Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) chapog válasza Graphics (#1099) üzenetére


chapog
tag

E-bay ugye?

(#1102) Graphics válasza beg (#1100) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jer' a klubba :D

@chapog: Holnap délelőtt linkelem

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1103) DarkByte


DarkByte
addikt

Sosem volt még dual SIM-es mobilom. Lehet-e olyat csinálni hogy az "erősebbik" SIM foglalatba (ez a SIM1) teszek egy data only SIM-et, a kettesbe (SIM2) rakom a mostani hangelőfizetést (mivel dumálásra bőven elég a 2G), az adatot belövöm hogy fixen a SIM1-ről menjen 4G-n, a hang opcióknál pedig a 2-es legyen az alapértelmezés? El lehet-e tűntetni az egyik SIM-es hívást/üzenetküldést a menüből teljesen hogy véletlenül se a data SIM-el akarja ezt csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#1104) Hoorus válasza DarkByte (#1103) üzenetére


Hoorus
őstag

Igen, ez mind megoldható. Nálam is így megy, igaz csak 3G-vel.. Ennyit tud a jelenlegi előfizetésem..

(#1105) deminos válasza deminos (#1046) üzenetére


deminos
aktív tag

Erre esetleg valakinek van ötlete?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#1106) chapog válasza Graphics (#1102) üzenetére


chapog
tag

Köszi!

(#1107) GrandS


GrandS
senior tag

Cappa72!

Nincs még valami egyszerűbbb (nem számolgatós) mentési lehetőség a gyári rom lementésére?

(#1108) zarew


zarew
senior tag

Szasztok!
Nem megy a led jelzőfény...be van pipálva mindkettő...én is. Semmi buzerátor programot nem raktam fel. Kéne? Régebben a Defymre volt egy frankó.

(#1109) TheRealBear


TheRealBear
tag

Sziasztok! A mai nap lettem boldog tulajdonosa e remek készüléknek! :) Helyben hirtelen legközelebb Fehérváron találtam! Gyors kocsiba be és uzsgyi! Kecsegtető volt a neten, hogy "Gyártói garancia:
24 hónap a fő készülékre, 12 hónap korlátozott az akkumulátorra", betipegek kézhez veszem! Túl jelentkezés miatt gyors elrakattam 2 db-t Barátnőmnek és nekem! Kifizetem, vevőszolgálati pult, Flegmap*csa. Kézcsók falurú gyüttem de neten az vóót írva h 2 év gari a telóra 1 az aksira! Az engem nem érdekel. Garancia levélen 1-1 év van! *Csatt* durrant a pecsét! "Viszlát!" és ment a dolgára! Na most nem vagyok egy ma született bárány és jómagam is vendéglátásban dolgozom. De ez leforrázott! Valami úton-módon ezt az 1 évet nem lehetne tova terjeszteni pl 2 évre ténylegesen? Előre is köszi a válaszokat! :) Tényleg szupi a teló! OFF. Foliafül miatt első zsebből ki-be mozdulatnál sikerült félig lehúznom a kijelzőről! A második meg szöszös volt alapból!
De ilyen az én formám! Nembaj működés hibátlan!

(#1110) Hoorus válasza TheRealBear (#1109) üzenetére


Hoorus
őstag

Én azt a kis fület lecsippentettem körömcsipesszel.. ;)

(#1111) TheRealBear válasza Hoorus (#1110) üzenetére


TheRealBear
tag

A terv nekem is ez lett volna, csak nagyvilágba séta közben kevésbé akadt a kezem ügyébe! :D

(#1112) korte1111


korte1111
csendes tag

Hoorus! Most rám hoztad az infarktust! Az a fóliafül csak azért van, hogy eltávolítsd nem? A védőfólia alatta van, ha jól gondolom. Még soha nem volt előre fóliázott telefonom. viszont ha nem így van, akkor már három hete használom kijelzővédelem nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#1113) Graphics válasza korte1111 (#1112) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha leveszed nincs alatta masiik folia.

Szoval tegyel ra vmit... Nem kellett volna az elsot levenni.

+1 folia van a dobozban. Ha meg kell nekem van par Pluszba

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1114) sankesz780


sankesz780
újonc

Sziasztok!

Két napja vettem a készüléket, és az alábbi problémàk merültek fel.
A készülék gyroszkópja félre van kalibrálva, játékoknál félre megy minden. Letöltöttem egy vízmérték alkalmazást, ami a vizszinteshez képest 9 fok eltérést mutat. Nagyon zavaró.
A másik, h a Waze alkalmazás csak foltosan jelenik meg, a feliratok olvashatatlanok.

Találkozott-e valaki hasolnó problémával? Lehet-e a felhasználói felületről kalibrálni a képergyőt, gyrót?
Üdv!

(#1115) Graphics válasza sankesz780 (#1114) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Picit visszaolvasol:

Waze nem csak itt, hanrm szamos keszuleken szar... Ha javitjak az alkalmazast javulhat.

Gyrot mas is jelezte, viszont nem nezett meg utana senki : pl en se mert nem hasznalom.

Delutan oroszoknal utanaolvasok.

MTK Engineering programmal service menube jutsz, ott lehet sensort kalibralni sztem, de elotte alapos Google-t javaslok

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1116) korte1111


korte1111
csendes tag

Köszönöm. Feltettem a gyárit és tökéletesen sikerült-buborékmentes- pedig ez nálam nagy szó és nem volt szöszös a hozzáadott fólia.

(#1117) deminos válasza sankesz780 (#1114) üzenetére


deminos
aktív tag

A fentebb is leírt MTK Engineering programmal valóban be lehet állítani a giroszkópot, ezután viszont a galéria és egyéb programok U(pl. kamera) nem jól dőlnek el.
Az is lehet, hogy én állítom be rosszul, úgyhogy kell vele kísérletezni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#1118) deminos válasza deminos (#1117) üzenetére


deminos
aktív tag

A fentieket módosítom azzal, hogy tökéletesen be lehet állítani azzal a programmal, csak én bénáztam. :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#1119) Hoorus


Hoorus
őstag

Témát lehet letölteni valahogy? a gyári téma központban csak a 2 gyárit látom.. A p780-on más volt, abban lehetett letölteni is.. :S

(#1120) Graphics válasza Hoorus (#1119) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha feldobod a theme-apk-t akkor a Beállítások menüből nem fog menni, ott kifagy, viszont asztalról fog üzemelni.

Valahol már linkeltem a topicban A806-ból szedtem ki.

Menni fog , minden kínai témát elérsz, mármitn a kinti szerverről, amit nem lehet, betűtípust módosítani, lockscreent pl, tehát kicsit korlátozva engedi.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1121) Hoorus válasza Graphics (#1120) üzenetére


Hoorus
őstag

Köszi :)

Jöhetne már lassan valami jóféle főzött ROM egyébként... ;]

Szerk.: Megtaláltam a linket, de már nem él.. Feltennéd újra léccci? :D

[ Szerkesztve ]

(#1122) Graphics válasza Hoorus (#1121) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megnézem egy pill, mert nem tudom melyik lehetett az, inkább elküldöm privátban őket

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1123) Neurotoxin válasza deminos (#1117) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Pontosan milyen menüpontból érhető el? Agysebészet-e? Ez a kód működik-e? :B

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#1124) Graphics válasza Neurotoxin (#1123) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, ugyanoda jutsz vele

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1125) Zsee75


Zsee75
tag

Sikerült valakinek kipróbálni amit kértem? Az abszolút energiatakarékos időzítés tisztítást?
Köszi

(#1126) zarew


zarew
senior tag

Esetleg egy led adjusztáló programot talált valaki? Mert amiket én próbáltam az meg se nyikkan. :-(

(#1127) Graphics válasza Zsee75 (#1125) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ömmm :D

Nem, de feleslegesnek tartom folyamatosan tisztogatni.

Vagy mire gondolsz?

@zarew: LED visszajelzés másra?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1128) zarew válasza Graphics (#1127) üzenetére


zarew
senior tag

Különféle színekkel, villogási idővel, bármilyen eseményhez hozzárendelni értesítést.

(#1129) Zsee75


Zsee75
tag

Jó... akkor nem tisztogatom:)

(#1130) Graphics válasza zarew (#1128) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyelore sztem felejtos ez.

Van egy LenovoLightSetting.apk azt lehet kicserelem masik modellére, de sztem akkor se fogja tudni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1131) Zsee75


Zsee75
tag

Csak kíváncsi lettem volna másnál is ugyan ez e a helyzet...

(#1132) Graphics válasza Zsee75 (#1131) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De milyen helyzet, nem egeszen ertem?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1133) Zsee75


Zsee75
tag

beállítom időzítésre az abszolút energiatakarékos módot mondjuk hogy egy perc múlva kapcsoljon be, utána nyomok egy tisztítást és nem kapcsol át az üzemmódra. de nem annyira érdekes akkor.

(#1134) Graphics válasza Zsee75 (#1133) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tedd kivételek közé az energiakezelőt :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1135) Zsee75


Zsee75
tag

nincs a mellőzési listába olyan, hogy energiakezelő. de kipróbáltam már hogy mindent hozzáadok kivételnek és akkor is ezt csinálta.

(#1136) Hoorus


Hoorus
őstag

Szerintetek mikor jönnek hozzá a főzött ROM-ok? Egy stock androidnak tudnék örülni.. Mint pl. P780-ra volt az SLX.. :))

(#1137) Clueso válasza korte1111 (#1112) üzenetére


Clueso
csendes tag

Lett valami látható következménye a három hét fólia nélküli használatnak?
A lenovoshop.sk oldalon Gorilla Glass 3-at írnak a kijelzőre, de az összefoglalóban linkelt shop.lenovo.com oldalon nem nem kerül említésre az üveg típusa.

Ne higgy el mindent, amit gondolsz!

(#1138) beg válasza Clueso (#1137) üzenetére


beg
veterán

GG3, nem kell kímélni. Előző GG2 volt és másfél év alatt sincs rajt fólia nélkül karc. Szép lenne, ha ez 3 hét után karcolódna :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1139) Graphics válasza beg (#1138) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

En azeeert vettem uvegfoliat ra :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1140) beg


beg
veterán

Jaj, kérdésem van. VibeUI-val még magázódunk, szóval:
-lock screen hátterét hol módosítom?
-védelmesvírusírtóspáncélossecurity cucc konstans az értesítőben fog lógni? Nem tudom kiebrudalni onnan? Szerk.: Ezt félig megoldottam Nova gesztussal, lefele suhintásra gyorsbeállítások mutatása, és ott nem liheg a sávban. De ettől még az értesítésekből is ki szeretném penderíteni.

Egyelőre ennyi, a többit nagyjából megtaláltam. (kibeb... tetszik :C )

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1141) Clueso válasza beg (#1138) üzenetére


Clueso
csendes tag

Köszönöm. A korábbi telefonomon GG1 volt és az is karcmentesen vonult nyugdíjba. :)

@Duliee (#1139) Tempered glass fóliát én is vennék, ha kapható lenne itthon, de egyelőre csak külföldi oldalakon láttam. Te hol vetted?

[ Szerkesztve ]

Ne higgy el mindent, amit gondolsz!

(#1142) Clueso válasza beg (#1140) üzenetére


Clueso
csendes tag

A gyári hátterek közt bekapcsolt lockskreen-nél jobbra-balra húzással lehet váltani. Vagy feloldott képernyőnél bal oldali gomb röviden nyomva, és utána jobb fent a háttérkép ikonnál.

Ne higgy el mindent, amit gondolsz!

(#1143) Graphics válasza Clueso (#1141) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

En altalaban csak kulfoldi oldalakrol vasarolok :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1144) korte1111 válasza Clueso (#1137) üzenetére


korte1111
csendes tag

Megvizsgáltam tüzetesen a kijelzőt, de a zsír eltávolítása után -szemüveg tisztító spray és törlőkendő igénybevételével - nem találtam se karcolódást, se foltot, foltokat. Igaz tokban hordtam / sima kihúzhatós fekete bőrtok./ Szóval semmi baja, bírja.
Egyébként szerintem megtévesztő a gyári fólia avval a kis füllel. Teljes mértékben megvoltam győződve arról, hogy az általában 2-essel jelölt fóliarészt kell csak lehúzni avval a kis füllel. Az számomra nem életszerű, hogy kis ollóval kezdjem el nyirkálni, különösen annak fényében hogy a mellékelt pót fólia a hagyományos 1 és 2 füllel rendelkező fólia felrakást sugallja.

[ Szerkesztve ]

(#1145) Clueso válasza korte1111 (#1144) üzenetére


Clueso
csendes tag

Én is majdnem leszedtem lendületből kicsomagolás után a fóliát... :) De amikor a sarkát megemeltem szerencsére észrevettem, hogy nincs alatta másik réteg. Mindenesetre megnyugtató, hogy nem valami puha plexi van a fólia alatt.

@Duliee(#1143) Az aliexpressen láttam olcsón, de az akár 30-60 napos szállítási időt, míg a China- vagy Hong-Kong Post-tal ideér, soknak találtam. Azt gondoltam, hogy itthon hamarabb lehet majd kapni. Lehet, hogy ha akkor megrendelem, amikor a telefont vettem, már megérkezett volna... :D

Ne higgy el mindent, amit gondolsz!

(#1146) beg


beg
veterán

Root mellett megy az OTA? Vagy előtte unroot?

Szerk. Előbb kérdeztem, minthogy elolvastam volna cappa mester iránymutatását. Így már tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1147) Graphics válasza beg (#1146) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D

Csak annyi, hogy a recoveryd legyen gyári.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1148) beg válasza Graphics (#1147) üzenetére


beg
veterán

Alapból lusta vagyok minden ota előtt visszaflesselni a recoveryt. Root meg nagyon kéne reklámot blokkolni meg alkalmazásokat fagyasztani, sd fixet futtatni. Na majd kitalálok valamit.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1149) cappa72 válasza beg (#1148) üzenetére


cappa72
nagyúr

Olyan nagyon nem nagy cucc.
dd-vel visszarakod a gyári recovery-t (mondjuk ja... csinálhattam volna már gyári visszaflesselős zip-et), oszt' adjadneki OTA, majd vissza twpr, és root-zip.

De van még 1xűbb mód, amikor a már lementett blokkoló host fáljt adb-n elérhető root-tal berakod a helyére a 0644-es jogokkal felruházva.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.