Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8281) Elims válasza trobi28 (#8268) üzenetére


Elims
veterán

Már cseréltem pár iphone-ban akksit.Csak nohon-t raktam bele.
Ezekből az egyiket (5s) én használom 3. telefonnak.Ezekből egy másik telefon (6s,családban használják),ezekből egy 3-at egy barátom használja (sima 6),mind tökéletesen üzemel.
Nem melegszik,nem hezitál,veszi a töltést ugyanúgy,mint előtte.Jaa,és min.4-5napokat mennek el.
A 6s pl. azért szokott csontra merülni,mert x nap után elfelejtik töltőre rakni.
Úgyhogy én simán bevállalnám az utángyártottat. (De csak a nohon-t,más gagyi kizárt!!Van tapasztalatom régebbről jó pár gyárinak mondott hologramos(!!) akksikkal.Mind szar volt.Első pillanatoktól kezdve nem bírtak annyit,mint a kifulladt gyáriak.)

Nekem a hivatalos szervíz akksicsere ott bukna meg,hogy szoftvert frissítenek.Nem a pénz.

Telefon6310: "Kíváncsi lennék a véleményetekre."
Hallgass rám,tapasztalatból írom amit írok..
Pár hete használok egy 13mini-t.A pro nekem nem jött be. :-( Vagyis nem annyira,mint az ára.Nem lett volna túl vészes,de vhogy engem nem fogott meg.
A 13 mini-re méretben azt mondtam,hogy tökéletes.
Jó telefon.Nincs vele gond.De egyre jobban azt érzem,hogy teljesen fölösleges volt a csere.
Kb.1 tizeddel gyorsabb mint a xs.Kamera egy az egyben ugyanolyan.
Nekem a xs kamerájával sötétben sem volt bajom,írtátok itt a nightmode alkalmazást,azt megvettem és minden O.K.
Szerintem még ne válts.
Ha véletlenül mégis fogsz,pár hét után -ha őszinte leszel-,azt fogod írni,hogy igazam volt.
Vmint ahogy írtátok is..nekem is nagyon tetszett a 5-ös kerekített,de szögletes forma.Most ugyanígy a 13mini-nél szintén tetszik,de amikor kézbeveszem a xs-t... :-) jobb.
Nehéz ezt így bevallani,de ez van.Nagyon nem akarok belegondolni,mert rossz érzés lenne kicsit,hogy kidobtam ~250e-t és hibátlan lett volna még a xs is..
Szóval Telefon6310,szerintem ne cserélj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.