Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Disque válasza csapoze (#1297) üzenetére


Disque
aktív tag

Szerintem a stabil romra csak format data után megy fel a dev rom, bár ez nem tuti.

(#1302) osonte válasza mgTerminator (#1298) üzenetére


osonte
senior tag

:) Én keveset tévézek, de egy csomószor reklámozták a Digit.

(#1303) FNZ


FNZ
őstag

meg volt az első teljes feltöltés utáni használat
9 óra képernyő kb 1 óra gps, nem sok telefonálás pár óra egyszerűbb játék 17%-ra merítette az aksit. bluetooth éjjel - nappal megy, wifi vagy mobilnet folyamatosan megy (csak éjszakára van kikapcsolva)
ha visszamegyek dolgozni, akkor beáll a napi használat (több telefonálás, napi kb. 100 e-mail kijelzése és továbbküldése az órára bluetooth-on, stb). kíváncsi leszek majd rá mennyi lesz akkor.
nekem már ez is szuper, mert a régi telómat már legalább 3x kellett volna felölteni ennyi használattal.

ja, és visszaolvastam a topik elejéig és megtaláltam a megoldást, hogy a fenti sávot ha lehúzom, hogy lehet szerkeszteni a sorrendet :D

[ Szerkesztve ]

(#1304) Masooo válasza FNZ (#1303) üzenetére


Masooo
aktív tag

ide linkelhetted volna :) :P

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#1305) mgTerminator válasza osonte (#1302) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én is láttam párszor a reklámot, melóhelyen szokott menni a TV :D
De úgy látszik ők barlangban élnek :))

(#1306) mgTerminator válasza mgTerminator (#1305) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nah, aki használja a Magisk-ot az ne tegye fel az android 11-es updatet mert nem. megy fel rá a magisk!

(#1307) fujifilm1 válasza fujifilm1 (#1294) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Arra vagyok kíváncsi hogy a kamera is kapott frissítést azaz változott a verziószám?
Megnézné vki akinek korábbi eu stable van ?

(#1308) Hannibal78


Hannibal78
csendes tag

Tennétek fel fotókat, milyen képeket készít ez a teló? Köszönöm. Minél több legyen... :)
Aksi panasz van még valakinek, hogy hamar merülne..???

(#1309) Hannibal78


Hannibal78
csendes tag

Illetve mennyire melegednek a készülékek??

(#1310) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok! A TURBADO-nál milyen garanciára lehet számítani?

(#1311) kano válasza mgTerminator (#1306) üzenetére


kano
nagyúr

Oda is írta zsoleszhun, hogy magisk nélkül.

Looserke
Az egyik legjobb garanciájuk van. Olvass utána egy kicsit a véleményeknek.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1312) Looserke válasza kano (#1311) üzenetére


Looserke
őstag

köszi, az ÁFÁ-t vissza tudnám igényelni, így jobban megérné innen vásárolni, mint az Ali-ról. Vett valaki innen telefont? Rendes ÁFÁ-s számlát állítanak ki,

(#1313) bupemko válasza Hannibal78 (#1309) üzenetére


bupemko
senior tag

Hétvégén nyúztam elég sokat és nem vettem észre, hogy melegedne (ajándék gyári átlátszó műanyag tok van rajta). JerryRigEverything YT szétszedős videóban is látszik, hogy a folyadékhűtés elég jó lett, úgyhogy nem kéne neki nagyon melegednie.

Képeket korábban többen linkeltek (van szép makrós döglött rovar-gyűjtemény is), javaslom olvass vissza.

Nekem 11-es Global ROM-mal jött, azt frissítettem rögtön 12-es Global-ra. Azóta volt még egy OTA frissítés, jelenleg ez van rajta:

MIUI Global
12.0.2
Stabil
12.0.2.0(QJKEUXM)
Android-verzió: 10 QKQ1.191117.002
Biztonsági szint: 2020-07-01

Attól a két kis apróságtól eltekintve, amit írtam (HEIC/HEIF para, ami minden Xiaomi telefont érint, a drágábbakat is; Digi Xiaomi Cloud regisztráció para) nekem semmi bajom a telefonnal, sőt nagyon tetszik, hogy minden azonnal történik, villámgyors! Nem vagyok nagy fotós, de nekem tetsző képeket készít, szerencsére nincs túlbonyolítva a gyári fotós alkalmazás sem.

Digi meg még hétvégén többször válaszolt Xiaomi Cloud panaszbejelentésre, ez lett a vége:

"A Xiaomi Cloud szolgáltatás esetében az automatikus visszaigazoló, illetve ellenőrző SMS-ek egy nemzetközi üzenetközponton keresztül kerülnek továbbításra, ahol nem minden esetben van jóváhagyva még a +3650-es előhívó szám.

A tesztidőszak alatt folyamatosan bővül az ilyen nemzetközi partnerek listája, de pontos időpontot nem tudunk megadni, hogy mikortól lesz 100%-ban elérhető az ilyen jellegű szolgáltatás."

Szóval mivel ez egy teszt szolgáltatás, lehetnek problémák (megint nem a telefon hibája). Többen is írták, hogy Telekom / Telenor / Vodafone kártyával nem voltak ilyen gondok (ezúton is köszönöm mindenkinek a gyors visszajelzést!), én meg együtt tudok élni vele egyelőre (nekem csak Digi SIM van benne, céges Telekom SIM egyelőre maradt a céges Samsung A50-ben, nálam a Poco egy Samsung A20e-t váltott, ég és föld a kettő).

Szóval egyelőre nagyon-nagyon örülök annak, hogy váltottam, A20e-nek tetszett a kompakt mérete, de az Exynos proci meg az eMMC kombó a legújabb frissítésekkel már gyötrelmesen lassú lett... itt a legújabb SD865 + UFS 3.1 hasít, ahogy kell (persze ennek az árából jó pár A20e-t lehet venni, nem egy kategória a kettő)!

(#1314) JKalo válasza JKalo (#1244) üzenetére


JKalo
tag

Ma végre elindul(t) :-)

A 14 jegyü követési szám, betűk nélkül - 0708..... - kezdéssel mely futárszolgálat lehet spanyolból?

(#1315) FeRkE válasza kano (#1275) üzenetére


FeRkE
őstag

Na hazaertem tegnap Mo-ra, itthon fellep a Digi SIM a halozatra, csak nekem is irja ezt a Xiaomi SIM aktivalos hibat. Beszelek majd veluk, valoszinu a roamingot aktivalni kell akkor, tavaly nyaron vettuk a kartyat, ezek szerint meg azelott hogy a roaming automatikusan aktiv lenne.

Debrecenben elegge jol hasit a mobilnet, LTE+-t jelez a telo, ilyen 120Mbit/20Mbit/s le/felt merek Voda halozaton :) A kinti kartyam Voda UK.

(#1316) bupemko válasza JKalo (#1314) üzenetére


bupemko
senior tag

Nekem GLS hozta Banggood ES raktárból, 376... kezdetű tracking volt.

(#1317) mgTerminator válasza kano (#1311) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ő csapoze - nek válaszolt aki írta hogy telepítés után nem bootol ne a rendszer, és írta hogy a Magisk-ot ne telepítse. Na mármost nekem bootol a rendszer, ezzel nincs probléma, csak nem működik a root, amit én ugye használtam napi szinten...

(#1318) tomboy0013 válasza Looserke (#1312) üzenetére


tomboy0013
veterán

Pont ma írtam nekik céges számlával, garanciával kapcsolatban mert az ÁFSZ-ük nem stimmel a vásárlási részben írt garanciális feltételekkel. De egyébként rendes 27% ÁFA-s készüléket adnak úgy tudom. Ha érdekel a garanciális rész akkor majd írok ha visszajeleztek.

(#1319) Looserke válasza tomboy0013 (#1318) üzenetére


Looserke
őstag

Az szuper lenne, köszönöm!

(#1320) kano válasza Looserke (#1319) üzenetére


kano
nagyúr

Rendes Áfás számlát adnak és 2 év gar van háztól házig futárral (szerintem Angliában javítják).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1321) Looserke válasza kano (#1320) üzenetére


Looserke
őstag

és a rendelésnél amikor megadod az adatokat be kell pipálni a céges vásárlót ugye?

[ Szerkesztve ]

(#1322) tomboy0013 válasza Looserke (#1319) üzenetére


tomboy0013
veterán

Válaszoltak. Céges vásárlóként is jár a 2 év bolti garancia. Ami elég jó hír. Így valószínűleg tőlük veszem, de várok egy kicsit még beesik 130 közelébe az ár.

[ Szerkesztve ]

(#1323) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Üdv
166K az jónak mondható àrban egy 8/256-os verzióért nem? Turbadonál ennyi most, a 6/128-as 145K...
Amúgy megvan elégedve mindenki aki használja is ,nem csak roomolgat stb...😁
Pár véleményt megköszönnék, szemezek vele nagyon👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1324) kano válasza KoNZoLik@ (#1323) üzenetére


kano
nagyúr

Kamera sz@r, többi jó. Tömören. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1325) tomboy0013 válasza kano (#1324) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én este látom gyengébbnek mint a csúcstelók, egyébként szerintem semmi gond nincs a kamerával a tesztek alapján. A széles lató és a makro kamera is elég jó a konkurenciához képest is. Na meg ugye mobilokról beszélünk, ha tényleg minőségi fotókat akar az ember minden körülmények között ahhoz a csúcsteló is édeskevés.

(#1326) osonte


osonte
senior tag

Sziasztok!

Holnap lejár a 2 hét és nyithatom a bootloadert. Szerintetek mit érdemes feltenni? A Miui tárcsázó lenne a lényeg. A Xiaomi.eu stabil a kínaira épül, de folyamatosan visszavonják: [kép] , illetve a fejlesztői nemrég váltott Android 11-re és ott még irkálnak hibákat. Valakinek van tapasztalata valamelyikkel?

Legrosszabb esetben teszek fel egy Indonéz romot, az ugyanolyan stabil mint a gyári Global, de Miui tárcsázó van benne.

(#1327) KoNZoLik@ válasza kano (#1324) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor ez az én telefonom😁 Nekem még egy Samsung S2-es 8mp-es kamerája is elég lenne a mostani mobilokban, amennyit én fotózok😂 Sőt még kamera sem kellene bele...
Nincsenek nagy igényeim, kijelző legyen fasza, legyen jó gyors mindenben, aksi bírja ki 1 napig legalább, ennyi👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1328) kano válasza osonte (#1326) üzenetére


kano
nagyúr

Miért kell a MIUI tárcsázó? Felvevő miatt?

EdwardKelley
Akkor ez tényleg a Te telefonod. :C

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1329) osonte válasza kano (#1328) üzenetére


osonte
senior tag

Megszoktam, illetve jó dolog a hívásrögzítés, mert nem kell jegyzetelni.

(#1330) vick33


vick33
tag

Sziasztok. Erősen gondolkozok a telefonon. Akinek megvan a gyári kamera app tud raw-ban menteni?

(#1331) bupemko válasza vick33 (#1330) üzenetére


bupemko
senior tag

Pro módban van ilyen opció:

[ Szerkesztve ]

(#1332) csapoze válasza Looserke (#1312) üzenetére


csapoze
csendes tag

Vissza tudod, én is úgy vettem, rendes számlát adnak.

(#1333) FNZ válasza osonte (#1326) üzenetére


FNZ
őstag

a hívásrögzítés engem is érdekelne, mert sok f@szságot kapok a főnökömtől és nem kellene jegyzetelnem.
android 8 alatt jó volt a rögzítő programom, de itt nem az igazi.

(#1334) FeRkE válasza osonte (#1326) üzenetére


FeRkE
őstag

Arra mondjuk kivancsi lennek, hogy ha visszavonjak, akkor miert talalta most meg a telo a frissitest. :( Eddig nem kerestettem, csak most.

(#1335) vick33


vick33
tag

Na felszívtam magam és rendeltem egyet a Turbadonál. Úgy döntöttem hogy a céges p20 mellé kell egy saját lassan két év után. Rövid ideig elgondolkoztam az s20 iphone 11 vonalon is, de nem tudtam megindokolni. A huaweihez van ilyen kívül szilikon belül bolyhos tok, ehhez tudtok valamit ajánlani, vagy a gyári jó? Milyen fólia az ajánlott?

(#1336) gattolino


gattolino
senior tag

Van aki itt rajtam kívül duál simmel használja? Ugye az 5G miatt is kérdem. Bár még nem lehet kihasználni, de a céges kártyám Vodafone és később lehet majd jobban járnék 1 simmel.
Másik telefonomon azért rendesen merítette a hálózat miatt, itt viszont ez nem tűnt eddig fel. Valakinek van egy összehasonlítása, hogy 1 simmel kevésbé merülne?

Vivo X90 Pro Plus

(#1337) mgTerminator válasza gattolino (#1336) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én csak azt tudom mondani hogyha 5G-t akarod használni akkor a 2. SIM-et egy az egyben letiltja, tehát 5G mellett nincs dual SIM. Én 2 SIM-el használom, saját és céges, szerintem elég jó az aksi idő, bár a 2. SIM fix 2G-n van.

(#1338) gattolino válasza mgTerminator (#1337) üzenetére


gattolino
senior tag

Ja, nekem is lehet úgy kellene, akkor az segítene a készenléti fogyasztásban. 5G-t egyelőre nem erőltetem. Egyszer talán lesz haszna :R

Vivo X90 Pro Plus

(#1339) Skillet


Skillet
addikt

Bevállaltam én is egy kéket. Kínából rendeltem, konkrétan INNEN, Lengyel raktárból, 117e Ft.
Ez lesz az eddigi legdrágább telefonom. A nokiás időkben fizettem a 7110-esért 70e Ft-ot. Mondjuk lehet, hogy azóta annyit szaródott a forint, hogy az a 70e többet ért, mint most ez a közel 120e.
Most redmi 6-ról fogok váltani. Nekem ami nagyon hiányzott, és eddig nem volt sajnos, az az NFC, a Type-c, amoled, és hogy ne hátul legyen az ujjlenyomat olvasó! A noccsot meg eléggé utálom, ezért esett végül a Poco-ra a választás. Mindezt úgy, hogy pár napja még a redmi 9-et lestem :DDD szóval van egy kis kontraszt :C
Ami viszont nem gyere be, hogy számomra kib@szott nagy és rádió sincsen benne, ha jól tudom.
Játszani nem fogok rajta, így kicsit ágyúval verébre ez a Poco, de máshol nem leltem meg azt, ami igazán...
néztem még a P smart Z-t is, de ott is hátul van az ujjlenyomat olvasó, napfényben gondolom semmit nem látni belőle stb stb.
Na ez hosszúra sikerült, bocsi :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1340) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Lesz K30 Ultra és végre kap optikai stabilizátort, viszont a soc MediaTek de elég meggyőző az árazás :)

¯\_(ツ)_/¯

(#1341) szabi__memo válasza Zsoleszhun (#1340) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Viszont lehet Kína exkluzív lesz

(#1342) Masooo


Masooo
aktív tag

Azért kintről beszerezve a mi10ultra is várós lehet. Kár volt várnom erre a napra :) meginogtam kissé. :W

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#1343) fujifilm1 válasza Masooo (#1342) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Néha kicsit bizonytalannak tűnsz. Vagy mégsem? ;)

[ Szerkesztve ]

(#1344) Masooo válasza fujifilm1 (#1343) üzenetére


Masooo
aktív tag

Sajnos de. Csúcstelókat nem keresem mostanában mert 2év támogatás 400.000 huf és még számos ok miatt.
A pocora már rávoksoltam, mivel nem találtam vivot amit vártam, belenyugodtam, de gondoltam megvárom mit hoznak ma.
Erre itt van, még elfogadható 220.000 áron egy igen jó teló aminek a háta még tetszetős is. Ez globálban is ennyiért hozható akkor októberben már 200 alatt lesz de ebben te vagy a szaki. Annyit megér pár évre még akkor is, ha a kamera előlapi megoldása sírós nálam

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#1345) gattolino válasza Masooo (#1344) üzenetére


gattolino
senior tag

A kinti China only telefonok azok nem B20 mentesek? Amúgy tényleg Best Buy lenne, főleg ha a Global Mi10-ek single simesek, míg a China only kiadások duál simesek. Ha itt ugyanígy lenne, akkor még 1 érv a China only modellek felé

Vivo X90 Pro Plus

(#1346) Masooo válasza gattolino (#1345) üzenetére


Masooo
aktív tag

Igen úgy tudom azok, de általában ott a globált is lehet idővel kapni és az ára sokkal jobb szokott lenni, mint itthon, gyári garival, ami meglátásom szerint amúgy sem ér sokat, csak a boltinál egy kicsit többet. Viszont a zug gsmnek nevezett boltszerű izék árát is lehúzza magával így itthon is szokott lenni jobb ár. Elválik. De ezt letették az asztalra. Tudásához mérten pedig az árazása (ottani) korrekt. Jó lenne ha a xiaomi felnőne, egyszerre jönnének a china meg globál készülékek, UA áron mindenhol. Álom

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#1347) FNZ válasza FNZ (#1303) üzenetére


FNZ
őstag

úgy érzem barátok leszünk :D
a bluetooth-t nem lövi ki, értesítések jönnek az órára is. most kevesebb lett az üzemidő (kb 75 perc gps is van benne) viszont jön a napi sok e-mail értesítés (hang+led) + picivel több telefonálás, mint az előző feltöltésnél. elég jó lesz az üzemidő gps használat nélkül :)

(#1348) Skillet


Skillet
addikt

Nem volt még amoledes telóm, kell majd valamire figyelni? Most pl a navigációt hallottam, hogy nem biztos, hogy nagy ötlet... beéghet tőle?
:F

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1349) tomboy0013 válasza Skillet (#1348) üzenetére


tomboy0013
veterán

Beéghet és ha sokat használod egyhuzamban főleg full fényerőn akkor be is fog ez 100%.

(#1350) kano válasza Skillet (#1348) üzenetére


kano
nagyúr

Nem igen láttam/hallottam az utóbbi időkben beégett amoledről. Ha pedig beég, az hibás valószínű és ott a gar.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.