Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BDave


BDave
őstag

Jól mutatnak! Nem lesz esetleg egy Mobilarénás tapogatásos esemény, mint a Galaxy S3nál?

(#2) Spancho


Spancho
őstag

Jól néz ki ,meg biztos jó is lesz csak baromira drága :(
Ez az emberke meg úgy beszél mint a Dr.Alban :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#3) VD


VD
őstag

Miért a 820 van a képeken? :F

Eszméletlen jó készülék lesz!

(#4) Dante32 válasza VD (#3) üzenetére


Dante32
tag

Csak voltak.....
Nem semmi a színválaszték.

[ Szerkesztve ]

(#5) BDave válasza VD (#3) üzenetére


BDave
őstag

Tényleg :) Én simán bedőltem annak, hogy helyesek a képek. A megoldás: a 920 szögletes, a 820 lekerekített :)

[ Szerkesztve ]

(#6) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

androiddal kéne. :)

(#7) Silversting


Silversting
csendes tag

Kékben miért nem lesz? :O

(#9) gabor85 válasza BDave (#5) üzenetére


gabor85
őstag

(#10) Воланд válasza smkb (#8) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) Sn00k


Sn00k
veterán

Jó kis teló !
Én csak azt sajnálom, hogy az FM rádió kimaradt a palettából, azért azt bele rakhatták volna. Főleg ,hogy 180-200 között lesz az ára az tuti... :Y

3njoy the Lif3

(#12) arn


arn
félisten

bejon, 820as is tetszik... viszont a bevezetesnel nem artana, ha alavagnanak a konkurencianak. elmultak azok az idok, hogy sznob aron adhassak a telokat.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#13) Picco


Picco
addikt

jo ez a telo, mondjuk h ilyen sok hely van a kijelzo szele es a keszulek szele kozott az hatarozottan nem tetszik. sebaj, kivarunk hogy hova fejlodik a a WP8 :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#14) BDave válasza gabor85 (#9) üzenetére


BDave
őstag

Mégis micsoda nem? 820, 920. Előbbi kerek, utóbbi nem túl kerek, inkább szögletes.

(#12) arn: olyan soha nem lesz, hogy 50ezerbe fog kerülni egy csúcskészülék. Arra talán nagyobb esély van (vagy ki tudja), hogy az emberek fizetése fog megnőzni, de arra a legkevésbé sincs esély, hogy egy csúcskészülék jóval 200 alatt legyen. Legalábbis gondolom ilyen árra gondoltál.

(#13) Picco: sok hely van? Inkább a 820nál van sok hely a kijelző és az oldala között.

[ Szerkesztve ]

(#15) spawn21


spawn21
veterán

ez nagyon tetszetős.

Hajrá NOKIA! :D

iPhone 13p

(#16) Xing55 válasza arn (#12) üzenetére


Xing55
csendes tag

Amíg az iphone eladások rekordokat döntögetnek, addig nem mondanám h elmúltak.

(#17) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Tetszik a formája, feketében jól nézhet ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18) V.T.CS. válasza Sn00k (#11) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

szerintem aki ennyiért vesz telefont megengedheti magának a netes rádiót.
külföldön vannak jó adok (pl.: flash fm, Hollandia), de nálunk mit akarsz hallgatni? :)
amúgy szerintem annyiért a kutya nem fogja venni, pedig gyönyörű.

(#19) Воланд válasza Xing55 (#16) üzenetére


Воланд
titán

csak eppen az apple megteheti a sznob arazast, a nokia pedig mar nem teheti meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem kifejezetten szép lett. Bár nem szeretem a csempés oprendszert, de ezt a mobilt elfogadnám.

***

(#21) tjb007


tjb007
nagyúr

Gondoltam , hogy nem fogják 1:1 -ben átültetni a 808 a kameráját így nem is csalódtam (mondjuk azért nem szívesen lettem volna a részvényesek helyében).
Összességében tetszik, a hardvert sem lehet nagyon megszólni viszont a ciánkék szín nekem is hiányzik.

(#22) Dante32 válasza BDave (#14) üzenetére


Dante32
tag

A 820-on tisztán látszik,hogy nem egybe öntött(különálló hátlap).Míg a 920-nak ugyanolyan háza van, mint a 900,800,N9-esnek,csak a mérete más.

[ Szerkesztve ]

(#23) BDave válasza Dante32 (#22) üzenetére


BDave
őstag

Igen, és? :) :U

(#24) Integra


Integra
titán

"A csalódottság hátterében talán az állhat, hogy sokan egy PureView 808 szintű, fotózás terén is messze a konkurencia előtt járó eszközre is számítottak,"
kik ezek a sokan? ezek piaci elemzők? firkászok? kicsodák? évek óta szakmabeliek? mert ha igen, akkor igazi inkompetens majmok, egy termékfejlesztési ciklust és időintervallumokat sosem ismertek? vagy ezek nem számítanak és csak írják a blődlit? tényleg, néha az ember azt érzi, hogy mindenhol, ahol valakikre hivatkoznak, egytől-egyig idióták gyülekezete...

azt már sokkal inkább eltudom fogadni, ha az indok az, hogy a gond továbbra is az, hogy attól tartanak elemzők, hogy a karácsonyi hajtást lekésik a fő piacokon, mert nem tudnak eleget legyártani belőle.

nagyon jó telefon, nagyon tetszik, különösen sárgában:) kíváncsi vagyok, a 2000-res akksival mennyit bír. ha lenne benne igazi multitasking, usb storage, és nem csak saját formátumokat tudna olvasni, esküszöm még alternatíva is lehetne 4.1.1 helyett..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25) gabor85 válasza BDave (#14) üzenetére


gabor85
őstag

Azt írtad hogy a 920 a szögletes. Én meg azt linkeltem hogy nem. 820 szögletes, 920 ívelt. (Az üvegről beszélünk).

Jó a kép ami a cikkben van... 920 ívelt üveggel...

Ja ha már itt tartunk; nem bánom a Lumia 900-at, ezek nélkül még simán megvagyok egy évig, kivárom a frissítési időszak végét szerintem. Addigra ezek is emészthető árba esnek.
Bár a 920ból hiányolom a microsd-t...

(#26) Quarell


Quarell
tag

"...Lumia 920 piaci premierjének időpontja és várható ára egyelőre nem ismert"

Na, ez a tény biztosan nem tett jót a részvények árfolyamának.

(#27) Blyan válasza Sn00k (#11) üzenetére


Blyan
félisten

A WP8-ban már nem alap az FM rádió?:)
Nem mintha én valaha hallgattam volna, csak érdekes. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#28) Dante32 válasza BDave (#23) üzenetére


Dante32
tag

Ezért könnyű őket megkülönböztetni egymástól.
(Csak egy gondolat volt.......)

(#29) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Lakkozott hatású csillogó biliműanyag?
a 800-as legalább egy jó matt anyagot kapott

185 gramm egy full műanyag telefonban?
hol élnek ezek?
az ennél nagyobb méretű oneX és s3 is megoldja 130 gramm környékén

szerintem így bukás :(

(#30) Dante32 válasza gabor85 (#25) üzenetére


Dante32
tag

De először nem ez a kép volt a cikknél.Hanem amin a 820 látható.

(#31) ollie válasza Integra (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs a WP8-ban igazi multitasking?

***

(#32) LordX válasza ollie (#31) üzenetére


LordX
veterán

Gyanús lenne ha nem, mert ugye elvileg ugyanaz a kernel, ami a W8-ban van..

(#34) BDave válasza gabor85 (#25) üzenetére


BDave
őstag

Jaa, neem, én a telefon sarkaira gondoltam, hogy azok alapján könnyebb megkülönböztetni a kettőt. :)

Igen, a microSD érdekes, hogy miért nem kapott helyett, de 32GB csak elég egy darabig :)

(#37) Peterson_


Peterson_
addikt

Tetszik kívül-belül.
Az árazása lesz majd érdekes kérdés.
Jön fel a Nokia mint a talajvíz:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#41) Atuskaa


Atuskaa
csendes tag

Kíváncsi leszek hogy benne lesz e a gyári tartozékok között a vezeték nélküli töltő.
Mert ha igen, akkor veri az S3-at. :-) Csak Windows :-/

(#42) Beri78


Beri78
őstag

nagyon jó lett ez a telefon
(csak androidot kellene rá portolni :) )

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#43) jacis


jacis
nagyúr

Nem szabad csodálkozni a zuhanáson. Kezükben van néhány szuper technológia amit nem tudnak kiaknázni pedig minden adott.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#44) chabusch


chabusch
tag

Megnéztem a Nokia Global-on a teló elérhetőségét, és természetesen milyen választ kaptam a Hungary-ra:

Not finding your country in the list? Unfortunately, that means that Nokia Lumia 920 is not available in your country.

(#45) Dante32 válasza Misály (#39) üzenetére


Dante32
tag

Hááát......
Éppenséggel gondolhatnak a kivitelezés/"megjelenítés" apró eltéréseire.
Pl.:S III,Lumia 920
Azért nem teljesen ugyanolyan a "megvalósítás".

(#46) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Rikító sárgában nem kéne, ez nekem már túl extrém. Nem tudom ki vesz ilyet. :DDD Én maradok a klasszikus feketénél.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#47) Воланд válasza Atuskaa (#41) üzenetére


Воланд
titán

nincs benne.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48) gabor85 válasza ollie (#31) üzenetére


gabor85
őstag

de van "real" multitasking

[ Szerkesztve ]

(#49) Blyan válasza gabor85 (#48) üzenetére


Blyan
félisten

De hogy definiáljuk a "real"t? Ez annyira érdekelne végre.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk tényleg gáz az időzítés, az Apple jövő héten bemutatja az új telefont, 2 hét múlva meg meg is lehet majd venni. A Nokia most bemutatta ezt, de október végefele jön csak. Így akarnak versenyezni az Almával? Elhiszem, hogy az új iPhone előtt be akarták mutatni, hogy beszéljenek róla az emberek, de 2 hónap múlva már teljesen más lesz a kép.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.