Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) tomp válasza tibcsi0407 (#7500) üzenetére


tomp
félisten

Hmm. Akkor lehet valóban dolgoznak a minőségen.
Próbáld ki a snapdragon camera appot. Azzal megy e a videó.

(#7502) tibcsi0407 válasza tomp (#7501) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Megy bizony. :K

https://utdetailing.hu/

(#7503) tomp válasza tibcsi0407 (#7502) üzenetére


tomp
félisten

Akkor lehet az eis kezeléssel akad össze a gyári app.

(#7504) tibcsi0407 válasza tomp (#7503) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tuti. A Footej is működött egyébként, csak a gyári nem.

https://utdetailing.hu/

(#7505) HardRic válasza tibcsi0407 (#7498) üzenetére


HardRic
addikt

Most néztem teszteket a Proról és beleszerettem. Iszonyat szépek a fotói is. A hátlap azzal a sávval meg valami gyönyörű.

(#7506) tibcsi0407 válasza HardRic (#7505) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Legalább Te érted, hogy mi játszódik le bennem. :)

https://utdetailing.hu/

(#7507) rankesz válasza tibcsi0407 (#7506) üzenetére


rankesz
veterán

Ha stock droid lenne rá nálam is instant buy lenne

(#7508) tibcsi0407 válasza rankesz (#7507) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van az a pont, ahol a stock droid-ot be kell áldozni.
Meglátjuk mit hoz az Oreo stable majd a Oneplus-ra.
Idén nem váltok semmiképpen úgy sem. Ha jól sikerül az Oreo, akkor jövőre csak OP6 jöhet szóba. Bár piszkálja a fantáziám az Axon 8 is. A 7 nagy szerelmem volt, de végül nem próbáltam ki. Meg ugye ott lesz még a Nokia 9, ha minden igaz. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#7509) tomp válasza tibcsi0407 (#7504) üzenetére


tomp
félisten

Mivel te használod a bétát így hogyan látod a rendszer állapotát? Mennyire lehet közel a stabil végleges kiadáshoz?

(#7510) tibcsi0407 válasza tomp (#7509) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Olvastam, hogy néhány embernek hívási problémái voltak, nálam nincs ilyen.
Én az összes hiba közül a videófelvételt látom, azt leszámítva már most van olyan jó, mint a Nougat.

https://utdetailing.hu/

(#7511) tomp válasza tibcsi0407 (#7510) üzenetére


tomp
félisten

Na az jó. :)
Egy észrevétel: az Oreo kamera appot felraktam és a gyáriban megszűnt az EIS. Viszont ha felrakom az új Camera Service-t is akkor már lesz EIS. :)

(#7512) tibcsi0407 válasza tomp (#7511) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem még az nem lehet portolva. Az a baj, hogy erre nemigen jön majd OTA. De már lehet a final Oreo-ig kihúzom.

https://utdetailing.hu/

(#7513) tomp válasza tibcsi0407 (#7512) üzenetére


tomp
félisten

Nem kell portolni mivel megy. De az új gyári kamera apphoz kell az új Camera Service is. Csak a 2 együttes megléte esetén van 7.1.1-en EIS. Apkmirroron fent van minden.

Hát ha esetleg eddig volt zárt bétás ota akkor most tuti megoldják, hogy a következő frissítés nem OTA alapon lesz. :DDD

(#7514) tibcsi0407 válasza tomp (#7513) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Pont ez a lényeg. Oreo-ra nincs portolva. :)) Tuti nem lesz OTA. De mindegy, majd nyomok egy clean installt.

https://utdetailing.hu/

(#7515) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja vki, hogy a tegnap este lefuttatott frissítés óta mi lehet a fenti állapot csíkon mi lehet a Bluetooth és a Némítás ikon között egy "N" jelzés? Eddig nem volt ilyen. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7516) gilfoyle válasza jano_77 (#7515) üzenetére


gilfoyle
őstag

NFC

(#7517) jano_77 válasza gilfoyle (#7516) üzenetére


jano_77
nagyúr

És ezt vajon miért kapcsolja be minden frissítés? Amúgy köszönöm, és tényleg ez lehet, mert így már emlékszem, hogy legutóbb a 13-as update-nél is ez volt csak elfelejtettem.
Köszönöm :R

De tényleg miért kapcsol ez be mindig?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7518) szpali válasza jano_77 (#7517) üzenetére


szpali
addikt

Nálam sose kapcsolt még be frissítés után :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#7519) Hujikolp válasza jano_77 (#7517) üzenetére


Hujikolp
őstag

Frissítés előtt kapcsold be, hátha akkor kikapcsolja :DDD

(#7520) Mr.C


Mr.C
őstag

Nfc amúgy fogyaszt valamennyit, ha be van kapcsolva vagy csak akkor használ energiát ha használod?

sudo rm -rf /*

(#7521) tibcsi0407 válasza Mr.C (#7520) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem ahhoz, hogy érzékelje, hogy NFC kommunikáció van állandó készenlétben kell lennie.

https://utdetailing.hu/

(#7522) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Valaki próbálta már az AICP Oreo-t? Még régen a ZUK Z2-n nagy kedvencem volt az AICP a testreszabhatósága miatt.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#7523) Mr.C válasza tibcsi0407 (#7521) üzenetére


Mr.C
őstag

Én is így tudom, de hátha valakinek van tapasztalata

sudo rm -rf /*

(#7524) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok

Xxx alatt hol találom azt a lehetőséget, amivel a zárképernyőre ki tudom írni pl. az email címemet, vagy bármi mást? Egyszerűen sehol sem találom ezt a menüpontot.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#7525) rankesz válasza Hoorus (#7524) üzenetére


rankesz
veterán

Beállítások - biztonság és ujjlenyomat - képernyő zárolása fogaskerék - képernyő zár üzenete

(#7526) Mr.C


Mr.C
őstag

xda-developers.com facebook oldala nemsokára "lájvol" egy "Mystery package"-et, amit az OP-től kaptak ...
sztem meghívó lesz benne...
Just sayin'

sudo rm -rf /*

(#7527) kcsa válasza Mr.C (#7526) üzenetére


kcsa
veterán

táska, pulcsi, töltő, csupa izgalmas dolog. (not :D)

(#7528) tomp válasza kcsa (#7527) üzenetére


tomp
félisten

Jó hát táska kell. Hát mibe rakják az úton a notit? Töltő is kell. Hát mivel töltöd az úton a OP5-öt? Pulcsi meg csak simán kell. Legyen már mindenki abban. Mekkora királyság. :DDD
Inkább az xda-nak kellene megmutatni, hogy hogyan tartjuk a telefont videózás közben... ;]

(#7529) f3rdzs0 válasza kcsa (#7527) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

esetleg lesz még benne egy telefontok amin egy hétig fog fetrengeni mindenki

f3rdzs0

(#7530) Mr.C válasza kcsa (#7527) üzenetére


Mr.C
őstag

Meg egy meghivo ;]

sudo rm -rf /*

(#7531) tomp válasza Mr.C (#7520) üzenetére


tomp
félisten

Ha csak be van kapcsolva az NFC akkor az NFC vezérlő standy állapotban van. Gyakorlatilag nem fogyaszt. Az antenna gerjesztése kapcsolja be valójában. A rendszerben lévő "NFC on-off" csak azt adja meg, hogy gerjesztés állapotban bekapcsolhat e vagy nem illetve a rendszer reagáljon e rá vagy nem.
Ha bankkártyás terminálhoz érinted akkor a terminál aktívan sugároz. Ez gerjeszti a telefonban lévő NFC antennát amely aktiválja az NFC vezérlőt. Az közli a rendszerrel, hogy "pay" kérés érkezett. Erre a rendszer meghívja az NFC-s fizetési app érintéses modulját amely továbbítja a vezérlő felé a "pay" kérésre a kártya adatokat. A gerjesztés és a vezérlő aktiválása között maximum 0,1mp telik el.
A fogyasztás: kommunikáció alatt a mai NFC vezérlők kb 15mA-t fogyasztanak. Régebbi telefonokban még 50mA-es chipek voltak.

(#7532) tibcsi0407 válasza tomp (#7531) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Wow, ezt jó tudni, köszi!
Amiért külön köszönet jár, hogy ezt nem írtad le négy embernek külön válaszokban, hosszan kifejtve. ;]

https://utdetailing.hu/

(#7533) tomp válasza tibcsi0407 (#7532) üzenetére


tomp
félisten

Leírhatom külön-külön! ;]

Amúgy az imént használtam az NFC-t. Ez után megnéztem az akksi statisztikát. Az 1%-os Android rendszeren belül ott van az NFC. Na de az nfc-n kívül van még kb 50folyamat a felsorolásban. Ezek együttes fogyasztása volt 44mAh. Szóval ilyen minimális a fogyasztás. Ameddig nincs külső gerjesztés addig passzív chipként viselkedik ugyan úgy mint a bankkártyában. Ott csak annyi a különbség, hogy az teljesen passzív. Ott a terminál szolgáltatja a kártya számára az áramot.

(#7534) Mr.C válasza tomp (#7531) üzenetére


Mr.C
őstag

köszi! ezt értem, de mi van akkor, ha nfc "matrica" van használva? ugye ott nem sugároz semmit és valamilyen módon kell érzékelnie, ha odaérintem. Ezért gondoltam, h az on/off kapcsoló valószínúleg az antennát bizonyos időközönként életre kelti.... na ezt nem tudom, mennyit fogyaszt...

sudo rm -rf /*

(#7535) tomp válasza Mr.C (#7534) üzenetére


tomp
félisten

Tudtommal ott is gerjesztés van. Azaz a matricában lévő antenna ráhatással van a telefonban lévő nfc antennára.
Csak a matrica "programozása" során van folyamatos sugárzása a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#7536) Mr.C válasza tomp (#7535) üzenetére


Mr.C
őstag

:R

sudo rm -rf /*

(#7537) #71746560 válasza tomp (#7531) üzenetére


#71746560
törölt tag

Szia,köszi a részletes leírást. :R
Én sem kapcsoltam be pont mert hogy sokat fogyaszt-úgy gondoltam eddig leggalábbis. :U
Tanúltam.

(#7538) Mr.C válasza #71746560 (#7537) üzenetére


Mr.C
őstag

Itt az igazság:

mobilnet és wifi ki volt kapcsolva, az NFC és a GPS nem. Szerintem beszédes. :))

Jó, azt ne nézzétek, hogy 5 órát aludtam ;]

sudo rm -rf /*

(#7539) kcsa


kcsa
veterán

Ez mondjuk jó hír az 5T-ről.

(#7540) f3rdzs0 válasza kcsa (#7539) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

igazából ez így fair szerintem. mmint 5on felül kb annyi változik hogy más kijelző és más kamera. de nem oreo lesz, treble nagyon úgy néz ki hogy egyáltalán nem lesz.

ettől függetlenül szerintem érdemes úgy számolni hogy a 6/64 5t lesz annyi mint a 8/128 5, és erre utalnak azzal hogy nem változik az ár.

f3rdzs0

(#7541) axlfsi válasza kcsa (#7539) üzenetére


axlfsi
veterán

Azt mondod? ... de ha elotte el szeretned adni a OP5 keszulekedet, akkor annyira nem orvendetes hir.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#7542) kcsa válasza axlfsi (#7541) üzenetére


kcsa
veterán

Én venni akarok, nem eladni. Soha ne tekints befektetésként a mobilodra :)

(#7543) racerx válasza f3rdzs0 (#7540) üzenetére


racerx
őstag

Valószínűbbnek tartom én is. A 3T is drágább lett, nem ?? Mint a sima. És ott még ennél is kevesebb változott.

(#7544) axlfsi válasza kcsa (#7542) üzenetére


axlfsi
veterán

En ezt ertem es ez igaz is valahol - legalabbis, a mobiltelefon nem a vilag legjobb befektetese... de azert nezzunk meg egy szifont, hogy meddig ertekallo es melle egy Oneplus-t ... par honap / fel ev es majdnem fele arert adod el, mig egy iPhone kozel sem.
Mindegy, nem akarok hasonlitgatni, de azt azert gondolom osztod, hogy Te sem dobod a kukaba az eppen hasznalatos telefonod, aznap, amikor megveszed az ujat... innentol kezdve, nem mindegy, hogy fele aron adom el a fel eve megjelent es megvasarolt keszulekemet vagy egy kicsit tobbert.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#7545) LógaGéza válasza kcsa (#7539) üzenetére


LógaGéza
addikt

Itt meg megint 20/20as hátsó szenzort írnak... Ki érti ezt? :D

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#7546) axlfsi válasza LógaGéza (#7545) üzenetére


axlfsi
veterán

"...but little else is known about what new features the phone will bring."

En ezt ugy ertelmeztem, hogy meg ugyanabban a mondatban azt is elmondjak, hogy egyebkent ezt eddig egy kicsit maskepp tudjuk(tudtuk)... :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#7547) tibcsi0407 válasza LógaGéza (#7545) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kínai forrás meg OIS-t ír.
Mindegy, most még úgy is azt mondom, hogy nem veszem meg és kapja be a Oneplus, aztán lehet becsavarodok. Nem akarok! :D

https://utdetailing.hu/

(#7548) f3rdzs0 válasza racerx (#7543) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát abba gyorsabb processzor meg más akksi volt ha jól emlékszem. szóval nagyjából ugyanannyi újítás mint most.

nagyon remélem hogy oreoval jön amúgy. év végére ígérték az oreot, most kihoznak egy telefont, hogy aztán 3 héten belül új OSt kapjon?

f3rdzs0

(#7549) racerx válasza f3rdzs0 (#7548) üzenetére


racerx
őstag

Proci asszem csak ráncfelvarrott volt, akksit meg csak tűltöltötték. :)

(#7550) tibcsi0407 válasza f3rdzs0 (#7548) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tavaly is ezt csinálták. Open beta kell előtte.

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.