Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Zsee75 válasza evo87 (#4395) üzenetére


Zsee75
tag

Igen, többen tapasztaltuk, minden frissítéssel csinálja.

(#4402) korsp válasza ncc1701 (#4394) üzenetére


korsp
csendes tag

Ha csak az ár számit..... :W
:) :) :)
[link]
Viccet félretéve,én ezt használom .
Nagyon stabilan fogja nem esik le a műszerfalról egy fékezés vagy kanyarodás közben.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4403) TheRealBear


TheRealBear
tag

Nos urak/holgyek akadt egy problemam!GPS Kozben rosszul irja ki az idot. 1(talan v 2) oraval kevesebbet mutat. Pl. 20:08-kor 19:46-os erkezest mutat. Navigon és Igo is. Valaki otlet? Appon nincs beallitasi lehetoseg.

(#4404) Graphics válasza TheRealBear (#4403) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt akárhogy nézem nem 1-2 órával kevesebb, hanem plafon 22 perccel.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4405) TheRealBear válasza Graphics (#4404) üzenetére


TheRealBear
tag

Csak egy pelda volt. De lenyeg h 40 perces utnak 19:58kor indulok akkor azt irja, hogy 19:18kor fogok erkezni.

Itt egy egeszpontos kep a hibarol.

Időzóna es idő automata.

És igen mobil halozat altalmegszabotton van!

[ Szerkesztve ]

(#4406) Graphics válasza TheRealBear (#4405) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Időzóna tuti rendben van a telefonon?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4407) beg válasza TheRealBear (#4405) üzenetére


beg
veterán

És ugye a telefon dátum/idő beállításoknál az automatikus időzóna a szolgáltatóra van állítva, nem gps- re.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4408) TheRealBear válasza beg (#4407) üzenetére


TheRealBear
tag

Igen bocsi szerkesztettem. Az elozot.mindent dokumentaltam keppel:)

(#4409) zambozoli válasza TheRealBear (#4408) üzenetére


zambozoli
senior tag

Navi szoftver problémád van, nálam teljesen jó az IGO-n belül az idő megjelenítése (igo:9.6.29.367542)
Telefon beállítás ua. mint nálad.

Üdv:ZZ

(#4410) Zsee75 válasza TheRealBear (#4403) üzenetére


Zsee75
tag

Igo szülinappnál lehet állítania az időzónát, ott nekem is csinálta az elején.

(#4411) ncc1701


ncc1701
veterán

Honnan érdemes most beszerezni ezt a telót? Magyarországi, rendes cég névre szóló szlával (céges teló lesz).

(#4412) Diabo6 válasza ncc1701 (#4411) üzenetére


Diabo6
senior tag

#4363 és környékén már ment a forintdobálás.
Én e-digitalhoz fordulnék.

(#4413) rjg válasza ncc1701 (#4411) üzenetére


rjg
őstag

Supergamer.hu - tőlük biztosan magyar Áfás számlát kapsz.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#4414) bogyo74 válasza rjg (#4413) üzenetére


bogyo74
tag

esetleg MM, ha nem utálod őket:

[link]

De a webshopban 81 ezer, üzletben talán 87.

Bogyó

(#4415) XenHai válasza bogyo74 (#4414) üzenetére


XenHai
senior tag

Üzletben meg nem láttam. Meg szerettem volna nézni egyet.

(#4416) ncc1701 válasza bogyo74 (#4414) üzenetére


ncc1701
veterán

Megnézem őket, köszi. A supergameren nem lehet xy kft nevet megadni a számlára, ergo kiestek. Saját nevemre nem lenne jó.

(#4417) krixx83


krixx83
tag

Èn a MMban vettem SZfváron ott is csekkoltam le előtte :D csak a netes ára akkor 82volt.a boltban meg 88ezret fizethettem mivel nem engedte a Szfvári átvètelt a rendszer,hiába volt raktáron,ha átvehető lett volna akkor 82 lett volna csak

(#4418) bogyo74 válasza XenHai (#4415) üzenetére


bogyo74
tag

Konkrétan Bp-en a Mammut-ban ki is van téve, nyomkodható.

Bogyó

(#4419) XenHai válasza bogyo74 (#4418) üzenetére


XenHai
senior tag

Köszi ! Csütörtökön úgy is megyek fel . Remélem még kint lesz.

(#4420) rjg válasza ncc1701 (#4416) üzenetére


rjg
őstag

Én céget adtam meg és cégre szóló Áfás számlát kaptam, amit természetesen el is számoltam.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#4421) zarew


zarew
senior tag

Mostanában csinálja azt,hogy ha beszélek,életre kel a kijelző és össze vissza nyomkodom a fülemmel.Ez eddig nem volt,most mitől? Értem én,hogy a közelség érzékelő,de mit lehetne tenni. Megoldás ,ha a felvételekor zárolom a kijelzőt gobbal,de nehogy már...

(#4422) Downloas


Downloas
csendes tag

Éjszaka mikor nem nyomkodom a telefont 3%-ot merül. Nektek mennyit szokott igy merülni?

(#4423) sfbukfenc válasza zarew (#4421) üzenetére


sfbukfenc
tag

Nagy valószinűséggel a dupla koppos képernyőfeloldás miatt van.
Nekem is csinálja. Egyszer megpróbáltam beszélgetés közben a dupla koppot lezárt képernyőnél, és láss csodát, feloldotta.
A megoldás az lenne, hogy hívás közben ne működjön, de ehhez gondolom a Lenovo kellene.

[ Szerkesztve ]

(#4424) ncc1701 válasza sfbukfenc (#4423) üzenetére


ncc1701
veterán

Jaja, kb asszonynak is problémás a telómmal telefonálni, de érdekes módon nekem nem csinálja. Ha apple lenne, akkor ők megmagyaráznák, hogy rossz az user füle kb. :) Vagy rosszul telefonál.

(#4425) Mika1227 válasza sfbukfenc (#4423) üzenetére


Mika1227
őstag

Attól van mióta kikapcsoltam a dupla koppot nem oldja fel a kijelzőt! Sajnálom pedig nagyon szeretem a dupla koppot de engem nagyon zavart, hogy beszélgetés közben feloldja! Hátha az Lollipopban javítják!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4426) #32577792 válasza Mika1227 (#4425) üzenetére


#32577792
törölt tag

Pozitív gondolkodás és remény :)
Lollipop :Y

(#4427) Downloas


Downloas
csendes tag

Nektek itt milyen beallitasok vannak beallitva?

(#4428) beg válasza Downloas (#4427) üzenetére


beg
veterán

Nálam az intelligens slepp.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4429) mrgoldy


mrgoldy
csendes tag

Üdv Mindenkinek! Valaki esetleg kipróbálta már a nanoShine kijelzővédő cuccot?
vannak róla videók meg honlap! http://nanoshine.hu/nanoshine-kijelzovedo-folia-helyett/
https://www.youtube.com/watch?v=CDg3vnVUQmk
gondolkozok rajta erősen hogy venni kéne! :D
előre is köszi a válaszokat!

(#4430) ncc1701 válasza mrgoldy (#4429) üzenetére


ncc1701
veterán

Tegyél rá tempered glass cuccot, az tuti.

(#4431) Diabo6 válasza beg (#4428) üzenetére


Diabo6
senior tag

És azt lehet tudni, hogy mi alapján ítél, illetve, hogy mi történik ennél a beállításnál? Pl ha nem nyúlok a telóhoz, akkor kikapcsolja a netet?

(#4432) xcsaba1975 válasza Downloas (#4427) üzenetére


xcsaba1975
tag

Nálam is az intelligens sleep.

(#4433) Downloas


Downloas
csendes tag

Az alvó módot nem lehet kikapcsolni teljesen?

(#4434) Diabo6 válasza Downloas (#4433) üzenetére


Diabo6
senior tag

15mp-30perc-ig lehet. Tudomásom szerint kikapcsolni nem lehet. Vagy kapcsold be az álmodozást. Ha jól értem a kérdésed.

[ Szerkesztve ]

(#4435) Downloas


Downloas
csendes tag

En azt szeretném, hogy ha le van rakva a telefon és írnak pl Facebook-on akkor a messenger jelezzen. Mert jelenleg nem jelez mert elalszik a telefon :/

(#4436) Diabo6 válasza Downloas (#4435) üzenetére


Diabo6
senior tag

Led-es jelzést ne várj, root nélkül csak az sms-t és a nem fogadott hívást jelzi. (nekem néha a vibert is, de ne kérdezd mikor és miért). Hanggal elvileg jeleznie kéne ha be van állítva a messenger. Sajnos nem ismerem azt, mert én nem használom, de biztos vannak itt olyanok akik tudnak segíteni.

(#4437) krixx83 válasza Diabo6 (#4436) üzenetére


krixx83
tag

Nekem is ezt produkálja,van hogy villog viberre is de általában nem..sőt,ha le van rakva a telò ès bealszik a viber üziket csak akkor kapom meg ha feloldom a kijelzőt,de sokszor csak akkor ha belèpek a viberbe...

(#4438) Grenczii válasza Diabo6 (#4436) üzenetére


Grenczii
tag

Szerintem nem a LED jelzésre vár , nekem is előfordul kapcsolódok WIFIhez , és semmiről nem kapok értesítést.Mármint Gmail,Messenger,Viber stb... Csak akkor kapcsolódik netre , ha pl. belépek Messengerbe , és felül sávban kiírja kapcsolódás és hopp megjelenik minden.
WIFIt is kikapcsolja bármi is van beállítva, a legutolsó frissítés óta játsza ezt velem is.

(#4439) Diabo6 válasza Grenczii (#4438) üzenetére


Diabo6
senior tag

Nem lehet, hogy az Intelligens sleep van beállítva?
Nekem szerencsére nem produkál ilyeneket. Anno volt , hogy azt jelezte, hogy van netem, de semmi nem jött be, meg viber üzik se mentek el, de egyszercsak megjavult (frissítéstől függetlenül).
Manapság a whatsapp szokott kihagyni kicsit, de nem foglalkoztat a dolog. Ha valami fontosat akar valaki, akkor ne neten keressen...

(#4440) Diabo6 válasza krixx83 (#4437) üzenetére


Diabo6
senior tag

Beállítások - Értesítési központ - itt a legalsó két pontban lehet még variálni (Alkalmazási értesítések aktiválása és Alkalm.Értesítés elsődleges legyen) Javaslom nézzetek bele.

(#4441) Downloas válasza Grenczii (#4438) üzenetére


Downloas
csendes tag

Igen arra várok és nem a LED jelzesre. De en ha megnyitom a messengert vagy vibert vagy a facebookot akkor nem is kapcsolódik csak csatlakozni próbál de nem csatlakozik addig, amíg a wifit nem kapcsolom ki majd vissza be.

(#4442) Diabo6 válasza Downloas (#4441) üzenetére


Diabo6
senior tag

ugyan ezt csinálta nekem is egy darabig. nem tudom mi volt a probléma, de egy ideje szerencsére nem csinálja már. Nem frissítettem semmit, nem is állítgattam. Egyszercsak jó lett.

(#4443) Downloas válasza Diabo6 (#4439) üzenetére


Downloas
csendes tag

Nem az intelligens sleepen van hanem azon hogy mindig. Es nincs tiltolistan az ertesitesek kozul semmi.

(#4444) ncc1701


ncc1701
veterán

Ja, MM-ből tegnap reggel megrendeltem a telót. Ma délben már hozta ki a futás, nem semmi.

(#4445) Diabo6 válasza Downloas (#4443) üzenetére


Diabo6
senior tag

És elsődlegesek közé is be van téve? más ötletem nincs.

(#4446) nimfas


nimfas
addikt

Na... akkor ha már P70.... Nekem olyat csinál, hogy hiába vagyok wifi közelben, nem kapcsolódik automatán fel valamiért, azt csinálom, hogy lehúzom az állapotsort fentről. Látom hogy villog a WLAN ikon, rányomok, ekkor kikapcsol, rányomok mégegyszer akkor visszakapcsol és egyből kapcsolódik a már mentett WLAN-hoz....
Ez mitől lehet? Csak mert rohadt idegesítő, ha nem veszem észre akkor az adatforgalmat használja feleslegesen.... :W Valahol találtam olyan beállítást, hogy energiatakarék szempontból lekapcsolja-e a WLAN-t ezt kikapcsoltam, hogy NE... de sajnos nem segített....
Másik bajom, hogy néha hívás végén mikor elveszem a fülemtől a telefont baszik visszakapcsolni a képernyőt, meg kell nyomjak egy fizikai gombot, mert nem tudom letenni a telefont....
Előre is köszönöm a segítséget, a telefonon a legújabb gyári frissítés van fent amit automatán leszedett...

(#4447) Diabo6 válasza nimfas (#4446) üzenetére


Diabo6
senior tag

Nekem így néz ki, és a wifi mindig bekapcsolt-ra van állítva.

(#4448) BxL


BxL
csendes tag

Sziasztok,

más is váltott P780-ról P70-re? Nekem sajnos kijelzőtörés miatt kellett a kedvencem lecserélni, és gondoltam, az ugyanakkora akkuval a P70-en sem lesz rövidebb az üzemidő. Ehhez képest 1,5 - 2 napot bír csak, a két napot csak akkor, ha keveset használom. Ez pont a fele a másfél éves(!) P780-as telefonom üzemidejének. Létezik, hogy ennyivel többet fogyaszt a hardver? Vagy a 4.4.4-es android a ludas?

||

(#4449) deminos válasza BxL (#4448) üzenetére


deminos
aktív tag

Mivel a hardver min. kétszer akkora teljesítménnyel rendelkezik a P780-hoz képest, így a hasonló használat mellett bizony fele akkora üzemidő jöhet ki. Ezzel nem lehet mit tenni.

Szerk.: Nekem LG F6-om volt ez előtt fele ekkora akksival és fele ekkora tudású hardverrel. Tehát egyszerű matek alapján kijött, hogy pont ugyanannyi lesz az üzemidő, mint eddig 2 nap. Az élet igazolta is az elméletet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#4450) beg válasza BxL (#4448) üzenetére


beg
veterán

Mindebből 2x akkora van benne a motorháztető alatt. Még szép. Én amúgy ma tartok a 4. napnál mérsekelt használattal, kis navigációval 29%-on.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.