Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) Villanyász válasza nubiai (#8094) üzenetére


Villanyász
tag

Köszi, ezt ki fogom próbálni.

(#8102) cappa72 válasza Matt888 (#8100) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mélviz topi [link], flashtool readback, aztan neglatjuk.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8103) Matt888 válasza cappa72 (#8102) üzenetére


Matt888
csendes tag

Köszi :)

(#8104) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Hogy lehet beállítani, hogy eleve sd kártyára töltsön és telepítsen?

(#8105) Graphics válasza SamiCsillag (#8104) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Attol fugg milyen rendszer.

Mindent nem enged oda rakni.

Beallitasok - Tarhely, alapertelmezett irasi lemez

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8106) SamiCsillag válasza Graphics (#8105) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Köszi!
Nekem még a KK van fent.

(#8107) #32577792


#32577792
törölt tag

Pár napos P1m használat során tegnap azt figyeltem meg, hogy a fő kártyáról eltűnt a 4G, helyette H lett...
Ez elég érdekes annak fényében, hogy eddig még 3G sem volt adott területen. Viszont egy újraindítás rendbe hozta a dolgot és ismét 4G lett.

(#8108) SamiCsillag válasza #32577792 (#8107) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Mi a különbség a "H", "H+" és a "3G" között?

(#8110) SamiCsillag válasza #45553408 (#8109) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Köszi! Az enyém csak H+-t mutat. Ezek szerint még 3G sincs a városunkban. :D

(#8111) beg válasza SamiCsillag (#8110) üzenetére


beg
veterán

Olvasd el még egyszer, figyelmesebben. ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#8112) Hoorus válasza #45553408 (#8109) üzenetére


Hoorus
őstag

Ezzel kapcsolatban azt vettem észre, hogy, ha sima 3G-n van a telefon, akkor az internet megszakad. Látszólag van adatkapcsolat, de adatforgalom nincs, a böngésző is azt mondja olyankor, hogy offline vagyok. Edge, H+ és 4G esetén megy rendesen, de 3G-n nem.

Pesten használom, külön csak netes kártyával, Telekom 4G-s előfizetéssel.. Ugyanez volt régebben P780-al is..

Ti tapasztaltatok ilyet?

(#8113) SamiCsillag válasza beg (#8111) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Ja, hogy a H+ jobb a 3G-nél? Eddig azt hittem, hogy a 3G-től csak a 4G jobb :)

(#8114) BlindX


BlindX
újonc

Sziasztok!

Már jó ideje aktívan olvasgatok itt és láttam volt szó arról, hogy a gyári töltő helyett inkább gyengébbet ajánlotok aksi megkímélése miatt. Aki ezen az állásponton van és másikat használ, nem jelentkezett olyan jelenség, hogy miközben tölt a telefon és a kijelző is aktív minimálisan vibrálna a képernyő? Gyári kábellel is próbáltam, másik töltővel is ugyan ez a jelenség. Ez normális ilyen esetben szerintetek?

(#8116) Thocy a ZAGY válasza BlindX (#8114) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Általában 2-2,5 évig használok egy telefont. Ezt átlagban 2 naponta töltöm. Ha nem bír ki a gyári töltővel töltve 3-400 töltési ciklust ennyi idő alatt észrevehető elhasználódás nélkül (az belefér, ha a második este nem 40, hanem mondjuk csak 30%-on van), akkor többet nem veszek Lenovót.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#8117) ncc1701 válasza Thocy a ZAGY (#8116) üzenetére


ncc1701
veterán

Ma már akkora feszültségre töltenek li-ion akkukat, h már 130-150 ciklus után veszít a kapacitásából ~20%-ot. És ez nem gyártó specifikus, hanem sajna ilyen ez a technológia. Marketingesek eldöntik, h a 4000mAh jobban mutat, mint a 3000, hiszen a gyártónak is az az érdeke, h mihamarább lecseréld a telót.
(Régebben 4.1V-ig töltötték a cellákat (ideális neki a 3.9V), mára felment ez az érték 4.35V-ra, természetesen jóval alacsonyabb élettartam mellett, plusz házilag cserélhetetlen akku).

[ Szerkesztve ]

(#8118) Hoorus válasza #45553408 (#8115) üzenetére


Hoorus
őstag

Akkor ezek szerint nem csak MTK-s Soc-al van ez.. Érdekes, és néha nagyon idegesítő, amikor pl vonaton elmegy a 4G :U

(#8119) Graphics válasza #45553408 (#8115) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez Telekom hiba... Nalam Blue Mobilos kartyam van, ami ha 3G-n van, nincs netem.... Telenoros kartyan sose cdinalja...

Fika a Telekom , sajnos...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8121) beg


beg
veterán

Még az idén belököm az egységsugarú kérésemet :)
Gyári 4.4.4 alatt az ébresztéseknél volt egy hangfájl, lágy pengetéssel, csobogással, madárcsicsergéssel kezdődött. Na azt szeretném elkérni, eszköz híjján nem tudok egy 4.4.4 fw- t kibontani és kiszedi. Ha valaki feltöltené valahova nagyon megköszönném. Búlyékok.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#8123) Hoorus válasza #45553408 (#8120) üzenetére


Hoorus
őstag

Ugyanez a szitu nálam is.. 4G & sok adat.. Végülis együtt lehet élni vele, szinte mindenütt van 4 G, de ahol nincs, akkor bosszantó :DDD

(#8125) beg válasza #45553408 (#8122) üzenetére


beg
veterán

Hálám a következő factory resetig üldözni fog. Köszönöm.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#8126) Graphics válasza beg (#8125) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Te is erre ébredsz? :D

Nagyon kellemes szerintem is. P1m-ben is szerencsére ez az alapértelmezett.

---------------------------------------------------------------------------------------

És megragadom az alkalmat mert mostantól a lencse, malacsült, whisky, és egyéb dolgok fognak lekötni pár napig , hogy Mindenkinek köszönöm az aktív jelenlétet a fórumban, és a sok segítséget, tanácsot, romot, kutatást.

Békés Boldog Új Évet Mindenkinek :R / Jövőre is Lenovo

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8127) F4f0rg1


F4f0rg1
csendes tag

Hol lehet beállítani azt, hogy az sms írásakor ne unicode karaktereket, hanem GSMabc-t használjon a telefon?

(#8128) #32577792


#32577792
törölt tag

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek

Nem tudom volt-e már, de AOSP 5.1 64-hez frissítés jött.
[link]

(#8129) Hoorus válasza #32577792 (#8128) üzenetére


Hoorus
őstag

Magyar nyelv?

(#8130) #32577792 válasza Hoorus (#8129) üzenetére


#32577792
törölt tag

Elvileg még nincs

[ Szerkesztve ]

(#8131) axioma


axioma
veterán

Jokor tortenik mindez... bocs, a topikot nem kovettem eddig, de a parom P70-e bemondta az unalmast. Huszonpar masodpercenkent rezeg egyet (boot loop?), kepernyo es minden mas feny (led-ek, pl. toltes jelzo) nelkul. Egy egyszerubb jatek (jewels valtozat) utan lerakta, se toltes se semmi specko nem tortent vele.
Elozmeny: OTA frissites kb. egy hete, ami valami hibaval nem ment fel. Mivel nem volt gond az elozovel, kit erdekel a frissites apro javitasa alapon nem foglalkoztunk vele. Most meg ez... lhet, hogy nincs osszefugges, de gondoltam megemlitem.
Volt-e itt ilyesmi, es van-e esely szervizen kivuli megoldasra? Akku ugye nem kiszedheto, most marad igy amig le nem szivja teljesen?
Euronics-bol szarmazo fuggetlen, garis.
Koszi elore is, ha van infotok.

---------------------
Update:

Benne hagyom, de tanulsag: nagyon-nagyon hosszan nyomott bekapcs gomb helyrehozta.
De azert nem oromteli. Most mar raerosen, de jotanacsot elfogadok, mit lenne erdemes megtenni vele?

[ Szerkesztve ]

(#8132) Graphics válasza axioma (#8131) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Visszaflashelni a 4.4-et, es kerulni az 5.1 gyarit

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8133) axioma válasza Graphics (#8132) üzenetére


axioma
veterán

Az nem jo hir, de koszi. Es buek!

(#8134) nagyzzz


nagyzzz
tag

Boldog új évet kívánok mindenkinek!

(#8135) gjoe


gjoe
őstag

Boldog Új Évet mindenkinek!

Thocy a ZAGY:

Kínából 10 dollár egy akksi. És cserélhető!
Csak ha ez lenne a probléma!

(#8136) Jimboy


Jimboy
újonc

Először is mindenkinek Boldog Új Esztendőt Kívánok!

Sajnos volt egy kis szabadidőm és a pár nappal előbb érkezett Android 5.1-es frissítést vissza szerettem volna állítani 4.4.4-re, de nem jártam sikerrel. Elszálltak az imeik, de nem tudom, hogyan írhatnám be őket.
Kérnék egy kis segítséget. Lehet privátban is.
Illetve a legutolsó P70-re kiadott 4.4.4-et is szeretném elkérni, ha lehet Magyarországi telefonra készültet.

Köszönöm.

(#8137) nimfas válasza Jimboy (#8136) üzenetére


nimfas
addikt

Buék...

Ajánlom a felül található "Összefoglaló" nevű csodát elolvasni. Abban a rom is linkelve van, és a leírás is.

Szerk:

[link] imei szóra való keresés eredménye....

[ Szerkesztve ]

(#8138) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali , meguntam a 5.1 hivatalos frissítést szeretnék valami stabil 4.4 főzőtt romot rárakni ami teljesen jó megbízható ehez keresek leírást hogy merre , régen volt ami automatan kiflashelte a telefont csak rá kellet dugni a gépre usb-vel és a progit elindítani , köszi előre is a segítséget .

(#8139) janekq válasza Jimboy (#8136) üzenetére


janekq
csendes tag

Ha ez mégse sikerülne ajánlom olvass vissza #7870

BUÉK! Mindenkinek! :C

(#8140) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok

Valaki tudja, hogy az AOSP 64 bites romot hogyan kell telepíteni? Flashtool hibát ír..

(#8141) #32577792 válasza Hoorus (#8140) üzenetére


#32577792
törölt tag

twrp-n keresztül?

(#8142) han_lev


han_lev
senior tag

BUÉK!
Mindenkinek..
:C :C

Nincs valami új jó rom?

MAradt mág mindíg a gyári 4.4.4 no meg a 32-bites 5.1-es AOSP?

Lassan főznek a szakácsok, vagy túl jó az eddigi menü. :D

Szép napot, hetet, hónapot, évet mindenkinek! :R

MI9 6/64

(#8143) Thocy a ZAGY válasza gjoe (#8135) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Köszi, de még hibátlan úgy nagyjából 11 hónaposan, gyári 5.1-gyel. :)

[ Szerkesztve ]

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#8145) #32577792


#32577792
törölt tag

64 bites P1m rom mellett:
utolsó töltés 30-án reggel 8 órakor.
Most 22%-on van, bár most olyan sokat nincs használva.

(#8146) nepszter1 válasza #45553408 (#8144) üzenetére


nepszter1
addikt

ha gyári vissza állításokat csinalok akkor vissza jön nekem is a 4.4 ?

Tegnap óta nem tudok tölteni a telefonomat . Azt írja ki hogy túl alacsony az akkumulátor hőmérséklete pedig már a radiátorra is ráraktam.

[ Szerkesztve ]

(#8147) Jim74 válasza nepszter1 (#8146) üzenetére


Jim74
nagyúr

Gyári beállítások visszaállításával a feltelepített ROM-ot állítod alaphelyzetbe. Ha 5.1 van a készüléken, akkor azt, ha 4.4, akkor azt. Viszont 5.1-et nem fog downgradelni 4.4-re.

(#8148) Graphics válasza nepszter1 (#8146) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tedd hozzá, hogy a tieddel votl egy kis vízi affér is, tehát nem tudunk mi sem találgatni az esetben.. Sajnos lehet most oxidálódott el valami odabent...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8149) nepszter1 válasza Graphics (#8148) üzenetére


nepszter1
addikt

igen tudom multkor is volt már ilyen de akkor magától rendbe jött :(

(#8150) Jimboy válasza nimfas (#8137) üzenetére


Jimboy
újonc

Nagy nehezen sikerült visszavarázsolni az imeket a Chamelephonnal, de csak részben örülök, mert ha gyári beállításra nyomok akkor kezdhetek mindent elölről. Hogyan állíthatok úgy vissza mindent, a telefonon, mint ha mi sem történt volna, azaz ahogyan a bolti leragasztott dobozból kivett állapot volt. Más szóval az megoldható-e, hogy ne legyen semmi nyoma a kísérletezéseknek és egy érintetlen telefont tartsak a kezemben? Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.