Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Sfmc válasza beg (#3150) üzenetére


Sfmc
csendes tag

Hű de sok sor :)
Keresgélek eddig meg van minden.
Ez is /apply_patch_check("/system/app/Browser.odex"/, de lehet zavaró hogy én jegeltem a böngészőt?

(#3152) Sfmc válasza cappa72 (#3149) üzenetére


Sfmc
csendes tag

Ha már valaki úgy dönt, hogy kapásból insecure-re állítja a kernelt, onnantól adb-n keresztül is van lehetőség teljes rendszermentésre. Nekem spec. azért jó ez, mert garantáltan windows-mentes megoldás.
A példa a belső SD gyökérkönyvtárába menti a fájlokat
Ezt a mentést csinálnám meg de mivel a számítástechnika nem része a tűzhely kezelésnek :) így hát a google a barátom de még nagyon sötétbe tapogatózom. Ezért elnézést mindenkitől a fórumon ha néha ostobának tűnő kérdést tennék fel.

[ Szerkesztve ]

(#3153) beg válasza Sfmc (#3151) üzenetére


beg
veterán

A jegelés nem törli, a fájlok ott maradnak a system-en belül. Tehát fagyaszthatsz bármit bátran, az nem befolyásol.
Esetleg még az lehet mankó, hogy megnézed hány %-nál hasal el a frissítés. Ezt összeveted ezzel a listával és annak a környékén keresgélsz. tehát ha pl. 65%-nál megszakad, akkor ennek a listának a második felében lesz a hiányzó láncszem.

Még egy infó, ha más romból vagy forrásból pakoltál ide vissza gyári appokat, akkor az is lehet, hogy megvan, csak nem az az MD5 ellenőrzőösszege. Olyankor szintén leáll.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3154) Sfmc válasza beg (#3153) üzenetére


Sfmc
csendes tag

Gyári appnak számít esetleg pl. route 66 vagy a chrome?
Mert akkor nem szöszölök tovább.
Marad ez a telefon így ahogy van már teljesen belaktam (xperia p-met is 2évig használtam mindenféle frissítés nélkül) csak az van rajta ami nekem fontos, minden megy rajta ami nekem kell jó választás volt számomra
ez a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#3155) ncc1701 válasza Sfmc (#3154) üzenetére


ncc1701
veterán

Minden olyan app szükséges a gyári frissítés feltelepítéséhez, amit egy nem rootolt telefonról nem tudsz uninstallálni. Kérdésedre válaszolva: igen, a chrome egy gyári app.
Ezért is szeretem a cyanogenmod romokat plö. Bár azokból is lehet csupaszítani. :)

(#3156) Sfmc válasza ncc1701 (#3155) üzenetére


Sfmc
csendes tag

Köszönöm akkor meg van a hiba oka :K .
Rendszer frissítés akkor jegelve TB-al.

(#3157) Sfmc


Sfmc
csendes tag

Kijelző védő fóliát csak külföldről lehet rendelni vagy itthon is kapható én sehol nem találtam pedig voltam egy két boltban? Ilyent használ már valaki ha igen tapasztalat róla?

(#3158) Graphics válasza Sfmc (#3157) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ilyez bodrik11 hasznal :)

Igen, jo esellyel kintrol, mert olcsobb. Joval.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3160) Sfmc válasza #45553408 (#3159) üzenetére


Sfmc
csendes tag

Ha szabad kérdezni hol rendelted mennyi idő alatt ért ide?

(#3161) Scorce válasza Sfmc (#3160) üzenetére


Scorce
tag

Hali! Amit linkeltél az tempered glass, azaz kijelző védő üveg, nem pedig fólia, én is onnan rendeltem, még nem ért ide, de csodákat hallottam róla. A Nillkin tokot is attól a csávótól vettem.

(#3162) Sfmc válasza Scorce (#3161) üzenetére


Sfmc
csendes tag

Igen kijelző védő üveget szeretnék.
Csak még én is hallottam róla de konkrét tapasztalattal nem találkoztam.
Mikorra ígérte? Ha meg van véleményezed.

(#3163) Scorce válasza Sfmc (#3162) üzenetére


Scorce
tag

2 hete rendeltem, a múltkor pont 3 hét volt mire ideért a rendelésem ugyanettől az eladótól. Mindenképpen leírom tapasztalataimat vele.

(#3164) han_lev válasza beg (#3150) üzenetére


han_lev
senior tag

Nna most már tudom miért nem vagyok programozó. 580 soron keresztül kuksizni még csak olvasni is fárasztó. Minden tiszteletem annak akik írják is... :R :R :R

MI9 6/64

(#3165) beg válasza han_lev (#3164) üzenetére


beg
veterán

Programozó a szikrát hányó kankas, az :D (bár van ilyen irányú képesítésem még a 90-es évekből, turbo pascal rulez)

Csupán egy szöveges fájlból emeltem ki a csekklistát.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3166) Graphics válasza Sfmc (#3160) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Duliee-Company-tól vette ;]

Amúgy aliexpressen is van, meg a linkelt helyen is. Onnan lehet ezeket beszerezni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3167) Sfmc válasza Graphics (#3166) üzenetére


Sfmc
csendes tag

A Duliee-Companynál lehet még ilyet kapni ;) ?

(#3168) Sfmc válasza beg (#3165) üzenetére


Sfmc
csendes tag

Azért csak végig böngésztem az egészet minden megvan.
Így hát akkor az MD5 ellenőrzőösszeg lehet hibás .
Mindegy így marad.
Köszönöm a segítséget :R .

(#3169) Mecy_Lacee


Mecy_Lacee
aktív tag

Eszerint mit akarok én kalibrálni? G-Sensor nincs, gyro nincs. (Antutu szerint.)
Jól értelmezem?
Érzékelőknek ezt írja a hivatalos honlap: Gravitációérzékelő; Közelségérzékelő; Fényérzékelő; E-iránytű; Hőmérséklet érzékelő.
Belakavarodtam...

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#3170) TheRealBear


TheRealBear
tag

A minap kertipartyuztunk es kellet pilács husseteskor kicsit vilagitottam elemlampa funkcioval. 20on valahany %on voltam, kikapcsoltam , mert mar nem kellet egyszer csak pittyeg , hogy 15%alatt vagyunk huu mondom meg leszunk par orat sos gyors be energia takarekosba. Bekapcsol egyszercsak ismet jelzes 10%alatt majd 7-6-5-4-3-2-1 fel perc alatt es hogy keszulek leallitas alatt . vat? Csak neztem. Nektek hasonlo "elmeny" ?valaki a miértre valami erdemlegest?hogy lehetne kivedeni?Koszi

(#3171) beg válasza Mecy_Lacee (#3169) üzenetére


beg
veterán

Van benne gyro, különben a képernyőt sem forgatná fekvő helyzetbe.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3172) alfa20 válasza Mecy_Lacee (#3169) üzenetére


alfa20
senior tag

AIDA64 is csak hármat jelez:
Accelerometer
Proximity
Light

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#3173) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Urak, a tesztelt példányhoz képest javítottak valamit a szoftverfrissítések a kamera minőségén?
Netán a tesztben fogtak ki egy hibás kamera-modulú készüléket?
Gondolok itt pl. a képek széle felé fellépő életlenségre, amit nem igazán lehet szoftverhibára fogni.

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#3174) beg válasza Atomcsirke (#3173) üzenetére


beg
veterán

2x Nem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3175) Atomcsirke válasza beg (#3174) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

2 x :U

De ne legyünk telhetetlenek, legalább a GPS-ben előreléptek a P770-hez képest! :DDD

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#3176) beg válasza Atomcsirke (#3175) üzenetére


beg
veterán

Hát azért a soc is frissebb valamicskét :D meg csurrant bele egy kis plusz RAM azóta.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3177) ncc1701


ncc1701
veterán

Haver szerint meg telefonhoz képest rohadt jó képet csinál. Asszony szerint is szép képeket csinál, én meg kb leszarom, nekem ez nem volt szempont. :)

(#3178) Graphics válasza Atomcsirke (#3173) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez ilyen kepeket tud.

Nekem nagyon megfelel. Gondolkoztam fenykepezo vasarlasan, de tegnap lattam egy 70ezrew Nikon kepeit...

Hat konkretan az is ugy mosta a szeleket... Meg a reszleteket. Pedig bridge gep.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3179) GrandS


GrandS
senior tag

Hihetlen ez a hiper képminőség, hangminőség mánia számomra. Akinek az kell, vegyen annak megfelelő céleszközt.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3180) SharpSA válasza ncc1701 (#3177) üzenetére


SharpSA
veterán

Kevesebb fény esetén készül kissé mosott, olajfestmény szerű kép (nagyításnál látszik). Egyébként szerintem egész jó képet lehet vele készíteni, ha elég fény van.
Íme egy-egy példa (a rózsás kép jó fényviszonyok mellett, a másik kevésbé jó fényviszonyok mellett készült):

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3181) Atomcsirke válasza GrandS (#3179) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Nem "hiper" csak "elfogadható". A többire ott a dSLR.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#3182) beg válasza Atomcsirke (#3181) üzenetére


beg
veterán

Elfogadhatót bőven meghaladja. Babrálsz kicsit a beállításokkal és nekem teljesen megfelel.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3183) ncc1701 válasza SharpSA (#3180) üzenetére


ncc1701
veterán

Tudom én, h mobil teló fényképezőjének fény kell, de hát elég naív dolog egy ekkorka lencsétől azt várni, h majd jó képet készít sötétben is. Fizikát nem lehet megb@szni. :)

(#3184) SharpSA válasza ncc1701 (#3183) üzenetére


SharpSA
veterán

Én nem is várok semmit egy mobiltól e téren.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3185) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Ma megérkezett nekem is a telefon.

A mentésbe tud valaki segíteni ez a hexadecimális dolgot nem értem teljesen és nem akarok hülyeséget csinálni :( :R

(#3186) GrandS válasza cekkk (#3185) üzenetére


GrandS
senior tag

Azt én is feladtam.. :(

(#3187) cekkk válasza GrandS (#3186) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor nem csináltál mentést?

(#3188) Mecy_Lacee válasza cekkk (#3187) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Délután 5 óra után segítek, ha addig nem oldjátok meg.
Többit privátban.

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#3189) cekkk válasza Mecy_Lacee (#3188) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi!

Majd nekem 7-8 után lesz a jó. :R

(#3190) xcsaba1975 válasza beg (#3141) üzenetére


xcsaba1975
tag

Ó :) ,köszi!

(#3191) GrandS válasza cekkk (#3187) üzenetére


GrandS
senior tag

Nem, de csak rootoltam eddig. (többször, a frissítések után)
Engem is érdekelne egy kevésbé bonyolult mentés (ha van).

(#3192) SharpSA válasza GrandS (#3191) üzenetére


SharpSA
veterán

MTK Droid Tools
Én ezzel csináltam mentést.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3193) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Win 8.1 alatt hogyan tudom telepíteni a drivert?
Mert rámegyek a mappára és azt írja ki, hogy a windows nem talál drivert :( :R

(#3194) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

A képekkel nekem sincs bajom,de a bluetooth-tal annál inkább.

Egy Plantronics M70-et használok kb fél éve,teljes megelégedéssel. Eddig egy 4.1-es androiddal és egy buta Nokiával volt összekötve,és tökéletes volt.

Mióta megvan a P70 és a 2 kártya ebben van,így csak ezzel az egy készülékkel van összekapcsolva.
Ugyan úgy használom mint eddig és a hatótáv kb a fele,mint az eddigieknél volt. Azokkal 10-12m-ig jó volt ezzel 5-6 méter.Volt olyan,hogy a kertben az árnyékban a teló,tőlem kb 5 méterre és ha elfordítottam a fejem és "nem látták egymást"(a fejem árnyékolt :D ) már recsegett a vonal.
Nem is idegesített annyira a dolog,ez van majd megszokom.
Tegnap viszont a bal első nadrágzsebemben volt a teló a jobb fülemben az M70,leguggoltam és a kapcsolat megszakadt. Felálltam és kapcsolódott.Ezt 5x eljátszottam és 5x le és fel kapcsolódott.

Na ez kiakasztott.

Régi Nokiával lepróbáltam,hátha a headset szart be,de azzal minden jól ment. :(

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#3195) Graphics válasza cekkk (#3193) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van vhol leiras, osszeszedem.

Amugy Lenovo S650 topic elso hozzaszolasaban levovel felteheto a driver. mt6589 usb vcom driver pedig googleba, elso talalat.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3196) cekkk válasza Graphics (#3195) üzenetére


cekkk
veterán

Ez mind meg is van letöltöttem, már újra indítottam a gépet úgy, hogy az aláíratlan driverek is felmenjenek de nem akar működni :(

Távsegítséget kérhetek esetleg? :D Egy asztal megosztással? :B :R

(#3197) Sfmc válasza cekkk (#3196) üzenetére


Sfmc
csendes tag


Válaszd a beépített CD-ROM onnan telepítsd az usb meghajtót./nekem is segítettek :) /
Privátba ha kell írj.

(#3198) cekkk válasza Sfmc (#3197) üzenetére


cekkk
veterán

Köszönöm szépen.
Ezt kifogom próbálni.

(#3199) cekkk válasza Sfmc (#3197) üzenetére


cekkk
veterán

Így jó is lett!

Köszönöm! :R

(#3200) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Mall.hu-tól nyugodt szívvel rendelhető ez a készülék?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.