Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) Diabo6 válasza Graphics (#8200) üzenetére


Diabo6
senior tag

Minden megnyomásnál kattan egyet, ahogy kell, feltett hátlappal is, csak úgy nem mindig reagál.

(#8202) beg válasza Diabo6 (#8201) üzenetére


beg
veterán

Képernyő kikapcsolást dupla koppal (Nova, gesztus+greenify alvás és hibernálás) ébresztést pedig gravity screen-el oldom meg (közelségjelző felett kézlegyintés)

A fizikai gombhoz lassan egy éve nem nyúltam :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#8203) Diabo6 válasza beg (#8202) üzenetére


Diabo6
senior tag

Igen, én is használom a dupla koppot, valamint a greenify-t is, viszont néha jól jönne a fizika is ha úgy esik kézre. Pl ha zsebből veszem kis és pont kéznél van a gomb akkor elég idegesítő tud lenni, hogy elsőre nem mindig reagál. Na de lehet szerzek másik hátlapot és kipróbálom azzal.

(#8204) beg válasza Diabo6 (#8203) üzenetére


beg
veterán

Nálam a gravitybox úgy van beállítva, hogyha előveszem zsebből, egyből bekapcsol a kijelző :) Van benne ilyen zsebfunkció. Ha elteszed akkor meg elalszik. Nem kell képernyőzárazni meg nyomogatni. Bedug-kihúz, happy finish :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#8206) beg válasza #45553408 (#8205) üzenetére


beg
veterán

Izé, lányos zavaromban félreírtam, nem gravitybox, hanem gravity screen. :)
A számát nem adom meg, ez az én drágaszágom.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#8207) TheRealBear


TheRealBear
tag

Hallo.hallo!:) táj felebarátaink meghegesztették a 64bites lukas 1552es romot!
Idojaras is mukodik?!:)
Nincs mas hatra, mint elore!
linkek:
[ROM]És az[Időjárás Patch]
( Patchet Twrpn keresztul telepitjuk a Rom telepitese utan!:) )
Ui.: Nem volt idom kirpobalni... Bizok benne ,hogy igazat beszél a vágottszemű!És télleg minden Bug fixálva! :)

[ Szerkesztve ]

(#8208) Graphics válasza TheRealBear (#8207) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olvastam, de nem tudtam kivenni mit értenek hegesztés alatt ?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8209) Hoorus válasza TheRealBear (#8207) üzenetére


Hoorus
őstag

Lukas? Lehet erről kicsivel többet tudni? Magyar nyelv pl?

😊

(#8210) Graphics válasza Hoorus (#8209) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem beletolták csak a nyelvet, úgy mint az elődökbe...

Fel kellene dobni, de a p1m most bevált, nincs kedvem kínlódni :D max holnap lementem és feldobom.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8211) Hoorus válasza Graphics (#8210) üzenetére


Hoorus
őstag

Szerintem megkajálok, aztán nekiesek.. Úgyis ma csináltam twrp mentést :DDD ;]

Majd beszámolok

(#8212) han_lev válasza Graphics (#8210) üzenetére


han_lev
senior tag

A P1m-en mi nem megy? Jelenleg 5.1/esen vagyok 32 bitesen. Szépen megy, de hiányzik a lenovos felület... :F

MI9 6/64

(#8213) SamiCsillag válasza beg (#8202) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Ezt hogy lehet beállítani? A "Beállítások"-ban semmi ilyesmit nem találtam.

(#8214) csanaszb1


csanaszb1
csendes tag

Sziasztok,

pár napja én is egy P70 user vagyok. Eddig tetszik, de van pár kérdésem:
Próbáltam elolvasni amit lehet, de nem találtam mindenre egyértelmű választ
1.) Még másolni sem tudtam egy excel file-t (Androidos TC-vel) az ExtSD-re egy saját mappába, mert root jogot akar.
1a.) Ez nélkül tényleg nem megy?
1b.) Elveszítem a root-olással a garanciát?
1c.) Hagy az nyomot valahol, ha a gyári rendszert visszarakom? (ha netán szervizbe kellene vinni)
1d.) Eredetileg az excel file-t szerettem volna a külső SD-re menteni, de azt ki sem lehet választani.
Ezt is megoldhatja a root?
Ami viszont nagyon fura: az Androidos TC nem talál semmit az adott mappában, a Win7 (USB kábellel) meg ott látja azt a file-t, amit az Android a root hiánya miatt nem másolt át. Megnyitni perszen Win7-ből sem lehet.
Van ennek "inverze" is: az említett excel-t az eredeti helyen a telefon látja, a Win7 meg nem.
Hogyan lehet ez?
(itt egy kép is erről:

2.) Induláskor beraktam egy SD kártyát, amire ő elkezdett mindenféléket felrakni (fájlok, mappák)
Az a gondom, hogy ez egy kisebb kártya, amit nem véglegesnek szántam.
Fog az gondot okozni, ha lecserélem a kártyát? (vagy egyszerűen átmásolom a fájlokat és kész)
(használ esetleg az Android valami hardver azonosítót, esetleg olyan rejtett file-kat, amit én nem látok, így át sem tudom majd másolni?)

3.) Normális az, hogy ha rádugom aWin7-re az USB-vel, akkor a telefon ugyan megjelenik, de nem lehet lecsatlakoztatni? („Médiaeszköz” módban nincs ilyen lehetőség)

Köszi, üdv: Csanaszb

[ Szerkesztve ]

(#8215) #32577792 válasza #45553408 (#8198) üzenetére


#32577792
törölt tag

Ma utazas kozben, ahol meg 2g sem volt, levaltott ugye, aztan volt egy 3G resz, ott fel es ott is maradt meg Kmet LTE reszen is.
Adatkapcsolat sim valtas, majd vissza es akkor mar ismet LTE.
Telenor

(#8216) -=MrLF=- válasza csanaszb1 (#8214) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Nekem is gondom volt vele, itt volt róla szó: [#7017 - #7034]

Nekem megoldotta a root + Nextapp SDFix nevű progi.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#8217) Diabo6 válasza beg (#8204) üzenetére


Diabo6
senior tag

Igen. Ismerem. Egy pár napig kísérleti jelleggel használtam is, de számomra nem ad megnyugvást ha nem én zárom le. Meg a suhintós hókuszpókusz se vált be meló közben, mert ha kint van az asztalon és pl papírokat rakosgatok akkor folyamatosan felébred rá :) Így nekem nap közben elmarad a happy finish :D

(#8218) axioma válasza axioma (#8131) üzenetére


axioma
veterán

Na me'gis szerviz lesz belole. Tegnap delutan beallt a bootloaderre, de (anelkul hogy beragadt bill lett volna) szaladgalt a normal meg nem tudom milyen 3 boot opcio kozott a kurzor, semmire nem reagalt. Akku ki-be ugye nem jatszik, garis me'g. Aztan egy ido utan mar a kurzor nem is latszott, de me'g valami par pixel villogott, jelezve hogy benne van a vegtelen ciklusaban. Reggelre lemerult, ennek oromere egyszer elindult, de fel ora mulva megint produkalta a hibat... Van egy valoszinu kivalto ok is (toltes megszunese bedugott usb-vel), de mivel nem tilos plusz utana nem lehet kihozni ebbol az allapotbol, ez sztem nem akceptalhato keszulekallapot.

Kieg. igen, nem jutottam el a 4.4-re visszaallasig. A franc gondolta, hogy kepes nagyobb galibat okozni a regi, mint addig...

[ Szerkesztve ]

(#8219) picaro


picaro
tag

Hello!

Gyári S139_151214_16G -re frissített már valaki ?
Ha igen mik a tapasztalatok és vélemények ?
S138 hibáit javították ?
Maradjon inkább még a gyári S134 / 4.4.4 és tovább várás ?

Köszi!

:R

''A csábítástól csak úgy szabadulhatsz, ha engedsz neki.''

(#8220) Graphics válasza picaro (#8219) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Maradjon :)

Hibas a frissites, vkinek felment, volt akinek szerviz

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8221) korte1111 válasza Tinuszka (#8190) üzenetére


korte1111
csendes tag

Nálam is az S138 a legújabb- már egy hete.( Sikertelen S139 frissitések után ) :Y

(#8222) nagyzzz válasza picaro (#8219) üzenetére


nagyzzz
tag

Neked felajánlja az S139—et? Nekem eltűnt, pedig ráküldeném....

[ Szerkesztve ]

(#8223) csanaszb1 válasza -=MrLF=- (#8216) üzenetére


csanaszb1
csendes tag

Köszi a választ, de a következőket mindenképpen tudnom kell:
1b.) Elveszítem a root-olással a garanciát?
1c.) Hagy az nyomot valahol, ha a gyári rendszert visszarakom? (ha netán szervizbe kellene vinni)

Köszi, üdv: Csanaszb

(#8224) Hoorus válasza csanaszb1 (#8223) üzenetére


Hoorus
őstag

nem és nem

(#8225) gjoe válasza nagyzzz (#8222) üzenetére


gjoe
őstag

nekem is felajánlja

(#8226) chapog


chapog
tag

Sziasztok.

Próbáltam már valaki a telefont bluetooth-os headset-tel?

Csak azért kérdezem, mert a kocsimban van egy Nokia CK-7w vagy valami hasonló nevű gagyi kihangosító és mikor bejövő hívásom van bluetooth kapcsolat esetén az első 6-7 mp-t nem hallom valamint a hívó fél sem. (Régi nyúldobó Nokia telefonnak kiválóan kommunikál)

Az érdekelne, hogy tesztelte-e valaki már fülre akasztható headsettel, mert ha azzal sem kóperál rendesen akkor nem éri meg beszerezni a fülest, hanem használom továbbra is madzaggal.

Köszönöm.

(#8227) Jim74 válasza chapog (#8226) üzenetére


Jim74
nagyúr

A gyári 4.4-es software-nek nem erőssége a BT kapcsolat...

(#8228) chapog válasza Jim74 (#8227) üzenetére


chapog
tag

Akkor ezek szerint hanyagoljam az ötletet és maradjak madzagnál.....
Köszi

(#8229) Jim74 válasza chapog (#8228) üzenetére


Jim74
nagyúr

Vagy felraksz másik rom-ot és kipróbálja azzal. Kérdés, hogy megéri-e a vesződést csak a BT miatt.

(#8230) korte1111 válasza chapog (#8226) üzenetére


korte1111
csendes tag

Szia. Nekem ( S138 ) tökéletesen megy a füles/ Plantronics legend kinai verziója azaz V8. / és az autós kihangosító is ( a gyerek telefonján lévő számai mentek Szendehely - Budapest viszonylatában ).
:))

[ Szerkesztve ]

(#8231) sfbukfenc válasza Jim74 (#8227) üzenetére


sfbukfenc
tag

Nekem semmi gondom a gyári 4.4-el a bt kapcsolattal.
Az autóm gyári fejegységével minden rendben, egyetlen egyszer sem szakadt még meg a kapcsolat!

(#8232) -=MrLF=- válasza Jim74 (#8227) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Nekem tökéletesen megy (S134, 4.4.4.) a BT gyári Peugeot kihangosítóval.

Más:
Nekem is ajánlgatja az S139-et, ami nem tetszik, hogy milyen fejlesztés már az ami hosszasan sorolja hogy milyen funkciók fognak törlődni, egyelőre marad az S134.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#8233) GrandS válasza TheRealBear (#8207) üzenetére


GrandS
senior tag

Ezt akkor felrakta valaki? Vélemény?

(#8234) GrandS


GrandS
senior tag

A SevenMax-os recovery teljesen kompatibilis a TWRP-vel?

(#8235) picaro válasza nagyzzz (#8222) üzenetére


picaro
tag

Nekem előjön minden nap...

''A csábítástól csak úgy szabadulhatsz, ha engedsz neki.''

(#8236) gemojo válasza picaro (#8235) üzenetére


gemojo
csendes tag

Nekem már nagyon rég nem ajánlja fel a frissítést.
Többször próbáltam, aztán a bekapcsolás után nem sokkal hibát jelzett.

A jó barátság alapja, a pontos elszámolás.

(#8237) csaszi89 válasza Kacsanova (#5468) üzenetére


csaszi89
csendes tag

Valaki talált megoldást erre a problémára? Ugyanez a gondom és eléggé zavaró, hogy nem tudok internetezni. A wifi az megy rendesen. :F

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#8238) BeetleBrain válasza csaszi89 (#8237) üzenetére


BeetleBrain
csendes tag

Csak a FB Messenger-el van probléma, vagy egyáltalán nincs net?
Azért kérdezem mert a leszakadó messenger nálam is jelentkezik, de minden más működik ilyenkor is (hangouts, viber, böngésző). Ilyenkor ha futó appok közül kilövöm és újra elindítom a messengert akkor már tud kapcsolódni.

(#8239) bpmcwap válasza beg (#6955) üzenetére


bpmcwap
senior tag

#ezegysz@rhogymegyekvisszaagyárira

már egy napot sem bír az aksim, pedig nulla percet beszélek, gps kikapcsolva, és képernyő is csak félárbocon... A hátam közepére nem kívánok most egy buherát a vizsgáim közepén, de ma meguntam. :(
Megpróbálkozom ezzel a leírással....

Túrista vagyok

(#8240) Mecy_Lacee válasza bpmcwap (#8239) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Csak megjegyzem, hogy nekem Duliee kolléga eme a hsz-ében linkelt FlashTools segítségével sikerült a 4.4.4-re visszatérés.
Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#8241) bpmcwap válasza Mecy_Lacee (#8240) üzenetére


bpmcwap
senior tag

hát ezzel sajna én sem mentem semmire.... :( Megyek megnézem az általad linkeltet, hátha

Túrista vagyok

(#8242) Hoorus


Hoorus
őstag

Needromon van két idei rom. Próbálta valaki?

(#8243) #32577792 válasza Hoorus (#8242) üzenetére


#32577792
törölt tag

Azok nem az orosz fórumról valók?

(#8244) nimfas


nimfas
addikt

Az miért van hogy 4.4.4 alatt van root-om mégsem tudok az SD-re másolni total commander alatt?
Megoldás? :W

(#8245) ncc1701 válasza nimfas (#8244) üzenetére


ncc1701
veterán

NextApp SDfx

(#8246) nimfas válasza ncc1701 (#8245) üzenetére


nimfas
addikt

Köszönöm! ☺

(#8247) csaszi89 válasza BeetleBrain (#8238) üzenetére


csaszi89
csendes tag

Egyáltalán nincs net. Ha nem netezek egy darabig és bekapcsolom, akkor van net, aztán böngészés közben egy idő után nem tölti be a lapokat, semmi nem megy, amihez net kell. Kikapcsolom a netet, majd bekapcsolom, akkor esetleg újra jó lesz, vagy nem. Valami ötlet?

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#8248) Graphics válasza csaszi89 (#8237) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szolgáltatót kell váltani, utána azt hiszem reagáltam is.

Bluemobilos kártyám van, / amin netezek, / és használhatatlan... a leírt jelenségekkel :) Ez meg ugye Telekomos...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8250) Graphics válasza #45553408 (#8249) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megy nekem is, csak ugyanígy ahogy leírtam... Megszakad a kapcsolat, eldobja a Messengert... És ezt minden rendszernél csinálta...

Sajnos kollegám is vett ilyen kártyát, neki is ugyanez a Redmi Note 2-esben...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.