Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) Graphics válasza Jim74 (#3449) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell root :)

Androis feature

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3452) Jim74 válasza beg (#3450) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm mindkettőtöknek. :R

Esetleg tudnátok javasolni, hogy miket érdemes letiltani?

(#3453) Graphics válasza Jim74 (#3452) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

ami neked nem kell.

Pl osszes Play , kiveve Play Aruhaz es Szolgaltatasok.

Mast en nem molesztaltam :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3454) beg válasza Graphics (#3453) üzenetére


beg
veterán

Ugyan ezek, plusz az összes weather, lenovo téma, google plus, security, share it, sync it.
Igazából minden, admit sosem nyitottam meg, mióta megvan a telefon. :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3455) axioma válasza artid (#3437) üzenetére


axioma
veterán

Teljesen tok nelkul (a gyarilag adott sincs rajta), mert a ferjem flipes tokban tartja altalaban, de ilyenkor nyaron az (foleg a szelvedo alatt) kepes tulmelegitest csinalni, ezert most leszedte.

Kivagas: hat jo, legyen az hogy igy jo. De hulyen nez ki nagyon...

(#3456) ncc1701 válasza axioma (#3455) üzenetére


ncc1701
veterán

Tegye fenntre, a visszapillantó magasságába, akkor kevésbé süti a nap.

(#3457) Jim74 válasza Graphics (#3453) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm Mindkettőtöknek :R

(#3458) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na azt hiszem holnap foliacsere :D

Gyari 4honapot birt, 2nap alatt osszekulcsoztam ugy :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3459) beg válasza Graphics (#3458) üzenetére


beg
veterán

Na szép dolog mondhatom... :DD

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3460) mrgoldy


mrgoldy
csendes tag

Üdvözlet Minden Fórumtársnak!
Mai nap hozza a futár a telót! Régóta figyelem az oldalt és én is a P70 mellett döntöttem :) Szlovákból rendeltem innen: mobilonline.sk valaki rendelt innen? állítólag a gari csak oda érvényes :S nem értem hogy itthon miért nem, most ha valami baja van küldhetem ki...
Valaki írna nekem össze pár hasznos programot akár privátba akár itt? gondolok itt pl.zenelejátszó, vírus irtó, tisztító program stb stb amik elengedhetetlenek a mindennapos használathoz! Előre is köszönöm!

(#3461) ncc1701 válasza mrgoldy (#3460) üzenetére


ncc1701
veterán

Pont a vírus irtót, tisztítókat felejtsd el. Minek?

(#3462) ncc1701 válasza Graphics (#3458) üzenetére


ncc1701
veterán

Nillkin fólián a héten jelent meg az első karc, pedig rohadtul vigyázok rá. A következő ez az íbéjes üveg izé lesz. :)

(#3463) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!

Tegnap került hozzám ez a jó kis teló. Beállítgattam meg ilyenek és azt vettem észre, hogy 66 %-ról alig ment le. Majd, mikor délután újra elővettem egy sms-t elolvasni leügrott 50%-ra! Mielőtt megvettem volna a telót olvastam valami olyat, hogy másnál is csinált ilyet, de csinált valamit ami miatt ez a jelenség megszűnt.
Tapasztalt valaki ilyet?

A másik kérdésem az lenne, hogy tényleg bírja 2-3 napig intenzív használat mellett?

Köszönöm a válaszokat! :R

(#3464) beg válasza Dimond G (#3463) üzenetére


beg
veterán

Az első 2-3 feltöltési ciklus után beáll. Ha nem használod, hetekig is bírja. RR3 7 óra alatt leszívja :) Szóval felhasználás függő a dolog.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3465) Dimond G válasza beg (#3464) üzenetére


Dimond G
senior tag

Köszönöm...kb én is erre tippeltem...mivel egy 4000 mAh-s aksi nem merülhet olyan gyorsan, mint egy 2300 mAh-s, ha nem piszkálom. :DD

Amúgy a beépített sms küldőben nincs karaktertámogatás? Mivel elég rossz, hogy mikor ékezetet több karakternek veszi. :((

(#3466) ncc1701 válasza Dimond G (#3463) üzenetére


ncc1701
veterán

Kizárt, h bírja, ha nagyon nyomkodod, 1 nap alatt vége ennek is.

(#3467) Graphics válasza Dimond G (#3463) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Intenziv hasznalattal 2nap

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3468) artid válasza Diabo6 (#3447) üzenetére


artid
aktív tag

Látom megválaszolták a kollégák a kérdéseket. :)
Jobban értenek hozzá, mint én. :)

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#3469) Graphics válasza mrgoldy (#3460) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Garinak jonak kell lennie.

Virusirtot nem tartom letszuksegletnek, arra ott a Security
Zenelejatszobol a Google fele van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3470) artid


artid
aktív tag

Hamár program tiltás.
Ezek kellenek?
A "Pulse" és a "Mirage" eddig mintha nem lett volna. :)




[ Szerkesztve ]

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#3471) Diabo6 válasza artid (#3468) üzenetére


Diabo6
senior tag

Igen :)
Esetleg ha ki tudod egészíteni az általuk leírtakat... :)

(#3472) Graphics válasza artid (#3470) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pulse - Mirage

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3473) artid válasza Diabo6 (#3471) üzenetére


artid
aktív tag

Háát, csak azokkal, amiket én nem használok:
Cloud Print, GDrive, Elmosódott cseppek, Fekete lyuk, Google Keresés, Play filmek, Play könyvek, Play Újságos, G Szövegfelolvasó, G+, Hangouts, Kersés, Lenovo időj., Lenovo Weather Server,, Lenovo Weather Theme, Security, Shareit, Syncit, talkback, user experience, varázslatos füst...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#3474) artid válasza Graphics (#3472) üzenetére


artid
aktív tag

:R
Többihez ötlet?

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#3475) Graphics válasza artid (#3474) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Le Wallpaper

A Device Test Tool pedig szerintem az egy tesztprogram. Speciális inditasnal van haszna.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3476) Diabo6 válasza artid (#3473) üzenetére


Diabo6
senior tag

A ShareIt viszont egy nagyon jó találmány. Sajnos ez az egy ami tényleg hasznos, a többi, amiket felsoroltál tényleg felesleges. Persze vannak akik használják a lenovo cuccokat, meg a g+-t.
Arra tudja valaki a választ, hogy mivel jobb vagy rosszabb a "gyorsindítás"? Mert az tény, hogy tényleg pikkpakk bekapcsol a teló, de ez árt vagy használ? Ha se nem árt se nem használ, akkor meg miért nem úgy indul alapból a készülék? :)

(#3477) grafnet válasza Diabo6 (#3476) üzenetére


grafnet
veterán

A 4.1-nél annyi különbség volt, hogy a gyorsindítás kellett, ha ébresztőt szerettél volna....
Ha, nem volt gyorsindítás, akkor nem volt ébresztő sem.
Ha taskert használsz, akkor nem kell a gyorsindítás.
Amúgy nagy haszna nincsen, mert nem indul gyorsabban vagy lassabban.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#3478) alfa20


alfa20
senior tag

Sziasztok!

A Pulse - Mirage mellé lehet más témát fel tenni?
Nem egy harmadik téma kezelőt szeretnék fel tenni csak témát az eredeti kettő mellé, ha van, ha nincs marad a gyári.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#3479) Graphics válasza alfa20 (#3478) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Biztos megoldhato lenne, csak tobb macera mint feltenni a kinai temakezelot

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3480) Dimond G


Dimond G
senior tag

Az sms és nem fogadott hívás led színe csak zöld, vagy lehet más is?

(#3481) Hoorus


Hoorus
őstag

Lollipop-ról nincs még hír, hogy mikorra várható??

(#3482) artid válasza Hoorus (#3481) üzenetére


artid
aktív tag

Én annyit tudok, hogy Q2.
Lenovo Support

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#3483) Diabo6 válasza Hoorus (#3481) üzenetére


Diabo6
senior tag

Én is második negyedévet olvastam. Az elvileg június végén letelik... Nagyon várom, mert addig nem vinném szervízbe a netproblémámmal, hátha a lollipop kijavítja.

(#3484) Hoorus válasza Diabo6 (#3483) üzenetére


Hoorus
őstag

Mi a gond a neteddel? 3G?

(#3485) dudo


dudo
tag

Sziasztok!

A minap vettem egy ilyen készüléket, és az lenne a kérdésem Budapesten hol kaphatnék hozzá valami normális tokot és fóliát?

Gigabyte Z270N wifi Mini-ITX - I5 6600 - 16GB Corsair RAM - Samsung 980 pro SSD - WD Red 2TB - Cooler Master V 700 - Phanteks Enthoo Evolv ITX

(#3486) beg válasza Hoorus (#3481) üzenetére


beg
veterán

Orosz support oldalakon pletyka szinten már kitolták a megjelenési időt szeptemberre. Valami gubanc van a fejlesztőgárda körül.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3487) Diabo6 válasza dudo (#3485) üzenetére


Diabo6
senior tag

Néha elszáll a mobilnet. Van, hogy azt jelzi van net, közben meg nincs, de van hogy el is megy a net pár másodpercre. Illetve wifinél vettem észre, hogy a viber üzit nem küldte el, csak ha ki/be kapcsoltam a wifit. Egyszer tötént olyan is, hogy reggel írtak nekem, otthon wifin voltam, majd elmentem otthonról, felmentem más wifijére is, majd délután hazaérve kaptam meg a reggel küldött üzit. De ez lehet viber probléma is (az újratelepítése nem segített). Hogy elszáll a net az aggaszt, emiatt várom a frissítést.

(#3488) artid válasza beg (#3486) üzenetére


artid
aktív tag

:(

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#3489) Graphics válasza Diabo6 (#3487) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szolgáltatónál keresd a hibát.

Nekem 4 hónapja megy folyamatos nethasználattal, és Viber is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3490) beg válasza artid (#3488) üzenetére


beg
veterán

Ne bánd. Ha 5.0 jönne ota-n, azt fel nem tenném. 5.1.1-et talán. Ez a mostani KK jól bánik az akksival, a memóriával egyaránt. A vibe UI miatt sok mást nem vennél észre, max. vagizni lehetne vele a cimboráknál. :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3491) Graphics válasza beg (#3490) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem 5.1-es lesz az már :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3492) Hoorus válasza Diabo6 (#3487) üzenetére


Hoorus
őstag

Válts 4G-s előfizetésre! Lehetőleg Telekomra, mivel annak a legjobb a lefedettsége. 95 %, hogy megoldja a gondot.. ;) (Nekem is folyton elszállt 3G-n, most viszont hasít)

(#3493) ncc1701 válasza beg (#3490) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezt még azzal kiegészíŧem, h én bizony az első 1-2 hétben akkor sem fogok frissíteni, ha 5.1 jön. Megvárom a tapasztalatokat. :)
5.0 haver samu telóján olyan gatya frissítés volt, h vissza akarta vinni gariban a tavaly 180-ért vett telóját. Aztán valamit javítottak rajta, de a 4.4 jobb volt szerinte sokkal, és az akkut sem ette annyira.

(#3494) Diabo6 válasza Hoorus (#3492) üzenetére


Diabo6
senior tag

Sajnos még a 4G nem elérhető nekem. T-mob-nál vagyok, de olyan csomagban aminél még csak folyamatban van a 4G. Majd értesítenek ha átváltanak rá.

(#3495) zambozoli


zambozoli
senior tag

Hali!

Hogy lehet ikonokat 3×3 -as csoportba rakni, mint pl. az eszközök, vagy a google?

Üdv:ZZ

(#3496) Diabo6 válasza zambozoli (#3495) üzenetére


Diabo6
senior tag

Csak húzd az egyik ikont a másikra és automatikusan egybe rakja. Utána már bele tudod húzgálni a többi ikont is.

(#3497) tboy72 válasza zambozoli (#3495) üzenetére


tboy72
aktív tag

Húzd bele az egyik ikont a másikba és akkor csinál egy mappát.

(#3498) han_lev válasza tboy72 (#3497) üzenetére


han_lev
senior tag

Szerintem nem azt kérdeztem, hogy hogyan lehet "mappát" csinálni, hanem azt hogy hogan lehet az oszlopok elrendezésén változtatni..
vagy rosszul értelmeztem?
:F

MI9 6/64

(#3499) Diabo6 válasza han_lev (#3498) üzenetére


Diabo6
senior tag

"csoportba rakni, mint pl. az eszközök, vagy a google", azok meg mappában vannak. Szerintem :)

(#3500) han_lev válasza dudo (#3485) üzenetére


han_lev
senior tag

Attól függ mi az a normális?
Nekem szilikon tok van rajta, és 1500 forintért vettem 6 darab egyszerű fóliát, amit a youtoubos módszerrel mindíg sikerül feltennem buborékmentesen, és van rajta egy sima sziloikontok, ami nem szép nagyon, de cserébe mindentől megvédi a telót.
A szilikontokra nem lehet "üveg"fóliát rakni, mert felpiszkélja a szélét, de ha Nilkin tokot teszel rá - é szerencsédvan, mert nem "homorítja" ki a telót, akkor talán egy jó kombód lehet.
Ha esetleg a flippes tokokat részesíted előnyben, akkor is van jó nilkin, de egyik sem "ébresztős, kinyílós, mágneses"

A szilikon tokot Dulie kolléga szállította nekem.
Kérdezd őt.
:R

MI9 6/64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.