Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) catroot válasza DarkChild (#95) üzenetére


catroot
veterán

Nekem sem a színnel van bajom, hanem a csillogással. Ezért - ha veszek egy Nokiát) biztos, hogy fekete lesz (vagy fehér, ha az is matt lesz).

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#102) Zanik válasza oO7 (#100) üzenetére


Zanik
addikt

Jogos a kérdés! Matt szürkében baromira bejönne nekem! :K

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#103) Rhino666 válasza BDave (#99) üzenetére


Rhino666
őstag

HTC Two X? :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#104) Integra válasza Löncsi (#82) üzenetére


Integra
titán

ez csak azt mutatja meg, hogy el sem olvastad a cikket

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#105) chabusch válasza Sequoyah (#93) üzenetére


chabusch
tag

Ami nem került bele, az a szoftverről szóló részletes infó. A Nokia versenyképességét a kamera csak akkor segíti elő, ha a rendszer is versenyképes. Ha a rendszer megint tele lesz értelmetlen korlátozásokkal, akkor tehetnek bele akármilyen kamerát, az emberek nem fogják megvenni. Legalábbis én nem, de igaz, én Android-barkácsoló pro-user vagyok. De ha egy átlag user megkérdezne, hogy érdemes-e lecserélnie az SGS-ét az új Nokiák valamelyikére, csak azt tudom mondani neki, hogy nem tudom, ugyanis erre a kérdésre a Nokia prezentációjában előadott egyetlen információ alapján sem lehet választ adni.

(#106) BDave válasza Rhino666 (#103) üzenetére


BDave
őstag

Erre nem is gondoltam :DD De ez is eszembe jutott már közben: TX

(#107) catroot válasza BDave (#106) üzenetére


catroot
veterán

Jöhetne WP8-al.

Na jó, androiddal is... :C ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#108) Löncsi válasza Integra (#104) üzenetére


Löncsi
őstag

Igen, gondolom a befektetők el voltak ájulva a készüléktől, nem véletlen vonták ki a tőkét a papírokból.

BDave

Mit olvassak el? Befektetőknek nem tesztet a bemutató és kivették a pénzüket.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#109) Integra válasza oO7 (#94) üzenetére


Integra
titán

amire használom, és ez az alap felállás:
im+ pro fut bejelentkezve, mellette egy média/zene lejátszó, természetesen email, viber, whatsapp, browser, vagy egyéb portálok etc.. a wp7 nálam ebben csúnyán megbukott, mind alkalmazás kezelésben, illetve nem is tudta ezeket egyszerre, állandóan pushra akart kényszeríteni..
nem vagyok meggyőződve arról, hogy a wp8 ezt tudni fogja. de majd kipróbálom úgyis :)
android röhögve tudja minden esetre. ja és ha kukacoskodni akarok, akkor még a navigációt is simán kezeli mellette ahogy a bejövő hívásokat is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#110) BDave válasza Löncsi (#108) üzenetére


BDave
őstag

?

(#107) catroot: nálam már van egy prototípus! ;]

[ Szerkesztve ]

(#111) infectedmann válasza V.T.CS. (#6) üzenetére


infectedmann
őstag

Nem kéne.

(#112) Sequoyah válasza chabusch (#105) üzenetére


Sequoyah
tag

A szoftver nokia-specifikus részeit elmondták, a WP8-at pedig majd később mutatják be.
De már megvolt nyáron az előzetes bemutató, abból sokminden kiderült már. Az alapján sok-sok újdonság lesz benne, és kikerül sok "értelmetlen korlátozás".
De feltételezem barkácsoló pro-userként neked nem hiszem hogy elég lesz...
Várd meg a WP8 bemutatót és a válaszokat ott megkapod. Úgyis csak azután lesznek kaphatóak a nokiák. Ez most Nokia esemény volt, nem MS, még ha ők is felléptek:)

(#113) p87


p87
senior tag

Nem lett rossz, de ha már WP8 akkor az ATIV S sokkal jobban tetszik kinézetre.
Ráadásul nagyon vastag lett, majdnem 11mm, ez nekem már sok.

Mindenesetre azért drukkolok a Nokia-nak, hogy újra nyereségesek legyenek, rossz látni, hogy ennyire gyorsan buknak el...

[ Szerkesztve ]

(#114) oO7 válasza Sequoyah (#112) üzenetére


oO7
őstag

"Ez most Nokia esemény volt, nem MS"
sajnos szerintem pont ez okozta a legnagyobb csalódást az emberekben, ugyanis mindenki a beígért WP8 leleplezésre várt aztán helyette kaptak egy készülékbejelentést... azmeg bármilyen jó is, azért a mai világban pusztán hardveres felszereltség alapján nem fogják levenni a felhasználókat a lábukról, nagyon nagy szükség lett volna arra, hogy legalább a legérdekesebb "killer" WP8 képességeket megmutogassák...

[ Szerkesztve ]

(#115) chabusch válasza Sequoyah (#112) üzenetére


chabusch
tag

Akkor súlyosan rosszul volt időzítve a Nokia bemutató. Az ilyen események célja, hogy az emberek azzal az érzéssel menjenek haza, hogy "igen, nekem ilyen teló kell". No, pont ezt a hatást nem sikerült kiváltani a hiányzó információk miatt, és megint várni kell egy másik bemutatóra, aztán meg még a release date sincs meg, úgyhogy utána még mindig várni kell, ki tudja, meddig. Ez nagyon rossz hatással van a fogyasztói kötődés kialakulására.

Ja, és a New Yorki bemutató nem Nokia event volt. A meghívóban az szerepelt, hogy "Nokia and Microsoft Press Conference". A Nokia event az ugyancsak most zajló Nokia World, amiről egyébként semmi infó nem jut el sehova.

[ Szerkesztve ]

(#116) Löncsi válasza oO7 (#114) üzenetére


Löncsi
őstag

Pont ez a baj... jóideje csak húzzák a WP8-as mobilt, lehet nem is működőképes egyáltalán ez a Lumnia.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#117) Воланд válasza oO7 (#114) üzenetére


Воланд
titán

talan nem igy kellett volna meghirdetni a sajtokonferenciat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#118) Alborosie válasza ldave (#50) üzenetére


Alborosie
aktív tag

A Nokia szerintem leszarja az Apple-t. Ha ez nem így lenne, akkor meghajtotta volna a dolgozóit, hogy hamarabb dobják piacra.
Na, meg nem is a leigázásra törekszik a Nokia.

Az tuti, hogyha elérhető áron lesz majd idővel a 920-as akkor beszerzek egyet. Bár lehet 900-as lesz... Majd elválik! :)

(#119) Alborosie válasza Воланд (#117) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Ez egy szar pixeles kép... Ilyennel inkább senki ne hirdessen semmit!

(#120) Integra válasza Alborosie (#118) üzenetére


Integra
titán

na ez is érdekes lesz, mert ugye a sharp komoly gondokkal küzd a kijelző gyártásban és csúszás lehet almánál is, de legalábbis szintén készlet próblémák adódhatnak

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#121) Воланд válasza Alborosie (#119) üzenetére


Воланд
titán

azert linkeltem a fentebbi kepet, mert azt a konferencia videojabol vettem (joe belfiore telefonja) es legalabb el lehet azt kerulni, hogy ez nem is ms-nokia kozos rendezveny volt, nem annak volt meghirdetve. holott de. ezert vartunk joggal egy nagyobb hangvetelu wp8-as bemutatot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#122) falijja


falijja
őstag

Formára jó lenne de minek az a nagy hely a kijelző alatt...így már szar.... :W

(#123) Integra válasza Воланд (#121) üzenetére


Integra
titán

volt korábban már írás arról, hogy a telefon os-t központilag lockolják. az egyes funkciókat és csak akkor oldják fel a korlátozást, ha valóban megjelenik. ha ez valóban így van, akkor hogy tudták volna magát az os-t bemutatni jobban? mert szándékosan van a lock az os-ben jelenleg.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#124) Воланд válasza Integra (#123) üzenetére


Воланд
titán

ezzel tisztaban vagyok. a problema ott kezdodik, hogy akkor ne hirdessek meg az esemenyt ugy, hogy ott lesz az ms is. en azert neztem meg a konferenciat, mert azt hittem, hogy mutatnak valami ujdonsagot a wp8-rol (a keszulekekrol a lenyeget mar tudni lehetett, a pv meg engem nem hat meg). hat nem igy lett.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#125) Blyan válasza Воланд (#124) üzenetére


Blyan
félisten

Feltűnt már, hogy ez a sokadik csalódás, mióta WP7-et vettünk? :DDD
És még mindig felülünk a szopórollerre.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#126) Integra válasza Воланд (#124) üzenetére


Integra
titán

na igen, jól megmogyorózták saját magukat, ez nem vitás :DDD
ehhh, vegyetek ti is egy galaxy nexus-t, komolyan... bármilyen os-t és telefont odaver jelenleg, pedig ez sem tökéletes, de annyira profin működik és mindent tud kompromisszumok nélkül, hogy azóta csak figyelem a konkurenciát és a fejem csóválom, hogy még mindig hol tartanak.
(na jó, a beépített fm rádió megléte ami használhatatlan elég érvágás azért, mai napig nem értem, hogy miért csinálták ezt így meg... :D)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#127) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Most akkor ilyen 610 féle jólkinéző olcsómobil nem is lesz? Fel tudná dobni a platform népszerűségét, ha nem kéne rögtön egy +200k-s mobilba beszállni. :U

(#126) Integra

Miért, vannak más telefonok is nexuson kívül? ;]

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#128) Integra válasza hallerlaller (#127) üzenetére


Integra
titán

hááát, razr maxx hd, de sajnos csak kapufa lett az is :)
viszont erről jut eszembe, hogy lehet hogy a 920 185g, mikor a fent említett telefon kevlár,fém,üveg házzal és 3300-as akksival is csak 159g? :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#129) LordX válasza Karma (#83) üzenetére


LordX
veterán

Natív C++ ami brr? Ember, végre nem basszák el a erőforrásokat (főleg memória) olyan baromságokra, mint a menedzselt környezet. (Asztalon nem számít, itt nagyon.)

(#130) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

így press képeken a szürke tetszik, mert nem olyan fényes műanyag. a feketét még nem láttam. Nagyon remélem, hogy sem a szürke, sem a fekete nem ebből a srágához hasonló csillogó változatból készül, hanem a régebbi mattból...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#131) Cyberpunk válasza Integra (#128) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Több a technika a 920-ban. ;]

Egyébként tényleg jó a Galaxy Nexus. A JB rajta elég impozáns, de ami zavar ott a fizikai és érintőgombok hiánya, hogy a kijelzőből csip le egy csomó pixelt ez miatt. Egyébként a Note a legjobb. :P

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#132) emvy válasza Integra (#126) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem veszunk. :P

while (!sleep) sheep++;

(#133) Karma válasza LordX (#129) üzenetére


Karma
félisten

Természetesen nem a natív kód a brrr, hanem az, hogy az XNA helyett nulláról kell megírni mindent a játékokhoz. A memória és teljesítménybeli előnyök nyilvánvalóak, főleg, ha lehet keverni a XAML-lel - amit meg lehet.

“All nothings are not equal.”

(#134) catroot válasza Integra (#126) üzenetére


catroot
veterán

Én már játszom a gondolattal... ;]

@(#130) MCGaiwer

A fekete szinte biztos, hogy matt. :K

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#135) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Miert nehez egy hdmi kimenetet raheggeszteni????

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#136) Iomega


Iomega
őstag

"185 grammos"

Nem egy pille súlyú készülék. Ennél még az én telefonom is kevesebbet nyom a 170grammjával. Ettől eltekintve, komolyra sikeredett. :)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#137) Jim-Y válasza Iomega (#136) üzenetére


Jim-Y
veterán

legalább van benne anyag :))

(#138) catroot válasza Jim-Y (#137) üzenetére


catroot
veterán

Ja, nagyobbat koppan, ha leesik :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#139) oO7 válasza Karma (#133) üzenetére


oO7
őstag

"hanem az, hogy az XNA helyett nulláról kell megírni mindent a játékokhoz"
on the bright side... a Win8 kernelnek és a teljesértékű DirectX API-nak köszönhetően pont, hogy gyakorlatilag 1:1-ben lehet olyan játékmotorokat áthúzni WP8-ra, mint az Unreal Engine, Unity 3D, CryEngine, Source motor, és lehetne még sorolni őket... XNA-ban nem voltak igazán komoly, nagy fejlesztések, ellenben DirectX fölé készült "egy-két" játék... szóval ha ez egy választás volt és választaniuk kellett az XNA és a DirectX között, akkor egyértelműen jobban jártunk a DirectX-el...

(#140) oO7 válasza catroot (#138) üzenetére


oO7
őstag

jöhetnek majd a "drops Nokia, breaks floor" viccek :DDD

(#141) adamssss


adamssss
veterán

Nekem tényleg az a legnagyobb problémám, hogy nincs dátum. Szerintem sokan vannak úgy, hogy nem fognak várni hónapokat, főleg nem karácsonyig...
Akkor ott az atív, vagy android fronton is vannak már egész smooth ajánlatok.
Nem hiába zuhannak azok a részvények. Ha okt 26-ig nem jönnek meg akkor lehúzhatják a rolót.

Woland: csak hogy az már előrendelhető.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#142) Воланд válasza adamssss (#141) üzenetére


Воланд
titán

miert, az ativ mikor jelenik meg?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#143) GALARDO


GALARDO
addikt

Jelenleg, ez a piac legszebb telefonja....szerintem! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#144) ldave válasza adamssss (#141) üzenetére


ldave
félisten

Nem úgy volt, hogy egynapon jelenik meg összes Win8 platform? Gondolom a telefonok is aznap jönnek, csakúgy mint a tabletek.
Tényleg, én vártam amúgy egy Nokia Win8 tablet bejelentést is :)

A Slime draws near! Command?

(#145) LordX válasza Karma (#133) üzenetére


LordX
veterán

Jah értem, így már érthetőbb a probléma :)

(#146) oO7 válasza adamssss (#141) üzenetére


oO7
őstag

október 29 lesz a WP8 Launch dátuma... de ez már legjobb tudomásom szerint hivatalos... nyilván onnantól kezdve lesznek elérhetőek a most bemutatott készülékek a Samsungtól, a Nokiától, és majd a HTC-től is...

(#147) adamssss válasza oO7 (#146) üzenetére


adamssss
veterán

Ezt én is tudtam, de ez csak platform start. Ha ez annyira biztos lenne, akkor Elop is mondta volna, mert ezzel a hallgatással megint bukott a nokia egy 50millió dollárt.

Btw mikor lesz nokia world? Talán majd akkor...

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#148) Sn00k válasza V.T.CS. (#18) üzenetére


Sn00k
veterán

Itthon a class FM-et hallgatnám vele neten keresztül , vagy a Music FM- et :D Gondolom , ez meg is oldható neten keresztül , erre nem is gondoltam :)

3njoy the Lif3

(#149) Karma válasza oO7 (#139) üzenetére


Karma
félisten

Nem értem, miért vagy/vagy szituáció, és hogy miért kellett ezért deprekálni. Persze, nem voltak nagy fejlesztések, meg alapjáraton elhanyagolható a WP7-es játékokat fejlesztők száma (meg a minőség is), de azért az XBLIG programban volt egy-két finom dolog ránézésre.

A kis embert miért kell tökönrúgni a folyamatban, csak az nem világos.

“All nothings are not equal.”

(#150) arn válasza BDave (#14) üzenetére


arn
félisten

pedig vmivel hoditani kell.. nem azt mondtam, hogy 50e, hanem, hogy olcsobb.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.