Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) bogyo74 válasza beg (#4950) üzenetére


bogyo74
tag

Ami azt írja, hogy indítsam újra a gépet twrp módba, ami felajánlja, hogy root-olja meg. No ez nem ajánlja fel.

Bogyó

(#4952) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Aki esetleg a P1-re várt eddig: [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4953) beg válasza Graphics (#4952) üzenetére


beg
veterán

Várt a rossebb :DD :
FDD-LTE B1/3
MSM8939, Adreno 405

Már ezeken elhasalt nálam. Ujjazni Ujjleolvasózni rühellem, az megint csak nem számít. NFC-t sosem használnám, 5.1 droid és a 3gb ram már kecsegtet, de nem rohanok a pulthoz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4954) Graphics válasza beg (#4953) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez még csak a CN verzió szerintem, a Globalnál majd változnak a dolgok

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4955) Diabo6


Diabo6
senior tag

Edigital:

(#4956) ncc1701 válasza beg (#4953) üzenetére


ncc1701
veterán

Amúgy a biometrikus azonosítás nem lenne hülyeség, ha alap lenne mindenhol.

(#4957) beg válasza ncc1701 (#4956) üzenetére


beg
veterán

Addig amíg az összes használható erre vonatkozó szabadalom az almánál van, csak izzadságszagú próbálkozások lesznek droidon sajnos.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4958) Diabo6


Diabo6
senior tag

Az lehetséges, hogy az 5 Gigahertz-es wifit nem látja a teló?

(#4959) beg válasza Diabo6 (#4958) üzenetére


beg
veterán

Igen.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4960) Jim74 válasza Diabo6 (#4958) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nekem úgy rémlik, hogy nem tudja, de este, ha nem felejtem el, megnézem, hogy otthon látja-e az 5 GHz-es hálózatot.

(#4961) ncc1701 válasza Diabo6 (#4958) üzenetére


ncc1701
veterán

Meglepő lenne, ha látná. :)

(#4962) Diabo6 válasza beg (#4959) üzenetére


Diabo6
senior tag

Értem, köszi mindenkinek a választ!

(#4963) domi34


domi34
csendes tag

Sziasztok!- 3 hete vagyok tulajdonosa e szép telefonnak. Egy kérdést tennék felétek: a kijelző alsó 3-4 mm - es részén ,mintha árnyék lenne ( fehér alapon szürkébb árnyalat) Valaki más is tapasztalt ilyet? Válaszokat előre is köszi

(#4964) ncc1701 válasza domi34 (#4963) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem, vidd vissza, hátha kicserélik.

(#4965) domi34 válasza ncc1701 (#4964) üzenetére


domi34
csendes tag

Köszi !- megpróbálom

(#4966) pzsolti95


pzsolti95
újonc

Sziasztok!
Abban tudnátok segíteni, hogy a rádióban megjelenő halláskárosodásra figyelmeztetést meg lehet-e szüntetni, illetve a rádió hangereje nektek sem éri el a Play Zene hangerejét?
Tudtok valami app-ot, amivel lehetne tuningolni a rádió hangerejét?

(#4967) Graphics válasza domi34 (#4963) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mind ilyen, vissuaviheted, de a kijelzo also reszen nalam is sotetebb a hatter :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4968) domi34 válasza Graphics (#4967) üzenetére


domi34
csendes tag

A vezérlőgombok felett látható sötétebb félkőrív. Kicsit zavar. Az üzletben érdeklődtem, elküldik futárral javításra

(#4969) XenHai válasza beg (#4953) üzenetére


XenHai
senior tag

MSM8939, Adreno 405 ez miért is gond?
Én ezt vártam.

[ Szerkesztve ]

(#4970) beg válasza XenHai (#4969) üzenetére


beg
veterán

Nekem az, másnak nem. Barátibb a kapcsolatom az mtk soc-al.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4971) Graphics válasza domi34 (#4968) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezen sokmindent nem tudnak javitani pedig :)

Kicserelik a kijelzot esetleg. Ez bevilagitas miatt ilyen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4972) krixx83


krixx83
tag

Nálam semmi ilyen nincs a kijelőn..teljesen egyforma mindenhol..nincs sötétebb világosabb rész...

(#4973) Zsee75


Zsee75
tag

Nekem sem látható semmi ilyen a kijelzőn. Megnéztem különböző színű hátterekkel de mindegyiknél saroktól sarokig ugyan olyan.

(#4974) domi34 válasza Zsee75 (#4973) üzenetére


domi34
csendes tag

Alacsony fényerőnél látható jobban fehér illetve világos háttérnél

(#4975) krixx83 válasza domi34 (#4974) üzenetére


krixx83
tag

Megnéztem több erösségű fényerőn,akkor sem produkál ilyet az enyém..ezek szerint gyári hibás lehet...

(#4976) Zsee75 válasza domi34 (#4974) üzenetére


Zsee75
tag

Megnéztem Neked én is a legalacsonyabb fényerőn fehér háttérrel de semmi.

(#4977) domi34 válasza Zsee75 (#4976) üzenetére


domi34
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszokat! Hétfőn viszem vissza

(#4978) adoks válasza Diabo6 (#4958) üzenetére


adoks
aktív tag

Nem tudja az 5 gigahertzes wifit!

(#4979) TheRealBear


TheRealBear
tag

Hallo hallo!:)

Nemregiben posztoltam par témát szeretett telefonunkhoz, hogy a viszonylag jol mukodo VibeUi-t ne kelljen Launcherezni, de megse unjuk meg azt a 2 alap temat, ugyhogy itt egy ujabb es nagyobb adag!:) (lehet 1-2 elozoben is benne volt!) HASZNALJATOK EGESZSEGGEL!:)

Letoltod,Futtatod,Alkalmazod!;)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4980) Diabo6 válasza TheRealBear (#4979) üzenetére


Diabo6
senior tag

Végre végre végre!!!!! :) Köszi szépen! :)

(#4981) ncc1701 válasza TheRealBear (#4979) üzenetére


ncc1701
veterán

Szép pack, köszi. :) De maradt a dark shine, vagy mi.

(#4982) Diabo6


Diabo6
senior tag

CM Lockert használja valaki?

(#4983) TheRealBear válasza Diabo6 (#4982) üzenetére


TheRealBear
tag

Nem. Nekem van egy theme centerem ami megvaltoztatja a lock screent. Igeny eseten feltoltom.Root szukseges hozza.

(#4984) beg válasza TheRealBear (#4983) üzenetére


beg
veterán

Lock screen módosításhoz mióta kell root? ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4985) TheRealBear válasza beg (#4984) üzenetére


TheRealBear
tag

A jelenlegi rendszer theme centert kimented, es amit kuldok felulirod root explorerbe. Ugy mert a kinai g*cik csak ikont es hatteret cserel ha meg telepitened apk alairas utkozes lesz (vagy mi...) xD

(#4986) Diabo6 válasza TheRealBear (#4983) üzenetére


Diabo6
senior tag

Köszönöm, de nem rootolt. A Cm Locker bevált, tetszik, viszont van a feloldásnak egy ocsmány hangja, amit nem tudok kikapcsolni.

(#4987) beg válasza TheRealBear (#4985) üzenetére


beg
veterán

És ki használja az eredeti theme centert? Bármilyen screenlocker alkalmazással cserélheted a gyárit. Root továbbra sem kell hozzá.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4988) TayRol


TayRol
veterán

Sziasztok,

Feleségemet tervezem meglepni egy ilyen telefonnal, ám egy kérdésem volna: a neten megtalálható videókból nem látszik, hogy világítanak-e a gombjai?

(#4989) beg válasza TayRol (#4988) üzenetére


beg
veterán

Igen. Szolidan, nem állítható, de nekem tökéletes a fényereje.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4990) TayRol válasza beg (#4989) üzenetére


TayRol
veterán

Szuper, köszönöm. Annyi elég.

(#4991) Diabo6 válasza beg (#4987) üzenetére


Diabo6
senior tag

Elárulod nekem, hogy hogy lehet?

(#4992) beg válasza Diabo6 (#4991) üzenetére


beg
veterán

Play áruház, c-locker, go locker stb. Beírod, hogy lock screen és kiad fél köbméter találatot.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4993) Diabo6 válasza beg (#4992) üzenetére


Diabo6
senior tag

Ja azt hittem, hogy van valami egyéb trükköd. Félreértettem. Bocsi

(#4994) Ellia válasza TheRealBear (#4979) üzenetére


Ellia
addikt

Hali!

Kérdés: valahogy bele lehet-e nyulni a temakba? Van egy ami tetszik stílusra de a színekkel már nem annyira vagyok kibékülve.

(#4995) Athoszka


Athoszka
tag

Nekem az automatikus fényerő teljes sötétben elég sűrűn állítgat. Ez másnál is van így? Nappal nincsen gondom vele. Most este sincs mert fix fényerőre raktam :)

(#4996) Diabo6 válasza Athoszka (#4995) üzenetére


Diabo6
senior tag

Én még nem tapasztaltam ilyet.

(#4997) Fairplays


Fairplays
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom mi a tapasztalat játékok terén, de pl a Dead Trigger 2, illetve az Nfs Most Wanted, is indítás után leáll, és kidob a játék elején. Másoknak is?

(#4998) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani jó autós tartót (szélvédőre tapaszthatót)? Ebayes, vagy normális hazai beszerzést preferálnám (bonzoportal válaszra sem méltat két hete....)

Köszönöm.

(#4999) borbas666 válasza Jim74 (#4998) üzenetére


borbas666
aktív tag

Hali.
Én ilyet haszálok.
Ahogy most látom akciós, én még drágábban vettem kb. 1 éve. Annyi hogy szélvédőre rakható,( most látom hogy te ilyet keresel ) van aki nem szereti.
Kapsz hozzá egy tappancsot, amivel teheted műszerfalra is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#5000) Jim74 válasza borbas666 (#4999) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi!

Tudom, hogy akciós, de valamivel olcsóbb megoldást keresek. Bár lehet, hogy ami ettől olcsóbb, az már nagyon gagyi...

Szerk.: találtam 4300,-Ft-ért is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.