Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3402) Jim74 válasza #45553408 (#3401) üzenetére


Jim74
nagyúr

Kár :(

(#3403) Mika1227 válasza #45553408 (#3399) üzenetére


Mika1227
őstag

Hali!

Olvastam, hogy edzett üveg van a telódon. Nehéz volt felrakni, hogy csináltad? Én is ilyet vettem csak még nem jött meg.

Üdv!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3404) han_lev válasza Mika1227 (#3403) üzenetére


han_lev
senior tag

Tudjátok mit láttam most az egyik tvcsatornán? Egy LENOVO P70ES REKLÁMOT :Y :Y
Csak azért mondom, mert eddig ilyet nem láttam idehaza.
Brend lettünk itthon is!
:D

Az extremdigitalnal reklamozták 89 étt :U

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#3405) Graphics válasza han_lev (#3404) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kellemetlen az ára :D

HA-n van egy 75-ert.

En ma majdnem bovitettem a sort egy A319-essel is ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3406) borbas666


borbas666
aktív tag

Nálam is megvan ez a merülés.
Eleinte nem volt gond, egész nap ment a mobilnet mint eddig, és reggel 8tól délután 5ig merült max 5 %-ot.
Tegnap este levettem a töltőről, reggelre repülőben merült 10%-ot.
Reggel 7től délután 5ig kb 40%-ot, úgy hogy kb. hozzá sem nyúltam, volt vagy 20perc telefonálás, annyi hogy a mobilnetet soha nem kapcsolom ki.
Most 41%-on van 2óra kijelző idővel.
Ez normális lenne? Szoktam újraindítgatni, de nem nagyon tapasztalok változást.
Facebook, és messenger app van fenn, más egyéb ami így zabálhatná nincs, de szerintem ez így durva.

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#3407) Graphics válasza borbas666 (#3406) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szokasos menube nezz be.

Beallitasok - Enerigakezelo -

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3408) borbas666 válasza Graphics (#3407) üzenetére


borbas666
aktív tag

Első 2 helyen a messenger, és a facebook.
De egyébként mindig az UC browser volt elől, most azt szépen letöröltem, mert talán azóta merülök ennyire mióta az van fenn nálam.

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#3409) Graphics válasza borbas666 (#3408) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Inkabb az a lenyeges, hogy mi az ami tobnszor ebreszti a telefont :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3411) borbas666 válasza Graphics (#3409) üzenetére


borbas666
aktív tag

Gsam battery monitor nem sokat ír.... Csak annyit, hogy ébrentartás 47% . De elég bugos szóval nem a valódi %-ot írja. Egyébként azt írja, hogy 3% óránként a merülés.

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#3412) Graphics válasza borbas666 (#3411) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az k.vasok :/

Konkretan nincs deep sleeped.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3413) borbas666 válasza Graphics (#3412) üzenetére


borbas666
aktív tag

Pedig a Facebookon és a messengeren kívül nincs semmi extra alkalmazás ami zabálhatná ennyire.
Van fenn, de azok nem ébresztgetik.
Annyi, hogy a messenger és a facebook, meg a böngésző be van állítva, hogy ne zárogassa be őket.
Ez sem jött be, mert így is merül.
Most vissza váltottam chrome-ra, kíváncsi leszek.

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#3414) Graphics válasza borbas666 (#3413) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, ott más lesz, Play Services eszi, nyakamat teszem rá :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3415) Mika1227 válasza #45553408 (#3410) üzenetére


Mika1227
őstag

Köszi! :R

Nem lett bubis, gondolom?!

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3416) borbas666 válasza Graphics (#3414) üzenetére


borbas666
aktív tag

Ha letiltom mi az az alkalmazás ami nem fog működni?
Esetleg ha rootolom a telót, akkor az automatikus frissítés már nem fog rá jönni?

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#3418) Graphics válasza #45553408 (#3417) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bazzz :D ,Te vetted meg GoodOldTimes-től? ;]

Amúgy nem nyalóka, ez januári frissítés.. 01.15

Android 4.4.2

@han_lev: Nem nyalóka :D nyuugi

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3419) han_lev válasza #45553408 (#3417) üzenetére


han_lev
senior tag

Háát.. ? Attól függ mi volt rajta.
Az azért fucsa lenne hogy az A széria hamarabb kap, mint a P, de lehet... :F

MI9 6/64

(#3421) Graphics válasza #45553408 (#3420) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megmondtam mi kerül rá :D ne reménykedj ;]

Affene :D nem rossz, én ma akartam megvenni egyet, de elvitték, futós, GPS-es kis zsebtelefonnak akartam, ha meg már ilyenen jár az eszem legalább Lenovo lett volna

De benéztem, így majd várok vmire

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3423) okiszPSX


okiszPSX
tag

Nagyon láma kérdést intéznék felétek fórumtársak.
Többször olvasom, hogy lehet nézni az energiafogyasztási adatoknál melyik progi hányszor ébreszti fel a telefont. Én ezt hol tudom látni? :DDD
A százalék oké, meg a teljes CPU használati idő, ha rákattintok az adott appra, részleteknél is csak egyéb infok vannak, de ez a hányszor ébreszti a telót meg ébrentartás, ezt nem vágom. Bocsi :B

[ Szerkesztve ]

(#3424) beg válasza okiszPSX (#3423) üzenetére


beg
veterán

Gyári energiakezelőben rámész a szoftver fülön az alkalmazásra és a legalsó sor lesz a CPU alvásának megakadályozása X perc jelöli, hogy hány percig ébresztgette alvó állapotban.

Másrészről meg a BetterBatteryStats vagy a Wakelock detector használatát javaslom, azok beszédesebbek (root ajánlott)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3425) okiszPSX válasza beg (#3424) üzenetére


okiszPSX
tag

Köszi szépen, ezt jól benéztem.. :D
Ott nézelődtem, de a "gond" az volt, hogy azzal az egy két appal amivel próbáltam, ott nincs ilyen info. Aztán rájöttem, hogy nem is mindegyiknél van ilyen, pl Böngésző, DigitClockWidget, Rendszer stb..
Persze egy Fb, Messenger és társainál már ott az info. Jól beválasztottam előtte :D
Köszi még1*!

(#3426) Diabo6


Diabo6
senior tag

Sziasztok!
Egy problèma már jelentkezett pár hónap használat után. Azt jelzi, hogy van net (fent vagyok wifin, vagy mobilnet bekapcs), viszont a viber üzenet nem megy el. Wifi off/on ès működik is. De volt olyan hogy reggel irtak nekem üzit, napközben mobilneteztem is, meg fellèptem más wifijère is netezni, a reggeli üzi meg dèlutàn jött meg. De van hogy net se megy, miközben kapcsolòdás maxon van. Valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj?

(#3427) axioma


axioma
veterán

Tegnap megjott az az uvegfolia, amit valaki itt linkelt, hogy milyen tok jo.
Egyreszt az egy dolog, hogy ez is tukorben van (nem az elolapi fenykepezo oldalan van a hangszoron kivul kivagva, hanem a masik iranyban).
Masreszt, es itt kezd nekem gyanus lenni a dolog, ez se fekszik fel rendesen a telefonra. Ugyanaz a sarka ugyanugy nem akar leragadni, mig a tobbi siman hozzaerintes utan szepen "racuppant". Lehet az, hogy van magaban a keszulekben egy feszules, es nem tok egyenes? Mivel lehetne ezt megnezni?
Eleg igenytelen kinezetu igy, bar legalabb vedeni vedi, egyelore marad rajta, a tenyleges kijelzoresznek csak egy eleg kis reszet erinti (es bekapcsolt kijelzo mellett mar keresni kell, leginkabb a hatar lathato csak). Viszont igy a kozte koszolodastol ez is le fog egyre jobban jonni. Most tegyek ra emiatt sima (nem merev) foliat? Fel se tunt volna akkor. Raadasul szervizben volt mas miatt mar, ott is latszott hogy elall, de rossz felrakasnak gondolhattak, nem piszkaltak latvanyilag. Van ertelme barmit tenni?
Termeszetesen nem zarom ki azt, hogy en rakom fel benan, de mivel peremet nemigen latok amire felfekudhetne, az uveg alatt tuti nem maradt semmi, es tok ugyanott nem fekszik fel, egyre valoszinutlenebbnek gondolom. Azert ha tud valaki olyan helyet, ahol felrakassal arulnak ilyen foliat, szoljon...

(#3428) Graphics válasza axioma (#3427) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A telefon szelen van keret.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3429) deminos válasza Diabo6 (#3426) üzenetére


deminos
aktív tag

Egy pár napja én is észre vettem, hogy nem mindig van net a telefonon, hiába megy a mobilnet/wifi. Bár nálam csak mobilnet esetén vannak ilyen random kihagyások. Egyelőre nem jöttem rá miért kezdte el. A legújabb S132-es verzió van fent.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#3430) axioma válasza Graphics (#3428) üzenetére


axioma
veterán

Hat ha felfekves lenne, akkor lenyomni se lehetne, nem? De lehet, csak elengedes utan elvalik.

(#3431) Diabo6 válasza deminos (#3429) üzenetére


Diabo6
senior tag

Nekem is az S132 van fent. Lehet ez a baj.
Wifivel tudok netezni, de volt már, hogy neteztem, egy nap másnál is felléptem az illető wifijére, de egy viber üzit csak délután kaptam meg, több órával később. Mobilnetnél vettem észre pont az elmúlt percekben, hogy egyszercsak elszáll, majd pár mp múlva újra van és tudok netezni. A vibert már újratelepítettem, de nem az volt a probléma.

(#3432) Scorce válasza axioma (#3430) üzenetére


Scorce
tag

Én Nillkin üveget vettem és tökéletesen jó rá. Nem bántam meg abszolút, bár mintha jobban koszolódna mint a fólia, de lehet ezt csak beképzelem.

(#3434) Diabo6


Diabo6
senior tag

Abban tud valaki segíteni, hogy a Security-t hogy lehet eltávolítani a készülékről? Egyrészt feleslegesnek tartom telefonra a vírusírtókat és tűzfalakat, másrészt pedig a vírusadatbázis elavult, de csak pénzért lehet frissíteni, amit persze én nem szeretnék megtenni.
Köszönöm a segítséget!

(#3435) beg válasza Diabo6 (#3434) üzenetére


beg
veterán

Titanium Backup vagy link2sd és jegeled, ekkor el is fog tűnni (legalábbis a tibi eltűnteti még a telepített alkalmazások közül is).

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3436) artid válasza Diabo6 (#3434) üzenetére


artid
aktív tag

Én simán letiltottam a programok között, azóta nem szól semmit...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#3437) artid válasza axioma (#3427) üzenetére


artid
aktív tag

Hello,

Nekem nem Nillkin van fent, de úton van az is.
Másik márka van fent, ami a feltételkor szuperül felment, minden gond nélkül. (A kivágás a fényérzékelő felé esik, nem a kamerára. Gondolom azért, hogy ha a fóliakoszos, ne befolyásolja az érzékelőt. A kamera képén meg nem változtat. :)) )

Aztán megjött a Nillkin tok, s a két átlós sarokban feljött a fólia. Le lehet nyomni, de vissza feljön.
Gondolkozom rajta, hogy leveszem, s úgy teszem vissza, hogy rajta van a tok is.
Vagy majd az újat...

Mondták, hogy melegítsem meg a tokot, mivel szerintem az feszíti meg a telefont, de oda még nem jutottam el... :(

Tied alapból elválik? Vagy van rajta tok?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#3438) tboy72 válasza axioma (#3427) üzenetére


tboy72
aktív tag

A kivágás az üvegfólián nem az előlapi kamerának van, mert az átlát rajta, hanem a közelségérzékelő szenzornak, mert az nem. Ott van a hangszóró mellett jobbra, csak a fekete előlap miatt nem tűnik föl.
:DD

(#3439) GrandS válasza artid (#3436) üzenetére


GrandS
senior tag

Pontosan mit tiltasz le, mert Security néven nincs alkalmazás?

(#3440) ncc1701


ncc1701
veterán

Tegnap vettem észre, h energiatakarékos módban nem megyen a naptárban beállított emlékeztetés. Kár. :(

(#3441) Graphics válasza Diabo6 (#3434) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tiltsd le. De ne torold.

Alkalmazasok - ott kikeresed, tiltas.

@GrandS: Nalam van.. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3442) artid válasza GrandS (#3439) üzenetére


artid
aktív tag

Ezt a kettőt:
Security V6.8.18.60
Security V4.5.0.4903

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#3443) Diabo6 válasza beg (#3435) üzenetére


Diabo6
senior tag

Ha letiltom a futó alkalmazások között akkor is visszajön. Gondolom bekapcsolásnál.
A titaniummal megpróbálom.
U.i.: Ki nem állhatom az ilyen erőltetett programokat.

(#3444) Graphics válasza Diabo6 (#3443) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Letiltottam, nyomtam egy restartot, es semmi Security nincs a futo appok kozt..

Ellenben a letiltottaknal.
Fuss neki ujra.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3445) Diabo6 válasza Graphics (#3444) üzenetére


Diabo6
senior tag

Sikerült, köszi. Tényleg eltűnt még az ikonja is. Nem az "összes alkalmazás" közül tiltottam le, ezért jött vissza. Ez a kulcs :)

(#3446) artid válasza Diabo6 (#3445) üzenetére


artid
aktív tag

Szuper!
:C

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#3447) Diabo6 válasza artid (#3446) üzenetére


Diabo6
senior tag

Viszont úgy látom, hogy Te bátran tiltogatod le a progikat. :) Eddig nem tudtam erről a lehetőségről, de most lehet elkezdem alkalmazni. Abban segíts kérlek, hogy melyek azok az alkalmazások, amiket semmiképp ne tiltsak? Sok olyan van ami teljesen felesleges (pl google újságos és társai), de sok sok olyan is aminek nem tudom a célját.

(#3448) Graphics válasza Diabo6 (#3447) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aminek nem tudod a miértjét :D ne molesztáld, ennyi :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3449) Jim74 válasza Graphics (#3444) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezek a tiltások gondolom csak root-tal mennek... :U

(#3450) beg válasza Jim74 (#3449) üzenetére


beg
veterán

Nem. Android alapból tudja egy ideje.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.