Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Iomega válasza Jim-Y (#137) üzenetére


Iomega
őstag

Igen, engem nem zavar, ha súlyosabb egy telefon. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#152) Löncsi


Löncsi
őstag

Érdekesség

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#153) Воланд válasza Löncsi (#152) üzenetére


Воланд
titán

[link]

amugy nem, tenyleg nem targyaltuk meg ki a temat. :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#154) Воланд válasza Blyan (#125) üzenetére


Воланд
titán

jo, de most nem a rendszer miatt csalodtam (az majd a megjelenes utan lesz ;] ).

(#126) Integra: lehet, hogy mint telefon lever minden mast, de nincs az a penz, hogy en atkoltozzek a google szolgaltatasaihoz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#155) Löncsi válasza Воланд (#153) üzenetére


Löncsi
őstag

Ezt nem értem miért linkeled... ha Nokia bocsánatot kért, akkor már elismerte, hogy csak át akarja vágni a felhasználókat, nem szép dolog.

Bár ezt nem űbereli: [link] :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#156) Воланд válasza Löncsi (#155) üzenetére


Воланд
titán

ilyen ez, mindenki hazudik....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#157) stewe780


stewe780
őstag

Egy 2 éves Nokia N8-hoz képest akkor:
- nincs usb-otg
- nincs fm-adó
- nincs fm-rádió
- nincs hdmi kimenet
- nincs kompozit kimenet
- nincs xenon vaku
- nincs mikrosd bővíthetőség
- kamera pixelszám csökkent
- kamera fizikai méret csökkent

:D :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#158) Sequoyah válasza stewe780 (#157) üzenetére


Sequoyah
tag

Mégis mennyivel jobb:)

(#160) stewe780 válasza Sequoyah (#158) üzenetére


stewe780
őstag

Mi? A tepsi méret 185grammal?

Még ha nem is okádom el magam a csempék láttán, akkor is, komolyan gondolja a Nokia, hogy ekkora funkciókieséssel egyetlen symbi felhasználót is meg fog tartani?

És akkor mi van most a "Majd a wp8-ban benne lesz." kijelentésekkel? Most akkor mit is tud a wp8, ami a 7-esben nem volt? Mert az átméretezhető csempéktől nem vágom magam a földhöz.

Csúnyán leszerepelt előttem a Nokia ezzel a "csúcs" telefonnal. Lehet, hogy ez kell a többségnek, és én vagyok a világtól elrugaszkodva, de én nagyon nem ezt vártam.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#161) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Honnan szedtétek ezt a "nincs FM rádió" dolgot? Olvassuk már el a cikket:

"..ám a Symbian csúcsmodellekben megszokott microSDHC bővítőhely, HDMI kimenet és FM adó hiánya felett nehéz lenne elsiklani, valamint a PureView névhez kapcsolódó részletvesztés nélküli zoom és az 1/1,2 hüvelykes szenzor hiánya is komoly kétségeket ébreszt."

Azaz FM transmitter nincs benne, szó nincs a cikkben arról, hogy rádió ne lenne.. :U

Everybody lies.

(#162) catroot válasza Löncsi (#155) üzenetére


catroot
veterán

Szerintem azért ez is égő volt a Volvonak... :C ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#163) Sequoyah válasza stewe780 (#160) üzenetére


Sequoyah
tag

A nokia nem a symbian felhasználókra hajt, ez nyilvánvaló, hisz azok alig vannak. Ha érdemes lenne rájuk építeni akkor a symbian még mindig slágertermék lenne:)

(#164) stewe780 válasza Barthezz2 (#161) üzenetére


stewe780
őstag

Az FM rádió az fm vevő akart lenni. Magyarán: rádiót nem tudsz rajta hallgatni. Na és persze adó sincs (gyk: fm transzmitter).

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#165) Karma válasza Barthezz2 (#161) üzenetére


Karma
félisten

A cikkben nincs, de a specifikáció már kinn van :U
(Vö. a PureView oldalán jelezték a vevőt és az adót is.)

(BTW, miért lenne egy ilyen hír cikk a mérvadó? :F)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#166) Barthezz2 válasza stewe780 (#164) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

mindegy..

Karma:

És itt hol vagyon írva, hogy nincs? :U
Ok, leesett, hogy a 808-nál írva van, itt nincs. Szerintem ez még mindig nem bizonyítja, hogy nincs. A Lumia 900 oldalán külön említve van az Internet rádió, itt akkor az sincs?

Btw nem mondtam, hogy mérvadó, de tekintve, hogy a hír topikjában csevegünk, és eleddig senki nem linkelt semmit, ami bizonyítja, hogy nincs.. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#167) stewe780 válasza Barthezz2 (#166) üzenetére


stewe780
őstag

Legalább egyetlen specifikáció oldalra nézz már rá, mielőtt elkezdesz vitatkozni.

A fentebbi listát csak úgy összeszedtem, N8-am van, szép így 1ben, hogy akkor mit nem tud a jelenlegi "csúcs" készülék a 2 évvel korábbihoz képest. Nem mindent ebből az 1 cikkből merítettem.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#168) oO7 válasza stewe780 (#157) üzenetére


oO7
őstag

USB OTG egy telefonnál rettenetesen fontos...

HDMI meg kompozit kimenet megintcsak kiemelt fontossággal bír egy telefonnál... mellesleg van DLNA, bumm probléma megoldva, még jobban is jártál...

xenon vaku helyett van nagyerejű gyorsanvillanó LED vaku... nemértem hogy visszalépés ez...

úgyérzem, a beépített 32GB memória mellé igen valószínűtlen, hogy még további bővítésre volna szükség...

kamera pixelszáma 2 (kettő) megapixelig érdekes egy telefonnál úgysem fogod nagyobb felbontásban látni a lőtt képeket... hameg azt a 2 megapixelt (FullHD felbontást) szépen produkálja akkor onnantól kezdv édesmindegy, hogy azt egy 8, 16, vagy 41 megapixeles érzékelővel hozta össze...

----

ellenben vannak benne olyan újítások amiknek haszna is van, például a továbbfejlesztett ClearBlack technológia és a PureMotion a kijelzőben, vagy a Snapdragon S4 proci, vagy a vezetéknélküli töltés, esetleg NFC, meghát maga a WP8 de az, hogy ez mennyire is fogja a konkurenciát földbedöngöni még kicsit várat magára :(

[ Szerkesztve ]

(#169) Barthezz2 válasza stewe780 (#167) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Amúgy a fenti hsz-em nem igazán a te listádra címeztem úgy amúgy..

Everybody lies.

(#170) Karma válasza Barthezz2 (#166) üzenetére


Karma
félisten

Azért az internetrádió app nem ugyanaz, mint egy vevőmodul. Ha nem írják, valószínűleg nincs benne, főleg hogy egyébként abszolút részletes specifikációs oldalt rittyentettek össze.

Másrészt a Nokia Mix Radio ott van az oldalon. :U

Harmadrészt miért kell így túlreagálni?
Az FM rádió az egyik legjelentéktelenebb dolog talán.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#171) Barthezz2 válasza Karma (#170) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem reagáltam túl, sorry, ha ez jött le :R
Csak a topikot olvasva eddig mindenki csak írta, hogy nincs, de senki nem közölte, honnan veszi. Amúgy meg szvsz nem lenne értelme, pont ezt kihagyni(ezért is értetlenkedek), még akkor is, ha nekem pl marhára nem is kell.

De amint látod, minden spec táblázat más, még a Lumia modellek közt is, azért is mondom, az, hogy nincs ott, az még nem feltétlen igazolja, hogy nincs benne.

De mindegy, hagyjuk, tényleg nem lényeg:)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#172) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Nekem a 900 jobban tetszett,de sajnos az a fránya WP8! :(((

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#173) stewe780 válasza oO7 (#168) üzenetére


stewe780
őstag

Mindenkinek más a fontos. Természetesen nekem sincs az összes hiányzó funkcióra égető szükségem, de azért így egyben látva minden N8 tulajnak akad benne valami, ami a 920-ból hiányzik. Csúcs a csúccsal összevetve, 2 év különbséggel. Szép lista :D

Amúgy részemről:
USB-OTG: rendszeresen használom, nekem ez nagyon fontos
Fm-adó: igazából csak néha bohóckodtam vele, nem hiányozna
Fm-rádió: ritkán használom, annyira nem hiányozna
HDMI: tojom le
Kompozit: tojom le
Xenon vaku: rendszeresen használom (meg sem közelíti 2led)
sdhc: nekem most egy 32-es van a 16GB beépített mellett, néha kevés (!), de azért el tudom képzelni, hogy meg lehet élni 32GB-on is
Kamera: rendszeresen használom, elég sok fényképet és videót csinálok vele, a minősége számomra rendkívül fontos.

Ja és még valami ki is maradt: - azt hiszem mass storage-ot sem tud, pendrive-ként nem tud funkcionálni (de javítsatok ki ha tévedek), na ezt is rendszeresen használom.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#174) MCGaiwer válasza stewe780 (#173) üzenetére


MCGaiwer
addikt

szerintem lassan örülhetünk, ha 1 napot bír a készűlék, nem hogy még otg-t használjak rajta. ha otg kell lehet venni külön akku packokat, amik 2-3x ekkora kapacitással bírnak.

FM-radio: nekem pl hiányozna, de el tudok lenni nélküle akár netrádióval, vagy saját számokkal.

Xenon vaku helyet van 2 led + fejlettebb kamera szenzor és szoftver. elmondásuk szerint vaku nélkül jobb képet csinál mint korábbi csúcsmodellek vakuval. (ld press képek, bár franc tudja melyik mennyire kamu)

nincs sdhc, de van tökömtudja mennyi could tárhely, otthon szépen feltöltöd, aztán ahol van net eléred. jobb mint bármelyik bővítőkártya.

kamerán meg nem a csillivili megapixelek számítanak.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#175) oO7 válasza stewe780 (#173) üzenetére


oO7
őstag

mass storage szerintem lesz...

(#176) oO7


oO7
őstag

(#177) Barthezz2 válasza oO7 (#176) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát ha azt mondják, hogy a 820 középkategóriába szánt, és ~130-on nyit(ami itthon lesz 150).. :U

Everybody lies.

(#178) batai15


batai15
félisten

Engem kilóra meg vettek.. főleg sárga szíben.. nagyon oda tesz... el tudom képzelni hogy jó ideig társam lenne.. el is kezdek gyűjteni..

(#179) ak76


ak76
senior tag

Nem igazán győzött meg a Nokia új csúcsgépe,ellenben roppant mód érdekelne hogy a wp8-ban kijavításra került e az a pár szarvashiba,ami miatt wp7 helyett a droidot választottam:

-Csengőhang anomáliák.
-Külön külön beállítható hangerő,minden fontosabb értesítéshez,és persze az ébresztéshez.
-Csempe szín "generátor" az alapszínek helyett.
-Jelszómegjegyzés a böngészőben.
-A kvázi használhatatlan Bing kiiktatása/kicserélése a keresés gombról.
-Mass Storage mód.

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe.
Szurkolok a wp8-nak,bár a 7-el kiszopatták a jónépet.. :N

(#180) hallerlaller válasza ak76 (#179) üzenetére


hallerlaller
addikt

+1
-adatforgalom mérés

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#181) Воланд válasza hallerlaller (#180) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#182) hallerlaller válasza Воланд (#181) üzenetére


hallerlaller
addikt

Na ez már valami. És milyen jól néz ki, hogy más színű a csempék teteje! Lehetne ilyen a főképernyő is. :K

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#183) nicu71 válasza GALARDO (#143) üzenetére


nicu71
addikt

na ,szóval van itt sok új arc,akit nem ismerek a wp-s fórumokból,akik hasonló véleményen vannak,úgy látom! :)
Szerintem maga az esemény tragikusan bénára sikeredett,főleg azok után ahogy azt beharangozták,és különben is nem is volt mit bemutatni,mind a két telcsit már napokkal előtte mindenki látta a kiszivárgott fotókról.
Az utóélet is valami mesés...a hamis videók,meg a fotók :W ez már túl sok a bénaságból :(((
Viszont!A 920-as úgy ,ahogy van rikító sárgán meg csillogósan, baromira tetszik,és szerintem nálam egy ilyen pompásan mutatna,pont illik hozzám!

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#184) csab2


csab2
veterán

A 920 dizájnja még mindig gyönyörű!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#185) catroot


catroot
veterán

Joe Belfiore on the Nokia Lumia 920

Aranyos egy komment:

"I love my Windows Phone. Feels like the world is in a war where the two opposing Android & IPhone armies are locked in a stalemate, while I'm on a deserted island, getting blown by girls in grass skirts."

:DDD

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#186) tdd587 válasza nicu71 (#183) üzenetére


tdd587
őstag

Még pár napig lesz érdekes ez az egész, aztán jön az iphone premier és senki nem fog beszélni a nokiáról. Esetleg ha szíveskednének csődbe menni, de az gondolom még hónapokkal odébb van.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#187) ldave válasza tdd587 (#186) üzenetére


ldave
félisten

Tényleg nem értem miért is lenne jó bárkinek is, hogy csődbe megy a Nokia. Főleg azt nem értem, akik direkt ezt várják...

A Slime draws near! Command?

(#188) rbalint88


rbalint88
addikt

nem szerettem a wp7et, ez a 8 már talán jobb lesz, és ha ez a telefon 4" kijelzővel és arányosan csökkentett befoglaló mérettel elérhető lenne, még a végén megszeretném miatta... így marad a droid.

(#189) R2D20208


R2D20208
addikt

Én ITT is átverés szagot érzek. A bemutató videóban. Galaxy S3., iphone , lumia 920. Ezt nem hiszem el amit ott mutatnak...

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#190) emvy válasza R2D20208 (#189) üzenetére


emvy
nagyúr

Rovidesen kiderul.

while (!sleep) sheep++;

(#191) tdd587 válasza ldave (#187) üzenetére


tdd587
őstag

Nem várom, de sajnos minden jel erre utal. Negatív spirálban vannak, felvásárolják őket nagyon hamarosan, nincs más út.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#192) oO7 válasza tdd587 (#191) üzenetére


oO7
őstag

szorult helyzetben vannak de sok minden a kezükre játszhat...

pl a WP8 nagyon erős lesz az enterprise szférában (is), és ha emellé rakjuk, hogy a Blackberry úgyszintén haldokló ágban van, akkor észrevehető egy potenciális nem kicsi piac amit szinte pillanatok alatt átvehetnek...

vagy ottvan a balhé az Android körül (valójában már egy bő éve tart ez, ugye korábban arról lehetett olvasni, hogy a Microsoft szedi az "Andrdoid adót" a gyártóktól, most meg az Apple tartja őket rettegésben)... szóval ez is a WP8 malmára hajthatja a vizet...

mivel csak-csak elég szoros a kapcsolatban vannak az MS-el, így bármi ami a WP8 malmára hajtja a vizet, az egy kicsikét a Nokia malmára is...

végül de nem utolsó sorban pedig az is a Nokiának kedvezhet, hogy az Apple is rendesen szerencsétlenkedik az iOS 6-al meg olyan nagyon nagy reményeket senki nem mer már támasztani az iPhone 5-höz sem, mert az utóbbi 1-2 év Apple bejelentései általában csalódással végződtek...

aztán vannak még várható közvetett hatások tablet frontról, ugyanis a Windows 8 mögött lényegesen komolyabb termékpaletta sorakozik nagy nevekkel, mint mondjuk az Android tabletek mögött, márpedig ha a Windows 8 tablet (és PC) piacon arat (amire azért egész jó esély van), az a WP8-nak is jót tehet, márpedig ha a WP8-nak jó, akkor valószínűleg a Nokiának is jó lesz...
hasonló közvetett hatása lehet esetleg az Xbox-nak is, illetve ugye annak, ha ezek a különböző Windows 8 alapú eszközök (+ az Xbox) szépen együtt tudnak működni, de csak ezek, és ha valaki megpróbál egy ilyen "gépparkba" belerondítani egy Androidos telefonnal, az határozott kényelmetlenséget fog érezni...

(#193) tdd587 válasza oO7 (#192) üzenetére


tdd587
őstag

Érdekes, hogy a hozzáértők mennyire számolnak a Win8 hatásával, miközben céges környezetben zéró ok lesz a váltásra (még mindig ott tartunk, hogy most cserélgetnek win7-re, mert dőlnek ki a régi vasak, amik még xp-vel mentek). A mobil fronton nagyon bele kell képzelni a jó eladásokat, a lumiák sikere után komolyan nem értem, hogy most milyen csodára vártok - én sehol nem olvastam róla, hogy olyan nagy tömegek várnának arra, hogy nokiát vehessenek. Élő emberrel alig találkozni, akinek egyáltalán wp7 van/volt már a kezében.

Aki volt mostanában nyugaton az meg azt is látja szerintem, hogy a mezei usereknek a win8 kb. semmit nem fog jelenteni, mert már most sincs PC-je. Okostelója van, ipadja van, asztali gépe meg talán, de inkább csak volt, még az xp-s időkben. Jó dolog elképzelni, hogy a wp8 majd most megerősödik, mert jön a win8, de látni kell, hogy egy átlagember iphone-ra vár most is és főleg a lumia 920 árkategóriájában már réges régen benyelte az almacég. Egyszerűen megvett száz idolgot már arra a platformra, ialkalmazásokat, ijátékokat, ikiegészítőket, imindent. Nem fog most lumiát venni és eldobni minden fehér ivackát.

Szerk: az Xbox talán valami, ami még köthető egy mai igyerekhez is, azt nem vitatom.

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#194) B1T3 válasza Dr.Anonymus (#29) üzenetére


B1T3
addikt

Ugye nem gondolod komolyan, hogy a súly miatt lesz bukás, ha az lesz?

(#52) Lalll
Így van, de a kék (cyan) színt kár volt kihagyni.

(#195) Barthezz2 válasza tdd587 (#193) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor úgy tűnik, én nem vagyok egy átlagos ember, mert nem hagytam megetetni magam az almával..

Aki volt mostanában nyugaton az meg azt is látja szerintem, hogy a mezei usereknek a win8 kb. semmit nem fog jelenteni, mert már most sincs PC-je. Okostelója van, ipadja van, asztali gépe meg talán, de inkább csak volt, még az xp-s időkben

Ez így érdekesen sikerült :DDD

Az mond valamit, hogy a Win8 pont azért olyan amilyen, mert hordozható gépeken, és érintőkijelzős tableteken szeretnék terjeszteni, amire mindenki(amivel vitatkoznék) lecserélte a PC-jét? :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#196) oO7 válasza tdd587 (#193) üzenetére


oO7
őstag

céges környezetet a Blackberry hanyatlása és a WP8 erős enterprise képességei révén említettem, tehát telefon szemszögből, a Windows 8-at pedig, mint tablet OS-t és csak másodlagosan, mint PC OS-t... tehát az én okfejtésem szempontjából teljesen irreleváns, hogy a cégek még csak most váltanak át Win7-re :)

"Egyszerűen megvett száz idolgot már arra a platformra, ialkalmazásokat, ijátékokat, ikiegészítőket, imindent."
ez pedig "sajnos" nagyon igaz, amiben mégiscsak reménykedni lehet, hogy azért mégsem annyira durva a helyzet, mint amilyennek leírtad és még bőven lesz esélye a többieknek is ilyen ökoszisztémát kiépíteni (ilyen tekintetben például nem jelent túl nagy fenyegetést az Android, mert eleve kevésbé jellemző, hogy nagyon belevásárolnák magukat a felhasználók a platformba, nameg szinte csak telefonokon van jelen, mert a tabletpiac jelenleg kétszereplős és az a két szereplő az Apple és az Amazon, TV-ken meg a Google TV erőteljes bukás eddig, bár ott az Apple TV sem remekel... ellenben az Xbox-al)... szóval az Android nem jelent fenyegetést, az Apple pedig bármilyen nagy is, akkor is csak 1-1 terméket jelent termékkategóriánként felhasználók szemszögéből pedig kb kizárólag a konzumer réteget célozza, míg az MS-nek ottvannak a vállalati felhasználók, a játékosok, és konzumer szempontból is bőven versenyképes konkurenciát jelent a Win8 meg a WP8...

másrészről pedig arról beszélsz, hogy "bevásárolták magukat az iÖkoszisztmába", de mit jelent ez? pár dolláros kis appokat... azért Windows-ra van "egy kevés" lényegesen komolyabb és drágább alkalmazás és játék, és arra már lehet azt mondani, hogy tényleg adott esetben egy kisebb vagyont ráköltött a szoftvereire a felhasználó... ez iOS/OSX esetében kevésbé valószínű...

remélem kivehető a gondolatmenet még ebből :B

(#197) Sequoyah válasza Barthezz2 (#195) üzenetére


Sequoyah
tag

Hozzáfűzném, nyugaton sokkal több WP7-et látok, mint itthon.

Hülyeség h nem kell oda a win8, hba nem kéne, az ms már csődbement volna.

(#198) tdd587 válasza oO7 (#196) üzenetére


tdd587
őstag

Hogy konkrét legyek (bár igaz fél éve voltam utoljára Londonban): ottani kolléga kérdezi, hogy milyen a wp7, mert látja, hogy bevállaltam... mondom, hogy nekem megfelel és bla-bla. Majd kérdezett 5 alkalmazást, hogy van-e. 2 ottani bank appját kérdezte, meg valami sportfogadási oldal appját, meg még valamit, mindegy is. Persze egyik sem volt a marketplace-en. Sajnálkozva állt is tovább. Marad iphone user.

PC-je tényleg alig-alig van már ott embernek, pedig IT részlegről beszélünk. A festett körmű csajoknak még annyira sincs. Ipad - na az van nagyon sokaknál.

De persze a fentiek csak az én véleményemet tükrözik, egyáltalán nem biztos, hogy igazam van. Mindenesetre pl. nálunk lassan mindent átírtak már iphone-ra is, illetve androidos fejlesztések is vannak. Wp7 tervben sem volt soha.

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#199) Barthezz2 válasza tdd587 (#198) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azért arra meg néznék egy hivatalos adatot, hogy a nagy nyugaton már senki nem használ PC-t.. Mert ugye persze egy iPad mindenre jó, amire egy gépet használ az ember..

Egy ottani kollégás véleményére alapozni meg elég vicces, már ne haragudj:)

Mindenesetre pl. nálunk lassan mindent átírtak már iphone-ra is, illetve androidos fejlesztések is vannak. Wp7 tervben sem volt soha.

Ezt meg nem is értem mire írod..

Everybody lies.

(#200) tdd587 válasza Barthezz2 (#199) üzenetére


tdd587
őstag

Persze, ez csak egy érzés/tapasztalat, amit én láttam, hallottam kint. Csodabogár vagyok a windows telefonommal, meg hogy kiállok a win7-ért, mert az ottani almavilágban ki az az állat, aki kiáll egy MS termékért...?

Na majd meglátjuk ha tényleg lehet ezeket kapni, hogy mi lesz az eredmény. Szerintem siralmas, de ne legyen igazam.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.