2638) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Kajakóma utáni hirtelen felindulásomban megrendeltem ebayről 7400ft-ért. Most írt az Eustockos srác, ma jön az utánpótlás... :W :DD Na majd jövőre belépek a klubba :D

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#2640) #21715712


#21715712
törölt tag

Hello!

Akinek van feher szij hozza az mivel tisztitja? Mert nekem elegge elkezdett szurkesedni a mi bind egyseg korul es probalnam szep feheren tartani,de nem egyszeru :F

(#2641) andrisbandi válasza #21715712 (#2640) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ebay - MAGIC SPONGE
Aldi, DM - radír szivacs

Nagyon finom csiszolópapírnak felel meg. Sima vízzel lehoz minden zsíros szennyeződést.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#2642) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok!

Jelenleg nincs esetleg megoldás arra hogy a képernyő folyton be legyen kapcsolva? Az sem baj ha emiatt csak 10 napot bír az akku..
Illetve hívásnál csak egy ikont rak ki, vagy talán kiírja a hívó nevét is? Vagy esetleg bármi adatot egy e-mail, vagy messenger küldő azonosítóját?

Van még egy Huawei B0, de az csúnya, és sajnos alapból vacak az üzemideje, na meg a kijelző ébresztés is kínszenvedés vele..:/
((Eddig egy Pebble 2-vel szemeztem, de ma kiderült hogy kár volt..))

Köszi :)

(#2643) bg612


bg612
tag

valaki tudna segíteni abban, hogy a régi band (színes ledes, régi mi fit-tel) hetente eláruta, hogy az aktuális héten hogyan teljesítettem a többi mi band tulajhoz képest :). most ezt az új (2.2.4) verzió vagy nem tudja, vagy én nem tudom, hogy hol kellene nézni.
van itt a pulzus alatt kis zászlócskával jelezve valami "széria", ami nem tudom, hogy mit jelent vagy hogy mit lehet vele kezdeni. állítólag a "széria véget ért és várakozás az új kezdetre"... olyan szívesen" újrakezdeném"... :))

(#2644) bigdady válasza m4csk4fogo (#2637) üzenetére


bigdady
nagyúr

Facebook nalam nem kerul be az ertesitesi sávba alapbol szar az app szerintem igy a miband sem jelzi. Nálad?
Ios 10-en vagyok

[ Szerkesztve ]

(#2645) ferob válasza sszemtelen (#2642) üzenetére


ferob
őstag

Folyamatosan bekapcsolva addig sem bírná, de erre jelenleg nincs lehetőség, viszont a többi, így a hívás vagy az SMS üzenet adatainak kijelzése már a frissebb béta verziókban valamennyire megoldható, aminek a beállításait láthatod az alábbi képeken, ha rákattintasz.
Mire beszerzed, addigra már bőven elérhető lesz az új verzió, ami ezt a részét támogatja.

[ Szerkesztve ]

(#2646) sszemtelen válasza ferob (#2645) üzenetére


sszemtelen
őstag

Köszönöm :)
Most rendeltem meg Gearbestről, remélem ez is olyan hamar (2 hét) alatt ideér, mint a drága 1S-em. :)

(#2647) zsolti72837


zsolti72837
őstag

EU STOCK-ba megérkezett.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#2648) sszemtelen válasza ferob (#2645) üzenetére


sszemtelen
őstag

Hoppá, kifutottam a szerkesztésből :/

Mennyire érzékeny a karmozdításra képernyő bekapcsolás'? Az 1S-nek elég hülyén érzékel a 3 LED, néha kell 3-4 karrántás mire bekapcsol, és mutatja a napi célt.

(#2649) ferob válasza sszemtelen (#2648) üzenetére


ferob
őstag

Ennél semmi ilyesmi nincs, akár fekve is a csukló forgatására bekapcsol a kijelző, ezért célszerű lehet inkább csak érintésre beállítani.

(#2650) sszemtelen válasza ferob (#2649) üzenetére


sszemtelen
őstag

Két hetet azért kibír mozgásos bekapcsolással, illetve sok értesítéssel? :)
((Messenger küldő nevet is kiír ez a beta jelenleg?))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.