Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) tboldi


tboldi
nagyúr

Tölthető az iOS 16.1!

(#8502) radi8tor válasza tboldi (#8501) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Na majd ez. :D

⭐ Stella

(#8503) Gyufaaa válasza tboldi (#8501) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Már hasít mint a szél! :D

(#8504) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

XS-sel mi a tapasztalat 16-tal? Akku, sebesség tekintetében elsősorban.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#8505) Elims válasza baal-amiga (#8504) üzenetére


Elims
veterán

Azt sajnos nem tudom,hogy milyen vele,de ha jól olvastam vhol akkor kivették belőle az akksi kapacitást.
Ja,kb.2héttel ezelőtt lecseréltem a xs-t.Persze soha nem adom el,ha gond lenne az újjal újra előkerül.

(#8506) stifi82 válasza Elims (#8505) üzenetére


stifi82
aktív tag

[kép] benne van a kapacitás. Az előbb csinált olyant hogy az ikonok mögött eltűnt a fotó fekete lett a háttér. Próbáltam beállítani nem lett jó. Jött a windows mód újraindítás és vissza állt minden eredetibe.

(#8507) Elims válasza stifi82 (#8506) üzenetére


Elims
veterán

Akkor vmit rosszul írtak/olvastam,bocs.
Lehet,hogy vmelyik alkalmazás csinálhatta vagy valóban a 16. (?)

(#8508) stifi82


stifi82
aktív tag

Most megint fekete a háttér mindjárt kib…m :(((. 16.1

(#8509) Gyufaaa válasza baal-amiga (#8504) üzenetére


Gyufaaa
veterán

16.1-el az akku is a régi! Nekem bejön. Nem érzem lassúnak sem.

(#8510) baal-amiga válasza Gyufaaa (#8509) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Köszi, ez biztató. Ma jött meg akkucseréről egyébként, még 15.7-en vagyok; az új delej eléggé megdobta a sebességet, pedig csúcssebességet írt.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#8511) Elims


Elims
veterán

Aki [ezzel] polírozta a telefon fém szélét,megírná,hogy maszkolta e előtte a kijelző/hátlap szélét?
Karcmentesen szeretném elrakni a dobozába,kb. holnap megjön a paszta.

(#8512) Gyufaaa válasza baal-amiga (#8510) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Milyen akku százaléknál cserélted?

(#8513) baal-amiga válasza Gyufaaa (#8512) üzenetére


baal-amiga
senior tag

85-nél, 2020. januári vásárlás volt a készülék.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#8514) radi8tor válasza baal-amiga (#8513) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem most 83%
Szinte mindig töltőn van a telefon.
De amint lekerül töltőről 2 óra alatt esik vagy 20-30% a kapacitása. :D

⭐ Stella

(#8515) baal-amiga válasza radi8tor (#8514) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nálam sokáig 90% fölött volt, aztán elkezdett csökkenni, érezhető is volt napi használatban. Most pedig a teljesítmény javulás is érezhető az általános sebességben. Nem is akarom már cserélni.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#8516) radi8tor válasza baal-amiga (#8515) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Majd valamikor én is rászánom magam, de csak ilyen megvárható verzióban. Munkára van használva napi szinten. És eSIM-es szóval macerás is lenne befogni másik telefont helyette. De lehet nem úszom meg...

⭐ Stella

(#8517) baal-amiga válasza radi8tor (#8516) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én is az e-sim miatt szívtam egy nagyot, új qr kódot kellett igényelni.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#8518) trebrona válasza radi8tor (#8516) üzenetére


trebrona
nagyúr

Egy gombnyomás az új eSIM.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#8519) radi8tor válasza trebrona (#8518) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi, majd megnézem de mindig csak szívok ezzel a telekom felülettel (céges kártya). De az is lehet szimplán csak átirányítom a hívásokat... (SMS alig jön rá)

⭐ Stella

(#8520) stifi82 válasza baal-amiga (#8515) üzenetére


stifi82
aktív tag

Milyen akut kapott a kicsike?
Hol cserélték?
Mennyibe került?
Lassan nekem is cserélni kell 2020 februári 82% vagyok jó ideje. Napi 2x töltöm. Még azt írja hogy leadja a csúcs teljesítményt. Az asszonynak volt 2016 SE az már a csúcsot sem adta le 78% volt aztán akku csere előtt elázott a balatonban rosszul zárt a vízálló tok.

[ Szerkesztve ]

(#8521) Gyufaaa válasza baal-amiga (#8513) üzenetére


Gyufaaa
veterán

nekem 2020.áprilisi. Most vagyok 94%-nál. Minden este töltőn reggelig. Minden nap. AW ugyan ez.

Asszonynak a 12 mini 2020. szeptemberi és 82%-os. Minden nap rátöltöget random. Nekem jól bírja.

Teló csere nem tervezett nálam sem. Ami jól jönne a teleobi 13-nál, de ezért nem adok telefon eladási ár +200-at minimum.
Munkára használom, benne "lakom". T-s ESIM + Vodafon benne (dal sim). Sok területbejárás, egyeztetés miatt AutoCAD fut rendszeresen, email arzenál és hívásbörze...

[ Módosította: radi8tor ]

(#8523) baal-amiga válasza stifi82 (#8520) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Eredetit kapott, iStyle-ba küldtem futárral. 29 napig tartott a művelet, szóval ha sürgős, inkább máshoz vidd. 31k volt háztól-házig.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#8524) radi8tor válasza baal-amiga (#8523) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az azért arcpirítóan lassú.

⭐ Stella

(#8525) baal-amiga válasza radi8tor (#8524) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Több, mint 2 hetet várt arra, hogy a futár felvegye (legalábbis ezt a tájékoztatást kaptam). 30-án küldtem fel, 14-én elkészült, 27-én vettem kézbe.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#8526) radi8tor válasza baal-amiga (#8525) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó kifogás sosem árt. :)

⭐ Stella

(#8527) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Ma megkuksoltam IStyleban az új szifonokat, konkrétan 14 ProMax. Szép gép, jó gép, de az ára Uhh...

Megnéztem az AW Ultrát is. Összehasonlítottam a 7-esemmel. Nem győzött meg annyira, hogy cserélném. Azt hittem kijelzőben nagyobb...

De ha már ott voltam, megleptem magam egy Airpod's Pro2-vel. Ez bitang cucc. A Gen1 AirPods-ot is közel 6 éven keresztül nyúztam. Ez ahhoz képest (tudom, hogy nem is egy kategória) bitang cucc. Nagyon jó a zajszűrés. :C Bár a Gen1-et is imádtam!

[ Szerkesztve ]

(#8528) Elims válasza Gyufaaa (#8527) üzenetére


Elims
veterán

Én nem a max-ot vettem.Őszintén leírom -mint mindig-,jöhet nekem bárki,bármilyen "De Ez 100hz"-cel tavaly ugye nagy húzóerőt tulajdonítottak a 13pro-nál ennek.. én nem látom a különbséget szinte semmiben a xs-hez képest. (Igen,14 pro-ról beszélek.)
Ha nagyon őszinte akarok lenni akkor talán 3 dologban,akksi,a xs már nem bírt ki 2 napot,de egyet lazán (82%-os akksival,normál használattal és bizony néha max. fényerővel),a másik a sebesség.Bármire nyomok azonnal történik,a xs-nél fórumozáskor sajnos ( ;-) ) volt amikor várnom kellett akár 2 teljes sec-ot... a 3. pedig a kamera.
De mindhárom olyan dolog,ami nekem közel sem lett volna égető szükség a cseréhez.
A xs is tökéletes volt ebben a 3 hatalmas.. "hátrányban" is.
Én azt mondom,ha vki átlagosan használja a telefonját,max. akksit cseréljen/cseréltessen,telefont Ne!!

(#8529) Gyufaaa válasza Elims (#8528) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Még egy szériát megvárok mindenképp a cseréig. Jövőre már esedékes lesz. Bár sosem a legújabb modell veszem, ez nagyban függ az ár/érték aránytól.
Példaként azért a ProMaxot említetem, hogy megnéztem, mert nekem csak az a megfelelő a mert miatt. Kezem sem kicsi, illetve CAD miatt szükségem van a legnagyobb kijelzőre.

(#8530) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Van a csopiban aki XS Maxhoz használ Airpod’s Pro 2-t?
Kérdésem csak annyi lenne, hogy bejövő hívásnál késést tapasztalok. Ez vajon normális? :U

(#8531) radi8tor válasza Gyufaaa (#8530) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi késik? A hang vagy a kicsörgés a fülesben?

Itt van több Pro2 user: [link]

⭐ Stella

(#8532) Gyufaaa válasza radi8tor (#8531) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Megnézem a linket.

Bejövő hívásnál (fizikális SIM) oldalon késik a felvételnél a kapcsolat.
ESIM oldalon ezt nem tapasztalom.
Fizikális SIM oldalon van, hogy nem tudok kimenő hívást indítani, ameddig a füles aktív, fülemben van. Lezárom és használhatóvá válik ismét a hívás.

Egy kicsit úgy érzem az XS már kevés lesz ehhez a DUAL SIM+WATCH+AIRPOD'S kombinációhoz... :(((

Más: Miért van bekötve a szád? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8533) radi8tor válasza Gyufaaa (#8532) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Megfáztam.

⭐ Stella

(#8534) Elims válasza Gyufaaa (#8532) üzenetére


Elims
veterán

"Egy kicsit úgy érzem az XS már kevés lesz ehhez..."

Szerintem ez kizárt.Lazán bírkózna ezzel a "feladattal".Más lehet a gond. :-(

Igényesen rajzolt maszk van rajta. :-) Simán kivehető.
Nemsokára újra kell. :-/

(#8535) Gyufaaa válasza Elims (#8534) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Visszaviszem garba. Másik csopiban fórumtárs mondja, hogy nála is volt ilyesmi jellegű hiba. Szerencsére még ez az első garis termékem tőlük hosszú idő alatt.

Szerintem csak magyarázkodik. Sokat fecsegett otthon és bekötötték neki... ;] :P

(#8536) radi8tor válasza Gyufaaa (#8535) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fura mert ez inkább SW mint HW hibának tűnik.

⭐ Stella

(#8537) Gyufaaa válasza radi8tor (#8536) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ma este még tesztelem lányom telójával. Fura, hogy ha valakit hívok azonnal hallom, de random bontja a füles a kapcsolatot a telóval, így átvált a készülékre. Hívást befejezem a készüléken, majd próbálok indítani és nem tud kapcsolatot létesíteni, sima hívást kezdeményezni a készülék.
Ha lelövöm a csatlakozást a fülessel minden helyreáll és megy a régibe. Ezt az AP1.gen fülesemmel nem csinálta.

Bejövő hívásnál podok a fülemben. Felveszem vele, majd eltelik 10 másodperc (látni a hívás felvételét a kijelzőn) majd bekapcsol a bal, majd jobb füles egy kkicsi beszéd és random megszakad, leválasztódik az AirPod's és átvált kézi beszélőre. Látszatra úgy tűnik, mintha menne. Majd megint nem lehet hívásokat indítani. Ha leválasztom, azonnal helyreáll minden.

Zenehallgatásnál minden rendben megy. Amikor a kapcsolat (általam kezdeményezett) létrejön egy hívásnál, van hogy gödörből beszélek, van mikor kristály tisztán hallanak pedig egyhelyben állok/ülök.

Fene sem érti. Holnap kiderülabeborul. Ha van infóm megosztom, hátha még valakik járnak így, bár nem kívánom senkinek. Mert amúgy veszett jó szerkezet főleg GEN1 után.

(#8538) Gyufaaa válasza Gyufaaa (#8537) üzenetére


Gyufaaa
veterán

(#8539) Elims válasza Gyufaaa (#8538) üzenetére


Elims
veterán

Mondtam én,hogy elbírja a xs!! :-))
👍👍👍👍

(#8540) Gyufaaa válasza Elims (#8539) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Sajnos megfordult a fejemben, de furcsa volt, hogy más bt cuccokkal nincs ilyen gond. Telefon csere még nem játszik, akkor ment volna a füles a lecsóba.. de így azért megnyugszik a lelkem. Szeretném, ha ez is 4-5 évig kiszolgálna mint a gen1.

(#8541) Gyufaaa válasza Elims (#8539) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Sajna ez van. :( Megvárok még egy frissítést, hátha szoftveres a POD's oldalról nézve...

(#8542) Elims válasza Gyufaaa (#8541) üzenetére


Elims
veterán

Kizártnak tartom,hogy a telefon nem bírná el.
Ha van a pod-nak topikja,kérdezz rá ott is.

(#8543) Gyufaaa válasza Elims (#8542) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Még egy SIM cserét megpróbálok. Hátha segít. Sajnos a topikja nem pőrög. Jó lett volna valaki aki szintúgy dual simmel használja a kombinációt.

(#8544) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Sajnos a SIM csere sem oldotta meg. Sőt. Random sajnos előjött a hiba egykártyás használat mellett is. Bejövő hívásnál bekapcsolja a hívót egy pillanatra, majd lecsatlakozik és szép lassan visszaépíti a kapcsolódást. Eltelik 10 mp és bekapcsolja a hangot először egyik, majd másik fülesre.

Most beletettem a sim kártyákat android telefonba. Össze van párosítva és hibátlanul működik. Sajnos a telefon lesz mégis a hunyó... "Kevéske ide." (Okosba oldják meg a telefoncsere eshetőségét ;] ) Valami szoftveres bug lehet a rendszerbe. De hiába a teljes telepítés, nem oldotta meg.

Ha esetleg valaki használ XS-t vagy netán MAXot Airpod's Pro 2022-vel megköszönném a tapasztalatait a hívásokkal.

A füles teszi a dolgát windows PC-vel is. :( :((

[ Szerkesztve ]

(#8545) radi8tor válasza Gyufaaa (#8544) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor már csak a telefonra lehet gyanakodni, esetleg a BT rakoncátlankodik.

⭐ Stella

(#8546) Elims válasza Gyufaaa (#8544) üzenetére


Elims
veterán

Néztél már vmilyen bluetooth alkalmazást?Esetleg azon keresztül?

(#8547) Gyufaaa válasza Elims (#8546) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Van ilyen? Tudsz valamit ajánlani? Jó lenne kideríteni mi okozza :K

radi8tor: fura, hogy bármilyen más eszközzel, kihangosító al, hangszóróval hibátlan.

(#8548) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Kikapcsoltam a wifit, letiltottam a wifi hívást is. Hívásfogadáson kívül minden funkció rendben működik. Zene tökéletesen szól, leáll, indul stb.
A bejövő hívásoknál van ez az anomália ami marhára idegesít. :(
A héten megyek Győrbe, beszaladok a helyi szervizbe ismerősömékhez, megkérdezem, talán tudnak valamit mondani.
A szoftver frissítése előtt a zene sem ment. Elindította majd meg is állította. A frissítést követően már "csak" a nyomorult beérkező hívás oldódna meg. Lehet még mindig valami szoftveres nyavalya beragadva. Talán a teljes telefont alaphelyzetbe kellene tennem, nem örülnék neki, de ha más nem marad, megpróbálom. :U

(#8549) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Viszam megint vissza a fülset. Folyamatosan a fülemben van. Zenehallgatásnál nincs anomália, de a hívások kezelése már androidnál is xar. Random dobja beszélgetés közben is a kapcsolatot.
Küzdök, mint disznó a jégen...

(#8550) radi8tor válasza Gyufaaa (#8549) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Biztos hogy a füles a xar? Nincs valami erős BT interferencia a közeledben?
Csak tippelek. Mindenhol így viselkedik?

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.