Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) Celtic86


Celtic86
csendes tag

Sziasztok!

Egy Lenovo S660 típussal van komoly problémám, amit Kínából rendeltem 1 éve. A készülék megérkezett, hónapokig gond nélkül használtam (egyébként meg is voltam elégedve vele, jó kis kütyünek bizonyult), majd december végén, mindenféle külső behatás nélkül mindkét SIM kártya 0 térerőt kezdett érzékelni. Újraindításnál elkérte a PIN kódokat, de a jelenség továbbra is fennállt. Minden más funkció tökéletesen működött (pl. wifi), de eredeti funkcióját így nem tudta ellátni... Szervizbe küldtem, ahonnan visszajött azzal az üzenettel, hogy hardveresen rendben van a készülék. Azóta 2x újratettük az Androidot, de a jelenség továbbra is fennáll... Esetleg valakinek valami ötlet? Ja, a Lenovo szakszerviztől azt a választ kaptam, hogy csak Unión belül vásárolt készülékeket javítanak (garancián kívül is)... :((

(#3052) beg válasza Celtic86 (#3051) üzenetére


beg
veterán

Használd a saját topikját. Ez nem az.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3054) Graphics válasza Celtic86 (#3051) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Topicja van, nalam is volt par ilyen keszulek

Effele hibaba en nem futottam bele.

Gari ez igy volt eddig is... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3055) Mika1227 válasza okiszPSX (#3048) üzenetére


Mika1227
őstag

Melyik app az pontosan, működik rendesen, root kell hozzá?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3056) ncc1701 válasza rjg (#3050) üzenetére


ncc1701
veterán

Aha, restartoltam ilyenkor. Illetve kikapcsoltam mindennél az értékesítési ledet, maradt a telefon/sms.

(#3057) sanyiman


sanyiman
újonc

sziasztok! most vettem ilyen telefont tetszik meg minden jó készülék.
viszont ami zavar,hogy nem találom a T9 illetve az üzenet jelző ledet nem tudom állítani!
csak én nem tudom vagy nincs benne?

(#3058) clown81


clown81
csendes tag

Egy érdekes és bosszantó jelenség jelentkezett nálam mostanában. Zene hallgatás közben megállt a zenelejátszó alakalmazásom, licence hibával, mert nem tudta ellenőrizni a liszenszet. Gondoltam az alkalmazás hibája, de nem mert a google szolgáltatás nem elérhető, a google play se jön ilyenkor be. Aktív net kapcsolat van, mert böngészni tudok , más alkalmazások is tudják használni a 4G-s kapcsolatot. Valahogy a google megáll, és még újraindítás se segít neki. Aztán pár óra múlva valahogy magára talál..
Valakinek valami ötlet?

(#3059) Kacsanova válasza sanyiman (#3057) üzenetére


Kacsanova
csendes tag

Billentyűzetnek én a Swiftkey-t használom angol/magyar nyelvvel. Az értesítő led pedig csak a nem fogadott hívás/sms-t jelzi, sajnos... Ezt megoldottam először a NoLed, mostmár a Led Blinker Pro alkalmazással, de remélem, hogy kezdenek valamit a dologgal...

Eddigi kontrája Moto G-vel szemben:
- értesítő led nem vezérelhető
- jóval gyengébb rezgés, alig veszem észre a zsebemben.
- gyengébb WiFi, ahol a G stabilan tartotta a jelet P70 alig látja.

[ Szerkesztve ]

(#3060) rjg válasza ncc1701 (#3056) üzenetére


rjg
őstag

Azzal kezdtem, de nem oldotta meg. Végül külön-külön kikapcsoltam az értesítéseket és az üzeneteké volt beragadva. A Textrát fagyasztottam, akkor abbahagyta a villogást. Kicsit X akta, de ez van. :F

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#3061) Tefra


Tefra
csendes tag

Sziasztok!

Furcsa jelenségbe futottam bele az imént. Próbáltam volna a csengőhangokat megváltoztatni, de mivel nem a gyári lehetőségek közül kívántam választani, így megnyitottam volna a "További csengőhangok..." menüt. Erre koppintva viszont a következő üzenet ugrott fel:

"Sajnos a android.process.media alkalmazás leállt."

Csak egy OK-t lehet nyomni rá és viszlát. Próbáltam már a letöltéskezelőnél és a médiatárolónál adatok törlését, újraindítást, de nem oldotta meg.

Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#3062) Graphics válasza Tefra (#3061) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nálam is fennáll a hiba, ez régebben más Lenovoknál volt jelen / kínai rendelésből származó rendszereknél.

Valószínű majd javítják.

Ha pl fenn van egy Total Commander, akkor ha arra mész onnan enged kiválasztani. Csak a Médiatárolónál fagy le.

Hogy ennek mi az oka passz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3063) Tefra válasza Graphics (#3062) üzenetére


Tefra
csendes tag

Hazai beszerzés és ezen kívül eddig semmi bajom nem is volt vele. Most már negyedik hónapja nyúzom.

És Total Commanderből csak lejátszásra tudnám kiválasztani a file-t, vagy enged onnan beállítani csengőhangnak SIM1 vagy SIM2-re?

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#3064) Graphics válasza Tefra (#3063) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Enged. a SIM1-2-est nem tudom, mert SIM1 van csak.

Majd ha lesz másik kártya, megírom

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3065) han_lev válasza Celtic86 (#3051) üzenetére


han_lev
senior tag

Ehet,nhogy mégis hardwer, talán a P780ashoznhasonlóan alaplapprobléma a térerő,nnemnismerem a 660ast, a topikjálban tudnáknmegmondano, milyem chippel szerelik, de ha olyannal, mint a 780ast, akkor benne van a pakliban.. :F

MI9 6/64

(#3066) han_lev válasza Graphics (#3064) üzenetére


han_lev
senior tag

Enged sim 1-2re is. Nekem úfy van.
:R

MI9 6/64

(#3067) Tefra válasza Graphics (#3064) üzenetére


Tefra
csendes tag

Lehet, hogy csak én nem látom... de Te hol tudod ezt beállítani?
Lehet a dupla sim miatt, fel sem dobja a lehetőséget?

Megpróbáltam másolni a system/media/audio/ringtones mappába, hátha ki tudom kerülni a rendszert, de nem írható a mappa... szemetek :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#3068) TheRealBear válasza Tefra (#3067) üzenetére


TheRealBear
tag

Én zedget hasznalom neki van kulon media kezeloje az appban vagy az apollo zene lejatszoban menu gomb es bellaitas csengohangnak opcio.Esetleg Audiko ringtones a play aruhazban tudsz zenet vagni es 2gombnyomassal be is tudod allitani.:)

[ Szerkesztve ]

(#3069) Graphics válasza Tefra (#3067) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bemesz ahol a csengohangot allitod.

Ott ahol az elobb hibauzenetet dobott , ott a Totalcommanderre mesz.

Nem a TotalCommanderbol allitgatom.

Vagy felteszed a ringdroidot es azzal. Playen van egy csomo app.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3070) Tefra válasza Graphics (#3069) üzenetére


Tefra
csendes tag

Korai volt az öröm. :( Nem menti el a file-t. Beállítom, meg is szólal az "előzetes", de ha hívnak a régi, gyári beállítás szólal meg... :(((

Ahhaaa! Amíg nem volt a TCM telepítve, addig ez a lehetőség nem volt elérhető.

Így már megvan!
Köszönöm Mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#3071) han_lev válasza Graphics (#3069) üzenetére


han_lev
senior tag

Beállíások > audioprofikok > kiválaszt melyik ( mondjuk általános) > beállítás > beszédhívások beállítása > kiválaszt melyik kártya > (ablakban előjön ) Művelet végrehajtása : kiválaszt totalcommander > kiválaszt : csak egyszer ( én mindig ezt szoktam, utálom keresgélni, hogy egy tiltést, vagy beállítást hogyan állítsak vissz) > megkerws zeneszám bárol > beállít ( kicsit belejátszik az elejébe)
ennyi.. :R
igen látom közben megvan... :K

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#3072) Tefra válasza han_lev (#3071) üzenetére


Tefra
csendes tag

Pontosan ezt tettem, de nem marad meg a beállítás. Híváskor a régi, gyári hangot játsza. :(

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#3073) Bunt


Bunt
csendes tag

Sziasztok!

Ha már hívás, akkor egy oktondi kérdés:

Hogy a pikulában tudom rögtön lenémítani a hívást, mikor hívnak, ha nem néma üzemmódban van a telefon??? Egyszerűen nem jöttem rá! :N

Nem a hangerőt lecsökkenteni, hanem egy "gombnyomásra" lenémítani és nem kinyomni a hívást....

(#3074) Tefra válasza Bunt (#3073) üzenetére


Tefra
csendes tag

A hangerő gomb egyszeri megnyomásával (lefelé) nekem egyből némít.

Ezen kívül még van egy olyan lehetőséged a Hívásbeállításoknál, hogy "Némításhoz lefordítás", de ezt még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#3075) RedCactus válasza Tefra (#3072) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nem lehet, hogy a másik kártyának a csengőhamgját állítottad be?

(#3076) Tefra válasza RedCactus (#3075) üzenetére


Tefra
csendes tag

:U Öööö nem. Azzal kezdtem, hogy ezt csekkoltam, de minden a megfelelő helyen van. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#3077) Bunt válasza Tefra (#3074) üzenetére


Bunt
csendes tag

Ó, tényleg! Kipróbáltam, működik, nagy köszönet. :C

Egyébként lassan 3 hete van meg a telefon, nagyon tetszik!

Az adatforgalom (wifi, mobilnet) alapból le van tiltva, csak akkor engedélyezem ha szükségem van netre, a fényerő vissza van véve, nem szoktam játszani a telón és filmeket se nézni, de így sok telefonálás mellett is 42%-on van az akksim......hétfőn reggel szedtem le a töltőről.

Ha sikerül, a 3. hetem is olyan lesz, hogy hétfőn reggel leveszem, vasárnap este felteszem tölteni.....Nem rossz!

(#3079) RedCactus válasza Tefra (#3076) üzenetére


RedCactus
senior tag

Akkor passz!

(#3080) Tefra válasza Bunt (#3077) üzenetére


Tefra
csendes tag

Igazán nincs mit. :)
Nekem már negyedik hónapja van meg, de én kicsit máshogy használom. Net egész nap megy, nagyobb részt wifi. Zene napi 5-6 órában (webes), néha egy kis játék, ha már zsibbadok. Napközben mindkét kártyán (céges és magán) hívások oda-vissza, FB, csevegés. Kijelző automata fényerőn van, hogy ne menjen feleslegesen fullon, ilyen terhelés mellett bírja a két napot simán. Imádom! :)

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#3081) Tefra válasza RedCactus (#3079) üzenetére


Tefra
csendes tag

Én sem tudom mi lehet a gond. Próbálkozom, és ha rájövök a megoldásra, megosztom. :)

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#3082) SharpSA válasza Tefra (#3067) üzenetére


SharpSA
veterán

A belső tárhelyen levő mappákba (Alarms, Notifications, Ringtones) másold be a hangokat és akkor ki lehet majd választani azokat. Nálam így rendben működnek.

Nem a Total Commanderből, hanem a Beállításokban a csnegőhang kiválasztásánál kell kijelölni a Total Commandert. Azonban ez felesleges, ha a fentieket megcsinálod. :)

Tegnap úgy döntöttem, hogy menjen a 4G folyamatosan a 3G helyett. Nos eddig nem veszek észre jelentős különbséget fogyasztásban. Aztán majd kiderül később.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3083) Sfmc


Sfmc
csendes tag

Mi lehet a különbség EZ és Ez közt

(#3084) Tefra válasza SharpSA (#3082) üzenetére


Tefra
csendes tag

Ezt már én is próbátam korábban, de nem engedi.

Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

(#3085) beg válasza Tefra (#3084) üzenetére


beg
veterán

Ehhez root jog kell.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3086) Faby válasza Tefra (#3084) üzenetére


Faby
senior tag

Ne a system\media\xxxxx -be próbáld menteni, hanem a belső SD kártya megfelelő mappájába (ringtones, alarm, notification stb) asszem a \storage\sdcard0.

Root nélkül a TC nem fogja írni a system mappát és almappáit, sőt, root után sem biztos, lehet, hogy kell egy SDfix, a kitkat hülyesége miatt.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#3087) ncc1701 válasza Tefra (#3084) üzenetére


ncc1701
veterán

Ehhez root kellene, de ne oda másold.

(#3088) SharpSA válasza Tefra (#3084) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem a system mappát írtam, hanem a belső tárhelyet.
/sdcard
Ami a fájlkezelőkben írható, másolható, ahova a dokumentumok, letöltések, stb. kerülnek.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3089) han_lev válasza SharpSA (#3088) üzenetére


han_lev
senior tag

Én nem írtam semmit sehova, nem is nyúltam eddig hozzá, nem hiszem hogy alapból rútolt lenne, de már régóta szól a kártya "zene" nevű mappájából Bach bácsí oltárijó zenéje az egyik kártya hívásaihoz, és Sting bácsi zenéje szintén ugyanonnan a másikhoz .... :F :F

nekem megy.

én is naponta wifizek ezret, és gyakran lemerül estére 40 % alá, ezért szinte minden nap töltöm. Bár tegnap sokat rohangáltam, ezért kevesebb fogyott, és nem kellett volna feltenni, mert 60 % fölött volt.

MI9 6/64

(#3090) alfa20


alfa20
senior tag

Sziasztok!

32 GB-s SD kártyát mire érdemes formázni FAT32, NTFS?
melyiket kezeli gyorsabban a teló?
ma érkezett meg a teló :)

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#3091) SharpSA válasza han_lev (#3089) üzenetére


SharpSA
veterán

Pont ezt írtam én is, hogy a belső tárhelyen a megfelelő mappában legyen az anyag és máris használható.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3092) Sfmc válasza Kacsanova (#3059) üzenetére


Sfmc
csendes tag

Szia! Led Blinker Pro nem akar müködni. Mit ronthattam el?

(#3093) beg válasza alfa20 (#3090) üzenetére


beg
veterán

Mindkettőt kezeli. Az ntfs nem memóriakártyához való. Ha használni fogsz 4gb-nál nagyobb fájlokat, akkor inkább exfat. Ha nem, akkor fat32.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3094) Graphics válasza Sfmc (#3092) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem a Ledet fogja villogtatnuvillogtatni, hanhanem a kijelzot..

Oooo mar megint kezdi a szoismetlest a chrome....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3095) Sfmc válasza Graphics (#3094) üzenetére


Sfmc
csendes tag

Köszönöm így működik .
Menyi időre érdemes állítani , mennyire eszi az aksit?

(#3096) tboy72


tboy72
aktív tag

Üdvözletem mindenkinek!
Én is beléptem a klubba hunaqua jóvoltából!

Eddig nagyon tetszik a teló, egy xiaomi hongmi 1S-t cseréltem le vele, mivel a geocaching-hez kevés volt az akksija.

tboy72
:C

(#3097) hunaqua válasza tboy72 (#3096) üzenetére


hunaqua
addikt

Használd egészséggel! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#3098) Graphics válasza hunaqua (#3097) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na mit veszel? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3099) hunaqua válasza Graphics (#3098) üzenetére


hunaqua
addikt

:F :D

.....talán vissza megyek a K3 Note-ra....

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#3100) artid


artid
aktív tag

Megjött a Nillkin tok.
Feltettem, s megfeszíti a telefont, s az edzett üveg a bal felső és jobb alsó sarokban leváli. Ha leveszem, minden ok. Ha leteszem a telefont, billeg...
Valaki találkozott ilyennel? Ötlet a megoldásra?

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.