Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) sanyesz1122


sanyesz1122
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy pár kérdésem erről a 920-as telefonról meg úgy a WP-ről.
Nem ismerem a ezt a platformot. Mire kell figyelni ha ilyen telót akarok venni?
Nekem egy sgs telóm van és hát elegem van az Androidból.
Úgy tudom hogy a wp8-as telók vagy legalább is a Nokia teljes értékű internetböngészőt kap de nem lesz benne flash player???????
Ha mondjuk meg akarok nézni egy videót a neten nem fogom tudni??????
A másik dolog hogy van benne olyan mint a szifonoknál a siri???

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

(#202) Sequoyah válasza sanyesz1122 (#201) üzenetére


Sequoyah
tag

WP8-as teljes értékű böngészőt kap, ami sokkal jobb mint a wp7-es, de én már a mostanival is elégedett vagyok. Sokszor nem kapcsolom be a pc-t, akkor sem ha mellettem van.
Flash nincs benne, de az úgyis csak reklámokat nézegetni jó, meg lassítani a böngészőt.
A videó már más tészta, azokat támogatja a flashtől függetlenül. Nem tudom, hogy minden videót támogat-e, de az elterjedteket, pl youtubeot biztosan. Ezekre kattintva automatikusan lejátsza őket a telefon saját beépített videolejátszójával.

Van olyan, mint a Siri, nem is olyan rossz, de azért az Apple megoldásától ez messze van a WP7-ban. A WP8-as fejlesztéséről nem tudok többet.

(#203) sanyesz1122 válasza Sequoyah (#202) üzenetére


sanyesz1122
csendes tag

Köszönöm szépen a választ. Ha a reklámokat kilövi az már csak jó pont :)
Most nagy kő esett le a szívemről hogy a videókat megjeleníti.
Kezdtem aggódni.

Jó kis telefon lett ez szó mi szó.
Mondhat akárki akármit szerintem ez baromi jó teló lett csak még az a gond hogy nem lehet venni. Én kint vagyok Angliában és itt remélhetőleg hamarosan piacra dobják mondjuk egy Ciánkék színben ha lesz olyan mert a bemutatott színek között nem láttam bár van róla pletyka hogy lesz mert egy videón felbukkant de szerintem az csak kamu de ne úgy legyen.

(#204) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Itthon mikor várható a 920-as??

(#205) Воланд válasza gainwardgs (#204) üzenetére


Воланд
titán

nincs rola hivatalos informacio.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#206) sanyesz1122


sanyesz1122
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem hogy ha amcsiból megrendelem kártyafüggetlenül akkor az itthon is fog müködni? csak azért mert más a frekvenci sáv vagy mi. nem értek hozzá ezért kérdezem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.