Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) tboldi válasza radi8tor (#7050) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azt autóba azért mégsem. Ez nem fog szétrázódni. :)

A Suzuki WagonR-nek - ahogy több Opelnek is - az a baja, hogy a világításkapcsoló egyik vezetéke és ezzel együtt a csatlakozó és maga a kapcsoló is időnként elolvad, mert nem raktak relét a fényszórók és a kapcsoló közé, és az egész ~60W ezeken a vékony kábeleken és sarukon megy át.

[ Szerkesztve ]

(#7052) radi8tor válasza tboldi (#7051) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Enyém egyelőre bírja a csokit. Nincs a levegőben szóval elvileg nem rázkódik. Na meg nincs nálam a krimpelő fogóm :B

⭐ Stella

(#7053) Luck Dragon válasza tboldi (#7049) üzenetére

De szép piros színe van ,nagyon szép.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7054) tboldi válasza Luck Dragon (#7053) üzenetére


tboldi
nagyúr

Köszi! :R

Egyedül csak ez a hátsó, Honda-emblémás műanyagelem üt el egy picit.

(#7055) Luck Dragon válasza tboldi (#7054) üzenetére

Ígérem majd behunyom a szememet amikor újból megnézem. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7056) Blue meth válasza radi8tor (#7043) üzenetére


Blue meth
senior tag

Nekem meg egyik telefonom sem karcolodott meg a kameraknal, sztem ha normalis korulmenyek kozott tartod, ez se fog.

(#7057) galaxys80 válasza Blue meth (#7056) üzenetére


galaxys80
veterán

Szintén. Soha az életben nem volt fólia a kamerán. Igaz én a kijelzője sem teszek soha. :)

(#7058) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi meggyőztetek! :R

⭐ Stella

(#7060) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Fura dolgot vettem észre a kocsiban:
nem ment feljebb a töltöttségi szint 85%-nál.
Vagy a töltő krepált be vagy nem tudom....

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#7061) tboldi válasza radi8tor (#7060) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem lehet, hogy emiatt? Egy darabig 80%-on volt, aztán mire kiszálltál az autóból, csak 5-öt töltött még rá.

(#7062) radi8tor válasza tboldi (#7061) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az én értelmezésemben azzal hogy kikapcsoltam pont hogy minden töltőre csatlakoztatással töltenie kellene, nem?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#7063) tboldi válasza radi8tor (#7062) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ja, hogy nálad ki van kapcsolva. Akkor nincs ötletem. :B

(#7064) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Hali Mindenkinek !! A telefon aksija átlag felhasználás mellet menyit bír ? Köszönöm a válaszokat !!

(#7065) muszi0521 válasza radi8tor (#7062) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Mennyi ideje van meg a telefonod kb ??

(#7066) -secret- válasza muszi0521 (#7064) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#7067) muszi0521 válasza -secret- (#7066) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Köszönöm !!

(#7068) trobi28 válasza muszi0521 (#7064) üzenetére


trobi28
addikt

Ha nem a "labor" körülményekre vagy kíváncsi, akkor normál használat mellett 1-1.5 napot :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7069) -secret- válasza trobi28 (#7068) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mint minden okostelefon kb. ;]

(#7070) muszi0521 válasza trobi28 (#7068) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Oksi !!

(#7071) telefon6310


telefon6310
tag

A "mennyit bír az akku" kérdés csak nekem tűnik úgy, hogy totál relatív? Annyira használat függő, hogy pontosan meg se lehet mondani. Mintha egy benzines autónál kérdezné valaki, hogy mennyit fogyaszt.
De visszatérve az iPhone XS-re, nekem teljesen normál az akku üzemidő. Ha egy nap alatt elhasználok 100%-ot, akkor már kifejezetten sokat nyomkodom. Átlagba elmegy 60 és 80% közötti merüléssel. De ismétlem magam, minden ember máshogy használja.
Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek, nem lesz rosszabb, mint egy hasonló méretű és teljesítményű akármilyen másik telefon.

(#7072) Lozi8 válasza -secret- (#7069) üzenetére


Lozi8
tag

Én üzemeltetek egy Redmi Note 8 Pro-t az IPhone mellett, 2 nap üzemidő és kilenc óra kijelzőidővel...

[ Szerkesztve ]

(#7073) trobi28 válasza telefon6310 (#7071) üzenetére


trobi28
addikt

Miért nem lehet megmondani, hogy mennyit fogyaszt egy benzines autó? Sőt, a mai modern fedélzeti rendszerek decire pontosan megmutatják. Az én idősebb autómét is tudom, ami még nincs tele modern elektronikával :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7074) anderledani válasza trobi28 (#7073) üzenetére


anderledani
őstag

Azért mert vannak autók amik tudnak 7 litert is fogyasztani meg 13-at is ha hajtod mint az állat
Mondjuk nekem Fiatom van ami 7,5 felett nem eszik akkor sem ha kinyomom a szemét ;]

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#7075) telefon6310 válasza trobi28 (#7073) üzenetére


telefon6310
tag

Sajnálom, hogy a lényeg nem ment át. Arra próbáltam rávilágítani, hogy ha bekapcsolod a hotspotot meg elkezdesz need for speedezni, akkor lehet 3 óra alatt lemerül a készülék. De ha csak néha ránézel, 1-2 youtube videó meg facebook, akkor akár 3 napig is elmehet a telefon. Az autós példa erre vonatkozott. Ha autópályán 80-nal mész egy kamion mögött 20 centire és még hátszeled is van, akkor lehet 5 literrel elmész. De ha a városban araszolsz, klímával, a lámpáknál meg gyorsulási versenyt csinálsz mindig, akkor ugyanez az autó 15 litert is megehet.
Ezért nem lehet értelmesen válaszolni arra a kérdésre, hogy mennyit bír az akku a telefonban. Használatfüggő.

(#7076) trobi28 válasza telefon6310 (#7075) üzenetére


trobi28
addikt

Értem én, hogy mit akarsz írni, de itt a lényeg a normál használaton van. Az, hogy addig tolsz egy játékot amíg lemerül a készülék, az nem normál használat. Egy telefonon lehet játszani, de nem arra gyártják.
Az autónál is a normál használaton van a hangsúly. Nekem autópálya és a normál közúti használat között fél liter az átlagfogyasztás eltérés. Nyílván ha rallyznék vele, akkor nem ennyi lenne a fogyasztása, de nekem nem versenyautóm van, hanem egy személy autó, amit nem versenyzésre gyártanak.
Te szélsőséges esetek írsz, ami nyílván óriási különbségeket eredményez.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7077) radi8tor válasza tboldi (#7063) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azóta egyszer sem csinálta ezt a "nem töltöm" jelenséget kocsiban, szóval no para.

⭐ Stella

(#7078) tboldi válasza radi8tor (#7077) üzenetére


tboldi
nagyúr

👍

(#7079) telefon6310 válasza trobi28 (#7076) üzenetére


telefon6310
tag

Rendben. Egyetértek. A normál használat minden egyes embernél ugyanazt jelenti. Percre pontosan ugyanannyit nyomják a telefonjukat, ugyanazt nézik rajta, ugyanazokat az alkalmazásokat használják, ugyanazon a hőmérsékleten, stb stb stb... Ez esetben visszavonom az előző kukacoskodásomat és bocsánatot kérek.
:R

(#7080) 485 válasza muszi0521 (#7064) üzenetére


485
aktív tag

Sosem bírta ki estig töltés nélkül, xs max. nem nézek videókat és nem játszom vele.

(#7081) kali válasza 485 (#7080) üzenetére


kali
legenda

Másnak meg a duplája például az üzemidő, mert sok tényező függvénye.
Nekem simán kibír az XS Max egy teljes napot, pedig két SIM kártyával megy folyamatosan, elég sokat telefonálok, netezek/böngészek + Messenger + folyamatos bluetooth kapcsolat az okosórával és még néhány apróság.

[ Szerkesztve ]

(#7082) Blue meth


Blue meth
senior tag

[kép]
ha mar az uzemidorol volt szo. Ennel tobbet nehezen lehet kihozni sztem, de ez a 7 ora SOT nagyon-nagyon jo. Igaz vegig wifin, de ment minden ami napi atlaghasznalatban porog az emberek nagyreszenel. Facebook, messenger, insta, viber, whatsapp, safari, youtube, Zene meg volt egy kis kamerazas is. Kicsivel kevesebb mint feles fenyeron, sotet mod nelkul. Nagyon elegedett vagyok ezzel is.

(#7083) PACSA75


PACSA75
őstag

Néhány napja a YouTube nagyon hitványul működik. Ha kilépek majd vissza, lefagy / kidob. Nálatok is ez van?

(#7084) Luck Dragon válasza PACSA75 (#7083) üzenetére

Nálam csak a mentett csatorna részére írja állandóan hogy a szerver nem elérhető, majd újra rányomok az ikonra és betölt. Ezzel baj nem is lenne, ha nem naponta 2-3 alkalommal csinálná meg ezt velem. :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7085) mcdennis


mcdennis
tag

Tudom nem kapcsolódik szorosan a témához de ti XS mellé milyen vezetéknélküli fülhallgatót használtok, használnátok? Megéri az AirPods a felárat? Egyáltalán mit tud az annyiért? Nekem egy vezetéknélküli beszélgetésre is használható füles kéne. Van amit
ajánlotok?

(#7086) Norbi. válasza mcdennis (#7085) üzenetére


Norbi.
őstag

Telefonálásra nem használtam jobbat, mint az Airpods. Kár, hogy nem marad meg a fülemben. :(((

(#7087) Luck Dragon válasza mcdennis (#7085) üzenetére

Tessék itt is megkérdezi , hátha többet tudnak segíteni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7088) sethi válasza mcdennis (#7085) üzenetére


sethi
senior tag

Én Jlab Jbuds Air Executiveot használok. Jól szól, hibátlan telefonálásra is. Nem tudom mit tud az Airpods ehhez képest mert nem használtam még

[ Szerkesztve ]

(#7089) tboldi válasza mcdennis (#7085) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem egy 2nd gen AirPodsom van, mivel az iPhone mellett MacBookhoz is használom, ez volt a legjobb választás az ökoszisztéma miatt.

Tesco Value: Én raktam rá párnácskákát. :D

(#7090) _seth_ válasza mcdennis (#7085) üzenetére


_seth_
veterán

Airpods, páromnak is az van, neki is bevált, mindenhez kapcsolódik gyorsan, sokáig is megy egy töltéssel maga a fülhallgató része és a tok is tölti szépen, a hangja nem mondom, hogy kiugróan jó lenne bármiben is, kiegyensúlyozott minden tartományban. Macbook, ipad, iphone, tv-vel vannak összekötve. Telefonálni nagyon jó vele.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#7091) trobi28 válasza mcdennis (#7085) üzenetére


trobi28
addikt

AirPods II és megérte az árát. Szerintem szépen szól, jó a hangzása és az a kényelem, ahogy csatlakozik az Apple eszközökhöz, az nagyon bejön :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7092) odrif


odrif
MODERÁTOR

Végre lett sötét mód a Gmail-ben.

20 éve a Prohardveren

(#7093) mcdennis válasza Luck Dragon (#7087) üzenetére


mcdennis
tag

Megkérdeztem, nem jött válasz :)

(#7094) mcdennis válasza sethi (#7088) üzenetére


mcdennis
tag

Néztem. Elég baráti áron is van. Lehet beruházok egybe :)

(#7095) sethi válasza mcdennis (#7094) üzenetére


sethi
senior tag

Nyugodt szívvel ajánlom. Nekem bevált (és azóta több kollégámnak is) kiveszem a tokból azonnal kapcsolódik, iphone akku widgetben mutatja a töltöttséget is, jól szól, telefonáláskor jól hallanak vele. Tudja az iphon féle aac kodeket. A megadott üzemideje valós.

(#7096) oil120 válasza mcdennis (#7085) üzenetére


oil120
senior tag

Nekem Airpods prom van, tökéletes, számomra az egyik legjobb választás volt az Xs-hez. Mondjuk én az iPademhez is szoktam használni.

(#7097) oil120


oil120
senior tag

Ajánlanátok néhány féle vezetéknélküli töltőpadot? Eddig egy noname kinait használtam, de valamiért púpos már, vagy az is volt csak nem tűnt fel és helyette szeretnék valamilyent. Samsung S8-at is töltenék róla.
Köszke

(#7098) -secret- válasza oil120 (#7097) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Baseus

(#7099) Norbi. válasza oil120 (#7097) üzenetére


Norbi.
őstag

(#7100) BaLee válasza oil120 (#7097) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én ezt a fajtát rendeltem és nagyon elégedett vagyok vele, gyorsan tölti a telót: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.