Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) lócitrom válasza Kolondrum (#4000) üzenetére


lócitrom
őstag

már az is meglep, hogy neked „alig merül a telefon tétlenbe”. merthogy EU általában jobb eredményeket hoz, de így is 6-7 lemegy egy éjjel nálam.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#4002) lumpika


lumpika
tag

Sziasztok
Sikeres Android 11 globál frissítés után hol tudom beállítani az ikon jelvényeket, hogy számok legyenek?
Valahogy eltűntek.
Üdv

(#4003) snakebait válasza lumpika (#4002) üzenetére


snakebait
senior tag

Nekem sem akarja az ikonokon jelezni számmal az értesítéseket, pedig az előtt jó volt. Most újra beállítottam, de semmi(Beállítások >Kezdőképernyő>Értesítésjelvények) . Elkúrták szerintem ezt a tizen egyet nagyon. Mi Turbo Charge nálatok megy?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4004) plejik válasza spiky03 (#3990) üzenetére


plejik
addikt

Sajnos nálam is van ilyen, eddig nem igazán tetszik ez a kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó, de nem tudom, hogy esetleg a fólia miatt van vagy sem, de még nem akarom róla leszedni...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4005) klaya86


klaya86
senior tag

Úgy látom elég vegyesek a vélemények az android 11-ről. :D Bár még globalra nem érkezett meg, de egyenlőre várni fogok vele akkor is, ha már kidobják rá. Frankón működik a teló, ahogy kell,nincs kedvem xopni vele.

(#4006) plejik válasza klaya86 (#4005) üzenetére


plejik
addikt

Nekem a Global az van már most több mint 1 hete, de akku időbe nálam most nem hozza a 10 es szintet. Bár lehet mostanában elég akkuzabáló appokat használok. Ezt leszámítva semmi gond nincs vele.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4007) Disque válasza TpS (#3993) üzenetére


Disque
aktív tag

Ez rendesen működik a xiaomi.eu dev rommal, kipróbáltam, köszi a tippet. :C

[ Szerkesztve ]

(#4008) TpS válasza Disque (#4007) üzenetére


TpS
őstag

Szuper, akkor ha lesz időm, akkor feldobom én is. Köszi, hogy kipróbáltad! :R

(#4009) AizawaKouta válasza kinder93 (#3978) üzenetére


AizawaKouta
tag

Felfelé suhintás nálam sem müködik frissítés után.

(#4010) bupemko válasza Kolondrum (#4000) üzenetére


bupemko
senior tag

Nekem eddig se ment... :)

(#4011) GuruZone


GuruZone
őstag

nekem adjon valaki egy megbízható xiaomi.eu rom verziót MOST, mert ez az idióta droid11 teljesen gallyra tette a telómat (12.2.1 RJKEUXM).
random fagyások, bezárhatatlan appok, használhatatlan messenger.

van olyan Android 11 alapú xiaomi.eu rom, amiben nincs ránk erőszakolva ez a sok szövegbuborék? agyrém!

a BL-nyitásig meg marad az amúgy is ajánlott gyári adatok visszaállítása...

köszönöm

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#4012) borist válasza snakebait (#4003) üzenetére


borist
tag

Nekem is tegnap ment fel a 11, értesítésjelvények jók, ki-be kapcsolatva is, turbo charge is van. Egyelőre okés minden.

(#4013) IT user válasza Skillet (#3998) üzenetére


IT user
tag

Telenoros kártyával próbáltam a VoLTE-t, úgy, hogy a Telenor hivatalosan nem támogatja ezt a telefont. A kimenő hívásoknál volt olyan, hogy csak a számomat írta ki a hívott félnél, a nevemet nem, amit nem is igazán értek. Ezen kívül sokszor volt probléma a ki- és bejövő hívásokkal, szakadozott, nem csengett ki. Mióta kikapcsoltam a VoLTE-t és a kóddal a hálózati ellenőrzést is alaphelyzetbe állítottam, azóta semmilyen gond sem volt a telefonnal.

(#4014) Skillet válasza IT user (#4013) üzenetére


Skillet
addikt

Köszönöm a visszajelzést :R
Nekem is telenor van és végül én is kikapcsoltam a voLTE - t és a voWiFi-t is, kóddal is eltűntettem őket a menüből is. Remélem ez megoldja a bajt.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#4015) Bastee


Bastee
tag

Sziasztok!
Életem legrosszabb frissítésén vagyok túl, mert elég sok dolog elállítódott, és oké hogy nem nagy dolog pl. csengőhangot visszaállítani, de nem ez volt a jellemző eddig.
A legnagyobb fájdalmam viszont a messenger chat buborék és annak használata. Miért lett szögletes, és miért a fél képernyőn nyîlnak meg a beszélgetések? Ráadásul hol jól, hol nem. Hol meg csak fehérség van. Valakinek van ötlete, hogy ez hogyan orvosolható?
(Az, hogy ne használjak messengert mert xar, vagy ne használjam a chat buborékokat nem megoldás)

(#4016) tomboy0013 válasza Bastee (#4015) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ez a chat buborékos dolog engem is baromira zavar. Először is folyton alul jelenik meg a buborék nem ott ahová áthelyezem. Ugyanolyan szar lett mint a Google tárcsázó buborék, azt is hiába teszem át a jobb oldalra, hogy kézre essen, a következő hívásnál megint bal oldalon van. Másrészt ez az ablakos megoldás azért is rossz mert a billentyűzet magasság állításhoz nem igazodik. Én évek óta úgy használom a Gboard-ot, hogy majdnem a legmagasabbra véve, de így kitakarja a szövegmezőt :( Szerintem erre megoldás sincs mert az Android 11-gyel rendszerszintű lett a buborék, az alkalmazásban sincs már régi chatfej opció csak a buborék.

[ Szerkesztve ]

(#4017) snakebait válasza borist (#4012) üzenetére


snakebait
senior tag

Csináltam egy gyári visszállítást mert voltak dolgok még amik elég érdekesen működtek. Azt kell mondjam nem lett jobb. Jelvény értesítések hol vannak hol nincsenek, turbo charge továbbra sincs annak ellenére, hogy saját töltő+kábel. 😡😠 :W

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4018) darvinya


darvinya
titán

De jó, hogy EEA droid 11-es ROM-ot is visszavonták. :DDD
Először Global-on szortak ki egy adagot, most EEA-án.
Szerintem így intézik el a vég tesztelést, következő kiadás lesz a jó.
Most nálam is gyorsabban merül a telo, de érhető, mert folyamatosan monitoriz és küldi hiba jelentéseket.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4019) darvinya


darvinya
titán

Meg van hívás hiba.

Kínai hálózat van beállítva, emiatt rossz.
Át kell állítani LTE/WCDMA-ra, azaz erre áll át, mert minden más beállítást átállítja erre.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4020) pg1966 válasza snakebait (#4017) üzenetére


pg1966
aktív tag

Én is kénytelen voltam a gyári visszaállítást megcsinálni, de azután ugyanazok a hibák, mint amiket írtál.
A töltésnél "csak" a gyorstöltés megy, a Turbo Charge nem, mondjuk én eddig is csak azt használtam, kimélendő az akkut, most mértem, max. ~15-16 Wattal tölt.

(#4021) darvinya válasza pg1966 (#4020) üzenetére


darvinya
titán

Nálam ez van töltés ügyben.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4022) pg1966 válasza darvinya (#4021) üzenetére


pg1966
aktív tag

Eddig nekem is ezt a "Szuper-gyorstöltés"-t írta a régi QC3-as töltőmmel, most csak gyorstöltést ír a saját töltőjével is.

(#4023) darvinya válasza pg1966 (#4022) üzenetére


darvinya
titán

Egyszerű Kínai QC3-as töltőmnél írja Gyorstöltést, gyárinál írja a Szupergyors töltést.
Gyári kábel nem sima kábel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4024) snakebait válasza darvinya (#4023) üzenetére


snakebait
senior tag

Nekem eddig Mi Turbo Charge - ot írt, frissítés előtt, most meg simán Gyorstöltés. Vele kapott töltő+kábel. 🤔🙄😬

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4025) Kolondrum válasza darvinya (#4018) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az amit feltettem tegnap? Pf....
Messenger csetfej használhatatlan... Oda ragad a fej resetig. A sötét modok össze vissza mennek a rákényszerített alokokra. DE az üzemidő jó...

(#4026) plejik


plejik
addikt

A 10 es globalt vissza tudom pattintani különösebb mókolás nélkül?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4027) darvinya válasza Kolondrum (#4025) üzenetére


darvinya
titán

Valószínű igen.
Chat fej folyamatosan kint van, ez 10-es droid-on is ott maradt.
Csak akkor tűnik el, mikor nem aktív(online) aki ki van rakva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4028) Kolondrum válasza darvinya (#4027) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem nem, teljesen kaotikus. Nem látni mit írok mert a billzet a kapott szöveg fölé lóg, akkor néha a bal sarokba ragad (a kis óra mögé) az illető képe és csak a resettel tűnik el, meg sorolhatnám még mik vannak droid 11 óta...

Össze vissza néha fehérre váltanak ikonok sötét mód mellerr, egyre több hibát veszek észre a rendszerben.

(#4029) eszlenyek


eszlenyek
tag

Végre jó hírek a legújabb eu dev romban:

(#4030) gattolino


gattolino
senior tag

Sziasztok!
Újabban nem találom az osztott képernyő módot. Gesztusvezérlést használok.
Valakinek valami tippje van? :R

Vivo X90 Pro Plus

(#4031) Sumptuous válasza gattolino (#4030) üzenetére


Sumptuous
senior tag

[kép] itt hosszan nyomod a kívánt appot, majd pedig ezt a gombot megnyomod-> [kép]

(#4032) snakebait


snakebait
senior tag

Katasztrófa ez a tizenegyes :W 16%-ról 100%-ra két óra. Azelőtt a turbó töltés egy óra 10-15perc volt.
A jelvény értesítések hol megjelennek, de inkább nem.
A sötét mód meg össze vissza dolgozik. Ha valami sötét volt, ami természetes, hogy úgy kellett, hogy legyen mivel tizesen is sötét volt, egy újraindítás alkalmával fehérre vált és fordítva
Szerintem elkapkodták ezt nagyon, vagy kiadták, hogy a júzerek teszteljék nekik😡

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4033) gattolino válasza Sumptuous (#4031) üzenetére


gattolino
senior tag

Ezt már csináltam és nekem ott az halvány. Nem lehet rákattintani. Nem értem :W

Vivo X90 Pro Plus

(#4034) tomboy0013 válasza snakebait (#4032) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem ma elfeketedett a kép majd 5G és MIUI felirat, pin kódot meg nem kért, pedig be van állítva, szóval nem újraindulas volt... Majd egyszer elszállt a gesztus vezérlés alulról fölfelé mozdulata, semmi se történt hiába simogattam a kijelzőt. Újraindítás kellett. A Messenger chatfej totál használhatatlan, főleg ha több üzenetet próbálok vele kezelni, képtelen erre.
Sötét mód bugok nálam is... Remélem a következő frissítés 2-3 hónap múlva kiküszöböli ezeket 😂

[ Szerkesztve ]

(#4035) Disque


Disque
aktív tag

Az új xiaomi.eu dev romban működik a recovery rendesen, és az ok Google is.

(#4036) darvinya válasza snakebait (#4032) üzenetére


darvinya
titán

Frissítés óta újraindítottad a készüléket? (Frissítés alatti újraindulás nem számít)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4037) Sumptuous válasza gattolino (#4033) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Esetleg a fejlesztői beállításokban kapcsold be ezt: [kép]

(#4038) r0by válasza Disque (#4035) üzenetére


r0by
addikt

Nekem is felment rendesen a 9.24-re.
De ez a vágólap korlátozás már nagyon hiányzott.. :N

[ Szerkesztve ]

(#4039) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nem tudjátok van-e a képernyőfotónak új mozdulata Android 11 alatt? A 3 ujjas lefelé csúsztatásra nem történik már semmi :( Tudom hogy elérhető a gyorskapcsolók között de az plusz mozdulatalsor.

(#4040) pg1966 válasza tomboy0013 (#4039) üzenetére


pg1966
aktív tag

Nekem sem ment HR-ig, azóta működik. Gondolom a beállításait nézted, meg próbáltad át- meg visszaállítani 3 ujjasra?

(#4041) snakebait válasza darvinya (#4036) üzenetére


snakebait
senior tag

Már vagy ötvenszer. És nemhogy újra indítottam még egy gyári visszállításon is túl vagyok, nulláról kezdtem mindent :W

aureel - beállítottam, meglátom változik e valami🤔

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4042) TpS válasza tomboy0013 (#4039) üzenetére


TpS
őstag

Nem tudom, hogy ez csak az eu dev-ben van-e, de a tenyéréllel lefele húzásra is csinál képernyőfotót.

(#4043) tomboy0013 válasza pg1966 (#4040) üzenetére


tomboy0013
veterán

Visszaállítottam rögtön gyárira a rendszert frissítés után, működik amúgy, csak egyszer elszállt és újraindítás kellett hogy újra működjön. Tehát benne van a pakliban hogy bármikor előjön újra átmenetileg.
Szép bug-os a rendszer. Kibírható, de soha nem volt még ennyire bug-os egy telóm se mint most ez. Mióta droid-os telóim vannak ez az első ami idegesítő dolgokat produkál, pláne most droid 11 óta. Eléggé elgondolkodtam hogy 2 téló után nézek valami más gyártót mert amennyire pozitív csalódás volt az F1, annyira csalódás az utódja. És ahogy Xiaomi csoportokba látom ez kb az összes felsőkategóriás telefonjukra jellemző, mármint a bug-ok és megbízhatatlanság. Nem tett jót nekik hogy nemzetközi piacra léptek hivatalosan is mert azóta kutyakaka a támogatás is azaz alapból problémás szoftver mellé. És nem látni hogy változtatni akarnának, továbbra is csak szarják kifelé a hardvert mintha nem lenne holnap...

(#4044) snakebait


snakebait
senior tag

Most vagy nem találom vagy ezt is kivették? Az ikonok átméretezhetőségét :F Hol találom, mert ahol eddig volt ott nincs :Y

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4045) darvinya válasza snakebait (#4041) üzenetére


darvinya
titán

Töltsd le ismét, és telepítsd újra a rendszert.
Mi8Pro-n volt egy frissítés, amit 2x kellett lefrissítenem, hogy jó legyen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4046) tomboy0013 válasza snakebait (#4044) üzenetére


tomboy0013
veterán

Poco launcher beállítások/Elrendezés testreszabása. Eddig is ott volt, most is ott van.

(#4047) bloggiold válasza r0by (#4038) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Nálam is felment a 11.18 -as EU heti kiadásra. A Recovery is rendben van, frissült a 3.4.2b-1206 verzióra.

https://fontecone.blog.hu/

(#4048) snakebait válasza tomboy0013 (#4046) üzenetére


snakebait
senior tag

Nekem most ott ilyen nincs :W Vagyis Poco launcher van, de azon belül semmi beállítás. Van ott még ikon csomag menü, de azon belül semmi nagyság állítás. Pedig azelőtt ott volt valahol :Y :((
Darvinya nem tudom letölteni, a jobb felső sarok menüben a legújabb frissítő csomag letöltésénél nem engedi :F

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#4049) pg1966 válasza snakebait (#4048) üzenetére


pg1966
aktív tag

"Elrendezés tesztreszabása"-ban? Nekem ott van alul.
A frissítést nem leállították, azért nem lehet már letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#4050) darvinya válasza snakebait (#4048) üzenetére


darvinya
titán

Tényleg, írtam, hogy visszavonták.
EEA rendszert használsz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.