Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7006) K82 válasza HardRic (#7003) üzenetére


K82
őstag

Anno az OP3 is azért tetszett meg, mert kifejezetten jó (=vagyis számomra megfelelő) képeket lehetett vele lőni, a portolt Google Camera erre rátett még egy lapáttal; gondoltam megtaláltam az ideális telefont. Pont ezért nem is volt betervezve az OP5, de egy tengerentúli utazás miatt bevállaltam, már csak a Galileo és a global LTE support miatt. Két hét használat után viszont megváltam tőle, mert a képminőségtől - hogy finoman fogalmazzak - nem voltam elájulva. Az OP3 jobban teljesített ezen a téren, és a szemöldököm befontam amikor megláttam az ISO9600-as értéket az exifben - tény, több helyen is írták h nem lehet neki hinni, de akkor is. Ha a képminőséggel nem lett volna baj, nem foglalkoztatott volna. Most viszont nincs időm arra h megvárjam a kamera finomhangolását (már ha egyáltalán meglépik), odakint meg nem akarok ratyi képeket lőni.
Túl szép lett volna a "dual camera, clearer photos"...

(#7005) Blizzardking: a 3/3T közötti váltás nem különösebben viselt meg, minimális az etérés. Itt már designban is lesz, ha tudom h érkezik az 5T/6 - persze ez csak spekuláció - akkor egész egyszerűen nem veszem meg az 5-öt sem. Nem kell feltétlen csúcs telefon, csak a kamerája ne legyen rosszabb mint az elődjének, és jelen pillanatban sajnos ez a helyzet. Plusz hiába tudná az SD820/821 a Galileo-t, mégsem támogatja a 3/3T.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.