Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) Packersbay


Packersbay
tag

Megnéztem már az akkumlátor menüpontot,ott a képernyőt irja ki mint legnagyobb fogyasztó,pedig a legkisebb fényerősségen használom

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#9102) ncc1701 válasza Packersbay (#9101) üzenetére


ncc1701
veterán

Nálam meg a signal-standby, cpu, wlan hármas eszi meg a 9x%-ot, kijelző 1.3%-ot. :)

(#9103) szaszab válasza Packersbay (#9096) üzenetére


szaszab
aktív tag

Én nem kapcsolom be a szupertakarékosságot, mert pl. a 4.4.4 már szívatott meg azzal, hogy kikapcsolta az ébresztőórát is, pedig azt nem kellene. :D
Inkább csak profilt állítottam be arra, hogy éjfél és reggel 6:30 között ne legyen bekapcsolva se wifi, se sync, se bt (amúgy sem használom), se gps... + a fly avagy airplane mode: on.

(#9104) Packersbay válasza ncc1701 (#9102) üzenetére


Packersbay
tag

Melyik romot használod??

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#9105) ncc1701 válasza Packersbay (#9104) üzenetére


ncc1701
veterán

4.4.4 gyárit.

(#9106) Jim74 válasza Karavik (#9100) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, hogy megnézted.

(#9107) o_tom


o_tom
aktív tag

Valaki probalta mar 64bit alatt futtatni a Szulinapp-ot vagy a Wazet?
Szulinapp nem indul, Waze, meg keri hogy kapcsoljam be nagypontossagura a GPS a menuben, de ha beallitom, akkor minden app, ami helymeghatarozast hasznal, elvileg elkezdi zabalni az akkut.
Ja es 64biten nem megy az elemlampa sem.

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#9108) Graphics válasza o_tom (#9107) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Milyen 64biten ?

Mert nalam megy minden, Szulinapp es elemlampa is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9109) o_tom válasza Graphics (#9108) üzenetére


o_tom
aktív tag

P1m

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#9110) GrandS válasza o_tom (#9109) üzenetére


GrandS
senior tag

Igen, azon azt írja, hogy nem kompatibilis.

(#9111) o_tom válasza GrandS (#9110) üzenetére


o_tom
aktív tag

Nagyon gyors a P1m Rom, de sajnos vannak meg anomaliak.

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#9112) Graphics válasza o_tom (#9109) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szulinapp ment siman :)

Elemlampa kulso appal megy./ de ez ismert hiba volt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9113) o_tom válasza Graphics (#9112) üzenetére


o_tom
aktív tag

Nekem Global Cfg Not Found hibat jelzett... Nem megy

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#9114) Jim74


Jim74
nagyúr

A legszebb, hogy gyári S139-en nem megy a Telenor Wallet alkalmazás :C :DDD :W

(#9115) beg válasza Jim74 (#9114) üzenetére


beg
veterán

És én csak ülök csendben, miközben nyomkodom a telenor wallet-ot, a waze-t, a szülinappot, a banki alkalmazást miközben a gyári zseblámpával világítok :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9116) Jim74 válasza beg (#9115) üzenetére


Jim74
nagyúr

Megy is mindjárt vissza az 5.1 AOSP... :DDD

(#9117) Graphics válasza o_tom (#9113) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Talan masold a megfelelo helyre a terkepeket tartalmazo fajlokat.

Gondolom kezzel telepitetted. / mivel a playról már jóideje nem lehet leszedni....

Apk install utan a belso tarhelyre kell helyezni a fajlokat. / belsőtárhely/Android/data mappa

Ha az nincs ott, akkor nem is fog menni / mivel nem tud..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9118) ncc1701 válasza beg (#9115) üzenetére


ncc1701
veterán

Dettó, 4.4.4. :)

(#9119) Graphics válasza beg (#9115) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szintén csak MIUI-val ;]

De érik a váltás gondolata, habár inkább úgy, hogy kipróbálok vmit a Lenovo mellett, ha ugyanez a tudás meglenne 5,5"-ban ,akkor nem váltanék, de méretileg nekem nagyobb telefon kéne. És ma volt a kezemben egy Mate S, hát nah... Az prémium :D de én meg tok nélkül nem mernék olyan telót használni, szóval jó ez...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9120) ncc1701 válasza Graphics (#9119) üzenetére


ncc1701
veterán

Ugye? Következő telóm 6-6.5" lesz. :)

(#9121) beg válasza ncc1701 (#9120) üzenetére


beg
veterán

Nekem akkora tenyerem van, hogy egy kézzel majdnem felmarkolok egy kosárlabdát, de a 6 már nekem nagy. Fogdostam sokáig, de bénáztam vele. A 6,5 meg... Én megbékélek majd 5.5-el. Egyszer.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9122) Graphics válasza beg (#9121) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha a P1-est itthon 3GB-tal árulnák akkor nem lenne kérdés, hogy az az utód.. De így erős a Redmi Note 3... főleg, hogy 10 órás Screen on time-ot tud...

Annyit meg a Lenovo nem tud sehogy se :( de majd megpróbálom , hátha :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9123) ncc1701 válasza beg (#9121) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem nincs nagy kezem, az 5" is már két kezes, úgyhogy innen mindegy. :)

(#9124) Downloas


Downloas
csendes tag

Hogyan tudom vissza rakni a 4.4et ha nem csinaltam mentest?
Mefiaba vettem a telot, tesetleg ott az okos ponton garanciaga vissza rakjak?

(#9125) Packersbay


Packersbay
tag

Úgy döntöttem,hogy visszarakom a 4.4-et a gépre. Sikeresen flasheltem is, viszont telefonálni meg üzenetet küldeni nem tudok. Az net pedig működik...valakinek ötlete?? Telenoros amúgy a sim kártya

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#9126) Graphics válasza Downloas (#9124) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Temaosszefogloban mindent megtalalsz, ha nem van benne jartas keress privatban hozzaertot. /lasd en.

Flashtools-szal lehet 4.4-et feltenni. Alant lathato hibara figyelj!

@Packersbay: Remelni tudom, hogy nem format allra mentel... Ugye,nem?

Ha igen, akkor elment az imeid.... Pedig minden leiras TILTJA a format all-t.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9127) borzosmorzi válasza Graphics (#9126) üzenetére


borzosmorzi
tag

Sajnos, mint kb. 1 hónapja írtam, nekem is gyalulta Flashtool az IMEI-t annak ellenére, hogy Firmware upgrade volt kiválasztva. Azóta is minden Factory reset után (nemrég USA-ról HU-ra állítottam vissza az országkódot, ezért lett reset) törlődik, újra be kell vinni. Nyilván most a Factory állapot nem tartalmazza az IMEI információt, ezért törlődik. Nekem az S138-ról S139-re váltáskor történt az eset.

(#9128) beg válasza borzosmorzi (#9127) üzenetére


beg
veterán

"gyalulta Flashtool az IMEI-t annak ellenére, hogy Firmware upgrade volt kiválasztva"

Szinte kizártnak tartom, mondom ezt egy jópár flashtools használat után.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9129) borzosmorzi válasza beg (#9128) üzenetére


borzosmorzi
tag

Igen, ez történt, bármilyen fura. 10-szer megnéztem, mi a beállítás, mielőtt a Dowload gombra kattintottam, mégis megtörtént. Nem kellene mindjárt pancsernek nézni az embert, mert "újonc"-nak titulálja a fórum. Én anno pont emiatt írtam először a fórumra, előtte fél évig mindent olvastam. A flashtool-hoz is csak azután nyúltam, hogy tisztában voltam a Format, download és firmware upgrade közti különbséggel kapcsolatban.

(#9130) Graphics válasza borzosmorzi (#9127) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kb 500 Flashtools-szal valo romcseren vagyok tul

500/500 az arany, hogy a Firmware upgrade nem cseszi el az imeit!

Kiveve ha nem erre a telefonra valo

S138-as frissites utan S139 jo par embernek szerviz fele vitte a telojat, tehat max a gyari update kefelt el vmit.. Ami után Te a flashtools manoverkor vetted eszre ezt esetleg.

Szoval ott mas rejtely volt inkabb, mert en kb tenyleg az osszes MTK SOC-kal szerelt telefont flssheltem mar.

S820/850/860/960
A830/A766/A680/A516/A390/A806
P70/

Ami kemeny volt az az S60 CN -> ROW csere, hogy menjen a kinai verzion itthoni frissites is. Ott remegett a szar... Qualcomm teljes mas..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9131) borzosmorzi válasza Graphics (#9130) üzenetére


borzosmorzi
tag

Nem vonom kétségbe, hogy sokkal nagyobb tapasztalatod van, és beg-nek is, és nem találkoztatok hasonló esettel. Tény, hogy az S138 rommal már eleve valami baj volt, mert OTA-val nem volt S139-re frissíthető, ezért folyamodtam a flashtool-hoz. Mindegy, nem kellett szerencsére szervizbe vinnem, jól működik, az IMEI-nyűg meg valószínűleg elő fog jönni minden factory resetkor (lehet, hogy a Telemax véglegesen vissza tudná írni az IMEI-t?).

(#9132) Graphics válasza borzosmorzi (#9131) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet, vagy megvonnak a garit :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9133) borzosmorzi válasza Graphics (#9132) üzenetére


borzosmorzi
tag

"Lehet, vagy megvonnak a garit "
Hát ez nem kizárt, de az S138-ba való beragadás, ami miatt Flashtool-t kellett használnom, a Lenovo sara volt.

(#9134) Graphics válasza borzosmorzi (#9133) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erre annyit mondananak, hogy akkor kellett volna gariba vinni.

Ha szoroznek, barmiert megvonhatja barmelyik gyarto

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9135) darkmann válasza beg (#9115) üzenetére


darkmann
őstag

+1
Jó ez az AOSP 32 bittel, pedig gondolkodtam a 64 bitesen az RR3-nál tapasztalt melegedés/szaggatás miatt.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#9136) zarew válasza Graphics (#8998) üzenetére


zarew
senior tag

Hol kell letiltani a frissítéseket? Mármint,hogy ne akarja mindig az 5 öst.

[ Szerkesztve ]

(#9137) Graphics válasza zarew (#9136) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha rootolod, akkor a LenovoOTA jegeld, vagy frissitesek, system update. Vmi hasonlo neven van

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9138) zarew válasza Graphics (#9137) üzenetére


zarew
senior tag

Azt hiszem,minden gyári... 4.4.4. S143. de sehol nem találom a beállításoknál . Ez az első telefonom,amit nem ROM olok. Jó így ahogy van.

(#9139) Hoorus válasza zarew (#9138) üzenetére


Hoorus
őstag

Root nélkül nem fog menni. Titanium backuppal tudod letiltani, de ahhoz kell a root.

(#9140) Graphics válasza zarew (#9138) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A root nem romolás :)

Csak akkor tudod tiltani a system appokat :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9141) Packersbay


Packersbay
tag

De sajnos a format-ra mentem ahogy a videóban volt,így jár aki nem olvassa jól át a leírásokat :W Reggel amikor olvastam,hogy mi lehet a baj,lábon kihordtam egy szívinfarktust. Szerencsére sikerült visszaállítani az Imei-t

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#9142) GrandS


GrandS
senior tag

CM12.1 a Needromon. Multilang.

(#9143) cappa72 válasza Packersbay (#9141) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azért marha nagymák, hogy az MTK alapú telefonok szinte téglásíthatatlanok.
Persze erre is van mód: ha kiütöd a preloader-t. Na akkor már egész jó tégla, de még mindig ott van bizonyos esetekben a kivezetett teszt-pont, és mág úgy is életet lehet bele csiholni (de ez tényleg nem minden esetben tud működni)

Azért nézd még meg, hogy a wifi-t bekapcsolva nincs-e a hálózatok között NVRAM_ERR nevű hálózat.
Mert ha igen, akkor az imei visszaírást is csak a /data-ra tetted meg, és minden factory reset vagy rom felrakásakor nullázódik... az nvram bin region-t kell helyrehozni ekkor.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9144) Graphics válasza GrandS (#9142) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na egészen patent.

Én egyelőre nem buzerálom

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9145) ncc1701 válasza GrandS (#9142) üzenetére


ncc1701
veterán

Ó. Jaj. CM rom erős gyengém volt mindíg is. :)

(#9146) Packersbay válasza cappa72 (#9143) üzenetére


Packersbay
tag

Ha hazaérek akkor kipróbálom

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#9147) darkmann válasza GrandS (#9142) üzenetére


darkmann
őstag

És itt az [XDA-s link]hozzá, ott vannak további letöltési linkek.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#9148) SharpSA válasza Graphics (#9144) üzenetére


SharpSA
veterán

Mesélj, mi hogy működik az eredeti gyártó állapothoz képest?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#9149) borzosmorzi válasza cappa72 (#9143) üzenetére


borzosmorzi
tag

Nálam ugyan nincs NVRAM_ERR nevű wifi hálózat, de engem is érdekelne, hogyan lehet véglegesen visszaírni az IMEI-t, mert az AT+ EGMR=1,7,"imei szám" parancs nyilván csak ideiglenes megoldás (minden factory resetnél törlődik). Remélem, nem kell root hozzá, az S139-en azzal inkább nem szenvednék.

(#9150) cappa72 válasza borzosmorzi (#9149) üzenetére


cappa72
nagyúr

így

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.