Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Kolondrum válasza gattolino (#250) üzenetére


Kolondrum
félisten

Pályaszám vonaton és a lenti rész van rajta.

(#252) gattolino válasza Kolondrum (#251) üzenetére


gattolino
senior tag

Megvan. Ez így akkor gondolom a 64MP kép és abból croppol

Vivo X90 Pro Plus

(#253) Kolondrum válasza csubííí (#241) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mindenütt akad reklám, de minden kikapcsolható. Ajánlások, reklámok néven néha eldugva a kapcsolót, legalább 8 helyen kapcsoltam már ki, az elején 1* ki kell és nincs gond.

SkiDev Máshogyan jó, az OIS miatt pl, de nekem a poco képei élhetőbbek sokkal. Szóval marad. A maroja sztem jobb is mint a note 10-nek és a széles látószögű is szebb képet produkál.

Üzemidő eddig: [kép]
Wifi, mobnet vegyesen, rossz térerő otthon és melóba is. Nem jó, de nem is rossz. Ja meg sok kamera.

[ Szerkesztve ]

(#254) FNZ válasza Kolondrum (#253) üzenetére


FNZ
őstag

mennyit fizettél vámot és áfá-t?
vagy mi volt a csomagra írva, mit kapsz értékhatáron belül :D ?

(#255) Kolondrum válasza FNZ (#254) üzenetére


Kolondrum
félisten

170k volt az összes biztosítással együtt. 160k helyett. Már drágább látom jóval. Bubis zacsi milyen csomag? :D

(#256) FNZ válasza Kolondrum (#255) üzenetére


FNZ
őstag

arra gondoltam a zacsinál, hogy mit írtak a papírra a zacsin? azt hogy kaptál egy szg. egeret 10$-ért :) , csak hogy nem kellett fizetni vámot és áfát?

(#257) Kolondrum válasza FNZ (#256) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem volt vám. Eu pri-vel jött. Kína>Német>Magyarország. Az autó ablakán adta ki az MPL futár. Így megy ez.

(#258) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nyomkodással amiben kb annyi van, hogy belakod megy a mobnet, alkalmazásokat szabod tesre, képes érezhető szinten hőt termelni a kamarák résznél a kijelző oldalán tapogatva.

(#259) #24556544


#24556544
törölt tag

Enyém ma jött meg Győrbe (Sopronba várom) szóval a hétvégén már nem lesz meg csak jövő héten :W :O

(#260) #24556544 válasza #24556544 (#259) üzenetére


#24556544
törölt tag

hihetetlen még is megjött :U :R

(#261) Kolondrum válasza #24556544 (#260) üzenetére


Kolondrum
félisten

Na milyen?

Első Üzemidő: [kép] [kép]
Ennél másnak csak jobb lehet. Munkában és otthon is alig van térerő. Ennek az akkunak kb 80%-a mobneten volt. Rosszabbra számítottam!
Töltés: Számomra érdekes. Note 10-hez mérve mondom. Eleve adott több bank is, qc2 és qc3 is. Röviden: Még a Note 10 előszeretettel throttlingolt töltés alatt, addig ez nem. Azaz. Még az elérte a 37 fokos akkut és vissza vett, itt nem melegszik fel az akku, plusz eleve nagyobb árammal (hívjuk wattnak inkább - U*I) tölti bármilyen bankot is nézem. Az egyetlen bank ami szuper gyors töltést írt ki a Note 10 esetén, az Poco esetén is megteszi, de még több árammal tölti a pocot és ami fontos, nem throtlingol, mert nincs hő annyi, nem logikus az oka, mert nagyobb a watt amivel tolja mégsem fűt. Ha mégis levesz a töltő áramból (picit), annyira nem, mint note 10 esetén tette. Mivel az akku itt kisebb, plusz maga a throttling sincs meg vagy alag, így szumma sokkal sokkal gyorsabb a töltés. 34% akku ment bele 20 perc alatt egy holt sima qc3-as Blitzwolf bankkal ami akkor meglepő ismerve a fentieket, ha tudjuk, hogy közben végig nyomkodtam (!!!) Köszi a figyelmet. ;) Na meg több mint 500mAh-val kisebb akku van ebbe az is rárak még egy lapáttal a sebességre.

[ Szerkesztve ]

(#262) TTom65


TTom65
tag

Sziasztok. Ha itthonról rendelnék ezek közül melyik a megbízható bolt? Ügyintézés, garancia, stb.
link

(#263) fairi válasza TTom65 (#262) üzenetére


fairi
addikt

Majd minden cég régi és mindnél van vélemény. Minden cég esetén van akinek jó, van akinek rossz a tapasztalata. Vagyis nem lesz rosszabb a dolog mintha külföldről rendelnéd. Panasz esetén magyar céggel jobban az esélyeid mint egy kínaival :D

(#264) TTom65 válasza fairi (#263) üzenetére


TTom65
tag

Köszönöm szépen.

(#265) FNZ válasza TTom65 (#262) üzenetére


FNZ
őstag

én azért nem vásárolok ilyen boltokból, mert szerintem a garanciának ugyan annyi az esélye, mintha külföldről rendelném, vagyis NULLA.
inkább fizetek többet, de legyen biztos háttértámogatás.

[ Szerkesztve ]

(#266) gattolino válasza Kolondrum (#261) üzenetére


gattolino
senior tag

Nekem nagyon tetszik. Nálam tuti meglenne a 8 óra. Amúgy maximum fényerő milyen? Napon próbáltad? Mi lesz a Mi Note 10 Pro-val? Éjszakai fotónál érezni az OIS hiányát? Szted megérné beruházni a 8/256-ra, ha lesz, vagy teljesen felesleges?

Vivo X90 Pro Plus

(#267) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Az meg van, hogy nem dual sim-es? Sok helyen olvasom. GSM Aréne pl. Egy ici pici nano sim tálca van benne. Gumi gyűrű van rajta, de ez az IP53 parasztvakítás, ha tudjátok mit takar az IP védettség. Vizsga kerdésem volt. :))

(#268) marcee válasza Kolondrum (#267) üzenetére


marcee
addikt

A gsmarena és a banggood is dualsimnek mondja!
Én alapvetően nagyobb telefont szeretnék, de úgy voltam vele, hogy ez egy jó kompromisszum lenne, ha kicsit esik az ára. De ha single sim, akkor számomra haszontalan! :(

\m/

(#269) TTom65 válasza FNZ (#265) üzenetére


TTom65
tag

Köszönöm szépen.

(#270) TTom65 válasza marcee (#268) üzenetére


TTom65
tag

Eddig ahol olvastam ott dual sim-esnek írták a modellt. Ez akkor olyan mint a Mi 10 global? :W

(#271) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én kérek elnézést! DUAL! A tálca két oldalas. Két nano sim megy bele.

(#272) FNZ válasza FNZ (#265) üzenetére


FNZ
őstag

ezt találtam:
itthon ez az ár várható:nagyobb boltokban. várható volt, hogy nem lesz olcsó. így azért elgondolkodik az ember, hogy ennyiért megéri e.
vagy várunk karácsonyig illetve a belkkfrájdéjre :)

[ Szerkesztve ]

(#273) FNZ válasza Kolondrum (#261) üzenetére


FNZ
őstag

látom megy a bluetooth is. mire használod, okosórával van párosítva a teló?
mennyire agresszív az aksikímélője? leállítja az appokat a háttérben? gondolok itt a viber, facebook, e-mail kliens, stb.

mire ideér 750$ lesz az ára :Y

[ Szerkesztve ]

(#274) Kolondrum válasza FNZ (#273) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mi Band 4. A mifit és a BBM minden korlátozás alól fel van oldva. A mifit 1-2% akkut kér, a bbm-et nem mutatja, annyira kicsi. Ezek indulnak automata: [kép]
Érdemes törölni azt a vagdalkozós játékot, valami fruit bszás. 7-8% akku és hozzá sem szagoltam.

(#275) FNZ válasza Kolondrum (#274) üzenetére


FNZ
őstag

köszi.
csak ezért kérdezem az okosórát, mert vannak olyan telefonok, amik nem szeretik a garmin órákat (pl huawei, digi k2). mivel naponta sok emailt kapok illetve hogy halljam a telefon csörgését (télen nagykabát alól), ezért fontos számomra, hogy folyamatos bluetooth kapcsolat legyen és lássam az órámon az értesítéseket, hívásokat.

[ Szerkesztve ]

(#276) Kolondrum válasza FNZ (#275) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem is ezért van a band. Nagyon bejött.

(#277) #24556544 válasza Kolondrum (#261) üzenetére


#24556544
törölt tag

Sajnos mennem keleltt munkába, és reggel megint mehetek szóval nem igen tudom használni, de ameddig gyors felraktam rá mnident, nagyon jónak tűnik.

Most töltöm kicsit és azért meleg a hátulja, meg az ujjlenyomat olvasó annyira nem gyors, mnit vártam, de gyors. Eddig csak ips kijelzőim voltak, szóval ez az első képernyő alatti tapasztalatom.

(#278) TTom65 válasza #24556544 (#277) üzenetére


TTom65
tag

Arc feloldás milyen? Tok és fólia volt a telefonhoz?

(#279) Kolondrum válasza #24556544 (#277) üzenetére


Kolondrum
félisten

Éppen az, hogy rikta gyorsan old. Pár pillanat alatt. Mint a note 10 ha nem bugos az olvasója (hosszú történet).
A töltés közbeni melegedés note 10 alatt masszív gyorstöltővel értve sokkal durvább. Nálam a gsam jelez 42 foknál, itt már a 37-et sem közelítettük meg. Ugyan nincs 1000 fok kint, de látszik, hogy sokkal jobban kezeli ezt a telefon. Az éjszakai fogyasztása sokkal kisebb mint a note 10-nek. Simán volt annak 7-10% . Ennek 2, igen kettő. És a note 10-et alig befolyásolta, hogy aktív volt, vagy rep.gép mód. Én éjjelre repgépbe rakom, így 2%.

Udpate: Note 10 SIM nélkül, repülőgép üzemmódban 7%-ot merült néztem.

TTom65! Van rajta fólia és adnak átlátszó tokot.

[ Szerkesztve ]

(#280) TTom65 válasza Kolondrum (#279) üzenetére


TTom65
tag

Köszönöm szépen. Várom a további tapasztalatokat a telefonról. Eddig nagyon tetszik a készülék. valószínűleg ez lesz a következő telefonom. Most már csak az a nagy kérdés honnan érdemes megvenni.

(#281) Kolondrum válasza TTom65 (#280) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az alza 240k-s árcédulája sok. Akkor legyen OIS benne. A banggood 160k-s árát nem sok fogja überelni. Eumobil 180k. Ha jön MO-ra hivatalosan lesz ott is 240k, de javítsatok ki ha nem.
Az a necces a kínával ha elromlik...

(#282) FNZ válasza Kolondrum (#281) üzenetére


FNZ
őstag

rendelném én is kínából ,de a gari. bár, ha 1 évig nincsen gond, akkor utána már mindegy, mert úgy sincs rá gari és fizetős.
nem adnak valamilyen papírt hozzá, hogy itthon a wayteq-nél lehessen esetleg gariztatni?

(#283) Kolondrum válasza FNZ (#282) üzenetére


Kolondrum
félisten

Semmit.

(#284) FeRkE válasza Kolondrum (#281) üzenetére


FeRkE
őstag

Ez is lehet egy alternativa, EU-n belulrol szallitjak allitolag. [Aliexpress]

(#285) Kolondrum válasza FeRkE (#284) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akár, ugyan úgy no gar, de legalább alapvol eu-s.

(#286) FNZ válasza Kolondrum (#285) üzenetére


FNZ
őstag

viszont ahogy nézegettem az eladó értékeléseit, nagyon sokan írták, hogy hibás terméket küld, nem azt küldte, amit rendelt vagy meg sem érkezett.
az eladó szinte mindig azt válaszolta vita esetén, hogy gond esetén küld vissza kínába a garancia miatt, valamint az aliexpress is az eladó javára döntött több vita esetében.

[ Szerkesztve ]

(#287) Kolondrum válasza FNZ (#286) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha garin aggódsz inkább vedd meg itthon. Ez olyan mint az autó/vonat/motor vezetés, ha félsz nem hagyni kell.

(#288) marcee


marcee
addikt

Most komolyan, gyári új telefon kinek ment tönkre egy éven belül? Törést leszámítva, ami nem garanciális probléma.
Nekem eddig egy meghibásodásom volt, az LG Optimus G hangerőszabályzó gombjai romlottak el, arra 2 év garim volt, és az utolsó pillanatban gariztattam. Ezt leszámítva nem nagyon tudok meghibásodásról még családi, ismeretségi körben sem, amit nem fizikai sérülés okozott. Tönkrement aksik voltak, de azok messze gariidőn túl.

Ha lenne pénzem gyártótól, vagy szolgáltatótól csúcsmodellt venni, akkor örülnék én is a garanciának, de a sufniboltos és külföldről rendelt készülékre is úgy gondolok, hogy praktikusan nincs rajta garancia, de legalább meg lehet fizetni, aztán vigyázok rá. Ha bontatlan és sértetlen a csomag, akkor nekem oké így.

[ Szerkesztve ]

\m/

(#289) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Jó ez a poco launcher. Nincs több oldalas kezdőképernyőm, csak egy. Minden más a lentről felhúzható összesítőben van kategorizálva.

Marcee! Sajnos néha olvasni, pl kijelző ügyben. Ebben is kettő mikrofon van, ha előhozod a szerviz menüt, egy rakás dolgot lehet tesztelni.

Kis érdekesség: Popup kamera. Igen fürgén megy vissza ha zuhanást értékel. Nincs effektus illetve más a motor hangja.

[ Szerkesztve ]

(#290) #24556544 válasza Kolondrum (#279) üzenetére


#24556544
törölt tag

Igen azóta nagyon jó :D Csak tegnap melóba valahogy nem jött össze a gyors feloldás, de ma nagyon szuper.

Most csak annyi, hogy amióta állítottam be háttérképet, azóta ha le van zárva a teló semmi értesítést nem jön, mintha nem is lenne, csak ha feloldom.
Ez fura.
De úgy is akarok valami témát, mint régen mikor miui -m volt, remélem akkor jó lesz.

(#291) Kolondrum válasza #24556544 (#290) üzenetére


Kolondrum
félisten

Passz. Nekem a band4-re jön minden, de azt láttam, hogy max a kijelző kicsit felvillan ha jön valami. Effektus. Pár appot igen sok helyen kellett engedélyezni, hogy legalább jelezze ha feloldom. Elején minden ilyen aztán az ember lassan rájön mi merre.

(#292) FNZ válasza FNZ (#272) üzenetére


FNZ
őstag

netezés közben feljött egy hirdetés, hogy az Alzán a Xiaomi Poco F2 Pro LTE 256GB 259,990 Ft lesz.
egyre gázabb az árazás :O

(#293) #24556544 válasza Kolondrum (#291) üzenetére


#24556544
törölt tag

Azóta jónak tűnik, nem tudom mi volt.

(#294) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Bővül a média link. Ha valakit érdekel.

(#295) FNZ válasza Kolondrum (#294) üzenetére


FNZ
őstag

hááát, a videó része még mindig nem nagyon tetszik nekem, de a fénykép jó.

(#296) gattolino válasza Kolondrum (#294) üzenetére


gattolino
senior tag

Ami a Hév elejéről van az hányszoros zoom? Most esett csak le miért van ennyi HÉV-es kép :DD
Nekem amúgy tetszik. Sejtem is melyik a 64MP-es kép. Jó sok idő míg kitisztult az otthoni wifin

Vivo X90 Pro Plus

(#297) Kolondrum válasza gattolino (#296) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az a 2x.
Jaja mivel mióta jött dolgozok vagy más dolgom van. :R

(#298) szkaroly válasza FNZ (#292) üzenetére


szkaroly
senior tag

Nem tudom van-e összefüggés, de a németeknél az alapmodell ára 600€ lett a beharangozott 500 helyett. Talán így lett itt is 240e a hivatalos ár.

Poco X3 Pro

(#299) #24556544


#24556544
törölt tag

Csináltam most egy ilyet

[ Szerkesztve ]

(#300) #24556544 válasza #24556544 (#299) üzenetére


#24556544
törölt tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.