Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) Graphics válasza Hoorus (#9250) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem neztem meg ra.

En nem varialok, a miui stabil

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9252) Hoorus válasza Graphics (#9251) üzenetére


Hoorus
őstag

Hopp, közben őstag lettem.. Érdemes volt ma is felkelni.. :DDD

(#9253) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Helyes az az infó, hogy a telefon nem boldogul FLAC fájlok lejátszásával?
Pl. GSMArena szerint.

Köszi.

üdv:
S

(#9254) beg válasza TSanya (#9253) üzenetére


beg
veterán

Helytelen. Vlc lejátszóval simán megbirkózik vele.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9255) ncc1701 válasza TSanya (#9253) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez lejátszó progi kérdése, természetesen viszi. Más kérdés, h van-e értelme losslesst hallgatni telefonon.

(#9256) han_lev válasza Graphics (#9251) üzenetére


han_lev
senior tag

Én is úgy látom. Tényleg stabil a Miui.

MI9 6/64

(#9257) cappa72 válasza ncc1701 (#9255) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha van jó füles/fejes, akkor van.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9258) ncc1701 válasza cappa72 (#9257) üzenetére


ncc1701
veterán

Gondolom a közép kategóriás füles az vmi 60-80eft, a jó az vhol 150-200e körül kezdődik. :Đ

[ Szerkesztve ]

(#9259) bpmcwap válasza Hoorus (#9252) üzenetére


bpmcwap
senior tag

jók ezek a titulusok... nekem ez közel 10 év alatt sem sikerült, neked meg 4 év alatt.... :) azért grat! (lájk)

ui: PH mikor vezeti be a lájkot??? :D

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#9260) bpmcwap válasza nimfas (#9233) üzenetére


bpmcwap
senior tag

vegyél neki egy pendrivert :)

Túrista vagyok

(#9261) cappa72 válasza ncc1701 (#9258) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem. 5k volt panasonic, de meg ezen is erezni az mp3 vs flac kulonbseget. Es nem vagyok white-fulu.
Ez a fules szerintem meg also kategorias lehet.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9262) Downloas


Downloas
csendes tag

Ki milyen rendszert hasznal? Vissza raktam a 4.4et de itt eleg vacak a wifi, 5.1 meg nem az igazi :/

(#9263) han_lev válasza Downloas (#9262) üzenetére


han_lev
senior tag

MIUI. Jelenleg. Elég stabil, bár a gyári kamerája nemrég kétszer is lefagyott. De egyébként más semmi instabilitást nem észleltem.
Szép, gyors, igényes, grawity box nélkül is sok beállítást enged. Annyi problémája van, hogy nem magyar. :R

MI9 6/64

(#9264) GrandS válasza han_lev (#9263) üzenetére


GrandS
senior tag

5-ös vagy 7-es?

(#9265) Graphics válasza GrandS (#9264) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miui v7

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9266) han_lev válasza GrandS (#9264) üzenetére


han_lev
senior tag

7.1.3.0
Ja.

MI9 6/64

(#9267) szaszab válasza Hoorus (#9220) üzenetére


szaszab
aktív tag

Ez a ROM vón' az?

(#9268) Hoorus válasza szaszab (#9267) üzenetére


Hoorus
őstag

(#9269) szaboz72


szaboz72
csendes tag

Sziasztok! 68k-ért megéri? Vehetem?:). Euronocsnál!

[ Szerkesztve ]

(#9270) beg válasza szaboz72 (#9269) üzenetére


beg
veterán

P70 topikban? Nehogy megvedd.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9271) ncc1701 válasza szaboz72 (#9269) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha megfelel a 4.4.4, és a kamerája.

(#9272) szaboz72 válasza beg (#9270) üzenetére


szaboz72
csendes tag

Szóval akkor a telóért ne adjak annyit? Kamera nem érdekel a 4.4.4 meg elég nekem.

[ Szerkesztve ]

(#9273) beg válasza szaboz72 (#9272) üzenetére


beg
veterán

Arra próbáltam rávilágítani, hogy egy p70 fanok topikjában, akik közül sokan 70e felett vették, milyen válaszra számítasz? :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9274) szaboz72 válasza beg (#9273) üzenetére


szaboz72
csendes tag

Kicsit vagy nagyon vagyok fáradt igy néha nem ismerem
fel a viccelődést.
Majd ha kipihenem magam akkor azt hiszem akkor sem:) Lúzer vagyok!!!!

[ Szerkesztve ]

(#9275) ncc1701 válasza szaboz72 (#9274) üzenetére


ncc1701
veterán

Elég jó kis telefon, nekem mai napig tökéletesen megfelel. Pedig ez még vmi 75e volt ugyanott.

(#9276) szaboz72 válasza ncc1701 (#9275) üzenetére


szaboz72
csendes tag

Még ma van ennyiért azt ki tudja mi lesz.

(#9277) szaboz72 válasza szaboz72 (#9276) üzenetére


szaboz72
csendes tag

Megvettem! Köszönöm a sok infot!:)

(#9278) Hoorus


Hoorus
őstag

S134-re melyik Xposed modult kell flashelni? Van 1-2 modul, amire szükségem lenne.. Pl Youtube background..

(Nem gravitybox, tudom hogy azt csak stock romra telepíthetünk)

Köszi

(#9279) nickedez89


nickedez89
senior tag

Sziasztok!

Volna egy kis gondom, 5.1 -ről FlashTool -al visszatértem 4.4.4 -re S130 -as rom került rá!
Viszont azóta egyik simet sem érzékeli! Illetve a simeket érzékeli de azt mutatja nincs szolgáltatás!?
Tudnátok segíteni mi lehet a probléma és mivel próbálkozzak? :F

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#9280) cappa72 válasza nickedez89 (#9279) üzenetére


cappa72
nagyúr

Volt saját rendszermentésed?
Van imei szám? (tárcsázóba gépeld be: *#06* -> erre ki kell dobnia az imei azonosítókat. 15 számjegy)

szerk.:
@(#9281) beg
Miért van az, hogy nekem ez első körben eszembe se' jut?
Remélem nem ez volt...

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9281) beg válasza nickedez89 (#9279) üzenetére


beg
veterán

Mond, hogy nem nyomtál a format all opcióra.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9282) nickedez89 válasza beg (#9281) üzenetére


nickedez89
senior tag

De nyomtam mert azt ajánlotta a sugó a kidobott hibaüzenetre...
Miért ilyenkor mi a helyzet akkor? :O

Rendszer mentés nem volt, mert adatok nem kellettek róla és gyári softot akartam gyári softra cserélni...

Most épp az S134 megy rá firmware upgrade opcióval mert most engedte!
De gondolom ez most nem oldja meg a gondot akkor igaz? :W

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#9283) beg válasza nickedez89 (#9282) üzenetére


beg
veterán

Nvram kuka, formáztad azt a részt is, ahol az imei számokat tárolja.

@cappa72: sokadik érzék :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9284) nickedez89 válasza beg (#9283) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nagyon jó és akkor mit lehet tenni?

Nem lehet bele visszaírkálni valamivel? Mert megvan mindene a telónak újonnan vettük nem használtan meg ilyesmi.. Nincs vmi megoldás erre?

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#9285) beg válasza nickedez89 (#9284) üzenetére


beg
veterán

Ezzel még menthető.

Csak elsőre tűnik rázósnak, de nem az. Legközelebb 2x kérdezz vagy olvass, mert így megvan az éjszakás programod :) imei 1 a dobozon vagy az akksi alatt, az imei 2 pedig legyen az imei1+8

Van egy megúszósabb verzió, de az csak a következő factory reset-ig tart. Ha nem tervezed ezt a műveletet mostanában, akkor szólj, linkelem azt is.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9286) nickedez89 válasza beg (#9285) üzenetére


nickedez89
senior tag

Köszönöm akkor próbálkozom...
Egyébként sehol egyik leírásban sem találtam erre figyelmeztetést hogy arra ne nyomjak!!
Főleg akkor minek ajánlja fel a progi mint megoldást? :(

Egyébként milyen két IMEI számról beszél? Nem egy darab IMEI száma van a telefonnak?

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#9287) beg válasza nickedez89 (#9286) üzenetére


beg
veterán

Nem, kettő imei van neki.

Attól még, hogy van egy katapult gomb a pilótafülkében, még nem nyomkodjuk ismeret nélkül, csak ha nagy a baj. A flashtool nem katt-katt kész, annál sokkal több, veszélyes is tud lenni.

Akkor most leírom megint: (bár akad pár figyelmeztető hsz.)

FORMAT ALL-RA CSAK ZOMBI APOKALIPSZIS ESETÉN NYOMUNK. (És miután mentettük a mentés mentését is 3 különböző módon)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9288) nickedez89 válasza beg (#9287) üzenetére


nickedez89
senior tag

A művelet közben legyenek bent a simek? Köszi amúgy a segítséget!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#9289) beg válasza nickedez89 (#9288) üzenetére


beg
veterán

Mindegy, hogy benne van avagy sem, nyugodtan maradhatnak.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9290) nickedez89 válasza beg (#9289) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ez a hibaüzenet fogad: :(

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#9291) beg válasza nickedez89 (#9290) üzenetére


beg
veterán

Gyorsnak kell lenned a rádugásnál, és a cdc eszköz illesztő is kell. Pontról pontra menj végig a linkelt leíráson, minden szó fontos.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9292) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kicsit kiegészítve lett a temaosszefoglalo, kiemelve a lényeget.

Remélem így nem lesz több ilyen eset.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9293) nickedez89 válasza beg (#9291) üzenetére


nickedez89
senior tag

Ez nem megy sehogy sem... fent van az összes driver és mindent a leírás alapján csinálok, mégis ugyanaz a hibaüzenet!
Holnap (vagyis ma) nem érne rá valaki aki ért ehhez és budapesti?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#9294) nickedez89


nickedez89
senior tag

Sikerűűűűlt!!! Köszönöm a segítséget és bocsi ha írtátok többször hogy a format-all opció tilos!
Csak az összefoglalóban lévő leírást néztem, meg a youtube videósat! Aztán meg hibát jelzett a FlashTool és sugóra nyomva egyből azt javasolta hogy nyomjak a format-all -ra! :W

Végül a Maui META 3G ver 7.1444.0.0 verzióval sikerült, a 6.1244.1 -el vmiért nem! Még jó hogy sosem dobom ki a dobozát meg papírjait semminek! Különben honnan szedtem volna az imei számaimat? :D
Köszönöm még egyszer! :R

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#9295) beg válasza nickedez89 (#9294) üzenetére


beg
veterán

:C #9285-ben megmondtam, hogy meglesz az éjszakás programod. Ügyes.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9296) nickedez89 válasza beg (#9295) üzenetére


nickedez89
senior tag

Köszi! Valóban meglett csak az a gáz hogy 6:45-re meg jönni kellett dolgozni! :D :C

Ja tényleg egy kérdés:
Ugye nem most buktam a garanciát ? :U

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#9297) beg válasza nickedez89 (#9296) üzenetére


beg
veterán

Nem, nem buktad. Van egy gyári 4.4.4-ed imei számokkal. Hol itt a probléma? :) Megsúgom, még a rootolást sem nagyon nézik a telemaxnál.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9298) nickedez89 válasza beg (#9297) üzenetére


nickedez89
senior tag

Akkor öröm és bódottá! :))
Keeperv85 -nek is big resp. & THX a leírásért!:R

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#9299) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na halló, jelentkeztem Topikgazdának, de a "botrányos előéletem" miatt nem lehetek.

Bárkinek javaslata van a témaösszefoglalót illetően, az kérem itt jelezze, akkor kis átfutással de bekerülhet.

[link]

Hivatkozva a fórumra, és hogy mit, hova szeretne beszúrni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.