Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) fujifilm1 válasza fujifilm1 (#1100) üzenetére


fujifilm1
senior tag

ha átállítom 10 percre a screen sleep-et -(ez a max - nincs olyan hogy soha...)
akkor ctrl+o val a készülék képernyő kikapcsol de a pc-n ott a kép és működik a tükrözés hibátlanul.
Szóval ez akkor Launcher issue lesz. A Nova nem tetszik? szerintem nagyon klasz. néha akcióban fruttiért adják. én is akkor vettem. :)
A duplakoppra elalvás miatt vettem többek között...

[ Szerkesztve ]

(#1102) FNZ válasza Kolondrum (#685) üzenetére


FNZ
őstag

ezt a tokot honnan rendelted?

[ Szerkesztve ]

(#1103) JKalo válasza FNZ (#1099) üzenetére


JKalo
tag

Köszönöm, meg is talaltam, de még bizonytalan vagyok...
A 2. telom veszett el az éterben. Az elsőt 2 hónap után a GB visszautalta, a mostanit a BG-n juni 3. rendeltem, ők kivárják a 90 napot ... :-(

Jelezz vissza légyszi ha a tiéd megérkezett!

(#1104) JKalo válasza FNZ (#1099) üzenetére


JKalo
tag

A leírás, FAQ: 3. pont:
"
3. Ist die preis umfassen zoll duty?
Der preis ist nicht enthalten customes duty. Sie erhoben werden können zollgebühren und steuern, Kunden sind für custom steuern.
"

Ez gondolom csak akkor lenne ha spanyolból EU-n kívülre kellene postazni?
Az Alin, Prioriti Line szállítás nem létezik, de Spanyolból hozzánk szállítva nem lehet adó es vámkötelezettség...

(#1105) FNZ válasza JKalo (#1104) üzenetére


FNZ
őstag

igen, alin nincsen priority
mivel spanyol raktárból jön EU-n belül, nincsen vám és áfa
kíváncsi vagyok a gyorsaságra.

(#1106) IT user válasza fujifilm1 (#1101) üzenetére


IT user
tag

Én is launcher problémára gyanakszom. Amúgy is le akarom cserélni, a MIUI launcher nem jön be annyira, kipróbálom majd másikkal is. A Nova Prime már régóta megvan, itt az ideje kipróbálni. A Samsung launcher gyönyörűen működött, a telefon képernyő ki volt kapcsolva, de a gépen látszott minden, akár órákig is.
A screen sleepre azt a trükköt használtam, hogy beállítottam, hogy töltés közben maradjon ébren és USB-n kapcsolódtam.

(#1107) mistar válasza FNZ (#1102) üzenetére


mistar
tag

Nekem nekem szólt ugyan a kérdés, de pl én ITT

(#1108) FNZ válasza mistar (#1107) üzenetére


FNZ
őstag

köszi

(#1109) IT user válasza kano (#1098) üzenetére


IT user
tag

Egyik sem hajlandó. Majd automatikusan aktiválódik 10 napon belül, ha olyan telefont érzékel, hiába mondtam, hogy majd lesz olyan telefon.
Majd kölcsönkérem a fiam A70-esét, az elméletileg támogatott.

[ Szerkesztve ]

(#1110) osonte


osonte
senior tag

Telegrammon írkálják, hogy valakinek a 6GB-os verzió LPDDR5 memóriával van szerelve (persze nem mindenkinek). Ránéztem és nekem is a gyorsabb memória van benne:

link

Szóval ki lehet fogni ilyet is.

(#1111) Micsurin válasza osonte (#1110) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor tippre beszállító kérdése lesz az a ddr5 :) .

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1112) fujifilm1 válasza osonte (#1110) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszi a tippet. Nekem is 5-ös.

(#1113) kano válasza Micsurin (#1111) üzenetére


kano
nagyúr

Vagy nem lehet, hogy a korai fázisban gyártott darabok még LPDDR4-el voltak és az újak pedig már 5-el?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1114) PirosHello


PirosHello
senior tag

A Banggodon EU priority line módon feladott cuccokat megfogják a magyar vámosok. A Banggod fórumon legalabbis ezt jelezték többen.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#1115) mgTerminator válasza osonte (#1110) üzenetére


mgTerminator
veterán

(#1116) Micsurin válasza kano (#1113) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nagyon valószínű. :)

Vagy talán eleve fals infó volt az a DDR4? A gyártó is jobbam nyomta volna a 8-ast ha így lenne.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1117) mgTerminator válasza Micsurin (#1116) üzenetére


mgTerminator
veterán

Vagy a program online adatbázisból dolgozik és helytelen infót ad? Valami másik programmal is meg kellene nézni...

Lehet tényleg 5-ös van benne :D

[ Szerkesztve ]

(#1118) Micsurin válasza mgTerminator (#1117) üzenetére


Micsurin
nagyúr

AIDA64

Szintén mindent kiír:
Mielőtt horkantás lenne a DDR4-en, ez nem a Poco :D



Le kéne checkolni a 6GB-os kiadásokat a topikban csak kíváncsiságból, az AIDA fixen nem adatbázis alapján dolgozik.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1119) mgTerminator válasza Micsurin (#1118) üzenetére


mgTerminator
veterán

(#1120) FeRkE


FeRkE
őstag

Probalgattam WoWIFI es VoLTE-t. A VoLTE-t kulon be kellett kapcsolni,
amig nem csinaltam meg a lenti leirast, nem volt VoLTE kapcsolom a beallitasokban. Kivancsi voltam, hogy tenyleg mukodik vagy csak azt jelzi, hog bekapcsolva van (nekem nincs kulon VoLTE ikon a jobb felso sarokban). Amikor bekapcsolva volt es inditottam egy hivast, akkor maradt LTE-n. ha viszont kikapcsoltam a beallitasokban a VoLTE-t akkor visszavaltott 3G-re, tehat ezek szerint mukodik. Erdekes, hogy nincs VoLTE ikonom (Vodafone UK halozatan vagyok).

VoLTE, by default is not enabled on most Xiaomi phones, Poco F2 Pro included.
If you want to enable VoLTE, check your
• Settings
• SIM Cards & mobile networks
• Your Telco (eg. Digi)
If VoLTE is not stated in the page, your VoLTE is not enabled.
To enable VoLTE, go to your dialler & type
*#*#86583#*#*
You will get a message that "VoLTE carrier check was disabled"
Now go back to "Settings/SIM card.../Your Telco" & you will see the VoLTE toggle button appearing: button slided to the right means VoLTE is now activated, and a small notification will now appear on the top left notification bar.
NB: please note not all Telco has activated VoLTE services

(#1121) Micsurin válasza mgTerminator (#1119) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kíváncsi lennék az AIDA miért nem tudja megállapítani a ram pontos típusát. :U :D

Sanszos, hogy az előző app valahonnan szedte az infót. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1122) FeRkE válasza Micsurin (#1121) üzenetére


FeRkE
őstag

Nekem a 8GB-os van, de itt se irta az AIDA hogy DDR5. Leszedtem a device HD info-t, az irja.

(#1123) mgTerminator válasza Micsurin (#1121) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szerintem oly mindegy hogy melyik van benne. Jó gyors, szuper az egész telefon, én imádom :)

(#1124) Kolondrum válasza FNZ (#1102) üzenetére

Van egy bontatlanom. :Y írj rám adok linket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1125) IT user válasza mgTerminator (#1117) üzenetére


IT user
tag

Kipróbáltam, hogy wifi, mobilnet kikapcsolva, alkalmazás adathasználat tiltva, így is írja a RAM típusát.

(#1126) Micsurin válasza FeRkE (#1122) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hmm érdekes. :)

Nincs nagy jelentősége csak kíváncsiság lrtt volna.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1127) szabi__memo válasza Micsurin (#1121) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én arra lennék kíváncsi hogy bármi is honnan tudná

(#1128) osonte válasza mgTerminator (#1117) üzenetére


osonte
senior tag

Szerencsére nem ad helytelen infót, mert Telegrammon vannak DDR4-es fotók ugyanezzel a programmal és a 6GB-s verzióval. Illetve több mindent letöltöttem és mind ugyanazt írta. Igazából szerintem épp ami volt kéznél azt rakták bele. Mondjuk aki így járt az csak örül neki.

(#1129) Micsurin válasza osonte (#1128) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Acer háza tájáról ismerjük már ezt a hozzáállást, hogy ami éppen van mehet bele nem szerencsés. Kicsit ilyen 1kg csirke kéne, van fél kg macska ha jó lesz szitu. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1130) Rubensito válasza Micsurin (#1090) üzenetére


Rubensito
csendes tag

A b-tel.hu oldalon van 174e-ért 8/256-os, fehér színben. Megkérdeztem, EU ROM-os, magyar szabvány töltővel. 2 év teljeskörű gari.

(#1131) Micsurin válasza Rubensito (#1130) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi :R

A 2 év teljeskörű gari azért kérdőjeles a fejemben. Ők nem hivatalos forgalmazók nem?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1132) mgTerminator válasza IT user (#1125) üzenetére


mgTerminator
veterán

Offline adatbázis? :D Ami benne van már alapból az appban? :D

Mondom igazából mindegy, minden szuper, teszi a dolgát, én imádom, ha 4-es ha 5-ös a RAM, mindegy!

(#1133) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Amúgy próbáltátok már ezt a WiFi lassítást? Nagyon jó! Ha túl gyors a neted akkor lefelezi, ne száguldozzon senki a világhálón!

Csináltam speed tesztet előtte volt 500mbit letöltés, utána lett 200 mbit!
Próbáltam másik telóról megosztani a mobilnetet, úgyis működik a lassítás, le tudja felezni a sávszélességet és cserébe nem használta a másikról sem a netet!

[ Szerkesztve ]

(#1134) kano válasza Micsurin (#1131) üzenetére


kano
nagyúr

Az a 2 év teljeskörű gar nyilván nem gyári garancia lesz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1135) Masooo


Masooo
aktív tag

Lehet één értelmezem rosszul, de azt hiszem, mindegy, hogy kintről veszed a pocot vagy itthon, de nem hivatalos forrásból.

A magyar jogalkotó egy szar. Egy gsm bolt megnyit, eltol 200.000 telót, megszedi magát, amikor elkezd sok lenni a szervíz akkor csőd, bezárás, lelép stb jön és kft miatt 3milláig van felelőssége, ha van egyáltalán. Ehhez képest a nyeresége hatalmas, te pedig oda dughatod a garidat ha még volt rá és ezeknél vetted, ahová nem süt be a nap.
Ezt tudja kb a kinti rendelés is, csak még olcsóbban.
Hozzá tartozik persze a valósághoz, hogy jelen külföldi árak mellett és a magyar zuggsm piac mellett a hivatalos forgalmazó hülye, ha az árnak a xiaomi hozzállása is alapot ad akkor ők is. Bár nem ismerem a terítési láncot de a magyar sarcok bekavarnak persze ezen a téren is, dehát kell a bevétel mert lopni abból lehet.
Persze a xiaomi alapból hülye cég, aki ennyi piaci moslékot 1-1 alkatrészt cserélve átlag 2 hetente új telóként tol piacra, az kártákony az emberiségre, bár ezzel nincs egyedül, és a legtöbb ember is hülye.
Jaj asszem ma szar lehet a hangulatom :D

kéne egy olyan piros gomb nekem is... :U

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#1136) Rubensito válasza Micsurin (#1131) üzenetére


Rubensito
csendes tag

Valószínűleg nem hivatalos forgalmazó. Külföldről én sem rendeltem még garanciális okból, de magyar boltból már vettem telefont. A magyar boltok közül jó értékeléssel rendelkezik és ennél többet tényleg csak egy hivatalos forgalmazó adhat, csak sokkal drágábban. A Xiaomi shopban 209e a 6/128-as. Ez +35e forint és -2/-128 giga különbség.

(#1137) FNZ


FNZ
őstag

nem kellene esetleg a telefonnak valamilyen összefoglalót készíteni a topik elejére? lehet egyáltalán utólag beszúrni az elejére?
egyre több tulajdonos lesz és elég sok információ le lett már írva, össze lehetne szedni egybe, mint másik telefonoknál.
páran olyan jól benne vagytok már a telefon lelki világában. esetleg topik gazda nem tudom kell e?

(#1138) Masooo


Masooo
aktív tag

Ezt a témakört nem lehet alaptól szabályozni Eu szinten pl?
A gyártót kötelezni, hogy minden termékre amit gyárt globális garit adjon, ártól függően sávosan úgy, hogy egy 350.000 / 1000Eur feletti termékre 5 év garit kelljen adni, kissé javítva a saját, kopik és tönkremegy akkor nincs gari módszeren, pl képernyő esetén se legyen ilyen kifogás.
A garival minimum azonos ideig biztosítani kelljen a biztonsági frissítéseket is.
A láncot is átalakítani úgy, hogy minden termék követhető legyen ami kijön a gyárból.
A boltokat is regulázni kell, de ez legyen az Eu jogászok gondja.

Viszont miután a termék le lett gyártva, a gyár eladta, járjon rá globális gari, a boltok pedig egymás közt intézik az árversenyt.
Nonszensz, hogy a vásárló jár rosszul pl gari szinten is azért, mert emberek nyerészkednek némi állami hátszéllel segítve.
A termék a piacon van, a bolt a piacon van, mikor megveszem, jóhiszeműen járok el, ha a bolttal gond van, azt rendeznie kellene az államnak.

Szerintem.

A xiaomishopnál 210.000 a szabadpiacon 70.000el olcsóbb UA a teló. Itthon. Az konkrétan egy redmi ára de ma jött ki realme is ennyi pénzért 5gvel ha jól olvastam annó.

szomorú ez.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#1139) FeRkE


FeRkE
őstag

xiaomi.eu-ra jott frissites, 12.0.5.0. valaki feldobta mar?

[ Szerkesztve ]

(#1140) Rubensito válasza Masooo (#1135) üzenetére


Rubensito
csendes tag

Egyetértek a "kártékony az emberiségre" dologgal. Azt viszont nem tudom, hogy a tyúk vagy a tojás ( gyártói túlkínálat & fogyasztói telhetetlen igények) volt előbb. :F

Pénz & Biztonság és elvek a mérlegen. :DD

(#1141) Masooo válasza Rubensito (#1140) üzenetére


Masooo
aktív tag

Persze, evidens, hogy a gazdasági érdek mozgat szálakat, de mennyi lesz a már nagyon sok?
Párak telhetetlensége miatt szétkapunk mindent és mindenkit ezen a sárplanétán mert csak a pénz ami szent? Nem vetődik fel az emberekben, hogy ha a politikusok, akiket ők válaszottak és elvben értük dolgoznak is a pénz mellé feküdtek le, akkor alkalmatlanok arra, amire mandátumot kaptak? (pl a honi kiskirályt játszó politikai, magát elitnek képzelő, sok esetben végzettséggel sem rendelkező senki? Akik egyet két dolgot tudnak, helyezkedni és lopni azoktól, akikért dolgozni kellene? (más kérdés, hogy a magyar eleve Taigetosz pozitív, mert hagyja ezt)) Amennyiben igen, akkor mi ez a közöny? (tehát nem)
Persze messze vezet, de nem csodálom, hogy Bill is eljutott oda, hogy az emberek létszámát kéne végre degradálni, és nem kicsit :)
Mindegy, lassan megnézzük a végjátékot .)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#1142) Rubensito válasza Masooo (#1138) üzenetére


Rubensito
csendes tag

Teljes mértékben egyetértek a gyári garancia kötelezővé tételével. Lejön ugyanarról a szalagról egymás után 2 telefon. Az egyik gyártói garis lesz, mert hivatalos forgalmazó kapja, a másik meg nem, mert egy GSM boltoshoz kerül. :W

Kellene egy minimális gyártói garancia minden telefonra.

(#1143) kano válasza Rubensito (#1136) üzenetére


kano
nagyúr

A XIAOMISHOP.HU nem forgalmaz gyártói garanciával Xiaomi termékeket (csak saját garral).
A xiaomi.hu-n pedig nem látom még a telefont. Úgyhogy igazából Alza marad, mint tuti forrás, vagy Turbado (ez bolti, de kb a legjobb).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1144) Micsurin válasza kano (#1143) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Én is utóbbi felé tendálok Turbado esetleg ránézek él és lélegzik e még az Expansys velük nagyon nagyon jók voltak a tapasztalataim... :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1145) Rubensito válasza Masooo (#1141) üzenetére


Rubensito
csendes tag

Nem a gazdasággal van a gond, hanem a telhetetlenséggel. A piaci verseny hozzásegít az újdonságokhoz ( forma, anyag, tudás, ...) így az emberek megkapják az igényeiknek megfelelő terméket. Viszont szerintem az emberek igényei egyáltalán nem olyan széleskörűek, mint a gyártók termékpalettája. Sok gyártó a nagy számok törvénye alapján szétgyártja a lábunk alól a világot. Szerintem az embereknél leginkább anyagi lehetőségekben van eltérés, nem a mobilokkal szembeni technikai tudás elvárásban. Mindenki szeretne szép fényképet ha már fotóz, szeretne akadás mentes rendszert és szerintem nincs olyan, aki nem utálja, ha rásül a keze a túlságosan melegedő telefon. Kb. 20 mobil elég lenne.
Most viszont ott tartunk, hogy kb. 30 gyártó akarja ugyanazt a 20 szeletes tortát megenni.

Nekem is megvan a saját anyagi korlátom és ezen belül igyekszem egy jó mobilt találni, ami 4-5 évig kiszolgál.

Ma abban reménykedem, hogy a Poco F2 Pro ezt megteszi.

(#1146) Masooo válasza Rubensito (#1145) üzenetére


Masooo
aktív tag

Egyet tudok veled ebben érteni.

A poco témája.
Nem tudom biztosan, én mindig hezitálok.
Tetszik egy mobilban:
Ha nem néz felém fölösleges kamera akkor amikor azt nem akarom.
Szögletes formavilág.
Akadásmentes minőség.
Elviselhető fotós képesség ami legalább PC-n is élvezhető, nagyobb hibáktól mentes képet ad.
NFC
INFRA
Elegáns megoldások

Ezekből a poco tud párat, ezért megfelelne nekem is, de az első pont elég fontos nekem, így a piac jelen állása szerint sok variációs lehetőségem nincs.
Én az ár kérdésében inkább smucig vagyok. Magam tanultam meg a pénz értékét és bár mindig van ami kell, de nem szoktam fölös hülyeségeket venni, meggondolom mi ami hasznos számomra és minőséget is a felhasználási mód, gyakoriság mentén választok, bár a minőség régen nem az ár tükre, ezt is megtanultam már.
Egyszerűen nem úgy neveltek és nem úgy alakítottam ki a saját Énemet sem, hogy hajlandó legyek kiadni 350.000 Ft-ot egy telóért, mert minek. Ez egy telefon.
A poco így képben van, és akartam is egy xiaomit, de valahogy azt a bizonytalanságot érzem, amit a 9t pro kapcsán is éreztem.
A családban az öregeknek vettem karácsonyra mobilokat és mind xiaomi volt. Megnéztem, láttam a miuit, én állítottam be, rendeltem hozzá kiegészítőket stb, és szeretik is őket bár nem mindenki 3ból 1 nem. Ennél a vasnál furcsa dolgok mennek elmondás alapján. Némára állítva hanggal csörög és ilyesmik. A vágy, hogy látni kell egyet, elmúlt. Mikor a 9t prot kézbe vettem, a hátának az ívelése vagy az ívelés érzése miatt nem éreztem biztosnak a fogást, a hátlap festése sem tetszett. Nem éreztem, hogy az én telóm lenne.
A pocoval is az a bajom, hogy itt egy nagy gyártó, aki eleve olyan üzletpolitikát követ, amit nem nézek már jó szemmel.
Számomra (egyéni megítélés) nem tetszetős, hogy márkák márkája további márkaneveket generál. Az 1 xiaomi 1 redmi nekem megfelelő lett volna, de mindenre a xiaomi feliratot tegyék, mert 1 márka legyen és a kommunikáció is ehhez mért. A redmi olcsóbb, a másik magasabb áron dolgozzon. Telefonból pedig évi 12 elég összesen és nagyon max. Ezt még tudtam, tudnám emészteni. Amikor a kínai piacra elkészülnek valamivel, azonnal legyen globál verzió is belőle, azonos piaci starttal. Sok gyártónak megy ez. A kínai állammal és a gyártási kapacitással nem tudják ezt megoldani? Tudnám folytatni.
Szóval ahogy leírom ezt magamnak, azt látom, hogy igazából a gyártó elvei nem felelnek meg nekem.
Az igény miatt pedig a merítési lehetőség is kicsi. Samsung nálam nem játszik. Almát szeretem. Pitében. Volt, de azt hiszem olyan érában birtokoltam, amikor mások farokpótléknak használták és ez elvette a kedvemet tőle, pedig az ökoszisztéma kellemes volt. Lg? hmm :). Jobbára a kínaiak maradnak sajnos.
Ez visz egyre közelebb a pocohoz, és az a tény, hogy a sonym nagyon a végét járja, de bekapcsolva túlélt egy 8 perces fürdést, igaz 2 nap volt, mire helyreállt. No és persze fujifilm1 lelkesedése :D

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#1147) FeRkE válasza FeRkE (#1139) üzenetére


FeRkE
őstag

Csak nekem nem megy fel a frissites vagy masnak is gondja van vele?

(#1148) IT user válasza FeRkE (#1147) üzenetére


IT user
tag

Nekem felment simán. Bár utána csak a MIUI feliratig jut, kell még egy újraindítás, de működik.

(#1149) FeRkE válasza IT user (#1148) üzenetére


FeRkE
őstag

Nekem hibaval elszallt a frissites, sajna a logok nekem sokat nem mondanak, alabb lathato az utolso par sor, hatha vkinek van otlete:

ackage_extract_file took 00s.package_extract_file took 00s.
package_extract_file took 00s.package_extract_file took 00s.
package_extract_file took 00s.package_extract_file took 00s.
package_extract_file took 00s.package_extract_file took 00s.
package_extract_file took 00s.package_extract_file took 00s.
I:Found no matching fstab entry for uevent device '/devices/virtual/block/dm-0' - remove
I:Found no matching fstab entry for uevent device '/devices/virtual/block/dm-0' - remove
[libfs_mgr]Unmapped logical partition product
DM_DEV_REMOVE failed for [vendor]: Device or resource busy
Cannot unmap vendor before removing group qti_dynamic_partitions.
script aborted: assert failed: update_dynamic_partitions(package_extract_file("dynamic_partitions_op_list"))
assert failed: update_dynamic_partitions(package_extract_file("dynamic_partitions_op_list"))error: 25
Updater process ended with ERROR: 7
I:Install took 3 second(s).
Error installing zip file '/sdcard/xiaomi.eu_multi_HMK30Pro_V12.0.5.0.QJKCNXM_48cef477b9_v12-10.zip'

(#1150) FeRkE válasza FeRkE (#1149) üzenetére


FeRkE
őstag

Ha TWRPbe bootolok, nem latja a belso tarhelyet ha installra kattintok.
Mountnal meg nem tudom mountolni a /data -t :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.