Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) bucihost válasza TheRealBear (#9677) üzenetére


bucihost
senior tag

ez tool-s os vagy reco-s? :R

Recobol nekem elszáll:
Tist package is for device: P70, P70-a, P70-T; this device is A7000
ERROR executing updater binary in zip

[ Szerkesztve ]

(#9702) TheRealBear válasza bucihost (#9701) üzenetére


TheRealBear
tag

64 bites rendszer kell hozza. Par hozzaszolassal ezelott volt egy komplett flashtools installos megoldas. Majd az alol twrp majd megfelelo wipeok es install. Ennyi.
Szerk. Ahogy latom valami portolt romod van fent ami a7000re keszult es a modellnel a7000 van es ez belepofazik. Huzd ujra.

[ Szerkesztve ]

(#9703) szaszab


szaszab
aktív tag

A SwiftKey a tegnapi frissítés után csak nekem hülyült meg?

(#9704) bucihost válasza TheRealBear (#9702) üzenetére


bucihost
senior tag

AOSP van fent, 32-es. ráhúzok akkor egy 64-est és meglesem úgy.

(#9705) GrandS válasza szaszab (#9703) üzenetére


GrandS
senior tag

Nálam megy, mi a hibajelenség?

(#9706) szaszab válasza GrandS (#9705) üzenetére


szaszab
aktív tag

A "Loading predictions..."-nél elakad, és ha kilépek a főmenübe, a kijelzőn marad a billentyűzet. Aztán egy idő után felkínálja a lehetőségeket, miszerint lefagyott.
A telefon újraindítása, az adatok eltávolítása, az app újratelepítése után is megmaradt a jelenség. Sőt, újratelepítés után a beállításoknál fekete kijelző fogad.

Szerk.:
A tabletemen nem jelentkezik a hiba. Ahogy látom, már más is tapasztalta.

[ Szerkesztve ]

(#9707) ®abstract®


®abstract®
őstag

#9693 valaki?

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#9708) #32577792


#32577792
törölt tag

Sziasztok

Volt valakinek S60-as telefonja? Érdekelne a tapasztalat róla.

(#9709) TheRealBear


TheRealBear
tag

Cm 12.1 daily check re allitottam mar a masodik otat szedte le viszont update utan a magyar nyelv elszallt.ujra twrpzve a mtilang zippet megint ok. Hasznalhato gyors letisztult.

(#9710) Graphics válasza #32577792 (#9708) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Telepites celjabol mar 2-3 igen / CN-ből faragtam EU verziót.

Igazábol jo. De csuszkált a kezemben mint vmi szuzjany :D amugy hasznalhato, de nagyon keves a belso tarhelye, es meg is telik hamar.

Sztem mar ne vedd

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9711) #32577792 válasza Graphics (#9710) üzenetére


#32577792
törölt tag

Köszi, néztem akkor amikor a P70 lett, nekem kevés lett volna, de most nejemnek kellene valami.
Az 5" a max, B20 kell, bár nincs mobilnete, de sose tudni..
Asus laser-t és P8 Lite-t néztük elsőre, de utóbbinál olvastam hálózati problémákról, karcsú kicsit az üzemidő, ő meg hajlamos elfeledkezni a töltőről :)

Nem kell erőbajnok.
Most Cubot X16-ot néztem, de nem ismerem a márkát-

(#9712) Graphics válasza #32577792 (#9711) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Noname-t ne :)

Csak a baj van vele... Cubot hatareset, de nem vennem... Elephone-t vettem paromnak tavaly, gondok voltak vele, vegul Lenovo A2010 lett, szereti a markat, azota sincs gond /elotte A390-ese volt. Amig lehet nekem Lenovom lesz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9713) #32577792 válasza Graphics (#9712) üzenetére


#32577792
törölt tag

Igen, olvastam, hogy másodvonalbeli, bár a G2F sem annyira erős márka, de teszi a dolgát, viszont sarkára esett és kicsit húzós lenne a javítása

(#9714) szaszab válasza TheRealBear (#9677) üzenetére


szaszab
aktív tag

Duplakopp és multilang nem mozgat. Egyetlen kérdés: a kamerának van hangja fotókészítéskor? Mert a MIUI-ban hiába kapcsolom ki, ad ki hangot...

(#9715) SamiCsillag válasza JagdPanther (#9681) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Ilyet nekem is csinált egyszer. Közvetlenül azután amikor frissítettem KK-ról 5.1-re. Azóta nem csinálta. Ennek már több, mint egy hónapja.

(#9716) bucihost válasza TheRealBear (#9709) üzenetére


bucihost
senior tag

össze jött nekem is! köszi. a frissítést nekem is felnyomta. tényleg elég frankó rom. bill lagg nálam is jelen van, meg a hang hol halk hol nem. de összességében patent rom! :R

(#9717) TheRealBear válasza bucihost (#9716) üzenetére


TheRealBear
tag

Igen nekem is kellet a dolby atmos, hogy egyenletes legyen.szerintem vaddiszno lett a hangazasa tole a telefonnak: [link] toltsd le, Twrp alol ez is mehet fel.
Billentyuzet laggra meg Google Billentyuzet a megoldas. Azzal nyomom en is es tokeletes. Play aruhaz bol ingyenes. Csak bealitasokban aktivva kell tenni.[link]

Remelem igy mar elnyeri megjobban a tetszesed!;)

Szaszab . ha altalanos uzemmodban vagy, van hangja! Ha rezgon akkor néma.

[ Szerkesztve ]

(#9718) beg válasza TheRealBear (#9717) üzenetére


beg
veterán

Frissítettem az összefoglalót a cián rommal meg a dolby patch-el.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9719) TheRealBear válasza beg (#9718) üzenetére


TheRealBear
tag

Szuper koszonom. A multilangot is melle dobhatnad!;)

Szerk. Bocs nem szoltam:$

[ Szerkesztve ]

(#9720) szaszab válasza beg (#9718) üzenetére


szaszab
aktív tag

Akkor jól értem, hogy twrp-vel felmegy a CM ROM?
Ha igen, akkor egy call log backup és tolom is fel. :D

(#9721) beg válasza szaszab (#9720) üzenetére


beg
veterán

Nem azt írtam, hanem az audio patch megy fel vele. De javítottam, nehogy félreérthető legyen.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9722) beg válasza szaszab (#9720) üzenetére


beg
veterán

Ja, de igen :)
Kell hozzá 64 bites alap és/vagy twrp, majd az alól feltehető a fórumtárs szerint.

Apropó, CM alatt működik a témázás? Fotó, hdr, videó? Bt, gps, egyéb?
Nagyon belaktam a 32 bites aosp kuckómat, de egy jó CM-et kipróbálnék.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9723) szaszab válasza beg (#9722) üzenetére


szaszab
aktív tag

Na azért... Letöltöttem a CM-et, és nem találom benne a scattert. Akkor ez tuti twrp-s téma :D
A MIUI féle 64 bites TWRP jó lesz, gondolom... Mindjárt kiderül, mert már másolom is a fájlokat az SD kártyára.

Ha a GPS nem működik, akkor nekem megy vissza a MIUI. Ajh, még unrootolni is kell. :(

(#9724) szaszab


szaszab
aktív tag

Nos. TWRP wipe (Dalvik Cache, System, Cache, Data) után feltákoltam a három zip fájlt (multilang nem kell, megfelel az angol) egymás után, reboot nélkül. A rendszer elindul, google acc megadása után kiírja, hogy a korábbi app-jaimat akkor ő most telepíti. De bő negyed óra után meguntam, hogy még mindig csak az elsőt próbálja telepíteni, így inkább elindítottam az OTA update-et, aztán kapott egy factory resetet (ez utóbbi leszedte a "GApps 25022016"-ot :D). Indítás után megint azt jelezte, hogy telepíti az appokat, de szintén nem két percig stagnált. Szóval egy reboot után telepítgettem az appokat egyenként.

Egy kérdés: a MIUI-ban volt rá lehetőség, hogy megadott időintervallumban energiatakarékos üzemmódba kapcsoljon a telefon. Azt itt merre találom? (Ha van...)

Velem csak a baj van...:D

(#9725) Graphics válasza szaszab (#9724) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Security - Battery - ott profilok, hajra

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9726) Jim74 válasza TheRealBear (#9717) üzenetére


Jim74
nagyúr

Üzemidőről tudnál valamit mondani? Köszönöm.
Xposed vajon megy rajta?

[ Szerkesztve ]

(#9727) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Használ valaki itt olyan torrent kilenst ami szerverhez csatlakozik? Van itthon egy szerveren amin fut a transmission ehhez szeretnék hozzá csatlakozni.
A gyári androiddal ez működött is, az Asop 5.1el nem. Webböngészőben betudok lépni, de a Tornado klienssel valamint a transmission kilenssel nem tudok csatlakozni.

Valaki találkozott már ilyennel??

(#9728) szaszab válasza cekkk (#9727) üzenetére


szaszab
aktív tag

Én a transdrone-t használom. A NAS-omon transmission fut, arra tudok szépen csatlakozni vele.

szerk:
@Duliee: nekem a szekuricsinek nincs Battery almenüje. Cserébe közvetlenül a Securtiy menüpont felett van a Battery, de ott meg legfeljebb a "Battery saver"-t lehet aktiválni. Egyéb konfig lehetőség nincs.

[ Szerkesztve ]

(#9729) bucihost válasza beg (#9722) üzenetére


bucihost
senior tag

Fotó, hdr, bt, videó tutira megy. többit még nem néztem. de rálesek és írok :R

(#9730) cekkk válasza szaszab (#9728) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi! :R

Kipróbálom majd!

(#9731) beg


beg
veterán

Sokáig gondolkodtam a tempered glass és kemény tok kombón, de ma mindkettő az életét adta egy ordenáré nagy kavicsos beton zuhanás után, így csak összesen 4 dollár kár keletkezett. Ha egyik sincs, nem csak a telefon sarka kapott volna zúzódást. Tepered pókháló, a tokból meg letört egy kisujjnyi darab.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9732) ncc1701 válasza beg (#9731) üzenetére


ncc1701
veterán

Tempered üvegem nincs, csak kemény tok, de már esett pofára a telóm 1m magasból. Pedig nagyon vigyázok vele. De egy karc nélkül megúszta.

(#9733) Koszta


Koszta
tag

GApps 25022016-ra van valakinek használható linkje (sajnos TheRealBear linkjén már nem elérhető)?

(#9734) borbas666


borbas666
aktív tag

Hali.
Másnak letölti a tegnapi updatet a CM?
Nálam valami hibát ír ki, és nem tölti le...

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#9735) #32577792


#32577792
törölt tag

(#9736) Graphics válasza Koszta (#9733) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

GAPPS csomagok, kiválasztod mire van igény: [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9737) ncc1701 válasza beg (#9731) üzenetére


ncc1701
veterán

Kitől vetted amúgy a tempered glasst? Sokaktól hallom, h töve érkezett, de tennék egy próbát vele.

(#9738) beg válasza ncc1701 (#9737) üzenetére


beg
veterán

Tőle

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#9739) ncc1701 válasza beg (#9738) üzenetére


ncc1701
veterán

Köszi.

(#9740) TheRealBear válasza borbas666 (#9734) üzenetére


TheRealBear
tag

Vacakol nekem is.
[link]
Itt a link minden wipe nelkul twrp alol mehet fel allitolag, de sztem ha a belsotarolo cmupdater mappaba betolod att cseszed, es ugyveszi mintha hivatalos Ota lenne, most tesztelem a megoldast, amugy meg jo az update mert uj kernelt kaptunk!;)

[ Szerkesztve ]

(#9741) s4ny4b4


s4ny4b4
csendes tag

Sziasztok!

2 dolog érdekelne, mielőtt e telefon mellett döntök:
- Smart Flip támoghatott-e
- fel tudja-e venni a beszélgetéseket

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#9742) s4ny4b4 válasza #32577792 (#9735) üzenetére


s4ny4b4
csendes tag

Nekem a mall.hu-n 85e dob...
Eddig itt találtam legolcsóbban magyar shop-ban:
ipon.hu - 69e

(#9743) #32577792 válasza s4ny4b4 (#9742) üzenetére


#32577792
törölt tag

1 napos akció volt, tegnap.

(#9744) Ellia


Ellia
addikt

Hali! Nagyon szemezek ezzel a CM rom-al (duplakopp ftw!) de azért a telepítés menete nem tiszta. Jelenleg 32 bit-es ASOP van fent. Na most ez a rom 64 bites ugye - itt nem kell valamit változtatni vagy figyelni, hogy ne akadjon össze valami? Más, telepítés: szimplán recoveryből vagy, hogy történik, melyik leírást használjam hozzá (rendszermentés előtte alap)? Ez így elsőre nem tiszta, lehet aztán a homlokra fogok csapkodni mert annyira egyértelmű :)

(#9745) Ellia válasza TheRealBear (#9677) üzenetére


Ellia
addikt

Még az előzőhöz hozzászólva a GApps linkje már nem él.

(#9746) TheRealBear


TheRealBear
tag

!!!!!Akinek nem megy az openGApps link innen szdheti le a maganak megfelelot!!!!!
[link]
Akinek nem egyertelmu,hogy mihez is szedi az alabbiak alapjan jarjon el!

[ Szerkesztve ]

(#9747) Graphics válasza TheRealBear (#9746) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig már linkeltem én is :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9748) TheRealBear


TheRealBear
tag

Tegnap jott Ota Update, ma már megint megerkezett nagyon Szapora a Technikai hatter.;) Egyre jobban tetszik ez a rom, mar csak akkor lenne meg bulibb ha bele integralnak a multilangot es nem nekunk kene szenvedni vele. Mert ugye MINDEN OTA FRISSITES UTAN, UJRA KELL TENNI A MULTILANG PATCHET, MERT A FIRMWARE UGYAN AZON A MEMORIA CIMEN IR! ;)

(#9749) Graphics válasza TheRealBear (#9748) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az zavarna a legkevésbé, de szerintem így gyorsabb a frissítés.

Nemsokára én is kipróbálom :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9750) szaszab


szaszab
aktív tag

Valami nem kerek.
CM ROM, és a térerő a második SIM-nél 3-4 mp-emként ugrál 1/3 és 100% között... Illetve mindkét térerő jelnél 1-1 felkiáltójel van. Csak reboot után tudtam hívást kezdeményezni. Igaz, reboot után sem tűntek el a felkiáltójelek.
Milyen "preferred network type"-ot kell kiválasztani a SIM-eknek? Alapértelmezetten mindkettőnél "GSM/WCDMA/LTE", de a SIM2-nél ugye ezt írja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.