Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) lacuska74


lacuska74
tag

Ajándékba vettem, ezért nem akarom párosítani a telefonommal, be lehet valahogy állítani a pontos időt?
Vagy mindenképpen kell a program?

(#2902) spiderpig820 válasza lacuska74 (#2901) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

kell a program.

4B

(#2903) Legendas


Legendas
aktív tag

Mi most a legfrissebb fw szama?

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2904) albandy válasza Legendas (#2903) üzenetére


albandy
tag

1.0.1.28

(#2905) bigdady válasza albandy (#2904) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ios-en már 34-es

[ Szerkesztve ]

(#2906) Legendas válasza bigdady (#2905) üzenetére


Legendas
aktív tag

Az nem jelenti, hogy előrébb is van. ☺

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2907) bigdady válasza Legendas (#2906) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem is mondta senki :)

(#2908) RunTimeError


RunTimeError
tag

Sziasztok!
Nemrég átköltöztem android-ról iOS-re, nyomtam egy unpair-t előtte majd az új telón ismét párosítottam, illetve ugye bejelentkeztem a MiFit alkalmazásba.
Meg is jelentek a beállításaim, az ébresztők is, csak annyi hogy most kikapcsoltam az ébresztőket, de ennek ellenére ugyan úgy ébreszt reggel mintha hozzá se nyúltam volna... Azért elég idegesítő szabadság alatt hajnalban erre ébredni..
Valakinek esetleg ötlete erre?

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#2909) bigdady válasza RunTimeError (#2908) üzenetére


bigdady
nagyúr

új unpairt neki

(#2910) ollie válasza RunTimeError (#2908) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valakinek esetleg ötlete erre?

Ne menj szabadságra. :DDD

***

(#2911) chatran


chatran
őstag

A Mi Fit-ben meg lehet nézni, hogy mennyi volt és mikor a napi lépésszám rekordom?

(#2912) bigdady válasza chatran (#2911) üzenetére


bigdady
nagyúr

Meg

(#2913) chatran válasza bigdady (#2912) üzenetére


chatran
őstag

Ez jó hír ennek örülök. Akkor most két órán keresztül keresgélni fogom az app-ban.
Na jó csak vicc volt, van jobb dolgom is.
Hol keressem pontosan?

(#2914) bigdady válasza chatran (#2913) üzenetére


bigdady
nagyúr

Főoldal legalul, kattints rá a diagramra

[ Szerkesztve ]

(#2915) chatran válasza bigdady (#2914) üzenetére


chatran
őstag

Itt csak annyit mutat, hogy hány napja van meg folyamatosan a kitűzött lépésszám és hány napig értem el folyamatosan a célt.
Én arra gondolok, hogy egy rekord napon mondjuk elértem 20000 lépést. Hol tudom megnézni, hogy mikor volt ez a rekord és pontosan mennyi lépés tartja a rekordot?

(#2916) bigdady válasza chatran (#2915) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor főoldal legteteje a nagy körben írja a lépéseket (gondolom ez megy) kattints bele majd alul history.
Azért szétnézhetnél az appban sokkal többet nem tud...

[ Szerkesztve ]

(#2917) dioka7 válasza bigdady (#2916) üzenetére


dioka7
senior tag

Hello, nekem nincs ott history, sőt semmi. Csak a mai napi adat jön elő, meg mindenféle megosztási lehetőségek + screenshot. Semmi egyéb nincs. Én is kerestem már benne amit a kérdező, de nem találtam és valóban nem sokat tud a progi.

[ Szerkesztve ]

(#2918) bigdady válasza dioka7 (#2917) üzenetére


bigdady
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#2919) chatran válasza bigdady (#2918) üzenetére


chatran
őstag

Ezt az oldalt már néztem. Nekem tavaly június óta van log (akkoriban még miband1-gyel). Elég időigényes lenne végigtapicskolni az összes oszlopon és kikeresni, hogy melyik napon léptem a rekordot.

(#2920) twi452


twi452
senior tag

Amazfit Arc
Nem is tudtam, hogy készült egy ilyen is.. a töltés mennyivel elegánsabb ezzel a mágneses cuccal :)

[youtube]

(#2921) gatesz


gatesz
tag

Sziasztok mennyi ideig kell tölteni az eszközt?

(#2922) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Szemét dolog ez a fitnesz karkötő.....van jópár órám, szeretem őket. Nem túl drágák, de mindegyiket tényleg szép. Casio-k, Orient-ek, seiko-k. Amióta megvan a MiBand, a fiókban csücsülnek.

Ha nem hordom folyamatosan a band-et, nincs semmi értelme, így meg az óráim feleslegesek. Azt hiszem leteszem a band-et.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#2923) Tibko8 válasza gatesz (#2921) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nálam kb 2 óra 5%-ról 100-ra
Bár addig sosem merítem de akkor egyszer lemértem.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#2924) oris válasza gatesz (#2921) üzenetére


oris
aktív tag

töltés részletezés

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#2925) gatesz válasza oris (#2924) üzenetére


gatesz
tag

Köszönöm!

Neked is Tibko8!

(#2926) szpali válasza twi452 (#2920) üzenetére


szpali
addikt

Nagyon csini, kéne :K
(mondjuk nem ennyiért :N)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2927) Gh0sT válasza krattyogi87 (#2894) üzenetére


Gh0sT
addikt

Dettó, Huawei P8 lite.

Elindul a frissítés, de néhány másodperc után megáll és megszakad.
Egyetlen megoldást találtam rá: másik telefonon beléptem a Mi fit fiókba és onnan frissítettem a firmwaret. Ez most megoldotta a problémát, de gyanítom átmeneti, mert a következő firmware frissítéssel megint elő fog jönni. Átfutottam pár külföldi fórumot, olyanokat olvastam, hogy:
- töltés közben kell megpróbálni a frissítést, esetleg akkor ha már 100%-ra fel van töltve a band
- kapcsold be a GPS-t és úgy próbáld
- legyen a telefon hozzácsatlakozva közben másik BT eszközhöz (telefon kihangosító, BT füles)

Nekem úgy tűnik, hogy a teló eldobja a BT kapcsolatot valamiért, de biztos, hogy nem a Banddel van a gond, mert másik telóval tökéletesen működik.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2928) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Ha esetleg volt már, akkor elnézést.

Kijött a napokban egy frissítés a Notify & Fitness for Mi band apphoz, ami már nyelvtől függetlenül kiírja a hívó fél nevét, sőt a beállított alkalmazások esetén is van lehetőség bizonyos információk megjelenítésére, úgy mint:
SMS, email, viber, ilyen olyan üzenet küldőjének neve, üzenet első 18 karakterének megjelenítése.

A lényeg igazából az, hogy már nem kell a telefon nyelvét kínaira, angolra, akármilyen nyelvre átállítani. A frissítés tudtommal a legújabb 1.0.1.28-as FW-el kompatibilis.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2929) LWhite válasza Gh0sT (#2928) üzenetére


LWhite
tag

Nekem továbbra sem sikerül semmilyen szöveget kiíratni. Jönnek az értesítések, de szöveg nélkül, pedig mindent bekapcsoltam. A program és a firmware is a legújabb. :F

(#2930) MonRo válasza Gh0sT (#2927) üzenetére


MonRo
tag

A választ ezennel megkaptam. :R Nekem is P8 Lite van. Akkor ezek szerint a teló a hibás. :((( (Még jó hogy nem reklamáltam az Eustocknál... :B) Akkor még próbálkozom vele egy kicsit, hátha összejön.

(#2931) Gh0sT válasza LWhite (#2929) üzenetére


Gh0sT
addikt

Próbáld meg a következőt:
1. Állítsd át a telefonod nyelvét angolra.
2. Lépj be a Mi Fitbe, engedélyezd az incoming call részen a display caller name (vagy valami hasonló) opciót
3. Nézd meg, hogy így működik-e.
4. Ha igen, akkor lépj ki a Mi Fitből és állítsd vissza a telefonod nyelvét magyarra.

Nálam ezzel a módszerrel most a Notify & Fitness kezeli a hívásokat, üzeneteket (mivel a Mi Fitből ki vagyok jelentkezve). A Notify & Fitnessben viszont ne felejtsd el beállítani a hívó fél nevének kijelzését.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2932) Gh0sT válasza MonRo (#2930) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ha találsz megoldást, kérlek írd majd be ide! Tesómnak van P8 Lite-ja, így nem nagyon van időm kísérletezni vele, de jó lenne ha nem az én telefonomról kellene egyfolytában firmwaret frissíteni a Bandjén. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2933) alexw801 válasza Zolee_70 (#2922) üzenetére


alexw801
senior tag

Ezen én is gondolkodom.
Két keze van az embernek, a Band 2 megy a jobb kézre.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#2934) LWhite válasza Gh0sT (#2931) üzenetére


LWhite
tag

Így lett jó, köszönöm! :R

(#2935) hanati64 válasza Gh0sT (#2931) üzenetére


hanati64
tag

Ha angolra állítom a telefont akkor kiírja a XMB2 a nevet, ha magyarra akkor viszont nem. Ötlet? Azon kívül, hogy használjam angolul. :F

(#2936) lacuska74


lacuska74
tag

Ilyen ajándékoztam karácsonyra, magyar üzletből rendeltem, mert gyorsan kellett.
Nagyon megtetszett a kis kütyü, vennék magamnak és a páromnak is.
Hol lehet most legolcsóbban rendelni?Külföldről természtesen :)

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#2937) albandy válasza lacuska74 (#2936) üzenetére


albandy
tag

(#2938) LWhite válasza LWhite (#2934) üzenetére


LWhite
tag

Illetve akkor jó volt, de Mi Fit kijelentkezés után a Notify nem szinkronizál. Ez miért lehet?

(#2939) Charlie Gordon válasza MonRo (#2930) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

Milyen android van a P8 Lite-n ? Nekem Xiaomi Redmi Note 3 van, nekem is ezt játszotta (állandóan megszakadt a bluetooth kapcsolat) kb. 2 hónapig, nagyon nehézkes volt a firmware frissítés, de egyébként a szinkronizálás is döcögött. A múlt héten megjött a ROM-frissítés ami már marshmallow alapú és megjavult minden.

(#2940) Legendas válasza Charlie Gordon (#2939) üzenetére


Legendas
aktív tag

Nem nougat? Amúgy mi5-tel pont így jartam. Nougat óta eddig flottul megy.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#2941) Gh0sT válasza LWhite (#2938) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ebbe most én is beleszaladtam, nem is értem mi történt. Eddig nem is volt Mi Fit a telefonomon, csak a Notify és tök jól működött. Most hogy visszaraktam a Mi Fitet a firmware frissítés és a beállítok állítgatása miatt a Notify nem hajlandó működni nélküle.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2942) Gh0sT válasza hanati64 (#2935) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szintén Notify & Fitness-szel próbálod? Kicsit nálam is megzakkant most a rendszer, nem mondanám, hogy betonstabil.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2943) Charlie Gordon válasza Legendas (#2940) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

Nem, nekünk még csak ígéret a nougat.

(#2944) Gh0sT válasza Gh0sT (#2931) üzenetére


Gh0sT
addikt

Kicsit pontosítom a leírást azok kedvéért, akik Notify & Fitness-t használnak, szeretnék, hogy a Band kiírja a hívó fél nevét, úgy hogy közben a telefont is magyar nyelven használják. Nem ígérem, hogy mindenkinél működni fog, de nálam ez bevált.

Azt kell tudni, hogy a Notify & Fitness már jó ideje a Mi Fit nélkül is képes kezelni az értesítéseket, azonban a firmware frissítést csak a Mi Fit-en keresztül lehet elvégezni.

Amire tehát szükség lesz:
- Notify & Fitness for Mi Band v4.9.9
- 1.0.1.28-as firmware

Lépések:
1. amennyiben régebbi firmware verzió van a karkötődön, úgy azt a Mi Fit alkalmazáson keresztül frissítsd
2. Állítsd át a telefonod nyelvét angolra.
3. Lépj be a Mi Fitbe, engedélyezd az incoming call részen a display caller name (vagy valami hasonló) opciót
4. Nézd meg, hogy így működik-e a hívó nevének kijelzése
5. Ha igen, akkor
- állítsd vissza a telefon nyelvét magyarra és nézd meg hogy működik-e a név kijelzése (valószínűleg nem fog, de ha mégis, akkor örülhetsz)
- ha magyar nyelven nem működik a kijelzés, csak angolul, akkor állítsd vissza a telefon nyelvét angolra, ellenőrizd a név kijelzést, majd távolítsd el a Mi Fit alkalmazást a telefonodról úgy hogy közben be vagy jelentkezve a Mi Fit fiókba

Ismert probléma: valamiért a Notify & Fitness ha úgy érzékeli, hogy fent van a Mi Fit is a telefonon, akkor nem hajlandó szinkronizálni, csak úgy ha be vagy jelentkezve a Mi Fit fiókba is. Lehet egyébként, hogy ezt egy telefon újraindítás megoldja, nem próbáltam, inkább a drasztikus Mi Fit eltávolítást választottam.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2945) hanati64 válasza Gh0sT (#2944) üzenetére


hanati64
tag

Köszönöm, így már működik.

(#2946) vinpilu válasza albandy (#2937) üzenetére


vinpilu
senior tag

Jól felment az ára. November 11 akcióban 22 dodóért sikerült venni...

(#2947) Charlie Gordon válasza vinpilu (#2946) üzenetére


Charlie Gordon
aktív tag

Van ahol olcsóbb : [link]

(#2948) albandy válasza vinpilu (#2946) üzenetére


albandy
tag

Tegnap még itt is 23 $ volt :F

(#2949) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Van, hogy az akku miatt kikapcsolom a bluetooth-t, mikor visszakapcsolom, akkor elég követhetetlen az összekapcsolása a mi band-el újra. Leginkább azt írja a mi fit, hogy nem kapcsolódik, hagyom a fenébe, majd ha 10 perc múlva ránézek akkor már jó.

Másnak is ilyen vagy van valami trükk?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2950) rootmin válasza V.Stryker (#2949) üzenetére


rootmin
tag

Vettem fateromnak egy ilyen kütyüt.
Tetszik neki, viszont a telefonjához (Lenovo A536) nem sikerül párosítani. Ugyan nem rágtam át magam az egész topicon, de olvasgattam vissza bőven és látom hogy többeknek problémás különböző módokon a párosítás.

A saját Z3 Compactommal sikerült párosítani, tehát a maga a cucc jó. Ezt követően unpair-eltem, majd újra próbálkoztam a Lenovo-val, ismét sikertelenül (GPS ON, restart megvolt). Ezt követően a saját telómhoz ismét párosodott, most arról van felkonfigurálva.

Fater telefonján 4.4.4-es droid van, és speckó szerint tudja a BT 4.0-t. Rákeresve fórumos utalások alapján más használja ilyen készülékkel)

A Band érkezése óta nem volt töltve, hamarosan kinullázódik az akksi, azt még megvárom (itt olvasottak alapján akkor resetleődhet). Ha az nem segít, akkor mivel próbálkozzak még? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.