Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Graphics válasza premete (#1750) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Javitanak, beszeltem veluk. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1752) SharpSA válasza Hoorus (#1749) üzenetére


SharpSA
veterán

Melyik is ez az üzlet? Mennyiért adják?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1753) premete válasza SharpSA (#1752) üzenetére


premete
veterán

Ha az edigital, ott 235-ről most felment 287-re

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1754) Hoorus válasza SharpSA (#1752) üzenetére


Hoorus
őstag

Euronics. Bocs, lemaradt..

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1755) espi38 válasza Graphics (#1744) üzenetére


espi38
őstag

Szia, nem a duplakopos megoldásra gondoltam. Alapból a telefon tudja a s wiew módot, arra gondolok hogyha felhajtom a fliptokot bekapcsol a kijelző vagy ha nem valami normálisan működő alkalmazás erre? Köszi

(#1756) DarkByte válasza Vartanus (#1746) üzenetére


DarkByte
addikt

Én az eMag-tól vettem karácsonykor Lenovo Thinkpad Yoga2-t, ami picit nagyobb tétel. Egyelőre semmi bajom velük, garanciális ügyintézéssel pedig szerintem a normálisabb nevek is tudnak szivatni. Ha akarják úgy is bebizonyítják hogy Te tetted tönkre. Biztos hogy hamarabb vennék az eMag-tól bármit mint valami sufni GSM-től.

[ Szerkesztve ]

(#1757) Vartanus válasza DarkByte (#1756) üzenetére


Vartanus
őstag

Köszi az infót:R suftni GSM-ből én sem vennék, a másik lehetőség az Euronics.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1758) SharpSA válasza Hoorus (#1754) üzenetére


SharpSA
veterán

Onnan szállítanak Magyarországra is?

Szerk.: látom nem. Akkor ezt személyesen kell intézni.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1759) Graphics válasza SharpSA (#1758) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem egyeztessetek, hatha vki kis aproert elhozna tobbet Komarno-bol :)

Ha ott laknek a kozelben megoldanam , de sajna igy nehezkes.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1760) Vartanus


Vartanus
őstag

Ha valakinek van egy minőségibb fülese elmondaná milyen minőségű a muzsika?(hang dinamikája,basszus korrekten szól-e,a magasak nem zavaróan élesek stb.)
Azt már Cappa írta hogy kihangosítva egész jó.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1761) beg válasza Vartanus (#1760) üzenetére


beg
veterán

Awei fülessel nagyon patentül szól. Esetlegesen egy xda-s viperrel és poweramp-al bárki bármit behangol rajta.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1762) Vartanus válasza beg (#1761) üzenetére


Vartanus
őstag

Köszi az infót :R Gondoltam,hogy jó minőségben szól, mert már az A806-os is igen jól szól,ha minőségi fülest rakunk mellé.

A teló alsó feléről készül képek tanúsága szerint van az USB kapu két oldalán 1-1 rácsozat, melyből a jobboldali a kihangosító, míg a másik a beszédmikrofon. A épen viszont még látok a baloldali rácsozat mellett egy aprócska nyílást. Az lehet a zajszűrő mikrofon, mert ha igen akkor a tetején lévő ugyanilyen nyílás rejti a 2. mikrofont sztereo hangfelvételhez?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1763) TheRealBear válasza Graphics (#1759) üzenetére


TheRealBear
tag

Kohom.. Ez durva celzas volt kedves Duliee. Es igen. Komárom a lakhelyem. Szoval ha valaki annyira szeretne onnan telot es minden kotel szakad tudok segiteni.

(#1764) TheRealBear válasza Vartanus (#1760) üzenetére


TheRealBear
tag

Nem nagy cucc de agybadugos TDK fulessel. Apollo playerrel lerobbantja a fejed!?:)

(#1765) kzkz válasza TheRealBear (#1763) üzenetére


kzkz
őstag

ott van valamelyik boltban készleten? mert az euronics-nál nincs kint se.
ha lenne valahol, én kimennék szombaton érte, bp-től csak 100km kb.

(#1766) SharpSA válasza TheRealBear (#1763) üzenetére


SharpSA
veterán

Szeretnék már egy ilyen készüléket, de azért a kötél nem szakad, nem akaszkodnék senki nyakába. Na meg Szeged környékén vagyok, valahogy ide is el kell jutnia...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1767) Graphics válasza Vartanus (#1762) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyik rács hangszóró, masik kamu.

A mikrofon a kis lyuk egymagába. Szerintem. Zajszűrős a hatlapon

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1769) TheRealBear válasza kzkz (#1765) üzenetére


TheRealBear
tag

Az itteni Euronics pusztulat. Tavaj elotti arukeszlet, segghulye eladok. Odaatt Sk-ba Nay es Euronics is forgalmazza elottunk par kommentel irtak, hogy Komarnoba jott most. Ugyhogy uccuneki:)

(#1770) TheRealBear válasza #45553408 (#1768) üzenetére


TheRealBear
tag

A kikapcsolast es a visszaeledest nem te neked kell megadni kulon?

(#1771) Graphics válasza #45553408 (#1768) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D jartam igy.

On/off be. Ugy megy rendesen, nekem az bevalt. :) plusz taskerrel egy alap profilozast csinalok igy este leveszi a hangot magatol es az offolas se zavar :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1772) TheRealBear válasza #45553408 (#1768) üzenetére


TheRealBear
tag

Hat en akkor jartam igy mukor "buta" telorol valtottam az elso androidos szornyemre jopar eve es en is beneztem:) mert ugye annyira okosak h ezt az alapveto funkciot nem sikerult beloni:)

(#1774) TheRealBear válasza #45553408 (#1773) üzenetére


TheRealBear
tag

Amugy nekem is mostanaban reggeltol estig birja azt bozsineni jonapoot.lenyegesen jobb mint az elozom Samsung S advance. De nemtom mekkora akksi kene h kiszolgaljon?16.000es?xD egy kis jatek negyed akksi ugrott... Jo teljesitmeny karpotol de kicsit odalephetne a hardver es szoftver fejlesztes mellet az akku technologia is.

(#1776) Vartanus válasza #45553408 (#1773) üzenetére


Vartanus
őstag

4000-es akksit, hoogy? :DDD Napi 2 óra játék,2óra net, meg 2óra beszélgetés ? :DDD

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1777) beg válasza Vartanus (#1776) üzenetére


beg
veterán

7 óra real racing úgy lepippantja, hogy 18-as karika kell hozzá.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1778) Graphics válasza beg (#1777) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bazzz :D sziporkazas van

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1779) TheRealBear válasza Vartanus (#1776) üzenetére


TheRealBear
tag

Reggel vettem le... Mar par oraja vinnyogott h 15%alatt...

(#1781) Vartanus válasza #45553408 (#1780) üzenetére


Vartanus
őstag

Akkor nálad sírva elhalna fél nap után az én 2500-as akksim :C

Beg:

Héét óraa :Y Én örülök ha 2,5órát végig Wo-ozhatok az A806-on, szóval könnybe lábad a szemem a 7 óra olvasatán :B

TheRealBear:

Úgy látom te is sokat játszol :P Az a Fb ilyen durván szívja az akksit?? Eddig is tudtam mondjuk, hogy elég pocsékul összerakott app, de hogy ennyire pazarló az energiával...

Egyébként 15% riasztási szinttől 95%-ig kb mennyi idő alatt tölt fel nektek?

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1782) Graphics válasza Vartanus (#1781) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1,5-2 óra talán. Quick Charge töltő, nyomja bele a kraftot.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1783) TheRealBear válasza Graphics (#1782) üzenetére


TheRealBear
tag

Akkor itt a bibi. Meloba csak samu toltovan igy kb 6-7ora xD lenovo gyari quick charge?
12%rol tettem fel samu toltore 6-7 fele most este fel 11et irunk :44% xD

[ Szerkesztve ]

(#1784) Graphics válasza TheRealBear (#1783) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen a sajátja

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1785) ncc1701 válasza TheRealBear (#1783) üzenetére


ncc1701
veterán

Ne sajnáld, minél kissebb árammal töltöd, annál kevésbé pusztítod az akkut. Érdemes átnézni. Én direkt egy usb2-es portról töltöm itthon, ami valami miatt csak 250mA körül tölt.

[ Szerkesztve ]

(#1786) Vartanus válasza ncc1701 (#1785) üzenetére


Vartanus
őstag

Csak mondjuk akkor lehet több mint fél napig tölti.
Én 2500-as akksinál is azt vettem észre,hogy a samu 700mha-s töltőjével 2órával is tarthat tovább mint a gyári 1ah-s töltővel.
Épp minap érdeklődtem a P780-as topikban és ott van olyan aki már 2éve nyúzza(gyanítom ott is 2ah-s gyári töltő van)és most is el tud érni vele 11óra kijelzőidőt.
Angol tudásom szerény így nem sokat értettem abból amit linkeltél,és nem is értek az akksikhoz annyira,de szerintem a P70-nél alkalmazott Li-Pol technólgia jobban bírja, mint a Li-Ion. A másik pedig, hogy a P70 üzleti készüléknek épül Lenovoéknál,amely embereknek sokszor nagyon fontos a gyors töltés,így gyanítom erre a strapára jobban felkészítik ezt a 4ah-s akkut.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1787) Graphics válasza Vartanus (#1786) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Úgyis éjszaka töltőd a telefont nagy átlagban :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1788) beg válasza Vartanus (#1786) üzenetére


beg
veterán

Nyugdíjas 2 éves p780 még mindig hozza a 3 napot aktív használattal. Ősi A820 szintén megtartotta 1,5 év alatt a tárolókapacitását. Nem csalódtam még sohasem a lenovo által használt akksikban.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1789) Graphics válasza beg (#1788) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kollegám nyúzza az A830-asom, most lesz 2 éves, vettünk bele másik aksit, de az vagy régi gyártás volt ,vagy más nyűgje volt, szóval a gyári visszakerült , 1 nap, de az nyúzva

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1790) ncc1701 válasza Vartanus (#1786) üzenetére


ncc1701
veterán

Gyakorlatilag meg a lipo ilyen szempontból tudtommal ugyanaz, és nem létezik üzleti akku, és nem üzleti. :) Mindenki úgy használja a telefonját, ahogy akarja, csak azért linkeltem be, h akit érdekel, az tudja. Én 3.9V, és max 3.7V között használom a telómat, lassan 4 éves, de nem venni észre, hogy fáradna az akku. Reggel bejövök a melóhelyre, ~50%-ról feltöltöm kb 65% körülre, majd ugyanezt megteszem délután 3 körül is, amikor hazamegyek. Kollegáé tök ugyanilyen, csak ő éjjelre ráakasztja, és reggel leszedi, és neki már nap közben is kell tölteni (mert nem bírná másnap reggelig), annyira gatya lett a gyári akku. És ugye csak szervízben cserélhető...
Egy akku évente 20%-ot veszít a kapacitásából, ha az utóbbi felhasználást követed. A specifikációkat sajna már régen nem a hozzáértő mérnök emberek határozzák meg, hanem a managerek.
Bár az is tény, h már nem nyomkodom sokat a telefonom, mert olyan lassú, mint állat (512M memória, 1 mag), oszt mindent leszedtem róla, amit nem használtam, van rajta kb 10 plusz app, cm rommal, google cuccok meg disabledre téve.
De majd a p70-et! :) Két hetet írt az euronics.

[ Szerkesztve ]

(#1791) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na én meg most vettem észre vmit, nagyon picit recseg a beszédhangszóróm, nem életveszély, meg szerintem lehet a túloldali félnél votl zavar.

Azért erősen figyelem, nehogy beszopjam :D

Lehet reggel rátüsszentettem és megijedt ;]

Téves, pár szöszmösz... :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1792) nzolo76


nzolo76
tag

Sziasztok,
Ezt most vettem észre:

Értesítési sáv picit lehúzva, ott tartani az újjat az óra, akku ikonnál. És lehet jobbra balra húzgálni. Tetszik.

[ Szerkesztve ]

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1793) Graphics válasza nzolo76 (#1792) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Őszintén: Ez mgé nekem is új infó volt :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1794) nzolo76 válasza Graphics (#1793) üzenetére


nzolo76
tag

Én is véletlenül jöttem rá, pedig megnéztem már jópár hands on videót, de sehol nem láttam. (És a fórumot is naponta olvasom.) :)

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1795) Vartanus válasza ncc1701 (#1790) üzenetére


Vartanus
őstag

Én is sokszor éjszakára hagyom töltőn és sokszor 5%-ig merítem :D akkor térjek át arra,hogy napközben 30% után ráteszem a samu 700-as töltőjére és felnyomom 90%-ra?
A sok kisebb töltésciklus nem károsabb a kevesebb,de hosszabb ciklusnál?

A másik gond túl jó a teló és sokat nyomkodom,játék,erröl netezek,emailezek stb,hát még ha majd a P70 lesz...

A P780-hoz is van már Aliexpressen is kismillió gyári akksi,sokat kész szerszámosládával árulnak(gondolom azért mert a P780-as sem cserélhető elvileg,csak ezen szerszámokkal) kb 15 dolcsiért,gondolom P70-hez is lesz kb ugyanekkora kinálat 1,5-2év múlva,bár nem tudom ezek tényleg eredeti gyári Lenovo akksik-e vagy csak hamisitványok.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1796) Vartanus válasza premete (#1750) üzenetére


Vartanus
őstag

Ezt a részt honnan emelted ki?:)

Akkor elvileg magyarhonban vett Lenovo szervizeltethető Szlovákiában is és vica versa.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1797) premete válasza Vartanus (#1796) üzenetére


premete
veterán

Talán meglepő, de a Lenovo oldaláról, a garanciális feltételekből :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1798) rolland88


rolland88
tag

Üdv.
Én mostanában tervezek új telót venni, egy xperie sola-t cserélnék le, és ezt a lenovo-t néztem ki magamnak.
Sokat használnám netezni, fb meg messengerre. Az érdekelne hogy tapasztalható belassulás vagy bármilyen rossz tapasztalat?

(#1799) Graphics válasza rolland88 (#1798) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Semmi :)

Nem lassul, nincs idegesítő jelenség.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1800) beg válasza Vartanus (#1795) üzenetére


beg
veterán

Nem olyan vészes. Csavarhúzó+csipesz. Youtube howto.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.