Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Diabo6 válasza Graphics (#3599) üzenetére


Diabo6
senior tag

Az étkezéssel és az emésztéssel semmi gond. Viszont a legnyugodtabb helyen, a nap legnyugodtabb percei megfizethetetlenek. Minden másra ott a mászterkárd. :D :D
- Egészségrovatunkat láthatták -

(#3602) dudo


dudo
tag

Valaki tapasztalt már olyat hogy hosszabb kikapcsolt állapot után kétszer indul a telefon bekapcsoláskor?

Gigabyte Z270N wifi Mini-ITX - I5 6600 - 16GB Corsair RAM - Samsung 980 pro SSD - WD Red 2TB - Cooler Master V 700 - Phanteks Enthoo Evolv ITX

(#3603) SharpSA válasza dudo (#3602) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3604) SharpSA válasza Diabo6 (#3601) üzenetére


SharpSA
veterán

Ha neked az a legnyugodtabb hely...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3605) dudo válasza SharpSA (#3603) üzenetére


dudo
tag

Valami ötlet hogy mi okozhatja, vagy vigyem vissza?

Gigabyte Z270N wifi Mini-ITX - I5 6600 - 16GB Corsair RAM - Samsung 980 pro SSD - WD Red 2TB - Cooler Master V 700 - Phanteks Enthoo Evolv ITX

(#3606) Graphics válasza beg (#3600) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sz.arok bele :DD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3607) ncc1701 válasza dudo (#3605) üzenetére


ncc1701
veterán

Csak ha reprodukálni tudod a "hibát" rendszeresen.

(#3608) Diabo6 válasza dudo (#3602) üzenetére


Diabo6
senior tag

Nekem kb 2x csinálta. Éjszakára szoktam kikapcsolni, max 6-8 órát áll így a teló. És eddig kb 2x csinálta azt, hogy bekapcsolás után újraindult. Gyanítom, hogy a "gyorsindítás" okozhatja, de kikisérletezni se kedvem se időm.

(#3609) Hoorus válasza beg (#3600) üzenetére


Hoorus
őstag

Sziasztok

S132 frissítés telepitese óta nem érzitek úgy, hogy gyorsabban merül a teló??

[ Szerkesztve ]

(#3610) Mika1227 válasza Hoorus (#3609) üzenetére


Mika1227
őstag

Nem.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3611) SharpSA válasza dudo (#3605) üzenetére


SharpSA
veterán

Az automatikus, időzíthető kikapcsolással is csinálja? Nekem az van beállítva és még egyszer sem volt ilyen probléma. A gyorsindítást még egyszer sem használtam.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3612) Graphics válasza Hoorus (#3609) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem nagyon valtozott szerintem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3613) deminos válasza ncc1701 (#3596) üzenetére


deminos
aktív tag

Nekem szerencsém volt és a fürdetés után megcsinálták gariba. Persze nem vallottam be, hogy fürdött egyet.
Sajnos hiába szárítottam egy hétig, nem működött utána jól, így bepróbáltam a garanciát és összejött.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#3615) TheRealBear válasza deminos (#3613) üzenetére


TheRealBear
tag

Mennyire volt gatya?be se kapcsolt?sekep sehang? Talrizsbe ejjel elkezdett vilagitani a kijelzo feketen mikor all le de mar nincs kep igaz nem reagalt semmire. Asszony mondjuk kire nem hallgatott ?ram. Keresem a tálat nincs sehol reggel. Felhivom már elvitte meloba magaval es uton oda fele TESZKO mobiloshoz bevitte ,hogy nezze meg es az akksit vegye ki mert itthon celszerszam hianyaba kesheggyel nem akartam barmolni. Dehat igy egy 5osert megnezik,hogy mibaja (xD, elhittem.) majd ha gondolja felkuldik pestre sajat szervizukbe es olcson megjavitjak. Hat en megtapsoltam es gratulaltam az ujdonsult ajtokitámszto ékéhez!?:)/ off vége.? Lett volna sansz ha már nem csopog a viz belole es a beparasodott kamerak is kiszaradnak,hogy beneznek valamit es gariba szerelik?

(#3616) dudo válasza SharpSA (#3611) üzenetére


dudo
tag

Igen azzal is csinálja.
Viszont nekem a gyorsindítás engedélyezve van, ma este kipróbálom hogy letiltom a gyorsindítást.

Gigabyte Z270N wifi Mini-ITX - I5 6600 - 16GB Corsair RAM - Samsung 980 pro SSD - WD Red 2TB - Cooler Master V 700 - Phanteks Enthoo Evolv ITX

(#3617) WOT-H-A-C válasza TheRealBear (#3615) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Kicsi az esély rá. Van benne ilyen esetre indikátor. :(

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3618) ncc1701 válasza deminos (#3613) üzenetére


ncc1701
veterán

Szoktak a telefonba tenni olyan matricát, amin látszik, ha víz éri, nyilván szerencséd volt.

(#3619) ncc1701 válasza WOT-H-A-C (#3617) üzenetére


ncc1701
veterán

Tanulópénz. Lehetett volna drágább is a telefon.

(#3620) deminos válasza TheRealBear (#3615) üzenetére


deminos
aktív tag

4 vagy 5 napig hajszárítóval szárítottam naponta 20-30 percet kb. A 2. napra már eltűnt a kamerából a látható pára. A 3. napon tettem töltőre. Már ekkor kezdődtek a bajok: Magától bekapcsolt és betöltés után megfagyott, majd újraindult és ez így végtelen ciklusban. Csak USB-be dugva tudtam tölteni és használni, amint kihúztam a gépből, máris kezdődött minden elölről.
Egyébként nem értem, hogy nálam miért nem vették észre az elszíneződött indikátort :F Már, ha egyáltalán van benne.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#3621) TheRealBear válasza deminos (#3620) üzenetére


TheRealBear
tag

Egy hajszalnyi remeny. A telefonos boltban ultrahangal kirezonaltattak vagy kiszaritottak nemtom nem en voltam az ugyintezo,de 1oraja bekapcsolt es mukodott de meg este 8ig folytatjak a procedurat. Kivancsi leszek milyen maradando karosodas lett. 5000ft volt az ára a szerelesnek ha hasznalhato majd irok rola:)

(#3622) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A fakkom ki van...

Felraktam a Facebook Lite-ot, na azóta a Messenger nem hajlandó jelezni, ha üzenet jön...

Letöröltem, visszatettem, de semmi... Valaki járt már í]y?

Lite törölve, gyorsítótár törölve...

Nincs ötletem, nyomok egyet TWRP alatt is

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3623) WOT-H-A-C válasza Graphics (#3622) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez a FB egy roxxadt vírus!! Ne használj ilyen szemét appokat!! :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3624) beg válasza Graphics (#3622) üzenetére


beg
veterán

Appon belül értesítések (hangok, fények, füst és lábdob) ki-be kapcsolgatása, chat fejek szinten ki-be, majd egyszer csak jó lesz :)

Ja és restart, mert lehet, hogy a security megette az értesítéseket (mellőzési lista)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3625) Graphics válasza beg (#3624) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Security le volt még lőve, az nem lehet :D

Mindegy tolok egy titanos mentést, aztán meg egy FR-t.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3626) Graphics válasza Graphics (#3625) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igazából az a kis kör nem jön fel, ha vkire rámegyek...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3627) SharpSA válasza Graphics (#3622) üzenetére


SharpSA
veterán

Minek a Messenger, ha ott van a FB Lite? Utóbbi bőven elég az üzenetekhez (én csak erre használom), az előbbi meg egy rakás sz.r. Zabál, fagy, stb. A FB oldalt meg böngészőben a mobilos felületen lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3628) han_lev válasza TheRealBear (#3621) üzenetére


han_lev
senior tag

Én már szedtem szét beázott telót. Az a baj, hogy erodálódnak a csatlakkzók. A kis szalagok csatlakozásánál megjelennek a zöld oxidációs anyagok, a kis lábacskák nem érintkeznek, és lövésed sincs hogy épp hol nincs kontakt. Elég ha egy helyen nem érintkezik a sok százból, és máris nincs jó működés. De szerencséd is lehet, és nem ázott be ilyen helyeken, és észre sem fogod venni.
Ami még gond lehet, hogy ez az oxidáció csak később jelentkezik, csak később akadályozza a helyes csatlakizást, így lehet, hogy csak napok, vagy hetek múlva veszed észre a hatásait.
De tényleg lehet, hogy soha, ugyhogy... szoktál imádkozni? :)

MI9 6/64

(#3629) WOT-H-A-C válasza han_lev (#3628) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nagyon jól kifejtetted! Ez többnyire lassú halál... :R

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#3630) TheRealBear


TheRealBear
tag

Nos elkeszult a telefon kirezonalas. Bekapcsol . mukodik egyedul semelyik sim nem kommunikal.mtk service menube lepve antenna reszben query antenna mode failed vagy valami hasonlot ir valakinek valami.otlet?

(#3631) Graphics válasza SharpSA (#3627) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha nem lenne ennyire 8bites a kinezete a Litenak jo lenne, de sajna nekem sokszor kell csopoetkezeles is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3632) SharpSA válasza Graphics (#3631) üzenetére


SharpSA
veterán

Na nekem ritkán kell, ha valaki ír nekem, arra válaszolok. Arra pont elég. Ezért nincs fent egyik FB-os app sincs telepítve a lite-on kívül.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3633) Graphics válasza SharpSA (#3632) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Végül megoldottam, le kellett szedni még a Facebook appot is, utána helyreállt..

Valószínűleg a Lite telepítése letiltja az a Fő facebook app minden funkcióját..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3635) SharpSA válasza #45553408 (#3634) üzenetére


SharpSA
veterán

Írtam már korábban, hogy az UC Browserben van Facebook értesítés is. Érdemes beállítani, ha kell ez a funkció is.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3636) csili123


csili123
csendes tag

nem tudjátok hogy a jack kimenet hangerejét nem lehet valahogy megemelni vagy tuningolni, mert kocsiban hallgatva elég karcsú, vagy ha erősítőn próbáltam ,ott is kevés volt.

nem lehet ezt globálisan állítani, mert általában soundcloudod használok, de előfordul hogy youtube vagy zenelejátszóbál megy

csili

(#3637) nnandor


nnandor
csendes tag

Sziasztok!

Egy hónapja használom a telefont, ha 4" környékén lenne teljesen megelégedett lennék, de így is remek darab.

Használja valaki a duál sim részét nem telefonos SIM kártyával? Külföldi szolgáltatónál szeretném így használni, mert UPC mobilos vagyok de az adat roaming árok bődületesek.

(#3638) zarew válasza csili123 (#3636) üzenetére


zarew
senior tag

*#*#3646633#*#* Hardware Testing - Audio -

(#3639) Mika1227


Mika1227
őstag

Megjött a Nilkin edzett üveg, öröm, kibontás és törött hurrá!!! Vártam rá 3 hetet, plussz a 2200 forint. Szerintem a postás törte el beleszuszakolta a posta ládába. Persze valószínű hiába reklamálok a postán azt mondják hosszú az út Kínából. Szerintetek?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3640) Graphics válasza Mika1227 (#3639) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendezd az eladoval.
Hatha...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3641) ncc1701 válasza nnandor (#3637) üzenetére


ncc1701
veterán

Jaja, ugyanez 4"-ban űberkirály lenne. Hétvégén voltunk bicajozni, elkapott minket az eső, teló a zsebemben. Rögtön álltam meg, h beteszem a nyeregtáskába, de abból meg mindent ki kellett rámolnom, és ippenhogy belefért. Nem szerettem volna, ha megázik. Előző ugye 3.7" volt, az simán belefért. :)

(#3642) ncc1701 válasza Mika1227 (#3639) üzenetére


ncc1701
veterán

Fasza. :( Ez ellen az sem véd, ha 3-at rendelek.

Mindazon által az eladó volt a marharépa, üveget azért elég jól be kéne csomagolnia.

[ Szerkesztve ]

(#3643) aramis00


aramis00
tag

Sziasztok!
Tudom, hogy nem illik ide írni ezt, de ez egy lehetőség, hátha valakinek segítek vele!

Sajnos nem tudom most átvenni magamnak, ezért ha valaki Pécsett venne 1db P70-et, Euronics-ból, még meg sem vásárolt (= kérheti a saját nevére a számlát) készültéket, 76 500 Ft-ért tudom intézni neki!
Csak ma tudom intézni valószínűleg.

Privátban üzenjen, akinek jó lehet!

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#3644) Mika1227 válasza ncc1701 (#3642) üzenetére


Mika1227
őstag

Elég jól be volt csomagolva szerintem. Én úgy gondolom a postás a bűnös.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3645) okiszPSX


okiszPSX
tag

És nektek csinál olyat ez a rossz vírusos FB meg Messenger app, hogy ha +kapom az értesítéseket - üzeneteket rajtuk, amelyeket aztán gépen megnézek, majd később a telóról is az appra kukkolok, akkor még egyszer megkapok mindent újra. Olyan mintha nem is láttamoztam volna őket előtte szgépen. Elég idegesítő tud lenni nem értem miért nem kelezi le, hogy amit egyiken nézek, az a másik eszközön is olvasott legyen. Igaz, már az eleje óta így csinál nekem, csak ha most téma volt, gondoltam rákérdek.

[ Szerkesztve ]

(#3646) csili123 válasza zarew (#3638) üzenetére


csili123
csendes tag

köszi,

jól gondolom hogy a headset modot kell fentebb emelni, de ott melyiket?
Te menyire vetted fentebb?

csili

(#3647) zarew válasza csili123 (#3646) üzenetére


zarew
senior tag

Nekem a filmek nem voltak elég hangosak fülessel.Mind kettőt 160 ra állítottam.....próbálgasd!

(#3648) TheRealBear


TheRealBear
tag

Na sracok telefon uj dolgokat produkal!Egyik simkartyat sem ismeri fel mint kiderult h valahogy repulouemmodba kerult de az a funkcio kivan kapcsolva megis ha hivnal azt irja h eloszor kapcsold ki igy nincs terero. Nincs valami.masik mod pl service menubol letiltani vagy engedelyezni?

(#3649) beg válasza TheRealBear (#3648) üzenetére


beg
veterán

Vízkárnál ez megesik sajnos.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3650) han_lev válasza TheRealBear (#3648) üzenetére


han_lev
senior tag

Nem biztos, hogy szoftveres. De lehet. Úgy megtudhatod, hogy resetelsz. Egy HardReset neki, aztán meglátod.

MI9 6/64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.