Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) spawn21 válasza Tiger. (#4900) üzenetére


spawn21
veterán

Rossz márkát használsz ha ilyesmin kiakadsz ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#4902) Peat76


Peat76
őstag

[kép]
Másnak is ennyire karcolja a polírozott acél keretet az UAG tok!? Már a leszedés sem egyszerű és a felrakás is agyrém, oldalfal nagyon merev!
Használ valaki ilyen tokot, nektek mennyire karcos?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4903) spawn21 válasza Peat76 (#4902) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem ezek a krómozott felültek mindentől karcosak lesznek.
A kicsi porszemcsék bejutnak alá, mindegy mit csinálsz és kész is a karc.
De lehet kifogtál egy nem 100-as tokot

iPhone 13p

(#4904) B-L-A-C-K válasza Peat76 (#4902) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mindentől karcolódik, de polírozni lehet, nekem átlátszó fólia van a kereten is, így esélytelen hogy megkarcolódjon.

(#4905) Peat76 válasza B-L-A-C-K (#4904) üzenetére


Peat76
őstag

Hol tudok ilyen átlátszó keret fóliát beszerezni?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4906) pegleg válasza Peat76 (#4902) üzenetére


pegleg
újonc

UAG Plyo van a telefonon az első perctől kezdve. Karc egy darab se. Mondjuk nem is veszem le róla naponta 27-szer csak kb 2 hetente, hogy a retket letakarítsam.

(#4907) B-L-A-C-K válasza Peat76 (#4905) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Link

[ Szerkesztve ]

(#4908) spawn21 válasza B-L-A-C-K (#4907) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor legalább magyar céget támogatva ajánljuk ha tudjuk.
Skinzone, jó fogást biztosít.
Viszont attól kivagyok hogy senki sem használja a Google keresőt :F

iPhone 13p

(#4909) B-L-A-C-K válasza spawn21 (#4908) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért ajánljak én magyar céget sokszoros áron :F Ez egy fólia tok alá, senkinek se fogom mondani adjon érte több ezret ha van olcsóbban kintről.

(#4910) Tiger.


Tiger.
nagyúr

A watchok tudnak olyat, ha kocsiban vagyok, és jön egy hívás, akkor alapértelmezetten a fejegység veszi át?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4911) spawn21 válasza B-L-A-C-K (#4909) üzenetére


spawn21
veterán

Nem XXL gsm-re és társaira gondolok akik berendelik olcsón és megy tovább drágán. Hanem mind az akit írtam, ők gyártják le és postázzák. Jobb is mint egy sima fólia.

iPhone 13p

(#4912) B-L-A-C-K válasza spawn21 (#4911) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én olyat fogok ajánlani amiről tudom jó, és cserébe fillérek is, ez tok alá megy, lényegtelen milyen, viszont attól mert magyar cég árulja, nem fogok több ezrest ajánlani pár száz forintos helyett. Szóval nem is értem miért is lennék én köteles egy fórumon itthoni cégeket reklámozni pláne ilyen áron...

[ Szerkesztve ]

(#4913) zmtTom válasza Tiger. (#4887) üzenetére


zmtTom
tag

A XS volt csalódás nem az IOS. :C Vissza váltottam az iphone 7-re. Androidra kicsi az esélye hogy fő telefonnak vissza váltsak. :))

(#4914) Tiger. válasza zmtTom (#4913) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nehezen tudom elképzelni, hogy az xs rosszabb legyen egy iphone7-től.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4915) -secret- válasza Tiger. (#4914) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

En sem ertem...

(#4916) Peat76 válasza B-L-A-C-K (#4907) üzenetére


Peat76
őstag

Köszi már rendelem is..
De előtte kap egy polírt..😃 😃
Az UAG tokot pedig lecserélem..
Ezt néztem..
[link]
Vagy esetleg tudtok ajánlani 👍 minőségű Clear tokot..?

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4917) ΞΔGLΞ válasza B-L-A-C-K (#4904) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mivel lehet ezt (szoktátok) polírozni? Nekem semmi nincs rajta. 1 héten egyszer áttörlöm a keretet, hátulját (nem vicc) wd 40-nel (a sok ezernyi frankó tulajdonsága mellett, az egyik legkíméletesebb tisztító, védő cucc) és semmi nincs rajta. Nagyon minimális fújás a kendőre és csodát művel az egész telefonnal.
A kijelzőn viszont észrevettem (jó) pár mikrokarcot, de csak erős fénynél és bizonyos szögbe forgatva látszik, pl napfénynél. Kár volt így megnézni, most már tudom, hogy ott vannak...De én utálok minden védő lófüttyöt rátenni a készülékre. "Szűzen" szeretem használni a kütyüket.

Tehát, se a kereten, se a hátlapon semmi, de a kijelzőn meg van, elég érdekes...Nem olyan rég adtam el egy másik xs max-ot, az ugyanolyan körülmények közt volt használva, de azon semmi nem volt a kijelzőn, hogy erre, hogy került rá több is az rejtély. Talán áttörléskor egy keményebb port baszkuráltam ide-oda a kendővel.
-------------

(#4894) Tiger.

A magánszám azért magán, mert azt semmi nem fogja kijelezni átlagszemélynek, lehet akármilyen drága applikáció.

[ Szerkesztve ]

(#4918) Peat76 válasza ΞΔGLΞ (#4917) üzenetére


Peat76
őstag

WD40 egy csodaszer..😃
Fentebb linkeltem fotót mit művelt az UAG tok az oldalsó kerettel! Most rendeltem fémre való polír pasztát, keret és hátlap fóliát, nekem már az első héten a kijelzőn erős fénynél ott volt a mikrokarc aztán került is rá üvegfólia!
Szeretném én is csupaszon használni, hisz úgy az igazi, nem bebugyolálva, de sajnálja az ember ha sérül hisz elég drága eszközök..😃
Nekem kell a tok mert már vagy négyszer elejtettem ezekből egyszer lépcső tetejéről kb. 3 méter magasról kőre és semmi baja, ennyit számít ag UAG tok, csak ne lenne olyan qrva merev ah oldala!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4919) ΞΔGLΞ válasza Peat76 (#4918) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

WD40 egy csodaszer..😃

Az biztos, nagyobb titokban is tarják már szinte a valódi összetevőket, mint a két nagy cola receptjét.
------

nekem már az első héten a kijelzőn erős fénynél ott volt a mikrokarc aztán került is rá üvegfólia!

Páromnak nillkin van rajta, elől-hátul, mert ő aztán tényleg csapkodja ide-oda, le az asztalra, be a táskába, kulcsok, meg a tkm tudja mi minden hülyeség mellé, ami egy női táskában csak lehet, néztem az üvegfóliát, elég durván karcos mindenhol, de bekapcsolva ebből semmit nem érzékelni. De azért, én szeretek vigyázni az ilyen kütyüimre és inkább csupaszon :D, de ezek szerint nekem is kellett volna rá tetetnem egy üvegfóliát, mindegy most rendeltem nillkin-től előre meg hátra is, hogy legalább több ne legyen már rajta. A lófüttyért karcolódik ez az üveg ilyen könnyen, nem is értem. Ehhez képest a droid mobilomon lévő GG 6 elől, 5 hátul szinte meg sem kottyan neki semmi. Ettől független van nekem két vadiúj gyári tokom is, de ki sem bontottam lassan 1 éves vétel után egyiket sem. Viszont...

Néztem ezt a tokot, most nem a filléres ára a lényeg, hanem, hogy ez hátul TG, az oldalán meg valóban ennyire lágyan rátapad a keretre? Mert akkor ez kimondottam frankó lehet, képről még jól is néz ki.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4920) B-L-A-C-K válasza ΞΔGLΞ (#4917) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Üveget nem lehet, de keretre én ezt ajánlom, ez ilyen beitatott vatta, és sokáig elég egy doboz. Ez a kisebb karcokra tökéletes. De lehet rendelni Aliról pasztát is, nagyobb karcokra meg ez jó. Viszont előtte le kell maszkolni az elő és hátlapot...

Elég szép eredményt ki lehet hozni velük, órákat gyakran szoktam polírozni. Pl:

Előtte:

Utána:

(#4921) ΞΔGLΞ válasza B-L-A-C-K (#4920) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

itt ég és föld a változás, kösz az infót! :R

Üveget nem lehet

Gondolom, azt inkább jobban összekarcolja, mind kiszedné belőle az üveg "anyaga" miatt... :U

[ Szerkesztve ]

(#4922) Peat76 válasza B-L-A-C-K (#4920) üzenetére


Peat76
őstag

Én ugyanezt a vattás polírt vettem, szerintem ez nem erre való, ráadásul nem is hatékony!
Most rendeltem pasztát, abból elég egy puha rongyra egy borsónyi és azzal jól meg kell dolgozni, remélem eltűnik az összes!
A vattástól priviben megválnék...😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4923) B-L-A-C-K válasza Peat76 (#4922) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor nem jól csinálod, tény hogy nem 3x kell végig húzni rajta, időigényes.

(#4924) Tiger.


Tiger.
nagyúr

2 kérdés, ha fényképezek, és szeretném, hogy egy bizonyos ponton élesítsen a kamera, akkor oda bökök? Mert ott úgy tűnt nekem, hogy akkor csak az adott tárgynál tudom a fényerőt szabályozni, a másik, hdr-t nem tud? az 5s-nél jelzi a hdr-t de itt nem.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4925) atirag


atirag
őstag

Mitől lehet az,hogy az egyik kártya (az esim) teljesen jól működik 4-es a térerővel van . Míg a fizikai simen nincs szolgáltatás. Persze nem vagyok túl jó lefedetségű helyen akkor ,de azért nem menjen már el a szolgáltatás.

(#4926) dptrsk válasza atirag (#4925) üzenetére


dptrsk
addikt

Azonos szolgáltató?
Azonos hálózati technológia? Mindkettő pl. 4G vagy egyik 4G másik 3G?

(#4927) atirag válasza dptrsk (#4926) üzenetére


atirag
őstag

Azonos szolgáltató . Egyik céges másik lakossági . Csak az van 4g-n ami eltűnik . A másikon ki van kapcsolva az adatforgalom.

(#4928) Peat76


Peat76
őstag

Működik ez valakinek? Én nem tudom előcsalni...😱😡😡
[link]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4929) -secret- válasza Peat76 (#4928) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Itt le van írva úgy, hogy működjön.

(#4930) Peat76 válasza -secret- (#4929) üzenetére


Peat76
őstag

Egyszerűen nem megy már mindent csináltam...
Valakinek működik?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4931) Bossi válasza Peat76 (#4930) üzenetére


Bossi
őstag

De ugye, ha jól értelmezem ez csak reggel ébredéskor jön elő...

(#4932) Lazika


Lazika
senior tag

Leírom az apple szervizelési tapasztalataimat, ami ahhoz vezetett, hogy elegem lett az iphoneból. iPhone Xs max. Voltak térerő problámák vele és mindig elment a netem. Csak a repülőgép üzemmód segített, de az se mindig. Felküldtem az icenterbe ők kiküldték a csehekhez szervizre. Ott volt egy hónapot a telefonom és konkrétan semmit nem kezdtek vele. Szerintük jó. Mondta a srác, hogy visszaküdhetik hátha csinálnak vele valamit. Ennyit a nagy apple szervizről. Angliában meg szó nélkül cserélnek. Itt meg ülnek rajta egy hónapot. Köszi, de soha többet.

(#4933) Tiger. válasza Peat76 (#4928) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Leírás sem jó, adatvedelm után, meg nincs időjárás.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4934) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Bár nálam repülőben van a telefon, szóval ez nem vonatkozik rám. Ettől jobb az alarmy. Meg is vettem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4935) Peat76 válasza Tiger. (#4934) üzenetére


Peat76
őstag

Ez az Alarmy olyan mint a Samsung-on az AOD?
Aksit mennyire szívja?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4936) Peat76 válasza Tiger. (#4934) üzenetére


Peat76
őstag

Ingyenesnak látom, vannak fizetős opciói?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4937) Tiger. válasza Peat76 (#4936) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez nem aod, ez egy nagyon jó magyar ébresztő app. A fizetős része annyi, hogy nincs reklám, de az ingyenesen is jó használni, nem agreszív, mint egy némely app.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4938) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#4933) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Adatvédelem után helymeghatározás, azon belül lesz az időjárás, egyébként meg működik, de ahogy írta is fentebb egy kolléga, mikor ébreszt a telefon, akkor egyszer megjelenik ez az elb...tt időjárás jelentés, tehát csak egyszer. De ahhoz be kell állítani az alvási, ébresztési, ne zavarjanak baromságokat, hogy majd reggel, ha ébreszt a készülék, akkor ez fogadjon.

Van ott a leírásban egy frankó hozzászólás, amivel nagy igazságot írt az egyik hozzászóló...

Tipikus Apple, berak egy király funkciót és lekorlátozza retardáltra.

[ Szerkesztve ]

(#4939) ΞΔGLΞ válasza Lazika (#4932) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez csak ebben az országban (vagy néhány országokban) van így, pontosan, ahogy írod is. ugyanilyen a szarszung is, főleg a tévéivel.
Nézhetetlen, felhős hibára azt mondja, hogy belefér, németben ugyanezért két seggnyalás és villásreggeli közben kicserélnek mindent azonnal.
Az országgal van baj.

(#4940) Peat76 válasza ΞΔGLΞ (#4938) üzenetére


Peat76
őstag

Vicc az egész...ott van ez a qrva nagy képernyő és nem rakhatok ki egy kiba***tt időjárás widgetet? Csak az a tetves óra van ott, megyek vissza droidra!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#4941) Tiger. válasza Peat76 (#4940) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ki rakhatsz, baloldra.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4942) -secret- válasza Peat76 (#4940) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah, elszlájdolsz balra... :U

(#4943) Tibee86 válasza Peat76 (#4940) üzenetére


Tibee86
veterán

Rendben, szia!

(#4944) Tiger. válasza Peat76 (#4940) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Tessék itt van. Én nem szoktam kirakni, most csak a fotó miatt raktam ki.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4945) ΞΔGLΞ válasza Peat76 (#4940) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egy időjárás widget, illetve emiatt?

(#4946) Gigicuci válasza Tiger. (#4941) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Amúgy viccesnek tűnik, de nekem is ez a fő bajom az ios-el. A naptár és az időjárás widget hiánya a főképernyőn. droidon pár napra előre látom a várható időjárást, itt szlájd kell meg az app megnyitása. És igen, a naptár is jó lenne, hogy külön klikk nélkül lássam előre a dolgokat.

De mindentől függetlenül nem tudom mi lehet a koncepció ennek a tiltása mögött. Mint ahogy az ikonokat sem lehet szabadon rendezgetni.

Kicsit bosszant de még nem annyira, hogy váltsak droidra.

[ Szerkesztve ]

(#4947) -secret- válasza Gigicuci (#4946) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tudod rendezni az ikonokat.

(#4948) ΞΔGLΞ válasza Tiger. (#4944) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az időkép ráadásul animált. Nekem az van ott.

(#4949) Tiger. válasza ΞΔGLΞ (#4948) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem van egy radarom, időben jelzi.ha korzetenbe valamilyen eső kerül, nekem bőven elég.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4950) Gigicuci válasza -secret- (#4947) üzenetére


Gigicuci
senior tag

De kötötségekkel, nekem alulra kellenének mert a hátterkepembe beletavar. De olyat nem lehet mint tudjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.